בדיקת MyBio - בדיקת רוק גנטית. כיצד והיכן מתבצעת הבדיקה? למי היא מתאימה ובמה תוכל לסייע? כמה עולה הבדיקה? ועוד. כל המידע בסקירה המלאה אודות My Bio.
הצטרפות לMyBio

בדיקה גנטית רוק גנטית MyBio 

הרעיון מאחורי השיטה: ככל שתכירו את הגנטיקה שלכם טוב יותר, תדעו כיצד הגוף שלכם מושפע ומגיב למזונות השונים, איזו פעילות גופנית מתאימה לכם יותר, ותזכו להבנה גדולה יותר כיצד להגיע לאורח חיים אופטימלי.

My BIO איך עובד התהליך?

בבדיקת רוק פשוטה MyBio חושפים את הפרופיל הגנטי האישי, בהקשר של תזונה, בריאות כללית ואימון גופני. תוצאות האבחון מסייעות לבנות תוכנית תזונה ואימון מותאמת אישית, שתזרז ירידה בריאה במשקל, תשפר את היכולות בתחום הכושר הגופני ותעזור בשמירה על הבריאות הכללית.

אודות מיי ביו

MyBio היא הנציגה הישראלית הבלעדית של GP, חברה בינ"ל מובילה בתחום הנוטרוגנטיקה שפועלת כבר למעלה מעשור ב-30 מדינות ברחבי הגלובוס.
My Bio פעילה בארץ בתחום האבחון הנוטרוגנטי עם ותק של למעלה מ-5 שנים ולחברה עשרות אלפי לקוחות פרטיים וארגונים בארץ.  
הבדיקה והשיטה מתבססת על תחום מדעי שנקרא Nutrigenetics שחוקר את הקשר בין תזונה לגנטיקה כבר משנת 1990. הגוף האנושי מורכב מכ-35,000 גנים שונים, כשלכל אחד מאיתנו הרכב גנטי שונה במקצת. אבחון MyBio יזהה את המבנה הגנטי המדויק, במגוון רחב של תחומים הקשורים לתזונה ופעילות ספורטיבית. היכרות והבנה עם כל המשתנים מאפשרת למצוא תוכנית תזונה ואימונים שתהיה מדויקת ונכונה עבור הנבדק/ת.

למי מיועד אבחון MyBio ?

לכל אדם המעוניין להכיר את המנגנונים השונים בגופו, הקשורים לתזונה ולפעילות גופנית, ולאנשים הסובלים מתסמונות ובעיות בריאותיות שונות, המעוניינים לחזק את המערכות השונות בגופם ע"י התאמת התזונה.

היכן מתבצעת בדיקת מייביו?

הבדיקה נערכת באופן עצמאי על ידי הנבדקים בביתם. לאחר קבלת הערכה עם שליח עד הבית, הנבדק אוסף דגימת רוק לתוך מבחנה סטרילית באמצעות מטוש. כאשר הערכה מוכנה, שליח מגיע לאסוף את הדגימה והיא מועברת לאבחון גנטי במעבדה מתמחה. התוצאות מגיעות ישירות למייל, בדו"ח כתוב בעברית, בצורה ידידותית גם למי שאינו מבין בתזונה או בגנטיקה, תוך התייחסות למגוון רחב של מאפיינים.
הדו"ח כולל המלצות מפורטות לתזונה הטובה ביותר על פי הגנטיקה האישית, לפעילות הספורטיבית היעילה ביותר, לויטמינים שיש לצרוך יותר או פחות, וכן פירוט של תגובות הגוף לפחמימות, לשומנים, גלוטן, לקטוז, נתרן, לירידה ועלייה במשקל ועוד.
ממצאי דו"ח האבחון, יחד עם ייעוץ תזונתי של אחת מ- 30 התזונאיות הקליניות אשר עובדות עם החברה ברחבי הארץ יאפשרו להתאים את התזונה הנכונה ואת הפעילות הספורטיבית המיטבית.

כמה עולה בדיקת My Bio?

אבחון MyBio: ערכת בדיקה, אבחון גנטי המתמקד בתזונה וספורט המתבסס על ה-DNA שלך, תוצאות שמקבלים בדו"ח דיגיטלי ומהדורה מודפסת אישית כולל פגישת ייעוץ פרונטלית. בעלות של 2,550 ש"ח.
אבחון MyBio זוגי: 5,000 ש"ח.מלאו פרטיכם ונציגי MyBio יחזרו אליכם בהקדם
loading

My Bio - שאלות ותשובות

מה היא בדיקת My Bio ?
בדיקת רוק גנטית My Bio מאפשרת לנבדק לדעת מה המזונות האופטימאליים עבורו ומהי הפעילות הגופנית המומלצת, ומאפשרת לנהל אורח חיים בריא יותר בקלות על סמך תוצאות אלו. 
למי מיועדת בדיקת My Bio ?
הבדיקה הגנטית My Bio מיועדת עבור כל אחד שסקרן לדעת מה המזונות הנכונים עבורו, ובאופן ספציפי מומלצת לסובלים מעודף משקל או מבעיות בריאות אחרות שרוצים לדעת כיצד להיטיב עם גופם ולאכול ולהתעמל בצורה נכונה יותר. 
כמה עולה בדיקת My Bio ?
המחיר של בדיקת My Bio הינו כ-2550 ש"ח. מחיר מעודכן ניתן לראות בסקירה המלאה באתר כמהזה בריאות. 
היכן מתבצעת בדיקת My Bio ?
הבדיקה מתבצעת בבית הלקוח/ה. שליח מגיע לבית הלקוח לאסוף את ערכת הבדיקה. הבדיקה נשלחת למעבדה המתמחה בכך, ולאחר מכן תוצאות הבדיקה מגיעות ישירות אל מייל הלקוח/ה. לפרטים נוספים אודות תהליך בדיקת My Bio קראו את הסקירה המלאה באתר כמהזה בריאות.
להשוואת חברות דיאטה

דיאטה - חברות נוספות

בדיקת גנטית MyGenes

Day Two - דיאטת מכון ויצמן

בדיקת רוק גנטית - דנובה DNA

דיאטת לורן

בדיקת רוק גנטית MyBio

דיאטה - סקירות בתחום