דלג לתוכן
צלול בר מים: מגוון מערכות מתקדמות לסינון וטיהור מים

צלול בר מים: מגוון מערכות מתקדמות לסינון וטיהור מים

הכירו את צלול בר מים - חברת צלול מציעה מגוון פתרונות למים טעימים ובריאים. תוכלו לבחור בין מיני בר מים, ברים רצפתיים, מטהרי מים, ומערכות אוסמוזה הפוכה. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על מחירי המוצרים, מסלולי התשלום ומה היתרונות של כל אחת ממערכות הסינון.

לא משנה אם אנחנו בקיץ או בחורף, מים חייבים לשתות - והרבה. בקיץ זה קל כי אנחנו מרגישים צמא, בחורף קצת יותר קשה אבל עדיין הכרחי. מים הם גם חלק מקפה או מתה, שייקים, ומים לבישול ולכן חשוב שיהיה לנו בבית בר מים או מתקן לסינון וטיהור מים שיהפוך את המים שלנו לבריאים יותר. חברת צלול פועלת בתחום ציוד מים לשתייה עבור צרכנים פרטיים לצד המגזר העסקי והמוסדי. בדקנו אילו מוצרים לטיהור ולהשבחת מים מציעה החברה, אילו ברי מים ומסננים ניתן לרכוש, מה הם המחירים ואילו מסלולים קיימים, וכל מה שנותר לכם לעשות זה להשלים את ההזמנה ולהתחיל לשתות.

מיני בר מים של חברת צלול

חברת צלול משווקת קרוב יותר מ-20 ברי מים שונים במחירים שונים כך שתמיד תוכלו לבחור את העיצוב שמתאים לכם בתקציב הנכון עבורכם. 

צלול מיני בר קלירבר: מכשיר צלול למשפחה החל מ-59 שקלים לחודש ב-36 תשלומים. המכשיר כולל שירות לשנה אחת עם מסנן נוסף להחלפה אחרי שישה חודשים. טמפרטורת הרתיחה נעה בין 96-99 מעלות והמים הקרים מגיעים ל-4 מעלות. עלות הובלה והתקנה 250 שקלים ויש גם שלל הטבות ומתנות לרוכשים. 

צלול ריברסטרים טאץ׳: מכשיר סינון מים מפואר ומתקדם עם סליל קירור לאספקת מים קרים במיוחד. טמפרטורת המים החמים עד 99 מעלות והמחיר 2,844 שקלים.

צלול מיני בר מגנום: מכשיר עם מים חמים וקרים בקיבולת גדולה, שמתאים גם למשפחות וגם למשרדים. המחיר: 2,290 שקלים.

צלול מיני בר מטריקס דיגיטלי: מיני בר מפואר ומתקדם עם לחצן אקסטרה הוט למים רותחים עד 99 מעלות. למכשיר מזיגה חשמלית ואוטומטית באמצעות לחצני טאץ׳ ומחירו 1,690 שקלים.

צלול מיני בר מג׳יק: עלות המכשיר המתקדם 3,199 שקלים שניתן לחלק ל-12 תשלומים ללא ריבית. המכשיר צר כך שהוא לא תופס מקום יקר, יש לו מיכל לחץ למים רותחים במיוחד בדומה למכונת אספרסו, מה שהופך אותו לאידאלי עבור משפחה עם תינוקות לחיטוי בקבוקים. 

צלול מיני בר בלו: מכשיר קומפקטי במגוון צבעים ללא תוספת תשלום. המחיר: 2,390 שניתן לחלק ל-12 תשלומים.

צלול מיני בר אולימפיק: מכשיר מוזל עם שלושה ברזים עבור מים רותחים עד 99 מעלות, קרים עד 4 מעלות, ומים פושרים, ב-899 שקלים בלבד.

מיני בר דיגיטלי פרפקט: מיני בר מפואר ומתקדם ב-144 שקלים ב-12 תשלומים. המים הקרים מגיעים ל-3 מעלות והחמים עד 100 מעלות בהשוואה לקומקום שרותח ב-95 מעלות. גוף חימום חיצוני מונע מגע עם המים וזהו מיני בר עם שלושה מכלי אל-חלד.

