דלג לתוכן

כללית אונליין: אפליקצית כללית, רופא אונליין, כללית אקטיב

ללקוחות כללית שירות און ליין שניתן לקבל באמצעות אפליקציות כללית השונות. היישומונים השונים מאגדים מגוון תחומים ושירותים כולל אפליקציית כללית active לשמירה על אורח חיים בריא.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

הצטרפות לכללית

מעבר לשירותים שניתן לקבל באתר של כללית, לקופה שלוש אפליקציות הזמינות להורדה לנייד:

  • אפליקציית כללית - לקופת חולים כללית אפליקציה המאחדת בתוכה מגוון שירותים אונליין כמו: קביעה וביטול של תורים, שליחת בקשות למרפאה, צפייה בהפניות, בתוצאות של בדיקות ובסיכומים רפואיים, בדיקת מלאי תרופות רלוונטיות בבתי המרקחת של הקופה ועוד. בנוסף, אפליקציית כללית מעניקה גישה לשירותי רפואה מרחוק, התייעצות עם מגוון רופאים בתחומים שונים טלפונית או בווידאו וקבלת ייעוץ רפואי עם מכשיר ה-Tyto. הודעות אישיות מקופת חולים כללית יכולים להופיע בכרטיס האישי באפליקציה, ניתן לצפות בתשלומים והחזרים, בזכויות הנלוות לרובד הביטוחי וכדומה. 
  • כללית אקטיב- כללית active, אפליקציית הלייף סטייל לחברי קופת חולים כללית שמעודדת שמירה על אורח חיים בריא (ללקוחות כללית מושלם מעל גיל 14). המשתמשים באפליקציית אקטיב כללית מקבלים יעדי בריאות אישיים בהתאמה הכוללים: כמות צעדים, כמה מים לשתות, כמה שעות שינה מומלץ לישון וכדומה. ניתן לדווח באפליקציה באופן ידני על כל יעד שהתממש או דרך ניטור והתחברות לאביזרים דיגיטליים כדוגמת שעון חכם. ברגע שעומדים ביעדים מקבלים מטבעות דיגיטליים שניתן לצבור, לממש ולקבל הטבות או מתנות כמו: שעון כושר חכם, שוברים לרשתות ספורט, כניסה למכוני כושר/ פילאטיס מכשירים ועוד. 
  • רופא אונליין כללית - אפליקציה לחברי כללית שמעניקה שירות ייעוץ מרחוק של רופאים. שירות 'רופא און ליין כללית' כולל שיחת ייעוץ והכוונה עם רופאים תורנים שהוכשרו לתת ייעוץ מרחוק, הרופאים הזמינים בשירות: רופא עור אונליין, רופא ילדים אונליין ורופא משפחה אונליין. במקרים של ייעוץ הנוגע לרפואת עור, נדרש לעלות שלוש תמונות של האזור שלגביו רוצים להתייעץ. לאחר שימוש בשירות כללית און ליין רופא ילדים, רופא עור או רופא משפחה, סיכום הייעוץ והפניות/ מרשמים ישלחו למייל האישי ויופיעו גם בתיק הרפואי. 

רוצה לעבור לכללית?

מידע נוסף על קופת חולים כללית

סל הריון כללית

כל המידע על סל הריון בקופת חולים כללית. לאילו בדיקות וייעוצים אתן זכאיות במסגרת סל הבריאות וביטוחי כללית מושלם וכללית פלטינום. כל מה שצריך לדעת על...

טיפולי שיניים בכללית - כללית סמייל

אילו שירותים וטיפולי שיניים ואילו הנחות מקבלים מבוטחי קופת חולים כללית ברשת מרפאות השיניים של הקופה "כללית סמייל"?

רפואה משלימה בקופת חולים כללית: כללית משלימה

דיקור סיני, רפלקסולוגיה, שיאצו, נטורופתיה, עיסויים, צמחי מרפא, ועוד. מה מציעה קופת חולים כללית בתחום הרפואה המשלימה?

רישום לקופת חולים כללית

איך משלימים הרשמה לקופת חולים כללית וכיצד מבצעים רישום תינוק לקופת חולים? כל מה שאתם צריכים לדעת על רישום חדש, הצטרפות לביטוחים משלימים, ומעבר מקופת...