תא חמצן בחיפה במרכז ההוליסטי לאיזון גוף נפש. המרכז מציע טיפול בחמצן היפרברי מתון בשילוב טיפולים מתחום הרפואה המשלימה, להאצת תהליכי ריפוי למגוון רחב של מצבים רפואיים.
לפניה לתא חמצן בחיפה

טיפול בחמצן היפרברי בלחץ נמוך במרכז ההוליסטי לאיזון גוף נפש בחיפה

תא החמצן במרכז ההוליסטי לאיזון גוף נפש בחיפה פועל בלחץ של 1.4 בר. 
שהיה בסביבה בה הלחץ האטמוספרי גבוה גורם לחמצן להיות מומס לא רק לתאי הדם האדומים, אלא גם לפלזמה, לנוזל הלימפה ולנוזלי מערכת העצבים המרכזית.  
באופן הזה, החמצן יכול להגיע לאזורים בהם זרימת הדם חסרה. העלייה ברמות החמצן בדם מסייעת לגופו של המטופל להפחית נפיחות, להרוג חיידקים ולגדל כלי דם חדשים ומסייע לתהליכי החלמה להתרחש במהירות ויעילות רבה יותר. 

על הטיפול בחמצן היפרברי 

השימוש המסורתי ב HBOT נועד לטיפול ברגל סכרתית, בתסחיפי אוויר וגז, ברעלת פחמן חד חמצני ושאיפת עשן, לטיפול בנמקים, כוויות, מחלות לחץ דם ומחלות הרים חריפות.
כיום משתמשים בטיפול בחמצן למגוון מצבים רחב הרבה יותר, החל מסכרת, אנרגיה נמוכה, מחלת ליים, שיתוק מוחין, פגיעות ראש, עייפות כרונית, פגיעות מוח, טרשת נפוצה, ALS, אנמיה, ריפוי פצעים וצלקות, טיפול לאחר שבץ מוחי, טיפול וריפוי לאחר ניתוח, שיפור תפקוד, אוטיזם, דמנציה, פציאליס ועוד. 

כמה טיפולים צריך לעשות על מנת להרגיש תוצאות?

הנוהג שהשתרש בארה"ב, מכל מיני סיבות, הוא עבודה לפי פרוטוקול של 40 פגישות של שעה כל אחת. בארץ ממליצים על סדרות של 10 טיפולים כמינימום. בדרך כלל תהיה המלצה להמשיך כמה סדרות כאלה.  
יחד עם זאת, כשמתסכלים על מחקרים ניכר שההשפעה הפיזיולוגית המיטיבה של טיפול בחמצן היפרברי (HBOT) מתחילה כבר מהטיפולים הראשונים. ישנן עדויות רבות לשיפור ברמת החמצון בדם ולשיפור במדדים של מערכות ההגנה בגוף כבר מהמפגש הראשון.  
בנוסף, ההשפעה האנטי- דלקתית מהירה אף היא וניכרת תוך כ-4 טיפולים. 
בתווך שבין 1-5 טיפולים אפשר לראות שיפור ברמת האנרגיה התאית, אופטימיזציה של תפקוד רקמות כולל אצל הסובלים מפחמן חד חמצני עודף (מעשנים) או הסובלים מאנמיה קלה. ניתן גם לראות ירידה במדדי דלקת, דבר שיכול לסמן את תחילתו של תהליך ריפוי טבעי. 
מחקרים מדווחים על אפקט של שיכוך כאבים לאחר 5 עד 10 מפגשים ועדויות להיווצרות כלי דם חדשים (אנגיוגנזה) שיכולה להתרחש בין 10 ל-20 טיפולים. 

במרכז ההוליסטי לאיזון גוף נפש בחיפה ממליצים לשלב בין טיפול בתא חמצן לבין דיקור סו ג'וק, רפלקסולוגיה ואייפק. שילוב הטיפולים במרכז, עם העלאה משמעותית של רמות החמצן ברקמות גורמת לכך שתהליכי הריפוי העצמי שהגוף החל בהם, מתעצמים מאוד. ומתרחשים הרבה יותר מהר. 


תא לחץ בחיפה

האם יש סכנות בטיפול בתא חמצן במרכז ההוליסטי?

שני הדברים שצריך לשים אליהם לב בשהייה בתא חמצן הם הסכנה להרעלת חמצן ונזק לאוזניים כתוצאה מהלחץ המוגבר. 
בדיוק כמו כל תרופה או הליך, גם חמצן במינוני יתר יכול לגרום להרעלת חמצן אולם בטיפול בתאים בלחץ שהוא מתחת ל-  2.0 בר (התא במרכז ההוליסטי בחיפה הוא בלחץ 1.4 בר) הסיכון לכך נמוך ביותר. 
אם קיימת בעיית אוזניים בה ההמלצה היא לא להיכנס לתא החמצן יש לשמור על המלצה זו.
במקרים פחות ברורים ניתן להתחיל את הטיפול, במידה ולא מצליחים לאזן את הלחץ באוזניים ומורגש כאב או חוסר נוחות, הטיפול יופסק.  


מלאו פרטיכם כאן ונציג המרכז ההוליסטי בחיפה יחזור אליכם בהקדם
loading

עוד מידע על תאי לחץ

תאי לחץ חברות נוספות

תא לחץ בקפריסין - My Oxy

אס"י המרכז לאורח חיים בריא

תא לחץ Oxylife | טיפול בתא לחץ במרכז הארץ - שוהם

פראנה - מומחים ברפואה טבעית

המרכז ההוליסטי לאיזון גוף ונפש | חיפה

ולריה פולק - תא חמצן בבאר שבע