דלג לתוכן
חלי ממן | דיאטה: מידע אודות השיטה של חלי ממן

חלי ממן | דיאטה: מידע אודות השיטה של חלי ממן

הדיאטה של חלי ממן פועלת על פי הרעיון המוכר של תפריט מאוזן ודל קלוריות, וההרזיה מתבצעת על ידי גירעון קלורי יומי, עם או בלי פעילות גופנית. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על דיאטת חלי ממן: מחיר, המלצות, יתרונות, קבוצות, ועוד.

* המידע האינפורמטיבי והפרסומי בעמוד זה נכתב ע"י אתר כמהזה, אינו מסופק מטעם חברת חלי ממן ואין קשר או חסות של חלי ממן לאתר.

דיאטת חלי ממן

מה הייחודיות של דיאטת חלי ממן לעומת שיטות הרזיה אחרות?

ניסיון אישי: חלי ממן סבלה בעצמה מעודף משקל והגיעה כבר ליותר מ-100 קילוגרמים, כך שלא מדובר במישהי שהייתה כל חייה רזה, אלא באחת שיודעת ומבינה מה עובר עליכם. 
6 ארוחות ביום: גם התפריט הקיצוני ביותר מחולק לשש ארוחות ביום, כך שלא תרגישו רעבים בין ארוחה לארוחה. 
גמישות וגיוון: באתר חלי ממן ניתן להרכיב תפריט בהתאם למגבלת הקלוריות שבחרתם מתוך מאות מוצרים ומרכיבים עם גיוון רב. מותר להחליף את סדר הארוחות, אך לא לדלג על ארוחה. ניתן לבחור בין תפריט שמורכב מ-1,200, 1,500, או 1,800 קלוריות, וכן ישנה רשימת תחליפים ותפריטים מיוחדים.

כמה זמן דיאטת חלי ממן קיימת?

חלי ממן מנחה קבוצות דיאטה משנת 2000 והקבוצה הראשונה נפתחה בסלון ביתם של הוריה. חלי ממן מתגאה בכך שכבר יותר מ-20 שנה היא עוזרת לעשרות אלפי נשים וגברים להפחית במשקל ולנהל אורח חיים בריא יותר. 

חלי ממן: למי הדיאטה מיועדת?

חלי ממן מציעה מגוון תפריטי דיאטה שמיועדים לגברים, לנשים, וגם תפריטים מותאמים לבני ובנות נוער. התפריטים מחולקים לשלוש רמות של דיאטה: הקיצונית ביותר מורכבת מ-1,200 קלוריות, מסלול הביניים כולל 1,500 קלוריות, והתפריט הגבוה ביותר מורכב מ-1,800 קלוריות. מדריכות הקבוצות יתאימו לכן ולכם את התפריט וכן יעבירו אתכם לתפריט שמירה על המשקל לאחר הגעה למשקל היעד. 

מה המשקל שניתן להוריד וכמה זמן נמשך התהליך?

חלי ממן מדגישה כי היא מתנגדת לדיאטות כסאח שמבטיחות הורדה של 5 קילוגרמים בזמן קצר של שבוע. היעד של הורדת חמישה קילוגרמים ראשונים ייקבע עם מדריכת הקבוצה, אך לרוב עומד על חודש. לאחר מכן ייקבעו יעדים נוספים עד לשלב שמירת המשקל, בהתאם לנתונים האישיים של המשתתפות והמשתתפים. חלי ממן עצמה מספרת כי השילה ממשקלה 30 קילוגרמים ב-8 חודשים, והתהליך עצמו נמשך כל החיים. 

דיאטת חלי ממן: יתרונות

ירידה מבוקרת במשקל: חלי ממן מבהירה מראש שאין ניסים במשקל וכדי לשמור על התוצאות גם הדרך חשובה. הירידה במשקל תהיה איטית ומבוקרת ללא הבטחות שווא.
דיאטה פשוטה לביצוע: הדיאטה כוללת את כל אבות המזון - שומנים, פחמימות, וחלבונים. אין התנזרות משומנים או מפחמימות, פירות מותרים לאכילה, הארוחות מפוזרות על פני כל שעות היום, ויש דגש על שתיית מים מרובה. בנוסף ניתן לאכול חטיפי אנרגיה עד 100 קלוריות, ואפילו לחם לא נחשב לאויב הגדול של הדיאטה. 
מסגרת ותמיכה: ניתן להצטרף לקבוצות חלי ממן טלפון, בווטסאפ, או דרך האתר. מדריכות הקבוצות מעניקות מסגרת ותמיכה חשובה בתהליך, כדי לשמור עליכם במסלול הנכון אל היעד שלכם.
דיאטניות מקצועיות: אמנם את הקבוצות לא מנחות דיאטניות, אך התפריט נקבע על ידי דיאטניות מקצועיות בהתאמה אישית לנתונים האישיים של כל משתתף ומשתתפת. 

