רפואה משלימה בקופת חולים מאוחדת: מאוחדת משלימה

דיקור סיני, שיאצו, רפלקסולוגיה, נטורופתיה, עיסוי שמנים ועוד. מה מציעה קופת חולים מאוחדת בתחום הרפואה המשלימה? כל המידע בסקירה הבאה

קופת חולים מאוחדת מציעה למבוטחיה מגוון טיפולים אלטרנטיביים תחת השם "מאוחדת משלימה". הטיפולים כוללים דיקור סיני, דיקור יפני, צ'י קונג, טיפולי טווינא, פלדנקרייז, דיקור אסתטי, רפלקסולוגיה, היפנוזה, פרחי באך, כירופרקטיקה, הומאופתיה, שיאצו, נטורופתיה, אלכסנדר, עיסוי רפואי, ואוסטאופתיה.

מבוטחי מאוחדת ללא ביטוחים משלימים יכולים לרכוש את הטיפולים במחיר מחירון. בביטוח המשלים מאוחדת עדיף קיימת זכאות ל-36 טיפולים בשנה בהשתתפות עצמית מופחתת, בהנחה של עד 27%. מבוטחי מאוחדת שיא זכאים ל-54 טיפולים בשנה בהשתתפות עצמית מופחתת. 18 טיפולים ראשונים בהנחה של עד 40%, ו-36 טיפולים נוספים במחיר מאוחדת עדיף. בעלי ביטוח משלים עדיף ושיא זכאים לייעוץ רפואי בפגישה במרפאה או בטלפון ללא השתתפות עצמית. ברכישת סדרה ראשונה בת תשעה טיפולים בשנה קלנדרית, יינתן טיפול עשירי חינם. בחלק מהטיפולים קיימת אפשרות לטיפול היכרות בתעריף של 39 שקלים למבוטחי מאוחדת עדיף או שיא.

רשת מרפאות מאוחדת משלימה מציעה טיפולים לפי גישות הריפוי המסורתי ותורות המזרח, בשילוב ליווי והנחייה רפואית. צוות המטפלים כולל רופאים מומחים ואנשי מקצוע. את טיפולי הרפואה המשלימה ניתן להתחיל לאחר הפניה מרופא משפחה, רופא ילדים, אורתופד, או כל רופא מקצועי אחר. ניתן גם לפנות ישירות למוקד רפואה משלימה ללא הפניה מרופא. 


מעבר לקופת חולים מאוחדת

מעבר בין קופות חולים

מעבר בין קופות חולים

מעבר לקופת חולים לאומית | הצטרפות ללאומית

מעבר לקופת חולים כללית | הצטרפות לכללית

מעבר לקופת חולים מאוחדת | הצטרפות למאוחדת

הצטרפות למכבי | מעבר לקופת חולים מכבי

השוואה בין קופות חולים סקירות בתחום

אולי יעניין אותך גם: