דלג לתוכן

כמה עולה אחות פרטית?

עשרות חברות מציעות שירותי אחות פרטית למצבים רפואיים שונים, כמו למשל לאחר ניתוח, לשמירה בלילה, לטיפול אישי בבית החולים, לבדיקות בבית, ועוד. בדקנו עבורכם כמה עולה אחות פרטית ובאילו מצבים ניתן לקבל סבסוד מקופות החולים ומביטוחי הבריאות הפרטיים

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

זקוקים לשירותי אחות פרטית?

אחות פרטית הוא שירות שמאפשר קבלת טיפול ויחס אישי מאחות שמיועדת אך ורק לכם או לבני המשפחה שעבורם שכרתם את השירות. שירותי אחות פרטית מומלצים במצבים שבהם יש צורך בהשגחה צמודה לאחר ניתוח, או השגחה אישית בבית החולים, בבית האבות או בדיור המוגן, וכמובן בבית. בדקנו את החברות המובילות בתחום ויצרנו את רשימת השירותים שתענה לכם על השאלה - כמה עולה אחות פרטית. 

אחות פרטית לאחר ניתוח מחיר

בשוק פועלות כמה חברות שמספקות שירותי אחות פרטית וטווח המחירים משתנה מחברה לחברה. חלק מהחברות מציגות את המחיר לפי יום ואחרות קובעות מחיר שעתי, אך דורשות התחייבות למספר שעות מינימלי, לרוב לא פחות משמונה שעות. התשובה לשאלה כמה עולה אחות פרטית לאחר ניתוח תלויה בחברה ובמספר השעות, אך לרוב טווח המחירים ינוע סביב 75 עד 120 שקלים לשעה. ייתכנו תוספות עבור שירות אחות פרטית בשבת ובחג, לרוב בין עשרה ל-20 שקלים לשעה. מיקום השירות ניתן בהתאם לצורך - בבית החולים, להמשך התאוששות והחלמה בבית, בבית האבות, או בדיור המוגן. 

אחות פרטית בבית חולים מחיר

ישנם מצבים, בעיקר בגילים המבוגרים, שיש צורך באשפוז בבית החולים גם ללא ניתוח. כל מי שאי פעם אושפז או ביקר בבית חולים ציבורי או ממשלתי מכיר את הבעיות שמהן סובלת המערכת הציבורית. קיים מחסור גדול בתקנים והצוותים הרפואיים מתרוצצים בין המטופלים הרבים ולא מסוגלים לתת מענה מלא למרות המקצועיות והאנושיות שלהם. 

אחות פרטית בבית חולים פותרת את הבעיה ויכולה לספק מעקב וטיפול אישי תוך דאגה מקסימלית למטופלת או המטופל ובני המשפחה. גם התשובה לשאלה כמה עולה אחות פרטית בבית חולים תלויה בחברה שממנה שכרתם את השירות, הוותק של האחות, והצרכים הטיפוליים. טווח המחירים דומה לעלות אחות פרטית לאחר ניתוח. 

כמה עולה אחות פרטית ללילה

במצבים רפואיים מסוימים יש צורך בהשגחת אחות פרטית ללילה. הצורך מתעורר בעיקר אצל משפחות שיכולות להשגיח על בן או בת המשפחה לאורך היום, אך יש צורך בהשגחה רפואית במהלך הלילה כשהם ישנים ואוגרים כוחות ליום הבא. אז כמה עולה אחות פרטית ללילה בחברות שמציעות את השירות? המחיר נע בין 80 ל-120 שקלים לשעה. חלק מהחברות מציגות את המחיר לפני מע״מ ולפני תשלום דמי נסיעות, ואחרות מציגות את המחיר המלא. 

כמה עולה אחות פרטית עד הבית 

שירות נוסף שניתן לקבל במסגרת אחות פרטית הוא אחות עד הבית לצורך בדיקות רפואיות שונות. השירות מתאים כמובן לקשישים שמוגבלים בניידות או למטופלים שחולים במחלות שמגבילות אותם באפשרויות היציאה מהבית, אך לא רק. ישנם מגוון מצבים בריאותיים כמו פצעים שדורשים טיפול, זריקות, טיפולי שיקום ומעקב, ומחלות בכל גיל שניתן לטפל בהם בבית מבלי לטרוח לצאת ולעמוד בתורים בבתי החולים או במרפאות. 

כמה עולה אחות פרטית עד הבית לצורך ביצוע בדיקות ומעקב? בניגוד לשירותים שציינו קודם, כאן התשלום הוא עבור הגעת האחות וביצוע הבדיקה, כך שאין התחייבות למספר שעות מסוים. התשלום נקבע לפי סוג הבדיקה, עד כמה היא פשוטה או מורכבת, זמן עבודה, עלויות חומרים נדרשים, וגורמים נוספים. 

