דלג לתוכן
אפיקים: בר מים ומבחר פתרונות למים טעימים

אפיקים: בר מים ומבחר פתרונות למים טעימים

ברי המים של אפיקים: אילו מכשירים מציעה החברה, מה הם המסלולים שמתוכם תוכלו לבחור, למה חשוב לשים לב, וכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להזמין התקנה

מתעניינים בבר מים של אפיקים?

מיני בר מים של אפיקים

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים זונחים את השימוש במים שמגיעים היישר מהברז ומחפשים פתרונות בדמות בר מים ביתי. למרות שמשרד הבריאות מצהיר כי המים בישראל ראויים לשתייה, אנשים מעדיפים לסנן חומרים כמו חלודה, אבנית וחול שמצטברים בצנרת ומגיעים לכוס השתייה, ולקבל מים צלולים וטהורים. 

אפיקים מציעה מגוון רחב מאוד של דגמי בר מים עם אפשרויות רבות לבחירת צבעים ייחודיים באופן שישווה למטבח שלכם מראה שלא תראו בשום מקום אחר. 

מיני בר פרמיום: בר מים מתקדם במבחר צבעים שמספק מים רותחים, מים חמים, מים פושרים ומים קרים בלחיצת כפתור. המחיר: החל מ-34 שקלים לחודש. 

מיני בר פנרמה: מתקן מים בסיסי עם מים צלולים קרים, פושרים, או חמים, החל מ-39 שקלים לחודש. 

מיני בר מים רויאל: מכשיר שמספק מים קרים, פושרים, או רותחים, עם ברז ביטחון מובנה למים הרותחים להגנה על ילדים. המכשיר מצויד במכל נירוסטה אל-חלד וגוף חימום חיצוני למניעת כניסת מתכות. המחיר: החל מ-49 שקלים בחודש. 

בר מים WE: מכשיר מים מתקדם עם בחירה מבין שלל צבעים, מערכת סינון איכותית ועומד בתקנים ישראלים ובין-לאומיים. המכשיר מציע מים חמים, קרים, ופושרים, וניתן למלא קנקנים גם במים קרים וגם במים רותחים. המחיר: החל מ-59 שקלים לחודש. 

קלירבר: מיני בר מים אמין ואיכותי שמאפשר בשימוש פשוט לכל בני המשפחה ליהנות ממים קרים או חמים, תמיד צלולים. המכשיר בעל מסך מגע בחלק העליון של המכשיר, והמחיר מתחיל ב-69 שקלים לחודש. 

מיני בר לשבת: חברת אפיקים מציעה שני ברי מים שומרי שבת נועם 1, נועם 2 המאפשרים למשפחות דתיות ליהנות ממים צלולים ומסוננים גם במהלך שבתות וחגים. המכשירים נושאים אישור כשרות בד״ץ מהדרין ואישור הלכתי מהמכון המדעי-טכנולוגי להלכה. המחיר החל מ-89 שקלים לחודש.

מתעניינים בבר מים של אפיקים? לחצו כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

מיני בר מים רצפתי של אפיקים

חברת אפיקים משווקת גם מיני בר מים רצפתיים, כלומר כאלה שעומדים על הרצפה. הברים מתאימים גם לשימוש ביתי וגם לשימוש משרדי, גם עבור עובדי המשרד וגם עבור הלקוחות. הברים דומים בצורתם לאלו המוכרים מתחום המים המינרליים, אך הם פועלים על ידי טיהור וסינון מי הברז, ללא צורך בהחלפת כדים. 

בר מים טייגר: מכשיר מים בעיצוב אפור-יוקרתי שמתחבר ישירות למערכת המים בבית או במשרד ומספק מי שתייה צלולים ובריאים חמים וקרים. טמפרטורת המים הקרים מגיעה ל-4 מעלות והמים הרותחים עד 99 מעלות, בעל תצוגה דיגיטלית וניתן למזוג עד 75 כוסות בשעה. מיני בר מים טייגר מצויד בברז ביטחון למים הרותחים כדי להגן על ילדים.

בר מים סניו: בר מים מתקדם שעשוי מנירוסטה אל חלד ומכל חימום מים גדול של 2 ליטר. בתחתית הבר יש מיני מקרר בקיבולת 20 ליטר. זהו בר מים חכם שניתן לכוון בו את טמפרטורת המים הקרים בין 5 ל-10 מעלות, טמפרטורת המים החמים, וניתן להגדיר בו שעות פעילות לפי השימוש - ביתי או משרדי. לחברה מכשיר מים נוסף עם מקרר בתחתית - ספרינג פלוס. 