צלול לשבת: מכשיר עם ארבעה מצבי מזיגה למים חמים, קרים, פושרים ורתיחה מלאה. ניתן לשלב במכשיר פיקוד שבת הלכתי עבור מזיגת מים קרים באישור המכון המדעי טכנולוגי להלכה. עלות המכשיר 39 שקלים לחודש.

צלול בר מים

ברים רצפתיים עם מים צלולים

חברת צלול מייבאת ומשווקת ברי מים רצפתיים של יצרניות מובילות במחירים משתלמים. מתקני המים של צלול מבוססים על טכנולוגיות חדשניות והם כוללים לחצנים להרתחה מהירה ומלאה, גוף חימום חיצוני, ואמצעי בטיחות למים החמים.

צלול בר רצפתי אנג׳ל: בר מים בסיסי עם מים חמים בטמפרטורה של 92-96 מעלות ומים קרים 4-10 מעלות. יש להחליף סנן אחת לשנה, והמחיר 890 שקלים. 

צלול בר מים רצפתי אולימפיק: בר שמספק מי שתייה מטוהרים וצלולים עם לחצן להרתחת מים מיידית. טמפרטורת המים החמים מגיעה ל-96 מעלות והמים הקרים ל-3 מעלות.

צלול בר מים רצפתי טייגר: בר מתקדם עם סנן קוקוס לקבלת מי שתייה חמים עד 96 מעלות וקרים מ-4 מעלות, פשוט וידידותי להפעלה. המחיר: 1,299 שקלים.

צלול בר מגנום: בר רצפתי עם קיבולת גדולה במיוחד שמתאים למשרדים, לשוק המוסדי, ולמשפחות גדולות. בר מגנום נמכר בעלות 2,790 שקלים.

צלול בר רצפתי גולד מנג׳ר: בר מים מתקדם שניתן למלא בו גם סירי בישול, לשטוף פירות וירקות, וכמובן מי שתייה. הבר מגיע עם מיני מקרר מה שהופך אותו למושלם עבור משרדים או לתוספת מקום לאחסון מוצרים לקירור בבתים של משפחות גדולות. 

מטהרי מים מתקדמים של צלול 

מטהרי מים ביתיים הם מכשירים שמסננים את המים ומטהרים אותם והם מותקנים מתחת לכיור. אם אין לכם שטח שיש גדול, זהו פתרון שלא תופס מקום יקר על השיש. ישנן רמות שונות של טיהור מים החל מחד שלבית בעלות של 179 שקלים, דרך מערכת סינון תלת-שלבית (279-599 שקלים), מערכת ארבעה שלבים (319 שקלים), ומערכת טורבו חמישה שלבים בעלות של 489 שקלים. ההתקנה כוללת ברז עבור המים המסוננים בנפרד מברז המים של הכיור. 

בנוסף צלול משווקת ומתקינה גם מערכות אוסמוזה הפוכה החל מ-849 שקלים למערכת ארבעה שלבים ועד 1,490 שקלים למערכת המתקדמת ביותר M9. 

למה צריך לטהר מי ברז

מי הברז שלנו עלולים להכיל מזהמים שונים שיכולים להוביל לבעיות בריאותיות. המים בישראל אמנם ראויים לשתייה, אך חיידקים וחומרים לא רצויים יכולים להגיע אליהם מהצנרת. מי ברז עלולים להכיל תרכובות חנקן מחומצנות, חומרי דישון והדברה עלולים לחדור אל מי התהום, וריכוז גבוה של חנקות יכול להוביל לבעיות בריאותיות. 

חומרים נוספים שאנחנו לא רוצים במי השתייה שלנו הם מתכות כבדות שמוצאות את דרכן למי השתייה, בין היתר כרום וקדמיום. מי שתייה ממקורות מים עיליים עלולים להכיל זיהומים בשל היעדר סינון טבעי מהקרקע ולכן הם עוברים חיטוי בהכלרה. 