שירותים פשוטים כמו לקיחת מדדים ובהם חום, לחץ דם, וסטורציה ינועו סביב 150 עד 200 שקלים. בדיקות, זריקות, וחבישות ינועו בין 200 ל-300 שקלים. עירוי בבית, טיפול בקטטר, או טיפול בזונדה והחלפתה ינועו בין 300 ל-400 שקלים. ישנן חברות שמציעות מינויים שמוזילים את מחיר אחות פרטית עד הבית באופן שעשוי להיות משתלם במקרים שבהם אין סבסוד של קופות החולים או חברות הביטוח הפרטיות. 

מתעניינים בשירותי אחות פרטית? מלאו פרטים כאן ונציגי חברה מובילה בתחום יחזרו אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

אחות פרטית מחיר - ממה מורכבת העלות?

מחיר אחות פרטית עשוי להיות שונה באופן משמעותי בין החברות השונות שמציעות את השירות. העלות משתנה בהתאם לניסיון והוותק של האחות ולשירותים השונים. אחות פרטית מחיר מושפע ממיקום השירות, עלות הנסיעות הנדרשת כדי להגיע, האם מדובר באחות פרטית בבית החולים, או אחות פרטית עד הבית. גורמים נוספים שמשפיעים על אחות פרטית מחיר: האם מדובר בהשגחת יום או אחות פרטית ללילה, האם השירות נשכר לכמה שעות או למספר ימים, או אולי בכלל לתקופה ממושכת. בהתאם לזאת תיקבע עלות לפי שעה, לפי יום, ובחלק מהחברות ייתכן שיוצע אף תעריף חודשי. 

אחות פרטית מחיר לאחר סבסוד קופות החולים

קופות החולים מעניקות מימון חלקי למחיר אחות פרטית בחלק מהשירותים. בכל קופות החולים הסבסוד ניתן במסגרת הביטוחים המשלימים. השירות אינו כלול בסל הבריאות הבסיסי. בכל המקרים תקופת ההמתנה מזמן ההצטרפות לביטוחים המשלימים לאפשרות להשתמש בשירות עומדת על שלושה חודשים. 

אחות פרטית מחיר במכבי: תוכניות הביטוחים המשלימים מכבי זהב ומכבי שלי כוללות זכאות להשגחת אחות פרטית לאחר ניתוח. את השירות יש לקבל מאחות עצמאית או אחות שמועסקת בחברת סיעוד, ועליה להיות מוסמכת או מעשית. ההחזר ניתן לפי הסכום שהוצא עד לתקרה של 599.06 שקלים ללילה, עד שמונה ימים לאחר ניתוח אחד. אם במהלך השנה יש יותר מניתוח אחד שמצריך השגחת אחות פרטית, סך ההחזרים המקסימלי עומד על 8,832 שקלים בשנה.

אחות פרטית לאחר ניתוח מחיר בכללית: הביטוחים המשלימים מושלם זהב ומושלם פלטינום כוללים זכאות לשירותי אחות פרטית לאחר ניתוח עד עשרה ימים לאחר הניתוח ורק בתקופת האשפוז בבית החולים. יש להציג אישור שהאחות היא מוסמכת. השירות ניתן במסלול של החזר כספי בהתאם להוצאה בפועל בגובה 85%, אך לא יותר מ-490 שקלים ליום. 

כמה עולה אחות פרטית למבוטחי לאומית: תוכניות הביטוחים המשלימים של לאומית כוללים זכאות לשירותי אחות פרטית בבית חולים עד עשרה ימים לאחר הניתוח. גובה ההחזר עומד על עד 80% מהסכום ששולם עבור השירות. תקרת ההחזר למבוטחי לאומית כסף עומדת על 554 שקלים ומבוטחי לאומית זהב יקבלו עד 624 שקלים עבור כל יום שבו השתמשו בשירות. 

אחות פרטית מחיר לחברי קופת חולים מאוחדת: הביטוחים המשלימים של מאוחדת מזכים בהחזר של עד 75% מהתשלום עבור השגחת אחות פרטית לאחר ניתוח בבית החולים, עד שמונה ימים לאחר הניתוח. תקרת התשלום היא 100 דולרים ליום אשפוז. 

מה צריך לעשות כדי לקבל החזר מקופת החולים: כדי להפחית מחיר אחות פרטית באמצעות קופות החולים, עליכם לוודא שיש לכם ביטוח משלים. הסבסוד תמיד ניתן כהחזר לאחר התשלום בפועל. אל בקשת ההחזר עליכם לצרף חשבונית מס וקבלה מקורית, סיכום האשפוז בבית החולים או דוח הניתוח, וכדאי לצרף גם המלצה של הרופא בבית החולים לשימוש בהשגחת אחות פרטית. את הבקשה ניתן להגיש בסניפי קופות החולים או באמצעות האזורים האישיים באתרי הקופה וביישומונים. 

