דלג לתוכן
שלכם - מימוש זכויות

שלכם - מימוש זכויות

"שלכם מימוש זכויות" מסייעת במימוש זכויות רפואיות לזכאים לכך מהרשויות השונות: ביטוח לאומי, חברות הביטוח ומס הכנסה. בין היתר מעניקים בחברה סיוע בקבלת קצבאות נכות, תו נכה, פגיעות נפש, ועוד, ומטפלים בתיק הרפואי משלב בנייתו ועד לאישור הזכויות.

באילו נושאים מסייעת חברת שלכם?

חברת שלכם מסייעת במימוש זכויות רפואיות מול ביטוח לאומי, רשויות המס, חברות הביטוח, וחברות הפנסיה. אלו השירותים שניתן לקבל בנושאים אלו:
ביטוח לאומי: נכות כללית, ילדים בעלי נכויות, ופגיעה מפעולות איבה.
מס הכנסה: נקודות זיכוי בגין קרוב משפחה או ילד עם צרכים מיוחדים, ופטור ממס הכנסה לאדם שנכותו עומדת על 90% ומעלה.
חברות הביטוח: פיצוי בגין תאונות אישיות ובגין מחלה קשה.
פנסיה: תביעות אובדן כושר עבודה.

איך מתבצע התהליך בחברת שלכם?

התהליך כולל ארבעה שלבים:
1. פגישה ראשונה: בפגישה יוסבר באילו שירותים תוכלו להיעזר ואיך להביא למימוש זכויות רפואיות שייתכן כי כלל לא ידעתם עליהן. 
2. בניית הצוות המתאים עבורכם: הצוות כולל אנשי מקצוע בהתאם לתחום שבו אתם מגישים את התביעה, בהם גם רופאים בכירים. 
3. בניית התיק הרפואי: במקרים רבים התיק הרפואי מקופת החולים אינו מספיק כדי להביא למיצוי כלל הזכויות שלכם. צוות שלכם יבנה תיק רפואי מלא ומדויק ויקבל מכם מידע שאולי כלל לא חשבתם שיש לו ערך עבור התביעה.
4. הגשת התביעה: בשלב הזה אתם מקבלים את התביעה מהצוות שילווה אתכם בהגשתה עד לקבלת ההחלטה בעניינכם. 

שלכם מימוש זכויות

מה היתרונות בייעוץ וליווי מטעם שלכם?

הנחיות ברורות בנוגע לטפסים ולאישורים שאתם צריכים: כמעט כל אדם שחלה או נפגע יודע כי ייתכן שהוא או היא זכאים לקבל זכויות רפואיות מהביטוח לאומי או מהרשויות האחרות. אולם הליך תביעת הזכויות הוא מורכב, ארוך וסבוך, ומי שאינו בקיא בתהליך עלול להיכשל. צוות החברה עוזר לעשות סדר בתהליך כדי שלא תשכחו אף פרט חשוב.
הגדלת סיכויי ההצלחה בקבלת התביעה וקבלת קצבאות מוגדלות: ניתן להגיש תביעה בביטוח הלאומי באופן ישיר ללא סיוע, אך במקרים רבים תביעות שהוגשו ללא ליווי מסתיימות בקצבה נמוכה ואף בדחיית התביעה. 
סיוע במימוש זכויות רפואיות בנכות נפשית: נתוני משרד הבריאות מראים כי בעיות דיכאון נפוצות מאוד בישראל לצד בעיות חרדה. לפי נתוני הביטוח לאומי 40% מהזכאים לקצבת נכות כללית, קיבלו זאת לאחר שאובחנו כסובלים ממחלת נפש כמו פוסט-טראומה או דיכאון.

כבר הגשתי תביעה לבד ונדחיתי. יש לי סיבה להמשיך לקרוא?

בהחלט! דחיית הבקשה אינה החלטה סופית ובוודאי שלא סיבה להתייאש. ייעוץ מקצועי עשוי למצוא כשלים בהחלטת הוועדה או לבסס מחדש את התיק שלכם למימוש זכויות רפואיות גם במקרה שנתקלתם בסירוב. 

כמה עולה התהליך?

הפגישה הראשונה עם צוות שלכם ניתנת ללא תשלום וללא התחייבות. לאחר מכן תיקבע העלות בהתאם לתיק שלכם ותינתן לכם האפשרות להחליט האם להמשיך את תהליך מימוש הזכויות הרפואיות שלכם באמצעות החברה, או להמשיך באופן עצמאי. 

היכן ניתן השירות מחברת שלכם?

משרדי "שלכם" ממוקמים בירושלים ובבני ברק, אך השירות ניתן בכל רחבי הארץ באמצעות צוות "שלכם עד הבית". פגישת הייעוץ הראשונית נערכת בביתכם ביום ובשעה הנוחים לכם. 

לפרטים נוספים אודות חברת שלכם ולקבלת ייעוץ מנציגיה, מלאו פרטיכם בטופס מטה, ויחזרו אליכם בהקדם לבחון אם ניתן לסייע לכם במיצוי זכויות רפואיות.

אולי יעניין גם

גמילה - איך נפרדים מהרגלים רעים?

מוחו של האדם בנוי באופן כזה שנותן הוראות לפעולות ומעניק גמול ועונג על ביצוען. כתוצאה מכך אנו נולדים עם נטייה להתמכרויות, ולא משנה אם אלו התנהגויות או...

איך עוברים קופת חולים?

חושבים על מעבר לקופת חולים אחרת? הגעתם למקום הנכון. כל מה שצריך לדעת על מעבר בין קופות חולים, עם אפשרות לפנות לחברות: כללית, מכבי, מאוחדת, לאומית.

דיאטה | תזונה נכונה ושיטות הרזיה

ההחלטה להתחיל דיאטה אינה פשוטה אך היא רק הצעד הראשון בתהליך ההרזיה. יש מגוון רחב של דיאטות ושיטות הרזיה בשוק. חשוב לבחור את התוכנית המתאימה ביותר...

טיפול בתא לחץ | טיפול בחמצן היפרברי

כל מה שצריך לדעת על טיפול בתא לחץ: מהו תא לחץ ולמה הוא נועד, איזה סוגי תאים קיימים, איפה אפשר לעבור טיפול בתא לחץ, כמה זה עולה ולמי זה כדאי.