מהי עלות טיהור מים בהשוואה לקניית בקבוקי מים

אדם שותה בממוצע ליטר וחצי מים ביום וצורך מים בדרכים נוספות כמו קפה ותה, מרק, שייקים, בכמות של כשני ליטר ביממה. הכמות מגיעה לעד 750 ליטר לאדם בשנה, ולכ-3,000 ליטר בשנה עבור משפחה בת ארבע נפשות. עלות התקנת המערכת פלוס התקנת הסננים ועלות מי השתייה עצמם מגיעה לכמה מאות שקלים עד אלפים בודדים למערכות היקרות, בהשוואה לכ-5,000 שקלים בשנה ואף יותר ברכישת בקבוקי מים 1.5 ליטר עבור משפחה. יש לזכור שעלות ההתקנה היא חד פעמית וההוצאה השנתית המתמשכת היא עבור סננים בלבד. בנוסף לכך מערכת טיהור מים או בר מים טובים יותר לסביבה בהשוואה לבקבוקי פלסטיק חד פעמיים. 

צלול בר מים - שאלות ותשובות

מה ההבדל בין מיני בר מים לבר מים רצפתי?

מיני בר מים הוא מכשיר לסינון מים שעומד על השיש. המכשירים של חברת צלול מגיעים במגוון גדול של גדלים שמתאימים לכל תקציב ובעיצובים שיתאימו לכל מטבח. מיני בר מים רצפתי הוא מכשיר שעומד על הרצפה. המכשיר אמנם מתאים גם לשימוש ביתי, אך אנו רואים אותו בעיקר במשרדים ובבתי עסק. 

כמה עולה בר מים של צלול?

ברי המים של צלול מגיעים במגוון רחב של מחירים, החל מכמה מאות שקלים ועד יותר מ-3,000 שקלים, בהתאם לפונקציות השונות של המכשיר. בחלק מהמקרים יש תוספת עבור הובלה והתקנה, חלוקה נוחה לתשלומים, והשירות תמיד כולל שנת אחריות והחלפת סננים לאחר חצי שנה. 

מה עדיף - בר מים או מערכת לסינון מים?

כל משפחה וההעדפה שלה על פי צרכיה ורצונותיה. מערכת לסינון מים מותקנת מתחת לכיור ולכן היא לא תופסת מקום על השיש. מיני בר מים שעומד על השיש לא מצריך התקנת ברז נוסף בכיור. יש מיני ברים בגדלים שונים כך שתוכלו למצוא את מכשיר המים המתאים עבורכם גם אם המטבח קטן.

מה היתרון של מיני בר מים ומערכת סינון בהשוואה לבקבוקי שתייה?

מיני בר מים או מערכת סינון מים עולים פחות כסף בחישוב שנתי כולל ההתקנה והחלפת הסננים בהשוואה לרכישת בקבוקי ליטר וחצי באותה כמות צריכה. ההפרש משמעותי וניתן לקרוא את החישוב בסקירה המלאה. בנוסף, בקבוקי פלסטיק מזהמים את הסביבה כך שמיני בר מים נחשב לידידותי לסביבה. 

בר מים - סקירות בתחום

ברי מים השוואת מחיר: כמה זה עולה?

מים מינרלים או מים מסוננים? עם שירות כדים עד הבית או החלפת סננים ונורות כל חצי שנה? התחייבות לשנה או לשלוש שנים? ריכזנו עבורכם את כל האפשרויות למים...

מיני בר מים

מיני בר מים הפך למתקן מים נפוץ המשמש לטיהור וסינון מי שתייה. בדקנו עבורכם איפה ניתן לרכוש מיני בר מים, אילו סוגים של מיני ברים קיימים, מה הן...

בר מים מומלץ לשנת 2022: מדריך לצרכנים

מיני בר מים או כד עם פילטר? מים קרים וחמים או אולי גם מים מוגזים? ואילו פתרונות יש לצרכנים שומרי שבת? בשוק מתקני המים יש אפשרויות רבות בעלויות...