דלג לתוכן
מי עדן בר מים - מתקן מים, מבצעים, מחירים

מי עדן בר מים - מתקן מים, מבצעים, מחירים

מי עדן היא החברה היחידה שמציעה שירות בר מים מינרליים עם אספקת כדים קבועה. אילו ברי מים מציעה החברה, מהם המסלולים והשירותים שתקבלו תמורת התשלום החודשי, למה דווקא מים מינרלים ולמה ספציפית מי עדן בר מים, וכל מה שחשוב לדעת לקראת ההזמנה הראשונה

מתעניינים בבר מים של מי עדן?

מי עדן בר מים (מי עדן כדים)

בישראלי פועלות מספר חברות שמייצרות ומשווקות מים מינרליים, אך רק מי עדן מציעה בר מים מינרליים ואספקת כדים בנפחים שונים לבתים ולמשרדים. כבר ב-1983 החלה החברה לשווק מים מינרליים ממעין הסלוקיה שבדרום רמת הגולן, וכחמש שנים לאחר מכן מוצר חדש נולד בישראל: שירות מים מינרליים בכדים שהונחו על בר מים בבית או במשרד. כיום המים נשאבים ממקור המים עדן 1 שסמוך למעין המקורי, עם מים שנשאבים מעומק רב ומוגנים מהסביבה החיצונית. תושבי 17 מדינות באירופה נהנים גם הם משירות בר מים של מי עדן, וכמובן אנחנו כאן בישראל יכולים לבחור בין מגוון ברים עם תכונות מתקדמות במסלולים מותאמים אישית. בתום הסקירה הזו כל מה שתצטרכו זה רק להזמין את בר המים המשתלם עבורכם.

מי עדן בר מים קלאסי Eden Classic: בר מים קלאסי שכל אחד מכיר, מגיע בצבעי אפור כהה ולבן. הבר הקלאסי של מי עדן מאפשר מזיגת מים קרים בטמפרטורה של 4 עד 10 מעלות, ומים חמים מ-85 עד 92 מעלות. הבר מגיע בעיצוב פשוט ונעים, חכם אך לא מתחכם. גובה הברזים נוח לשימוש ויש מנגנון הגנת ילדים בברז המים החמים. רוחב הבר 32 ס״מ וגובהו כולל הכד 138 ס״מ, להעמדה על הרצפה. 

מי עדן בר מים מעוצב Eden Storm: בר מים מעוצב של מי עדן מגיע בצבע שחור ויש לו מראה יוקרתי יותר. הכנסת הכדים נעשית בתחתית המתקן, כך שלא צריך להרים את הכד והעיצוב של בר המים מסתיר את הכד. רוחב הבר 32 ס״מ והגובה 112 ס״מ, כך שהוא תופס פחות מקום. מרווח המזיגה מאפשר למלא כוסות ובקבוקים, מתאים לכדים גדולים בנפח 19 ליטר וכדים קטנים בנפח 11 ליטר. תאורת LED מאירה את ברזי המזיגה ונורת מפלס המים מתריעה על הצורך להחליף כד. המים הקרים נמזגים בטמפרטורה של 4 עד 10 מעלות, והחמים 76 עד 92 מעלות. 

מי עדן בר מים אלגנטי Eden Slim: בר מים מעוצב שמתאים גם לחללים קטנים וצרים בחורב 35.8 ס״מ וגובה 105.3 ס״מ. הבר כולל מתקן כוסות מובנה, תאורת לילה, ומנגנון בטיחות ילדים לברז המים החמים. טמפרטורת המים הקרים נעה בין 4 ל-10 מעלות והחמים בין 74 ל-92 מעלות. 

מי עדן בר מים קטן Eden Prince: בר מים שניתן להציב על השיש באחד מארבעה צבעים - לבן, אפור, שחור, או אדום. מי עדן מיני בר מים מצויד במסך מגע שכולל גם שעון דיגיטלי ומאפשר מזיגה בשלושה מצבי טמפרטורה. מים קרים נמזגים מתחת ל-13 מעלות, מים חמים בין 85 ל-90 מעלות, ומים רותחים עד 95 מעלות. מיני בר מים Eden Prince מגיע ברוחב 26 ס״מ וגובה 35 ס״מ. 

מי עדן מיני בר מים Eden Digital: מיני בר מים של מי עדן כולל פאנל דיגיטלי שמאפשר שתיית מים קרים בין 4 ל-10 מעלות, מים חמים בין 92 ל-95 מעלות, ותכונת Extra Hot בלחיצת כפתור מעלה את הטמפרטורה ליותר מ-96 מעלות. גובה המכשיר ללא כד 44.5 ס״מ ורוחבו 31 ס״מ, וישנה גם אפשרות לתכונת בר מים שומר שבת. 

מי עדן בר מים טאץ' Eden Touch: בר מים בעיצוב מתקדם עם מסך מגע מלא. בר מים שאינו תופס הרבה מקום בחלל ולכן מתאים גם לבית, כולל אפשרות להגדיר את טמפרטורת המים וכולל מזיגה אוטומטית של כוס וקנקן. טמפרטורת המים הקרים נעה בין 4 ל- 10 מעלות וטמפרטורת המים החמים היא מעל 95 מעלות, יש גם אפשרות למים פושרים ורותחים. בר מים מי עדן טאצ' מגיע בשלושה צבעים: לבן, כסוף ושחור. מידותיו:
עם כד קטן: גובה: 60 ס"מ, עומק: 32 ס"מ ורוחב: 25 ס"מ.
עם כד גדול: גובה: 76 ס"מ, עומק: 32 ס"מ ורוחב: 25 ס"מ.

