דלג לתוכן
בדיקת גנטית MyGenes

בדיקת גנטית MyGenes

בדיקת רוק גנטית My Genes - החברה מציעה שיטה מתקדמת מאוד, במסגרתה הלקוחות מקבלים המלצות תזונה והמלצות בריאות נוספות, אשר מבוססות על תוצאותיה של בדיקה גנטית, המתבצעת במעבדה ישראלית באישור משרד הבריאות.

בדיקה גנטית לירידה במשקל - MyGenes

לכל אדם יש גנטיקה שונה מלאדם אחר. השינויים הגנטיים האלו מתבטאים בין השאר בתגובת הגוף שלנו לסוגי מאכלים שונים והיבטים נוספים של אורח חיים. 
יש אדם שיכול לאכול כמעט כל מה שהוא רוצה בלי לשים לב לכמויות - לשמור על משקל ובריאות תקינים ויש אחרים שנלחמים בדיאטות שונות ומתישות ועדיין - לא מצליחים לרדת.
MyGenes מציעה שיטת תזונה ייחודית המבוססת על מאפיינים אישיים אלה. 
באמצעות בדיקה גנטית (DNA) להתאמה אישית של תזונה, ספורט ואורח חיים,  MyGenes מפרטת לכל אדם מהם המזונות שהגוף שלו יודע לפרק בצורה מיטבית ומאילו מזונות ושילובי מזונות מומלץ להימנע, מה השעות המומלצות לאכילה ואילו וויטמינים נמצאים בפוטנציאל לחוסר וכדאי לשקול לקחת כתוספי תזונה.
בהיבט הבריאותי MyGenes מספקים המלצות תזונה ספציפיות לאיזון רמות סוכר ושומנים בדם ומניעת סיבוכי השמנה (לחץ דם גבוה, טרשת עורקים, התקפי לב).
בהיבט הספורט - MyGenes מתאימים לאדם את סוג האימון המתאים לו ביותר (כוח / סיבולת והשילוב ביניהם), מה המרווחים המומלצים בין אימון לאימון ובדיקת נטייה לפציעות ספורט והמלצות להימנעות מסוגים מסויימים של פעילות גופנית.

מיי ג'ינס - כמה זמן קיימת השיטה?

בדיקות גנטיות להתאמה אישית של תזונה קיימות כבר קרוב ל 10 שנים.
הבדיקה של MyGenes היא הרחבה והמתקדמת ביותר בעולם (בודקים כ 220 משתנים גנטיים). כמו כן הבדיקה מבוצעת במעבדה גנטית ישראלית שמאושרת ע״י משרד הבריאות. הבדיקה של MyGenes מבוססת מדעית ופותחה ע״י פרופ׳ דני ברקוביץ, דר׳ יורם פלוצקי ומדענים בכירים נוספים.

כיצד מתקיים התהליך לאחר הבחירה ב- My Genes?

לקוח שרוכש את הבדיקה מקבל עד הבית ערכה באמצעותה הוא דוגם רוק. לאחר ביצוע הדגימה שליח מטעם MyGenes אוסף את הדגימה למעבדה ולאחר כ-3 שבועות מגיעות התוצאות.
כשמגיעות התוצאות, הלקוח מקבל אותן ישירות לאפליקציה של החברה. לאחר קבלת התוצאות, הלקוח יכול לפנות לצוות הדיאטנים הקליניים על מנת לקבל מענה לשאלות ביחס לדוח ולקבל תפריט תזונה מותאם אישית.

למי מיועדת בדיקת מיי גינס?

הבדיקה מיועדת לכל אדם ובכל גיל, עם עודף משקל וללא עודף משקל - שרוצה לחיות בדרך הבריאה והמדוייקת ביותר עבורו מבחינה גנטית.

מה המשקל שניתן להוריד ומה משך התהליך?

ניתן להגיע באמצעות יישום תוצאות הבדיקה למשקל תקין בדרך הכי אפקטיבית שיש, ללא סבל וצומות ולשמור על זה לאורך כל החיים. ב- MyGenes מדגישים שהמלצות התזונה שהלקוח מקבל - הן לא דיאטה והם לא אומרים ללקוח לאכול מעט. ההפך - לאכול רגיל בהתאם להמלצות הדוח הגנטי.

מהם יתרונות בדיקת MyGenes?

