תמי 4 אדג': משדרגים לכם את חווית השתייה

כל המידע על בר המים תמי 4 אדג': מתקן המים המתקדם של חברת שטראוס. ככל שהטכנולוגיה מתפתחת עם השנים כך הכל הופך לנגיש יותר ומותאם יותר לאדם ולחיי היום יום וכך גם הדרך שבה אנחנו שותים מים.
מתעניינים בבר מים של תמי 4?

אם ניקח לדוגמה את מכשירי הסלולר ניזכר שפעם הפלאפונים שלנו היו מגושמים מבחינה עיצובית, היה ניתן רק לנהל שיחות באמצעותם והשיא של היום שלנו היה הסנייק שהיה המשחק היחיד המובנה בנייד, כיום, המכשירים הניידים מותאמים לאדם הן מהבחינה העיצובית והן מבחינת התוכן לכל רגע בחיינו. אז אם התקדמנו עם השנים בתחום הזה, למה שלא נתקדם גם בעוד תחומים אחרים, תחומים שקיים בהם צורך בסיסי שהוא חלק מהטבע, למה שלא נתקדם באופן ובמכשיר שבאמצעותו אנחנו צורכים מים? 

סדרה חדשה של ברי המים של תמי 4 מבית שטראוס, פותחה בשנים האחרונות והיא סדרת תמי 4 אדג' (tami 4 edge) ותמי 4 אדג' פלוס (+tami4edge). תמי 4 edge הוא בר המים המסוננים המתקדם מבית תמי4, הוא מותאם מבחינה עיצובית לכל חלל בגלל שהוא קטן יותר במידותיו וחסכוני ומותאם לקצב החיים המתקדם של הצרכן בגלל שהוא מאפשר לבצע מעקב אחרי צריכת המים, להגדיר משקה אישי לפי הכמות אותה כל אחד צורך, להרתיח מרחוק ולקבל התראות על החלפת סנן maze ונורת uv וזאת באמצעות אפליקציה ייעודית. 


תכונהtami4edge 
מידותגובה: 36 ס"מ
עומק: 36 ס"מ
רוחב: 27 ס"מ 
 מחיר
לברי המים תמי 4 מחיר משתנה ותלוי במסלול שבוחרים. לחצו כאן לעוד פרטים.
צבעיםלבן, שחור, שמנת, אדום
 טמפרטורת מיםמים קרים: 4-15 מעלות
מים חמים: 89-99 מעלות
תפוקת מיםמים קרים: 40 כוסות בשעה
מים חמים: 40 כוסות בשעה
משקל12 ק"ג 
חיבור לאפליקציהניתן לשלוט על בר המים מהנייד, להגדיר משקאות אישיים, להגדיר יעד צריכה ולהרתיח מים מרחוק
 כפתורים ומסךכפתורים מכניים ללא מסךמתעניינים במכשיר תמי 4 אדג'? מלאו פרטים כאן ונציג תמי 4 יחזור אליכם בהקדם.
loading

תמי 4 חדש

תמי 4 ברי מים נוספים

עוד מידע על תמי 4