חברות סיעוד | אחות פרטית

חברות סיעוד: דנאל, מטב, תיגבור, מסד סיעוד, מתן סיעוד ועוד. עובדים זרים, מטפלים ישראלים, אחות פרטית בבית/ אחות פרטית בבית חולים, אחות לאחר ניתוח ועוד - כל המידע במקום אחד.
זקוקים לשירותי סיעוד?

Actions
אחיות ומטפלים סיעודיים - מה מציעות חברות הסיעוד?
אחות פרטית או מטפל סיעודי פרטי, הם שירות חשוב שמקרים מסוימים מסובס על ידי גורמים שונים (קופת החולים במקרה של אחות פרטית לאחר ניתוח למשל, וביטוח לאומי או ביטוח סיעודי פרטי בהקשר של מטפלים סיעודיים).
מה ההבדל בין מטפלים סיעודיים ישראלים למטפלים ממדינות אחרות? מי זכאי לגמלת סיעוד? כמה עולה אחות לאחר ניתוח בפרט ושירותי אחות פרטית בכלל? באיזה מקרים מטפל סיעודי יוכל להספיק ומתי כדאי להעדיף השגחה וטיפול שיתבצעו על ידי אחות פרטית? אספנו את כל המידע על שירותי הסיעוד המוצעים בישראל כאן בקטגוריית חברות סיעוד. מוזמנים לפנות דרכינו להתיעצות ולקבלת פרטים נוספים מחברות מובילות בתחום.

שירותי סיעוד אישיים - אחות פרטית ומטפלים ישראלים בלבד

חברות סיעוד

מטפלים סיעודיים ואחיות פרטיות - סקירות בתחום

זקוקים לשירותי סיעוד? מלאו פרטים כאן ונציגי חברת סיעוד מובילה יחזרו אליכם בהקדם
loading

חברות סיעוד בישראל - שאלות ותשובות

מה הן האפשרויות הקיימות עבור קשישים אשר הופכים סיעודיים?
האפשרות הן הבאת מטפל סיעודי הבית או מעבר לבית אבות סיעודי. 
את כל המידע על בתי אבות סיעודיים ודיור מוגן סיעודי כולל מחירים, שמות מקומות מומלצים ועוד תוכלו למצוא אצלנו בעמוד בית אבות סיעודי
אילו חברות סיעוד פועלות בישראל?
בישראל פועלות כמה חברות, בין הגדולות בפריסה ארצית: מטב סיעוד, דנאל סיעוד, תגבור שירותי סיעוד, אתגר סיעוד, מסד סיעוד, מתן סיעוד, מתן חן שירותי סיעוד, עמל סיעודית, עמותת בבית, טופ כוח אדם, מנפאוור קר, וחברות נוספות. 
מה ההבדל בין מטפל זר לעובד ישראלי?
עם מטפלת ישראלית צפויים פחות בעיות בתקשורת ובהבדלי תרבות, אך מטפלות זרות עוברות הכשרה רחבה יותר גם במדינת המוצא וגם בישראל. כשרוצים להחליט מה כדאי, מומלץ לקבל החלטה לפי כל מקרה לגופו. חברות סיעוד יכולות לייעץ ולסייע לבחור במטפל או המטפלת הטובים ביותר לפי הצרכים האישיים. 
אילו זכאויות ניתנות במסגרת גמלת סיעוד?
עזרה של מטפלת אישית, ביקור במרכזי יום לאזרחים ותיקים, אספקת מוצרי ספיגה חד פעמיים, לחצן מצוקה, ושירותי כביסה. ניתן להחליף את יחידות הזכאות, כולן או חלקן בהתאם לרמת הזכאות, בגמלה כספית. 
כמה עולה מטפלת סיעודית?
לרוב השכר באמצעות חברות סיעוד נע בין 5,500 ל-7,500 שקלים בחודש. לכך יש להוסיף החזרי הוצאות נסיעה, דמי הבראה, ימי חופשה וחגים, דמי מחלה, תשלומים לביטוח הלאומי, תשלום ביטוח פנסיה, וביטוח רפואי פרטי במקרים של עובדים זרים. 
איך בוחרים חברת סיעוד מומלצת?
בדקו אם חברת הסיעוד כתובה ברשימת ספקי שירותי סיעוד של הביטוח הלאומי, משרד הרווחה, או קופת החולים, וכן אם לחברת הסיעוד יש רישיון ממשרד הכלכלה והתעשייה. בדקו בקפדנות את תנאי החוזה לפני שאתם חותמים, ואל תתביישו לבדוק יותר מחברה אחת לפני שאתם מקבלים את ההחלטה. 

אולי יעניין אותך גם:

עוד בחברות סיעוד | אחות פרטית