דלג לתוכן
Better Life: טיפול בתא לחץ בבאר שבע

Better Life: טיפול בתא לחץ בבאר שבע

טיפול בתא לחץ הינו שיטה לא פולשנית וטבעית להפחתת דלקות, להאצת תהליכי החלמה של פצעים, ולטיפול בבעיות בריאות שונות. כעת מביאה חברת בטרלייף אוקס בשורה לתושבי הדרום עם תא לחץ קרוב לבית. למי זה מתאים, אילו בעיות הוא פותר, ואיך פונים לייעוץ?

אין-ספור בעיות בריאותיות נובעות כתוצאה ממחסור בחמצן ברקמות. הזרמה מוגברת של חמצן רפואי לדם במסגרת טיפול בתא לחץ משפרת תהליכים שונים בגוף ומאיצה החלמה. טיפול בתא לחץ הוא שיטה לא פולשנית וטבעית להאצת תהליכי החלמה של פצעים והפחתת תהליכים דלקתיים, ונמצא יעיל להפחתת לטיפול בבעיות בריאותיות וכאבים מסוגים שונים. 

מהו תא לחץ של מרפאות בטרלייף אוקס?

תא לחץ הוא מתקן גלילי סגור שניתן לשבת או לשכב בתוכו. תא הלחץ במרפאות בטרלייף הוא תא שקוף של חברת Sechrist, יצרנית תאי לחץ ליחידים כבר כמעט חמישים שנה. תאי הלחץ של Sechrist שבהם משתמשים במרפאת Better Life בבאר שבע עומדים בתקן ISO 13485, מאושרים על ידי ה-CE (אירופה) וה-FDA (ארצות הברית), ומחזיקים ברישיון אמ"ר (אביזרים ומכשור רפואי) של משרד הבריאות. 

במהלך הטיפול הרפואי בתא לחץ מוזרם חמצן טהור בלחץ של לפחות 2.5 אטמוספרות. בשונה מחדרי לחץ בבתי החולים, הטיפול בתא לחץ פרטי מאפשר לתת מענה מותאם אישית לבעיות ולצרכים הייחודיים של כל מטופל ומטופלת.  

תהליך הטיפול במרפאות Better Life

שלב ראשון: תיקבע עבורכם פגישה אישית עם רופא, שבה יוחלט על מספר הטיפולים הדרושים על פי מצבכם הרפואי והמידע שתמסרו. הרופא יקבע מהו משך כל טיפול ומה תהיה רמת החמצן בתא הלחץ בכל טיפול.

שלב שני: הטיפול עצמו. עבור כל בעיה נקבע זמן טיפול שונה, אך הטיפולים אינם אורכים יותר משעתיים. ניתן לצפות בטלוויזיה, להאזין למוזיקה, ואפילו להשלים שעות שינה בנמנום. תא הלחץ של בטרלייף שקוף והצוות במרפאה תמיד זמין לכל מה שתצטרכו. 

שלב שלישי: מעקב. לאורך סדרת הטיפולים הרופא עורך מעקב. אם יהיה בכך צורך, יבוצעו שינויים והתאמות לטיפולים הבאים.

שלב רביעי: סיום הטיפול. בתום תוכנית הטיפולים תקבלו דוח מפורט עם כל פרטי הטיפול. 

אילו טיפולים בתא לחץ ניתן לקבל במרפאת בטרלייף בבאר שבע?

פצעים קשים לריפוי: טיפול בחמצן טהור בתא לחץ הוא דרך טבעית אך בעלת עוצמה גבוהה להאצת תהליכי ריפוי של פצעים ולהקלה על דלקות. מחסור בחמצן עלול לגרום לזיהומים חוזרים ואף לנמק. אחרי טיפול בתא לחץ רמת החמצן בדם גבוהה עד פי 20 בהשוואה לנשימה רגילה, כך שהחמצן זמין יותר לכל הרקמות וכלי הדם בגוף. 

כוויות: כוויות תרמיות הן אחד מסוגי הפצעים הקשים ביותר לריפוי. הכוויה גורמת לפגיעה מקומית באזור שנפגע ולפגיעה מערכתית בגוף וגם נוטה להזדהם. לפי מחקרים שנערכו בתחום, טיפול בתא לחץ משפיע לחיוב על ההחלמה מכוויות בהיקף של 20% ומעלה משטח הגוף. 

מצבים נוירולוגיים: אחד התחומים הנחקרים ביותר בתחום הנוירולוגי, הוא השפעת טיפול בתא לחץ על מצבים נוירולוגיים שונים ואיך העשרת הגוף בחמצן טהור מביאה לשיפור נשימת התאים במוח. 

