דלג לתוכן
מעבר לקופת חולים מאוחדת | הצטרפות למאוחדת

מעבר לקופת חולים מאוחדת | הצטרפות למאוחדת

הצטרפות למאוחדת: כל מה שצריך לדעת על מעבר לקופת חולים מאוחדת, בחירת ביטוח מתאים- מאוחדת עדיף או מאוחדת שיא.

הצטרפות למאוחדת

מעבר לקופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת היא הקופה השלישית בגודלה בישראל והיא מציעה מגוון רחב של שירותים בפריסה ארצית. מבוטחי מאוחדת יכולים להצטרף לביטוח 'מאוחדת עדיף' שמציע הטבות על שירותי רפואה שונים, או לביטוח 'מאוחדת שיא' שמציע ביטוח מורחב יותר עם מגוון גדול יותר של הטבות והחזרים.

מעבר בין קופות חולים הוא דבר המצריך מחשבה ותכנון, אך ברגע שתתקבל ההחלטה על המעבר, הוא לא יהיה מסובך בכלל ואפילו די פשוט. כדאי לדעת שישנם שישה מועדים בשנה בהם ניתן לבצע את המעבר בפועל, ואת כל המידע על איך עוברים ומה תקבלו בקופה החדשה, כדאי לבקש מהנציג.

הצטרפות למאוחדת תאפשר לכם ליהנות ממגוון השירותים המתקדמים של הקופה: שימוש באתר האינטרנט לקיצור תהליכים, שיחת וידאו עם רופאים ומטפלים, שירות לקוחות במגוון ערוצים (וואטסאפ, צ'אט, מסנג'ר, מייל וטלפון), בוט זימון תורים בפייסבוק ועוד.

קופת חולים מאוחדת נותנת מענה במבחר שירותי רפואה: שיניים, נשים, הריון, ילדים, רופאה משלימה, אסתטיקה ועוד.

מאוחדת הצטרפות- למה זה כדאי?

  • מאוחדת היברידית- שיחות וידאו עם הרופאים והמטפלים
  • שירות לקוחות רב ערוצי
  • מרשמים, הפניות ואישורים באתר ובאפליקציה
  • שירותים טכנולוגיים מתקדמים
  • בוט זימון תורים בפייסבוק
  • ביטוחים משלימים
  • התפתחות הילד- מעטפת של אבחון, טיפול וליווי

הצטרפות למאוחדת

טיפולי שיניים במאוחדת
לקופת חולים מאוחדת שירות טיפולי שיניים מקצועי הכולל את כל סוגי הטיפולים: בדיקות, צילומים, סתימות, עקירות, טיפולי שורש, יישור שיניים, שיננית ועוד. 
בהתאם למסלול בו אתם נמצאים – מאוחדת עדיף או מאוחדת שיא, תקבלו הטבות והחזרים על הטיפולים השונים. מאוחדת מציעה טיפולי שיניים לילדים ולמבוגרים ברשת מרפאות השיניים שלה או במרפאות שיניים שנמצאות איתה בהסכם.

סל הריון במאוחדת
מבוטחות בשירות 'מאוחדת שיא' (הביטוח המורחב של קופת החולים) זכאיות לקבל החזרים עבור מגוון בדיקות וטיפולים הקשורים להריון ואינם נכללים בסל הבריאות הבסיסי. כמון כן, הן זכאיות לשירות של תומכת לידה (דולה), ייעוץ רפואי פרטי, ייעוץ שינה, ייעוץ תזונה, אחות פרטית לאחר הלידה ולהארכת מספר ימי ההבראה. גובה ההחזר הכספי משתנה בין השירותים השונים.

מאוחדת WOW 

מועדון הלקוחות של הקופה בשם 'WOW', שעונה על הצרכים השונים של חברי מאוחדת ומספק שירותים שונים וייחודיים בפריסה רחבה, כחלק מאפליקציית הבריאות ואורח החיים הבריא שמיועדת ללקוחות (אפליקציית מאוחדת WOW).

קופת חולים מאוחדת פועלת במגוון אפיקים פיזיים ואונליין כדי לספק ללקוח חווית שירות מקיפה. הלקוחות של מאוחדת נהנים מהאפשרות לרפואה מרחוק בכ- 50 מקצועות רפואיים וגם במצבי חירום יכולים לפנות אונליין למיון היברידי שנותן מענה 24/7. בנוסף, באמצעות אפליקציית מאוחדת, חברי הקופה יכולים לעקוב אחר השירותים שמגיעים להם, לבצע ניהול 'משימות' כמו: מעקב בדיקות רפואיות, בקשת והגשת מסמכים, בירוקרטיות שונות וכדומה.

