תמי 4 באבל Tami 4 bubble X: תמי 4 עם סודה

תמי 4 באבל בר איקס: כל המידע על בר המים עם הסודה. מאפיינים, מחיר, ומגוון האפשרויות- מים חמים, קרים, סודה והכל במתקן מים אחד.
מתעניינים בבר מים סודה באבל בר של תמי 4?

אם תשאלו את הסובבים עליכם האם הם מתמידים בשתיית מים? הרבה יגידו שלא. הסיבות יכולות לנוע החל מכך שהם שוכחים, לא מרגישים רצון ועד לכך שזה פחות טעים להם, אבל אל לנו לשכוח שמים הם צורך קיומי של האדם והם חיוניים כדי לשמור על רמת נוזלים נכונה בגוף. קיימים פתרונות שונים לבעיית הטעם אך רובם כוללים תוספים שפחות מומלצים לגופנו כמו ממתיקים למיניהם. פתרון יצירתי לבעיית הטעם יכולה להיות הגזה של המים שמשדרגת גם את הטעם וגם את חוויית השתיה שלנו. חברות ברי המים הבינו את הנושא במהרה והגיבו לכך וביניהם חברת שטראוס מים המוכרת ששילבה בין מים מסוננים ומוגזים, יצרה תמי 4 סודה והשיקה את tami 4 bubbleX.

תמי 4 באבל בר (tami4bubbleX) בר המים המסוננים של תמי4 עם סודה, כולל מים חמים, קרים פושרים ומים מוגזים. בר המים עם טכנולוגיית טיהור המים של מטהר המים MAZE ונורת הUV בעל שלוש רמות הגזה שונות: עדינה, בינונית וחזקה. ההגזה היא אחידה, שקטה ועוצמתית, תמי4 באבל כולל גם את טכנולוגיית ההרתחה החכמה שלומד את הרגלי השתייה של בני הבית. 


תכונהtami4bubbleX
מידותגובה: 36.3 ס"מ
עומק: 43.3 ס"מ
רוחב: 31.8 ס"מ מידות
מחירלברי המים תמי 4 מחיר משתנה ותלוי במסלול שבוחרים. לחצו כאן לעוד פרטים.
צבעיםכסוף, שחור, שמנת, אפור כהה, לבן 
טמפרטורת מיםמים קרים: 5-16 מעלות
מים חמים: 92-96 מעלות
תפוקת מיםמים קרים: 40 כוסות בשעה
מים חמים: 40 כוסות בשעה
משקל16 ק"ג
חיבור לאפליקציהלא
כפתורים ומסךכפתורי מגע ומסך קדמי צבעוני
תפוקת מים מוגזיםמשיכה רצופה עד 5 כוסות בטמפרטורה של 5-16 מעלות, מכל הגזה CO2 מכיל כ159 כוסות בהגזה עדינה, כ130 כוסות בהגזה רגילה וכ86 כוסות בהגזה חזקה.מתעניינים במכשיר תמי 4 באבל איקס? מלאו פרטים כאן ונציג תמי 4 יחזור אליכם בהקדם.
loading

תמי 4 ברי מים נוספים

תמי 4 חדש

עוד מידע על תמי 4