מתעניינים בבר מים של מי עדן? מלאו פרטים כאן ונציגי מי עדן יחזרו אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

אילו מסלולי תשלום מי עדן בר מים מציעה

מי עדן אינה מחייבת הזמנה של כמות כדים מוגדרת או כמות מינימום של כדי מים מינרליים מדי חודש. המסלול שמוצע כיום ללקוחות מי עדן הוא מסלול גמיש, כל לקוח, משפחה, או בית עסק יכולים לשתות בקצב שלהם. מחיר ליטר מים נקבע לפי הצריכה - ככל ששותים יותר משלמים פחות. התשלום בממוצע לצריכת 3-4 כדים בחודש נע בין 110 לכ-170 שקלים, ולרוב יש מבצעי הצטרפות מיוחדים כמו למשל כדים במתנה, הנחה משמעותית בחודשיים הראשונים, או בקבוקי מי עדן אישיים. 

מי עדן מספקת מערך הפצה לכל נקודה בארץ, מהצפון ועד אילת בדרום. טכנאי החברה פועלים לצד מעבדה מקצועית והשירות כולל טיפול בתקלות ובעיות בברי המים השונים ככל שיהיו כאלה.

מי עדן מחירים

מהו הרכב המינרלים של מי עדן

הרכב המינרלים במים של מי עדן הוא תמהיל ייחודי של אשלגן, סידן ומגנזיום שמאפשרים למינרלים להיספג בגוף באופן המיטבי. הרכב המינרלים המאוזן חשוב לתפקוד התקין של השרירים, מערכת העצבים, מערכת השלד, ולבריאות הכללית. מי הגשמים מחלחלים במשך שנים רבות דרך רובד סלעי הבזלת, סופחים מהם את הרכב המינרלים שלהם, ומגיעים לעומק הקרקע. קידוח של חברת מי עדן בעומק האדמה שואב את המים ומזרים אותם למפעל ששוכן סמוך למקור המים. במפעל מי עדן המים נארזים ללא מגע יד אדם, ללא סינון וללא תוספות, כך שמה שמגיע לבקבוק הוא בדיוק מה שנשאב. השאיבה מעומק האדמה מבטיח שאין כל מגע עם חיידקים ומזהמים. 

מי עדן בר מים

מתעניינים בבר מים של מי עדן? מלאו פרטים כאן ונציגי מי עדן יחזרו אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

מי עדן בר מים - שאלות ותשובות

מה ההבדל בין בר מים רגיל לבר המים של מי עדן?

מי עדן בר מים מציעה שלושה סוגים של בר מים שעומד על הרצפה, בגבהים ובעיצובים שונים. יש ברי מים שהכד מותקן בחלקו העליון של הבר והוא גלוי, ויש בר מים מעוצב כשהכד מוסתר בתחתית, עם התאמה לכדים גדולים או קטנים. מיני בר מים של מי עדן ניתן להצבה על השיש או על השולחן, והוא מתאים לרוב לכדים קטנים. על האפשרויות השונות של כל בר מים וטמפרטורות המים תוכלו לקרוא בסקירה המלאה. 

למה צריך מים מינרלים ולא להסתפק במי ברז?

מי ברז, גם אם הם ראויים לשתייה, עלולים להגיע עם חלודה, אבנית וחול שהצטברו בצנרת. המים המינרליים של מי עדן נשאבים מעומק האדמה ומוזרמים למפעל הסמוך, שם הם נארזים ללא מגע יד אדם, ללא תוספות וללא סינון, כך שהרכב המינרלים המדויק של המים מגיע אליכם הביתה באופן הטבעי ביותר. המים של מי עדן מכילים מגנזיום, אשלגן וסידן שמי הגשמים שחלחלו אל מתחת לקרקע ספחו מאדמת הבזלת בדרום רמת הגולן. 

מי עדן כדים - מה היתרונות והחסרונות העיקריים של פתרון הכדים?

היתרון המרכזי הוא מים מינרלים טבעיים ונגישים, אשר ניתן לקררם ולהרתיחם בקלות. החסרון הוא שהשירות מצריך מקום בבית (על השייש לבר המים עצמו, ובמזווה לכדים). מבחינת עלות הפתרון זול יותר מאשר רכישת בקבוקים, ועדיין המחיר של בר המים של מי עדן כן כרוך בהוצאה כספית חודשית, שכל משפחה צריכה לשקול אם זה מתאים לה.

איך ניתן לרכוש מתקן מים של מי עדן?

מלאו פרטים בטופס מעלה, ונציגי בר המים של מי עדן יחזרו אליכם בהקדם, יציגו בפניכם את מסלולי השירות והתשלום האפשריים ויסייעו לכם ברכישה אם תחליטו לרכוש את מתקן המים של מי עדן. 

בר מים - סקירות בתחום

מיני בר מים

מיני בר מים הפך למתקן מים נפוץ המשמש לטיהור וסינון מי שתייה. בדקנו עבורכם איפה ניתן לרכוש מיני בר מים, אילו סוגים של מיני ברים קיימים, מה הן...

בר מים מומלץ לשנת 2022: מדריך לצרכנים

מיני בר מים או כד עם פילטר? מים קרים וחמים או אולי גם מים מוגזים? ואילו פתרונות יש לצרכנים שומרי שבת? בשוק מתקני המים יש אפשרויות רבות בעלויות...

תמי 4 או מי עדן?

איזה מים מומלץ לשתות בישראל, מה הבעיה עם איכות המים בברז ואיך לבחור בין בר מים דוגמת תמי 4, אלקטרה וכו' למי עדן בר מים? בדקנו

ברי מים השוואת מחיר: כמה זה עולה?

מים מינרלים או מים מסוננים? עם שירות כדים עד הבית או החלפת סננים ונורות כל חצי שנה? התחייבות לשנה או לשלוש שנים? ריכזנו עבורכם את כל האפשרויות למים...