נזקי קרינה לרקמות: טיפולי הקרנות עלולים לגרום לנזקים לרקמות שרואים רק לאחר כשישה חודשים לאחר תום הטיפולים, ולעיתים אף לאחר מספר שנים. טיפולי קרינה עלולים לגרום נזק למוח, לשלפוחית השתן, למעי הגס, לחניכיים ולעצמות הלסת, ולפצעים קשי ריפוי באזור ההקרנה. החמצן שמוזרם בתא הלחץ מסייע בשיפור התחדשות הרקמות ומצמצם ואף מונע את נזקי הקרינה. 

שתלי עור והתאוששות מניתוחים: ניתוח גורם לטראומה עבור הרקמות ולפגיעות אחרות. הרקמות והשרירים שנפגעו זקוקים לחמצן על מנת להחלים, להתאושש, ולשוב לפעילות מלאה. טיפול בתא לחץ בחמצן טהור גורם לשיפור בזרימת הדם, הדם שרווי בחמצן מגיע לאיברים החוו את הטראומה, וכך תהליכי ההחלמה מזורזים. 

טיפול בכאב נוירופתי וכרוני: לפי מחקרים שבחנו טיפול בתא לחץ, קיימות תוצאות יעילות במצבים של מכאובים ומיחושים כמו כאבי ראש מקבציים, מיגרנות, תסמונת כאב אזורי מורכב, ופיברומיאלגיה - כאב כרוני מפושט המלווה ברגישות עזה במקומות רבים בגוף בצירוף עייפות.

מצבים רפואיים נוספים: מחקרים הצליחו להוכיח כי טיפול בתא לחץ יעיל ב-15 מצבים רפואיים שונים, מסוכרת ועד הצערת העור - אנטי אייג׳ינג. תחום הטיפולים בתא לחץ נחשב לרותח במיוחד בתחום המחקר, כשחוקרים מכל העולם בוחנים מצבים רפואיים נוספים שבהם הטיפולים עשויים להיות מועילים. 

טיפול בתא לחץ  - מותר ואסור

רק כ-21% מהאוויר שאנחנו נושמים מכיל חמצן, זאת לעומת כ-100% חמצן בתוך תא הלחץ. המשמעות היא שהאוויר בתא הלחץ דליק במיוחד, ולכן יש כמה דברים שאסור להכניס פנימה. למשל: בגדים סינתטיים, מצמר או ממשי, מכשירים אלקטרוניים, תכשיטים ומתכות, מצתים וגפרורים, חומרים כימיים שיוצרים חום, ואיפור על בסיס שמן. לתא לחץ בבאר שבע של בטרלייף אסור להכניס מזון, אך מותר להכניס מים ולשתות במהלך הטיפול. 

ההשפעות של טיפולי חמצן בלחץ 

טיפולי חמצן בלחץ מסייעים לחידוש הנשימה בתאים הפגועים. הטיפולים מעוררים את חילוף החומרים הרדום ומסייעים להבראת רקמות שכבר החלו להימק. ריכוז החמצן בתא הלחץ של בטרלייף גבוה עד פי חמישה מהחמצן באוויר, ריכוז שמביא ליצירת כלי דם חדשים במקום כלי הדם הפגועים. כלי הדם החדשים מספקים יותר חמצן לאזור הפגוע, וכך מסייעים להחלמתו. בנוסף, החמצן בתא הלחץ מסייע לעורקים להתרחב והגוף יכול לנקז את הפצע בקלות רבה יותר. 

תאי הדם הלבנים נלחמים בדלקות ובזיהומים. זרימת הדם המוגברת בטיפולי חמצן גורמים לזמינות גבוהה יותר של תאי הדם הלבנים לאזור הפגוע. עבור מטופלות ומטופלים לאחר השתלת עור, החמצן בתא של חברת בטרלייף מסייע בחיזוק אזור השתל ובריפויו. 

טיפול בתא לחץ

כמה טיפולים בתא לחץ צריך כדי לראות תוצאות

אי אפשר לתת על זה תשובה חד משמעית, טיפולים בתא לחץ הם דוגמה קלאסית לביטוי ״כל מקרה לגופו״. לכל אדם סוג הפציעה, המחלה, או הכאב שלו, וכל גוף מגיב אחרת לטיפול. ייתכן פרוטוקול טיפול שונה מאדם לאדם אפילו אם לשניהם אותה הפציעה, ויש מגוון משתנים כמו מצב בריאותי כללי, מין, גיל, ועוד. 

תופעות לוואי אחרי טיפול בתא לחץ

טיפול בתא לחץ במרפאת Better Life עשוי להיות מלווה בתופעות לוואי קלות. אלו הן תופעות נדירות שלא כל אחת או אחד סובל מהן, הן אינן משאירות נזק ונעלמות תוך זמן קצר אף ביום הטיפול עצמו. התופעה הנפוצה ביותר היא כאב אוזניים. זו תופעת לוואי לא מדאיגה שנגרמת מחוסר היכולת להשוות לחצים באוזניים. צוות בטרלייף יסביר לפני תחילת הטיפול איך ניתן להימנע מהתופעה ומלמד טכניקות יעילות להשוואת לחצים זמן הזרמת החמצן לתא. 