מעבר לכך, קופת חולים מאוחדת מפעילה ניידות לבריאות האישה שנוסעות לאזורים רבים בארץ במטרה להנגיש את הנושא לאוכלוסיות שונות. הקופה גם מעניקה שירות של אשפוז ביתי ללקוחות הזקוקים לכך. 

מלאו פרטיכם ונציג קופת חולים מאוחדת יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד
יש לבחור יישוב

מאוחדת עדיף | שיא

עדיף או שיא: הביטוחים המשלימים של מאוחדת

הסרת משקפיים בלייזר, טיפולים מוזלים עבור הילדים, חוות דעת נוספות ממיטב המומחים, טיפולי שיניים משמרים ב-20 שקלים בלבד: אילו הטבות והנחות מעניקים...

שירותים נוספים במאוחדת

הסרת משקפיים בלייזר: מאוחדת שיא ומאוחדת עדיף

הסרת משקפיים בלייזר הפכה להליך פופולרי, אך כמו כל פרוצדורה רפואית, היא איננה זולה. קופת חולים מאוחדת מאפשרת למבוטחיה בביטוחים המשלימים- מאוחדת עדיף...

סל הריון מאוחדת

כל מה שצריך לדעת על הריון בקופת חולים מאוחדת: מידע על הבדיקות ועל ההשתתפות העצמית וההחזרים הניתנים במסגרת תכניות מאוחדת עדיף ומאוחדת שיא.

מאוחדת: שירותי אונליין באפליקציות הקופה

לקופת חולים מאוחדת אפליקציות שונות שחבריה יכולים להוריד לנייד, כמו: אפליקציית מאוחדת לביצוע פעולות הקשורות לשירותי הרפואה ולתיק האישי ואפליקציית...

טיפולי שיניים קופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת מציעה למבוטחיה טיפולי שיניים במרפאות השיניים של הקופה ובמרפאות הסדר. לאילו טיפולים ואילו הנחות זכאים המבוטחים של כל סוג ביטוח...

גמילה מעישון בקופת חולים מאוחדת

מה מציעה קופת חולים מאוחדת למעוניינים להפסיק לעשן? אספנו את כל המידע בסקירה הבאה

רפואה משלימה בקופת חולים מאוחדת: מאוחדת משלימה

דיקור סיני, שיאצו, רפלקסולוגיה, נטורופתיה, עיסוי שמנים ועוד. מה מציעה קופת חולים מאוחדת בתחום הרפואה המשלימה? כל המידע בסקירה הבאה

מאוחדת אסתטיקה

מעבר בין קופות חולים

מעבר בין קופות חולים - המדריך השלם

איך אפשר לבצע מעבר בין קופות חולים, מי זכאי לעשות מעבר לקופת חולים אחרת, האם יש הגבלות על החלפת קופת חולים, באילו תאריכים ניתן לעבור בין הקופות וכל...

איך עוברים קופת חולים?

חושבים על מעבר לקופת חולים אחרת? הגעתם למקום הנכון. כל מה שצריך לדעת על מעבר בין קופות חולים, עם אפשרות לפנות לחברות: כללית, מכבי, מאוחדת, לאומית.

השוואה בין קופות חולים

קופות חולים השוואה: כולנו חייבים להיות מבוטחים באחת מקופות החולים והן מחויבות לספק לנו סל שירותים בסיסי. איך תוכלו לעשות השוואת קופות חולים? בדקנו מה...

הצטרפות לקופת חולים מאוחדת שאלות ותשובות

הצטרפות למאוחדת - מה מציעה מאוחדת למבוטחיה?

מאוחדת הינה קופת החולים השלישית בגודלה בארץ, היא משרת מעל מיליון לקוחות. היא הוקמה ב-1931 ע"י הדסה. מפעילה מעל 300 מרפאות ברחבי הארץ, בתי מרקחת, מכוני פיזיותרפיה, מכונים להתפתחות הילד, מרכזי בריאות האישה ועוד. 
כמו כן למאוחדת מרפאות רפואה משלימה ורשת מרפאות שיניים. 

מעבר למאוחדת - איך מתבצע מעבר בין קופות חולים?

מעבר לקופת חולים מאוחדת (ובכלל מעבר בין קופות) ניתן לבצע בצורה נוחה דרך אתר כמהזה בריאות. השאירו פרטים אצלנו ואנו נדאג שנציג יחזור אליכם בהקדם. 

מהו "מאוחדת עדיף"?

"מאוחדת עדיף" הינה תוכנית הביטוח המשלים של קופת חולים מאוחדת, היא מציעה מגוון שירותים, טיפולים והטבות אשר אינם כלולים בסל הבסיסי.
כמו כן לקוחות "מאוחדת עדיף" זכאים להנחות בתחומי האסתטיקה והרפואה המשלימה. 

מעבר קופת חולים מאוחדת חוות דעת, ביקורת והמלצות