דלג לתוכן
מוקד אמון -לחצן מצוקה עם מנוי למוקד חירום

מוקד אמון -לחצן מצוקה עם מנוי למוקד חירום

לחצן מצוקה של מוקד אמון מאפשר הזעקת עזרה מיידית במקרה הצורך. לחיצה על כפתור לחצן המצוקה יוצרת קשר עם מוקד חירום מבצעי שמאויש על ידי צוות מוקדנים ומוקדניות מנוסה שפועל מיידית לזיהוי הבעיה, טיפול בה, ומתן פתרון. כל הפרטים בסקירה הבאה.

מוקד אמון - מדוע יש צורך בלחצן מצוקה?

ברגעי מצוקה אנחנו צריכים להזעיק עזרה במהירות שיא והבדל של שבריר שנייה עשוי להיות קריטי כדי להציל חיים. תחשבו על מספרי מוקדי החירום - מה המספר של שירותי ההצלה? מה של שירותי הכיבוי? מה יהיה טלפון של מוקד חירום? האם אפשר בכלל לחשוב מה המספר הנכון? אפילו מספר פשוט וזכיר נעשה פתאום לא נגיש ומורכב. 

לחצן מצוקה של מוקד אמון פותר את הבעיה ועונה על הצורך להזעיק עזרה מיידית ללא כל פעולת חשיבה. לחיצת כפתור אחת יוצרת קשר עם מוקד חירום מבצעי שמאויש על ידי צוות מוקדנים ומוקדניות מנוסה שפועל מיידית לזיהוי הבעיה, טיפול בה, ומתן פתרון. במקרה הצורך צוות המוקד יזעיק כוחות ביטחון והצלה בהתאם לצורך - ניידת סיור, משטרה, מכבי אש, או אמבולנס. 

למי מתאים לחצן מצוקה

התקנת לחצן מצוקה מומלצת לכל בית ועסק שמעוניינים בביטחון ובשקט נפשי. אביזרי לחצן מצוקה של מוקד אמון הם אמנם חכמים ומתקדמים, אך הפעלתם פשוטה ואינה דורשת כל הכשרה. למעשה, כל ילד ומבוגר יכולים להפעיל לחצן מצוקה ללא קושי. בין המצבים שבהם לחצן מצוקה יכול לעזור:

  • שריפה שפרצה בבית או בעסק.
  • מצב בריאותי שמחייב הגעת אמבולנס וצוות רפואי.
  • ניסיון פריצה לבית או לעסק, התנכלות וחבלה. 
  • קשישים שנמצאים לבדם בבית חלק מהיום או ברובו, וזקוקים לעזרה בזמן שהיו ללא השגחה.

לחצן מצוקה לקשישים

כולנו מכירים את לחצני המצוקה הקבועים אשר דורשים הגעה פיזית ללחצן, דבר המגביל את הלקוח מכיוון שבמצב מצוקה יכול להיות שנקלע אליו בחוץ בגינה או ברחוב או ברכב ולא נוכל להגיע לכפתור המצוקה הקבוע בבית.

לחצן מצוקה נייד של מוקד אמון אינו דורש התקנה או קו ביתי, מרגע ההזמנה תוך 5 ימי עסקים הלחצן יסופק ואפשר להתחיל לעבוד איתו. ההמלצה להחזיק לחצן מצוקה חשובה במיוחד כשמדובר בבתי מבוגרים שגרים לבד. לחצן מצוקה לקשישים מסייע רבות לאלו שמנהלים אורח חיים עצמאי, מכיוון שמדובר באנשים שרגישים יותר לפגיעות. בעזרת לחצן מצוקה לקשישים ניתן להזמין סיוע מיידי באמצעות אביזר פשוט ויעיל.

בנוסף לקשישים, לחצן מצוקה של מוקד אמון מסייע גם למאויימים, ילדים שנמצאים לבדם, וכל מי שרוצה להוסיף לעצמו תחושת ביטחון שיש לו 24/7 מוקד חירום מבצעי 

לחצן מצוקה אמון SOS

בעבר היינו משתמשים בלחצנים נייחים ולא ניידים, אך בעקבות התפתחות הטכנולוגיה הלחצן המומלץ והבטוח ונוח לשימוש הוא לחצן נייד "אמון SOS" 

אמון SOS: לחצן מצוקה מתקדם ואינטראקטיבי עם חיבור מיידי למוקד המבצעי הפעיל 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. ניתן לאתר מיקום בזמן אמת, התקשורת נעשית באמצעות ערוץ דיבור דו-כיווני מהמכשיר, ישנו חיבור ליישומון במכשיר הטלפון הנייד.

איך עובד לחצן מצוקה של מוקד אמון?