חלק קטן מהמטופלים שעברו יותר משלושה טיפולים דיווחו על בעיית קוצר ראייה. התופעה חולפת מעצמה לאחר הפסקת הטיפול. תופעה נדירה במיוחד היא הרעלת חמצן, תופעה שחולפת לחלוטין ללא כל נזק עם הפסקת הטיפול. תאי לחץ של מרפאת Better Life בבאר שבע בנויים בטכנולוגיה מתקדמת עם מכשיר לנשימת אוויר רפואי באופן שהתופעה כמעט שאינה קיימת. 

איך פונים לקבלת טיפול בתא לחץ בבאר שבע

מרפאת Better Life מביאה את בשורת הטיפול בחמצן לבירת הנגב ומאפשרת לתושבי הדרום להצטרף לסדרת טיפולים קרוב לבית. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשאיר כאן פרטים, ללא התקשרות או המתנה על הקו, ונציג יחזור אליכם במהירות עם כל מה שאתם צריכים לדעת על טיפול בתא לחץ.

טיפול בתא לחץ בטרלייף - שאלות ותשובות

מהו טיפול בחמצן בתא לחץ של Better Life?

במהלך הטיפול הרפואי בתא לחץ מוזרם חמצן טהור בלחץ של לפחות 2.5 אטמוספרות. בשונה מחדרי לחץ בבתי החולים, הטיפול בתא לחץ פרטי מאפשר לתת מענה מותאם אישית לבעיות ולצרכים הייחודיים של כל מטופל ומטופלת.  

אילו טיפולים מציעה מרפאת בטרלייף בבאר שבע?

בתא לחץ בבאר שבע ניתנים טיפולי חמצן שמסייעים במגוון מצבים רפואיים, ובהם: פצעים קשים לריפוי, כוויות, מצבים נוירולוגיים, נזקי קרינה לרקמות, שתלי עור, פגיעה בשרירים, התאוששות מניתוח, וטיפולים בכאב נוירופתי וכרוני כמו כאבי ראש מקבציים, מיגרנות, תסמונת כאב אזורי מורכב, ופיברומיאלגיה.

מהן ההשפעות של טיפולי חמצן בתא לחץ?

טיפולי חמצן בלחץ מסייעים לחידוש הנשימה בתאים הפגועים, הם מעוררים את חילוף החומרים הרדום ומסייעים להבראת רקמות שכבר החלו להימק. ריכוז החמצן מביא ליצירת כלי דם חדשים שמסייעים להחלמה, וזרימת הדם המוגברת גורמת לזמינות גבוהה יותר של תאי הדם הלבנים לאזור הפגוע.

מה מותר ומה אסור במהלך השהות בתא לחץ של בטרלייף?

אסור להכניס לתא בגדים סינתטיים, מצמר או ממשי, מכשירים אלקטרוניים, תכשיטים ומתכות, מצתים וגפרורים, חומרים כימיים שיוצרים חום, ואיפור על בסיס שמן. אסור להכניס מזון, אך מותר להכניס מים ולשתות במהלך הטיפול. 

טיפול בחמצן - חברות נוספות

תא לחץ - השוואה >

טיפול בתא לחץ - סקירות בתחום

מרכזי טיפול בתא לחץ בבתי החולים

כל מה שחשוב לדעת על טיפול בתא לחץ המוצע בבתי החולים בארץ: מרכז סגול באסף הרופא (שמיר), רמב"ם, איכלוב, הדסה עין כרם, אלישע ויוספטל באילת. סוגי הבעיות...

תא לחץ מחיר - כמה עולה טיפול בתא לחץ?

טיפול בתא לחץ יכול לסייע במגוון מחלות ובעיות רפואיות, בעיות נפשיות, וגם בתחום הצערת העור - אנטי אייג'ינג. למי זה מתאים, כמה טיפולים בתא לחץ צריכים,...

הוריות (אינדיקציות) שאינן בסל ומשולמות באופן פרטי

להלן רשימה של מגוון בעיות רפואיות אשר טיפול בתא לחץ יכול להועיל להן אך הן אינן בסל הבריאות ויש לשלם עבורם באופן פרטי.

טיפול בתא לחץ לחולי סכרת

טיפולים בתא לחץ הפכו בשנים האחרונות לכלי משמעותי לטיפול בחולי סוכרת, עד כדי מניעת קטיעת גפיים במצב של רגל סוכרתית. למי הטיפול מתאים, כמה ביקורים...