מדובר בבדיקה מהפכנית המאפשרת ירידה במשקל, איזון שומנים בדם, הורדת רמת סוכר בדם, מסייעת במניעת מחלות ושמירה על בריאות תקינה, וכמו כן מאפשר שיפור ביצועים בספורט וחיטוב הגוף.
על השיטה התפרסמו כתבות רבות ויש לה לקוחות ממליצים רבים בארץ. 
השיטה מאפשרת ירידה במשקל ושמירה עליו לאורך זמן, לאו דווקא בעזרת הפחתת כמויות, אלא בעזרת הבנה של התפריט הנכון מבחינת התוצאות של הבדיקה הגנטית.

כמה עולה בדיקת MyGenes?

המחיר של בדיקת מייג'ינס נע סביב כמה אלפי שקלים, משתנה מעת לעת. 

My Genes - שאלות ותשובות

כיצד My Genes יכולה לסייע בירידה במשקל?

מיי ג'ינס מאפשרת לכל נבדק לדעת בדיוק איזה מזונות נכונים עבורו. השיטה למעשה בונה דיאטה לפי בדיקת רוק, על סמך התוצאות ניתן לא רק לרדת במשקל אלא גם לשפר מדדי בריאות כמו איזון סוכר ושומנים בדם, ולשפר ביצועים בספורט. 

מחיר My Genes - כמה עולה הבדיקה?

עלות בדיקת מייג'ינס סביב כמה אלפי שקלים. המחיר משתנה מעת לעת. 

למי בדיקה זו מומלצת?

הבדיקה מומלצת לכל מי שרוצה לרדת במשקל או לשפר מדדי בריאות. ניתן לבצע אותה גם אם אין רצון לרדת במשקל אלא רק להבין טוב יותר מה נכון לגוף לאכול. מיי ג'יניס היא שיטה שיכולה להצליח במקומות בהם נכשלו דיאטות אחרות, כי היא לא מבוססת בהכרח על הפחתה קלורית אלא על התאמת מזונות נכונה יותר. 

Mygenes - מה המשקל אשר ניתן להוריד באמצעות בדיקת רוק mygenes ?

ניתן להגיע למשקל האופטימאלי שלכם, וזאת מבלי סבל וצומות. מקבלים את האפשרות לאכול רגיל, פשוט מותאם אינדיוידואלית וכך מתרחשת ירידה במשקל ושיפור המדדים הבריאותיים.

דיאטה - סקירות בתחום

מרזים ביחד: קבוצות תמיכה להרזיה

בכל דיאטה שננסה יהיו רגעי משבר ואין מישהו או מישהי שלא חוו "נפילה". במקום להיכנס להלקאה עצמית שברוב המקרים לא עוזרת ואפילו מזיקה, אפשר להצטרף אל...

דיאטה און ליין - לרזות בלי לצאת מהבית

כל מה שאתם צריכים וצריכות לדעת על הרזיה בטוחה אונליין. אילו סדנאות מתקיימות ברשת, מי מציע קבוצות תמיכה דיגיטליות, איך אפשר לקבל תפריט מותאם אישית,...

דיאטה מומלצת - איך לבחור דיאטה?

לעיתים תכופות אנו שומעים על "דיאטה מומלצת חדשה שאתם חייבים לנסות!". ריכזנו עבורכן ועבורכם דיאטות מומלצות, בדקנו האם יש הבדל בין דיאטה מומלצת לנשים...

דיאטה | תזונה נכונה ושיטות הרזיה

ההחלטה להתחיל דיאטה אינה פשוטה אך היא רק הצעד הראשון בתהליך ההרזיה. יש מגוון רחב של דיאטות ושיטות הרזיה בשוק. חשוב לבחור את התוכנית המתאימה ביותר...

דיאטה ותזונה נכונה: השיטות המובילות בישראל

שומרי משקל, חצי שירה, חלי ממן, דיאטת לורן, דיאטות מותאמות אישית מבוססות בדיקת מעבדה - בדקנו מה הן הדיאטות המובילות כיום בישראל

תזונה מותאמת אישית על סמך בדיקות מעבדה

תזונה מותאמת אישית עשויה לעזור איפה שדיאטות כלליות נכשלו. איך עובדת בניית תפריט תזונה אישי לפי בדיקת דם, מהי בדיקת רוק גנטית, איך מתחילים דיאטה לפי...