מסננים ומטהרי מים

אפיקים משווקת גם מסננים ומטהרי מים תת-כיוריים. היתרון של מטהרי מים הוא שהם לא תופסים מקום על השיש, כך שאם המטבח שלכם ממש קטן ושטח העבודה זעיר, ייתכן שזה הפתרון הנכון עבורכם. ניתן לבחור בין ערכת טיהור חד שלבית, ועד חמישה שלבים:

שלב סינון אחד: מסנן מיקרוני משולב פחם, המערכת מסננת חול, חלודה, טעמי לוואי, וכלור.

סינון תלת-שלבי: מערכת תת-כיורית שכוללת ברז להפרדת מי השתייה ממי הדחת הכלים, ושלושה מסננים פעילים - מסנן מיקרוני להרחקת חלודה, חול וחלקיקים; מסנן פחם פעיל לסילוק כימיקלים, כלור, ריחות, וטעמי לוואי; וסנן פחם לשיפור הטעם. 

ארבעה שלבי סינון: מערכת תת-כיורית עם ברז מזיגת מים וארבעה מסננים, קיים סנן פחם פעיל נוסף על השלבים שתוארו במערכת הקודמת.

חמישה שלבי סינון: מערכת תת-כיורית שכוללת ברז מזיגה וחמישה סננים, שכוללים מסנן מיקרוני 5 מיקרון שכולל כדורי סילפוס ומרחיק חול, חלודה, וחלקיקים; סנן לספיחת חול ולטיהור המים 1 מיקרון; מסנן פחם פעיל לסילוק כימיקלים, כלור, ריחות, וטעמי לוואי, ושני סנני פחם שאחד מהם משביח את טעם המים. 

בר מים אפיקים מחירים

מתעניינים בבר מים של אפיקים? לחצו כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

ברי מים ומטהרי מים של אפיקים - שאלות ותשובות

אילו פתרונות מים מציעה חברת אפיקים?

חברת אפיקים הירושלמית מציעה מגוון פתרונות מים, החל ממגוון דגמי מיני בר מים שמגיעים בשלל צבעים להצבה על השיש במטבח, דרך ברי מים רצפתיים מתקדמים לבית ולמשרד, ועד מסנני ומטהרי מים תת-כיוריים שמגיעים עם ברז מזיגה להפרדת מי השתייה הצלולים ממי שטיפת הכלים. 

מה הם מסלולי התשלום של מיני בר מים בחברת אפיקים?

החברה מציע דגמי מיני בר מים במחירים שמתחילים ב-34 שקלים לחודש עד 89 שקלים לחודש במסלול הבסיסי. המסלול הבסיסי כולל סנן לחצי שנה ואחריות יצרן לשנה. ניתן להרחיב בתוספת תשלום למסלול המורחב שכולל מערכת שלושה שלבי סינון וערכת סננים לשלוש שנים, או למסלול המושלם היקר יותר שכולל בנוסף לכל אלה גם הזמנת טכנאי ללא תשלום במשך שלוש שנים, שירות ואחריות ללא תשלום, ומשלוח סננים עד הבית. 

בר מים - סקירות בתחום

ברי מים השוואת מחיר: כמה זה עולה?

מים מינרלים או מים מסוננים? עם שירות כדים עד הבית או החלפת סננים ונורות כל חצי שנה? התחייבות לשנה או לשלוש שנים? ריכזנו עבורכם את כל האפשרויות למים...

בר מים מומלץ לשנת 2022: מדריך לצרכנים

מיני בר מים או כד עם פילטר? מים קרים וחמים או אולי גם מים מוגזים? ואילו פתרונות יש לצרכנים שומרי שבת? בשוק מתקני המים יש אפשרויות רבות בעלויות...

מיני בר מים

מיני בר מים הפך למתקן מים נפוץ המשמש לטיהור וסינון מי שתייה. בדקנו עבורכם איפה ניתן לרכוש מיני בר מים, אילו סוגים של מיני ברים קיימים, מה הן...

תמי 4 או מי עדן?

איזה מים מומלץ לשתות בישראל, מה הבעיה עם איכות המים בברז ואיך לבחור בין בר מים דוגמת תמי 4, אלקטרה וכו' למי עדן בר מים? בדקנו