הצטרפות למאוחדת: כל מה שצריך לדעת על מעבר לקופת חולים מאוחדת, בחירת ביטוח מתאים- מאוחדת עדיף או מאוחדת שיא.

מעבר לקופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת היא הקופה השלישית בגודלה בישראל והיא מציעה מגוון רחב של שירותים בפריסה ארצית. מבוטחי מאוחדת יכולים להצטרף לביטוח 'מאוחדת עדיף' שמציע הטבות על שירותי רפואה שונים, או לביטוח 'מאוחדת שיא' שמציע ביטוח מורחב יותר עם מגוון גדול יותר של הטבות והחזרים.

מעבר בין קופות חולים הוא דבר המצריך מחשבה ותכנון, אך ברגע שתתקבל ההחלטה על המעבר, הוא לא יהיה מסובך בכלל ואפילו די פשוט. כדאי לדעת שישנם שישה מועדים בשנה בהם ניתן לבצע את המעבר בפועל, ואת כל המידע על איך עוברים ומה תקבלו בקופה החדשה, כדאי לבקש מהנציג.

הצטרפות למאוחדת תאפשר לכם ליהנות ממגוון השירותים המתקדמים של הקופה: שימוש באתר האינטרנט לקיצור תהליכים, שיחת וידאו עם רופאים ומטפלים, שירות לקוחות במגוון ערוצים (וואטסאפ, צ'אט, מסנג'ר, מייל וטלפון), בוט זימון תורים בפייסבוק ועוד.

קופת חולים מאוחדת נותנת מענה במבחר שירותי רפואה: שיניים, נשים, הריון, ילדים, רופאה משלימה, אסתטיקה ועוד.

מאוחדת הצטרפות- למה זה כדאי?

  • מאוחדת היברידית- שיחות וידאו עם הרופאים והמטפלים
  • שירות לקוחות רב ערוצי
  • מרשמים, הפניות ואישורים באתר ובאפליקציה
  • שירותים טכנולוגיים מתקדמים
  • בוט זימון תורים בפייסבוק
  • ביטוחים משלימים
  • התפתחות הילד- מעטפת של אבחון, טיפול וליווי

טיפולי שיניים במאוחדת
לקופת חולים מאוחדת שירות טיפולי שיניים מקצועי הכולל את כל סוגי הטיפולים: בדיקות, צילומים, סתימות, עקירות, טיפולי שורש, יישור שיניים, שיננית ועוד. 
בהתאם למסלול בו אתם נמצאים – מאוחדת עדיף או מאוחדת שיא, תקבלו הטבות והחזרים על הטיפולים השונים. מאוחדת מציעה טיפולי שיניים לילדים ולמבוגרים ברשת מרפאות השיניים שלה או במרפאות שיניים שנמצאות איתה בהסכם.

סל הריון במאוחדת
מבוטחות בשירות 'מאוחדת שיא' (הביטוח המורחב של קופת החולים) זכאיות לקבל החזרים עבור מגוון בדיקות וטיפולים הקשורים להריון ואינם נכללים בסל הבריאות הבסיסי. כמון כן, הן זכאיות לשירות של תומכת לידה (דולה), ייעוץ רפואי פרטי, ייעוץ שינה, ייעוץ תזונה, אחות פרטית לאחר הלידה ולהארכת מספר ימי ההבראה. גובה ההחזר הכספי משתנה בין השירותים השונים.


מלאו פרטיכם ונציג קופת חולים מאוחדת יחזור אליכם בהקדם
loading

שירותים נוספים במאוחדת

מעבר בין קופות חולים

מעבר בין קופות חולים

עוד קופות חולים

מעבר לקופת חולים מאוחדת | הצטרפות למאוחדת

הצטרפות למכבי | מעבר לקופת חולים מכבי

מעבר לקופת חולים כללית | הצטרפות לכללית

מעבר לקופת חולים לאומית | הצטרפות ללאומית

הצטרפות לקופת חולים מאוחדת שאלות ותשובות

הצטרפות למאוחדת - מה מציעה מאוחדת למבוטחיה?
מאוחדת הינה קופת החולים השלישית בגודלה בארץ, היא משרת מעל מיליון לקוחות. היא הוקמה ב-1931 ע"י הדסה. מפעילה מעל 300 מרפאות ברחבי הארץ, בתי מרקחת, מכוני פיזיותרפיה, מכונים להתפתחות הילד, מרכזי בריאות האישה ועוד. 
כמו כן למאוחדת מרפאות רפואה משלימה ורשת מרפאות שיניים. 
מעבר למאוחדת - איך מתבצע מעבר בין קופות חולים?
מעבר לקופת חולים לאומית (ובכלל מעבר בין קופות) ניתן לבצע בצורה נוחה דרך אתר כמהזה בריאות. השאירו פרטים אלנו ואנו נדאג שנציג יחזור אליכם בהקדם. 
מהו "מאוחדת עדיף"?
"מאוחדת עדיף" הינה תוכנית הביטוח המשלים של קופת חולים מאוחדת, היא מציעה מגוון שירותים, טיפולים והטבות אשר אינם כלולים בסל הבסיסי.
כמו כן לקוחות "מאוחדת עדיף" זכאים להנחות בתחומי האסתטיקה והרפואה המשלימה. 

מעבר קופת חולים מאוחדת חוות דעת, ביקורת והמלצות