דלג לתוכן
קופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת

שירותי הבריאות של מאוחדת: מרפאות, רפואת שיניים, שירותי פארם, רפואה משלימה, ליווי הריון ולידה, שירות האונליין- מאוחדת שלי ועוד

הצטרפות למאוחדת

קופת החולים השלישית בגודלה במדינת ישראל עם למעלה ממיליון מבוטחים, פועלת כבר כ- 90 שנה. לקופת חולים מאוחדת כ-300 סניפים ברחבי הארץ, כ-4000 רופאים, עשרות בתי מרקחת, מכונים להתפתחות הילד, פיזיותרפיה, בריאות האישה, שירותי הדמיה (רנטגן, אולטרסאונד וכדומה), סכרת ולב.

מאוחדת מציעה גם רשת מרפאות של רפואה משלימה, רשת מרפאות שיניים, בתי מרקחת, שירותי אסתטיקה וסדנאות בתחומים שונים כגון: תזונה נכונה, לידה והורות, גמילה מעישון, עזרה ראשונה ועוד.

בנוסף, מחזיקה קופת החולים מאוחדת ברשת הדיור המוגן נווה עמית.

ביטוחים בקופת חולים מאוחדת

המבוטחים בקופה יכולים לבחור בין תכנית 'מאוחדת עדיף' שמציעה מעבר לביטוח הבסיסי גם הנחות והטבות על תחומי רפואה שונים, כגון: ניתוחים פרטיים, החלמה לאחר ניתוח, תרופות שאינן בסל הבריאות, טיפולי רפואה משלימה ועוד. לבין תכנית 'מאוחדת שיא' המציעה ביטוח משלים מורחב והטבות משתלמות יותר, לדוגמא: סל הריון ולידה מורחב, הנחות משמעותיות על טיפולי שיניים, אבחונים וטיפולים רגשיים ועוד.
קופת החולים מציעה גם שירות ביטוח סיעודי – מאוחדת סיעודי, ושירות ביטוח בחו"ל – מאוחדת חו"ל, לכיסוי הוצאות בחו"ל במקרה הצורך.

שירות במאוחדת

אתר האינטרנט של מאוחדת – 'מאוחדת שלי' מאפשר לבצע מגוון פעולות בשירות עצמי כמו זימון תורים, קבלת מרשמים, קבלת תוצאות בדיקות ועוד.
מעבדת און ליין ביתית – בדיקת שתן ביתית שניתן לסריקה באמצעות מכשיר הסלולר ושולחת את התוצאות לרופא ולאזור האישי של המטופל באתר. חוסכת זמן ומייעלת את שירות הבדיקות.
מאוחדת היברידית – יצירת קשר עם קופת החולים בכל דרך שתבחרו. בפניה דרך אתר האינטרנט, בקביעת תור פנים אל פנים במרפאה או בשיחת וידאו עם רופא (ונותני שירות נוספים).

הצטרפות למאוחדת