חלי ממן מחיר: כמה זה עולה לי?

חלי ממן קבוצות: עלות ההשתתפות בקבוצות נכון לספטמבר 2020 עומדת על 270 שקלים בחודש, או 720 שקלים בהרשמה מראש לשלושה חודשים - 240 שקלים בחודש. מעת לעת ישנם מבצעי הצטרפות מיוחדים, כמו מבצע קיץ או מבצעי חגים במחירים נמוכים יותר.
חלי ממן אונליין: עלות ההשתתפות בקבוצות אונליין נכון לספטמבר 2020 עומדת על 339 שקלים בחודש, או 837 שקלים בהרשמה מראש לשלושה חודשים - 279 שקלים בחודש. 
דיאטה בחינם: קיימת אפשרות לעשות את התהליך לבד וללא הדרכה. באתר הדיאטה ניתן לבחור את הגבלת הקלוריות היומית ולהרכיב תפריט לבד. כמובן שנדרשת משמעת עצמית ולא מדובר בתפריט מותאם אישית, ואין ליווי צמוד. 

חלי ממן: מדוע הדיאטה מומלצת?

יעילות לאורך זמן: קצב הירידה במשקל והתרת מזונות שמכילים שומנים ופחמימות מאפשרים התמדה. ישנה ארוחה אחת בשבוע שבה מותר לאכול את כל הדברים שדיאטות אחרות מונעות, מה שמקל על ההיצמדות לתפריטים בשאר הארוחות.
תפריטים מגוונים: כמות הקלוריות אולי נוקשה, אבל התפריטים מגוונים. ישנם תפריטים מותאמים לחורף, לקיץ, לארוחת השבת, ללא גלוטן, ללא מוצרי חלב, תפריטי הנקה, תפריט צמחוני, מזון עשיר בברזל, ועוד.
תפריטים מקצועיים: את התפריטים כתבו דיאטניות קליניות. כמובן שתמיד מומלץ להתייעץ עם רופא בנוגע להגבלות, איסורים, ורגישויות למזון ככל שאלה קיימות. 

חלי ממן סניפים: היכן מתקיימות קבוצות בארץ?

קבוצות ההרזיה של חלי ממן מתקיימות בכל רחבי הארץ. יותר מ-140 קבוצות פעילות בכ-90 יישובים מקריית שמונה, נהריה, וטבריה בצפון, דרך חיפה, ירושלים, תל אביב, ובאר שבע, ועד אילת בדרום. אם בכל זאת לא הצלחתם למצוא קבוצה במקום שההגעה אליו נוחה, ניתן להצטרף לקבוצה אונליין. 

עוד מידע על דיאטות

מרזים ביחד: קבוצות תמיכה להרזיה

בכל דיאטה שננסה יהיו רגעי משבר ואין מישהו או מישהי שלא חוו "נפילה". במקום להיכנס להלקאה עצמית שברוב המקרים לא עוזרת ואפילו מזיקה, אפשר להצטרף אל...

דיאטה מומלצת - איך לבחור דיאטה?

לעיתים תכופות אנו שומעים על "דיאטה מומלצת חדשה שאתם חייבים לנסות!". ריכזנו עבורכן ועבורכם דיאטות מומלצות, בדקנו האם יש הבדל בין דיאטה מומלצת לנשים...

דיאטה | תזונה נכונה ושיטות הרזיה

ההחלטה להתחיל דיאטה אינה פשוטה אך היא רק הצעד הראשון בתהליך ההרזיה. יש מגוון רחב של דיאטות ושיטות הרזיה בשוק. חשוב לבחור את התוכנית המתאימה ביותר...

דיאטה און ליין - לרזות בלי לצאת מהבית

כל מה שאתם צריכים וצריכות לדעת על הרזיה בטוחה אונליין. אילו סדנאות מתקיימות ברשת, מי מציע קבוצות תמיכה דיגיטליות, איך אפשר לקבל תפריט מותאם אישית,...

תזונה מותאמת אישית על סמך בדיקות מעבדה

תזונה מותאמת אישית עשויה לעזור איפה שדיאטות כלליות נכשלו. איך עובדת בניית תפריט תזונה אישי לפי בדיקת דם, מהי בדיקת רוק גנטית, איך מתחילים דיאטה לפי...

דיאטה ותזונה נכונה: השיטות המובילות בישראל

שומרי משקל, חצי שירה, חלי ממן, דיאטת לורן, דיאטות מותאמות אישית מבוססות בדיקת מעבדה - בדקנו מה הן הדיאטות המובילות כיום בישראל