דלג לתוכן
התג שלך- מימוש זכויות רפואיות

התג שלך- מימוש זכויות רפואיות

צריכים עזרה בהוצאת תג נכה? חברת 'התג שלך' מפעילה מערך של נציגים שיעזרו ויטפלו בבירוקרטיות הנדרשות, בהגשת הבקשה ובליווי לאורך כל הדרך עד לקבלת תג נכה.

חברת התג שלך הוקמה במטרה לעזור בבירוקרטיות השונות בדרך למימוש והשגת הזכויות שמגיעות לך מהרשויות בנושא תו נכה. לחברה נציגים שמעניקים טיפול מהיר ומקצועי ומלווים אותך לאורך כל הדרך עד לקבלת התג. 

מה תג נכה נותן לי?

תג נכה מאפשר לקבל ולממש את הזכויות הבאות:

  • חניה ייעודית לנכים 
  • פטור מאגרת רישוי (אגרת רישוי מופחתת בסך 26 ₪)
  • החזר יחסי של אגרת רישוי על השנה הקודמת או הנוכחית
  • תג נכה ראשי+ תג נכה נוסף לאחד מבני המשפחה
  • חניונים ממשלתיים ללא תשלום
  • חניה חינם כחול לבן ברוב הערים
  • פנגו ללא תשלום בהתאם לחוק

מי זכאי לתג נכה?

המחשבה הראשונית שיכולה לעלות לכם היא שאוכלוסייה מאוד מצומצמת יכולה לקבל תג נכה, אך לא כך הדבר. כאשר אחד מהתנאים הבאים מתקיים, ניתן לקבל זכאות לתג נכה: נכה שזקוק לרכב כאמצעי תנועה בשל נכות ברגלים, נכה שמוגבל בהליכה ומתנייד באמצעות כיסא גלגלים, נכה בדרגת נכות 60% לפחות שתנועתו בדרכים בלי רכב יכולה לפגוע במצבו הבריאותי, אדם עיוור בעל תעודת עיוור/ לקוי ראייה, מי שבגלל מחלה או מספר מחלות מתקשה ללכת ותנועותיו מסכנות את בריאותו.

ועם זאת, בכל שנה, יש בקשות שנדחות או מסורבות, למרות שהמבקשים אכן עונים על הקריטריונים. לכן, מלכתחילה בקשת סיוע מחברת התג שלך, יכולה לחסוך לכם התרוצצות מיותרת לצורך קבלת תג נכה, לשפר את הסיכוי שלכם לקבל את הזכאות בהגשה הראשונה, ואפילו לסייע לכם במידה וכבר הגשתם אבל קיבלתם סירוב. 

איך מתנהל התהליך עם חברת התג שלך?

קודם כל, ללא חשש, זהו אינו תהליך מורכב מידי מפני שהוא מתנהל מול נציגים שהתמקצעו בשירות זה. הנציגים של חברת התג שלך יפנו אליך לקבלת כל הפרטים שצריך להגשת הבקשה. תיערך בדיקה ובחינה של המסמכים הכלליים והרפואיים שלך ובמידה וחסר משהו, או שצריך להוסיף או למלא טפסים/ אישורים, ידאגו לעדכן אותך כדי שתוכל לשלוח להם את זה כמו שצריך. כחלק מכל התהליך הזה תתבצע (על ידי הנציגים) בניה של התיק הרפואי שלך שאותו יעבירו במעמד הגשת הבקשה לתג נכה ואישורה. 

כפי שבוודאי ידוע, ניתן להגיש בקשת תו נכה באופן עצמאי באופן מקוון או באמצעות שליחתה בדואר ישראל. אבל ליווי של חברה מקצועית, כמו חברת התג שלך נועד כדי לסייע לך עם כל הבירוקרטיות שבעניין, עם ההתמודדות מול הגופים השונים ולעזור לך בהעלאת סיכויי ההצלחה. בנוסף, עוד לפני הליווי עד לתוצאה הסופית ולמימוש הזכויות, תוכל להיעזר בחברה ולבדוק את הזכאות שלך, ללא עלות, ואולי לגלות שלמרות כל מה שחשבת, מגיע לך תו נכה. 

התג שלך- שאלות ותשובות

האם ניתן לפנות לחברת 'התג שלך' גם אם הבקשה הקודמת שלי לתו נכה נדחתה?

כמובן ואפילו מומלץ לפנות לחברה שמסייעת בתהליך הבקשה לתו נכה. חברת התג שלך תכווין אותך ותסדר לך את התיק הרפואי לפי הדרישות להגשת הבקשה ותדאג להודיע לך במידה וחסר משהו או שיש מסמכים שצריך להשלים או להחתים. החברה גם תלווה אותך לאורך כל התהליך עד לקבלת תג נכה, כך שלא תישאר לבד מול הבירוקרטיה. 

אילו מצבים בריאותיים זכאיים לתג נכה?

יש מגוון מצבים בריאותיים שניתן להגיש בגינם בקשה לתו נכה, כמו למשל: נכה שזקוק לרכב כאמצעי תנועה בשל נכות ברגלים או מי שבגלל מחלה או מספר מחלות מתקשה ללכת ותנועותיו מסכנות את בריאותו או נכה בדרגת נכות 60% לפחות שתנועתו בדרכים בלי רכב יכולה לפגוע במצבו הבריאותי ועוד מקרים שפירטנו עליהם בסקירה. מעבר לכך, אם אתם מתלבטים או מעוניינים לגלות אם אתם זכאים לתג נכה בשל מצבכם הרפואי, תוכלו להתייעץ ולבדוק את הזכאות עם הנציגים של 'התג שלך'. 

אולי יעניין אותך גם:

מימוש זכויות רפואיות - המדריך השלם

פגיעה בעבודה, קצבאות נכות, קצבת נכות ביטוח לאומי, קצבת ילד נכה, תו נכה, החזרים, הקלות ופיצויים - המדריך שעושה סדר בהטבות שמגיעות לכם ואתם אולי לא...

קצבת נכות נפשית - המדריך למימוש זכויות על רקע נפשי

זכאויות לקצבת נכות נפשית מגיעות גם לחלק מהמקרים הקלים והבינוניים של פגיעה נפשית כמו חרדה, דיכאון, מאניה דיפרסיה מתונה ועוד. כך תוכלו לממש את...

תתחילו לדרוש את הזכויות הרפואיות שמגיעות לכם!

זה יכול לקרות בעקבות תאונת עבודה, או אולי חלילה מחלה קשה או בעיה רפואית מתמשכת. אתם תוציאו סכומים גדולים ומשמעותיים של כסף על מגוון רופאים וטיפולים...

תג נכה | תו נכה

תג נכה - מידע על תהליך הגשת הבקשה, חברות המסייעות בכך, הטבות נוספות אשר התו מקנה, מחלות ומצבים רפואיים אשר מקנים זכאות לתו ועוד.