לחצן מצוקה אמון SOS מחובר למוקד חירום מבצעי הפעיל 24/7 , מוקד רמה א', המאושר ע"י משטרת ישראל ובעל תקן האיכות הבינלאומי המחמיר 2008 :9001 ISO. 
לחיצה על כפתור המצוקה פותח ערוץ תקשורת אלחוטית דו כיוונית מול המוקד המבצעי אשר מתפרץ למכשיר ובודק את סיבת הקריאה. לחצנים ניידים ניתנים לשימוש מחוץ לבית, כמו בחנויות או בקניון, שגם שם ניתן להיקלע למצב חירום מנפילה או כל אירוע אחר. המכשיר שולח הודעת מצוקה למוקד אמון שיוצר קשר בשיחה סלולרית, ומופעל זיהוי מקום מבוסס GPS לאיתור המיקום של קריאת המצוקה. אנשי הקשר הקבועים גם הם מקבלים עדכון  ויכולים לצפות באפליקציה ייעודית גם כן.

לחצן מצוקה SOS מוקד אמון

למה דווקא לחצן מצוקה של מוקד אמון?

ראשית, מוקד אמון היא חברה שקיימת כבר משנת 1981, עם יותר מ-40 שנות ניסיון במתן שירותי אבטחה, מוקד, סיור, מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה, מיגון, שמירה, ושירותים נוספים. החברה מפעילה מוקד מבצעי 365 ימים בשנה, 24 שעות ביממה. 

לחצני המצוקה של מוקד אמון הם אביזר זמין וכל מה שצריך לעשות כדי להפעיל אותו זה ללחוץ על כפתור. הלחצן מעוצב באופן כל כך פשוט להפעלה על מנת שבמצב חירום לא תצטרכו לחשוב על דבר. לחצני המצוקה של מוקד אמון יעילים לכל מצב חירום, בין אם מדובר במצב רפואי דחוף או הרגשת חוסר ביטחון ובין אם מדובר בפריצה לבית או לעסק. לחצן המצוקה מתאים לכל גיל ולכל מי שרוצה שתהיה לו תחושת הביטחון  ביטחון ויכולת לקרוא לעזרה בכל עת, בקלות ובמהירות.

לחצן מצוקה מחיר - כמה זה עולה?

המכשיר ניתן ללא עלות (בשווי 599 ש"ח!) בהצטרפות למנוי ל-24 חודשים ובתשלום חודשי של 85 ₪ + מע"מ.

אנו ממליצים לפנות לנציג החברה לקבלת הצעת מחיר עדכנית ורלוונטית לצרכים שלכם. 

מוקד אמון - שאלות ותשובות

למי מתאים לחצן מצוקה של מוקד אמון?

לחצן מצוקה יכול לעזור במקרים הבאים: שריפה שפרצה בבית או בעסק, מצב בריאותי שמחייב הגעת אמבולנס וצוות רפואי, ניסיון פריצה לבית או לעסק, התנכלות וחבלה, ועבור קשישים שנמצאים לבדם בבית חלק מהיום או ברובו, וזקוקים לעזרה בזמן שהיו ללא השגחה.

אילו סוגים של לחצן מצוקה מציע מוקד אמון?

מוקד אמון מציע את לחצן אמון SOS עם חיבור מיידי למוקד מבצעי שפועל 24/7 ויכול לתת מענה בזמן אמת.

למה דווקא לחצן מצוקה של מוקד אמון?

מוקד אמון היא חברה שפועלת כבר יותר מ-40 שנה ומפעילה מוקד מבצעי 365 ימים בשנה, 24 שעות ביממה. לחצני המצוקה של מוקד אמון הם אביזר זמין וכל מה שצריך לעשות כדי להפעיל אותו זה ללחוץ על כפתור.

לחצן מצוקה של מוקד אמון - כמה זה עולה?

עלות לחצן המצוקה SOS של מוקד אמון הינה 80 ש"ח +מע"מ לחודש

לחצן מצוקה לרכב

לחצן מצוקה - סקירות בתחום

לחצן מצוקה: מצילים חיים בלחיצת כפתור

בלי להקליד מספר טלפון, בלי לעבור במערכת ניתוב שיחות שמבזבזת זמן יקר, לחצן מצוקה בבית או צמיד מצוקה על היד מאפשר לקרוא לעזרה במקרה של נפילה או מצב...

לחצן מצוקה לקשישים

לחצני מצוקה לקשישים יכולים לעשות את ההבדל שבין חיים למוות תוך שניות בודדות. למי כדאי לרכוש לחצן מצוקה, באילו מצבים הם יכולים להועיל, ואילו חברות...

השוואת מחירי לחצן מצוקה: כמה זה עולה?

לחצן מצוקה לקשישים- למה כדאי שיהיה לכם את השירות, כמה זה עולה, מה ההבדל בין לחצן מצוקה סטטי לשעון מצוקה, באילו מקרים השירות מסובסד, השוואת מחירי...

לחצני מצוקה ניידים: שעונים, צמידים ואפילו בסלולר

תחום לחצני המצוקה עבר שיפור ניכר בשנים האחרונות, והיום אפשר ללכת איתו לכל מקום בבית ובחוץ. לחצני מצוקה ניידים כוללים שעון מצוקה, צמיד מצוקה, ואפילו...