אחות פרטית

כמה עולה אחות פרטית אם יש לי ביטוח בריאות פרטי

חברות הביטוח מציעות קשת רחבה של ביטוחי בריאות פרטיים ופוליסות רבות כוללות מגוון שירותים וכיסויים גדול יותר מהביטוחים בקופות החולים. ברוב המקרים אחות פרטית מחיר ההחזר יעמוד על כ-80% מסכום ההוצאה בפועל, אך תקרת התשלום היומי תהיה גבוהה יותר, בחלק מהמקרים גם יותר מ-1,000 שקלים ליום. ישנן פחות הגבלות מהביטוחים הציבוריים, כמו למשל אחות פרטית ללא קשר לניתוח, לאו דווקא בבית החולים, ולתקופה ארוכה יותר, לרוב עד 14 ימים. ביטוחים פרטיים כוללים גם כיסוי במקרים של שימוש בשירותי אחות פרטית בזמן אשפוז בחו״ל. 

אחות פרטית מחיר - האם העלות היא הדבר היחיד שחשוב?

שירותי אחות פרטית אינם זולים, במיוחד אם יש צורך בזמן ממושך ומעבר לכיסויים שמציעות קופות החולים או הביטוחים הפרטיים. לכן הדבר הראשון שנוטים להסתכל עליו הוא המחיר. אבל יש קריטריונים נוספים שחשוב להסתכל עליהם. כך למשל, כדאי לבדוק המלצות על החברה שמספקת שירותי אחות פרטית, כך גם אם מדובר באחות עצמאית. יש לבדוק אם האחות מתאימה לטיפול בצרכים הייחודיים שלכם או של בני המשפחה שעבורם אתם מחפשים את השירות, אם היא דוברת את השפה של המטופל או המטופלת, ולפי זה לבחור את האחות המתאימה. 

מתעניינים בשירותי אחות פרטית? מלאו פרטים כאן ונציגי חברה מובילה בתחום יחזרו אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

מחירי אחות פרטית - שאלות ותשובות

כמה עולה אחות פרטית?

טווח המחירים משתנה מחברה לחברה אך לרוב ינוע סביב 75 עד 120 שקלים לשעה. ייתכנו תוספות עבור שירות אחות פרטית בשבת ובחג, בין עשרה ל-20 שקלים לשעה. מיקום השירות ניתן בהתאם לצורך - בבית החולים, להמשך התאוששות והחלמה בבית, בבית האבות, או בדיור המוגן. 

איך נקבע מחיר אחות פרטית?

מחיר אחות פרטית נקבע בהתאם לניסיון והוותק של האחות, ולשירותים הנדרשים. הקריטריונים שמשפיעים על העלות כוללים עלות הנסיעות, האם מדובר באחות פרטית בבית החולים או אחות פרטית עד הבית, משך השירות, וכן תוספות עבור שבת או חג. 

האם קופות החולים מסבסדות מחיר אחות פרטית?

כן, כל קופות החולים מסבסדות תשלום של חלק משירותי אחות פרטית במסגרת הביטוחים המשלימים. גובה ההחזר משתנה מקופה לקופה, אך תמיד נעשה לאחר ההוצאה וכנגד חשבונית מס מקורית. את פירוט ההחזרים המקיף ניתן לקרוא בסקירה המלאה. 

כמה עולה אחות פרטית במסגרת ביטוחי בריאות פרטיים?

חברות הביטוח מציעות קשת רחבה של ביטוחי בריאות פרטיים ופוליסות רבות כוללות מגוון שירותים וכיסויים גדול יותר מהביטוחים בקופות החולים. ברוב המקרים אחות פרטית מחיר ההחזר יעמוד על כ-80% מסכום ההוצאה בפועל, אך תקרת התשלום היומי תהיה גבוהה יותר, לתקופה ארוכה יותר, ועם פחות הגבלות. 

אחות/ מטפלת סיעודית פרטית- סקירות בתחום

שירותי סיעוד בישראל: כל מה שאתם צריכים לדעת

אילו חברות פועלות בתחום הסיעוד, מה ההבדל בין עובדים זרים למטפלים ישראלים, מתי מטפל סיעודי לא מספיק וחייבים השגחת אחות, מה הזכאויות ומה עושים אם...

אחות פרטית: טיפול אישי והשגחה צמודה

בישראל פועלות עשרות חברות שמציעות שירותי אחות פרטית לטיפול בחולים ובקשישים במצבים של אשפוז בית, וכן שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח עם השגחה בבית...

מטפלים סיעודיים ישראלים: שירותי סיעוד פרטיים

בישראל פועלות מספר חברות שמציעות שירותי מטפל סיעודי פרטי. למה כדאי דווקא מטפלת סיעודית ישראלית, למי השירות מתאים, אילו חברות פועלות בתחום, והאם ניתן...

אחות פרטית בבית חולים

חברות רבות מציעות שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח בבית החולים ובכך נותנות מענה למחסור בכוח האדם במחלקות. במה מסייעת אחות פרטית, למי השירות מתאים, אילו...

תגובות