דלג לתוכן
הודיה - שירותי סיעוד פרטיים

הודיה - שירותי סיעוד פרטיים

חברת הודיה מציעה שירותי סיעוד פרטי ממטפלות ומטפלים ישראלים. אילו שירותי אחות פרטית מציעה החברה, איך עובד התהליך, למי זה מתאים, והאם ניתן לקבל החזרים מקופות החולים?

אף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע ליום הזה, אבל במהלך החיים ייתכן שנזדקק עבורנו או עבור הורינו למטפלת סיעודית. בדרך כלל אנחנו חושבים על שירותי סיעוד בהקשר של גיל מתקדם, אך יש לכך סיבות נוספות, כמו מחלה, ניתוח, נכות זמנית או קבועה, ותאונות כמו תאונת עבודה, תאונת דרכים, או תאונה בבית. לא כל המצבים מתאימים לשירותי סיעוד במסגרת קצבת סיעוד מהביטוח הלאומי, וגם אם כן - לביטוח הלאומי לוקח זמן לאשר את הקצבה, ובדיוק כדי לתת מענה לצרכים האלה הוקמה חברת הודיה שירותי סיעוד ישראלי. 

שירותי אחות פרטית 

אחד השירותים שמוצעים על ידי הודיה שירותי סיעוד, הוא אחות פרטית לאחר ניתוח. במהלך הניתוח הגוף עובר טראומה ולוקח לו זמן להתאושש ממנה. האשפוז מלווה בטראומה נפשית, בלבול מהמצב החדש, ופחד. שירותי אחות פרטית של הודיה ניתנים גם בבית החולים וגם להמשך ההחלמה בבית. 

מדוע צריך אחות פרטית בבית החולים? אם ביקרתם לאחרונה באחד מבתי החולים, בוודאי לא יכולתם להתעלם מהעומס במחלקות ומכמות האנשים שכל אחות מטפלת בהם בו זמנית. שירותי אחות פרטית מוסמכת בבית החולים תבטיח טיפול מלא עם מלוא תשומת הלב אך ורק לכם או ליקיריכם. אם אתם צריכים שירותי אחות פרטית למספר ימים נוספים בבית, גם זה אפשרי, כמובן. תקופת ההחלמה מתבצעת בסביבה המוכרת והביתית, באווירה נעימה ורגועה, עם אחות פרטית מקצועית שמבצעת מעקב רפואי צמיד ומעניקה סיוע מקצועי בטיפול, מבטיחה שהתרופות נלקחות בזמן, מתן זריקות בעת הצורך, ופעולות נוספות כדי להבטיח החלמה מהירה. 

אחות סיעודית בבית החולים או אחות פרטית בבית לאחר ניתוח תעדכן את המטופל או המטופלת ובני המשפחה בכל מה שקשור להחלמה, לצרכים הרפואיים, והאם יש לנקוט בפעולות נוספות. האחיות הפרטיות של הודיה שירותי סיעוד מעניקות יחס חם גם למטופלים וגם לבני המשפחה, כדי שכל הנוגעים בדבר יוכלו לישון עם קצת פחות דאגות. 

מטפלת סיעודית ישראלית מחברת הודיה

שירותי מטפלת סיעודית ישראלית של הודיה נותנים פתרון למצבים שבהם קרובינו שזקוקים להשגחה ולעזרה בפעולות יומיות פשוטות נמצאים לבד בבית רוב היום. החברה מציעה מסלול של מטפלת סיעודית לשעות היום שבו אתם יכולים להזמין את השירות לשמונה שעות ביום ומעלה. המטפלים והמטפלות של הודיה שירותי סיעוד מיומנים במקצועות הסיעוד, כולם ישראלים דובר עברית, אמינים במיוחד, מסורים למטופלים, עם יחסי אנוש מעולים. 

מטפלת סיעודית פרטית תעניק טיפול צמוד מתי שאתם לא יכולים להיות שם פיזית עבורם, כדי לשמור על שגרת חיים ולתת לבני המשפחה ראש שקט. מטפלת סיעודית ישראלית תעזור ברחצה והיגיינה אישית, האכלה, ליווי ביציאה מהבית, אוזן קשבת ותמיכה, וכל מה שצריך לעשות כדי להעניק תחושת ביטחון ורוגע לכל הצדדים. 

מטפלת סיעודית פרטית 24 שעות ביממה

לא בכל מקרי הסיעוד ניתן להסתפק בשעות ספורות ביום, ולא תמיד בני המשפחה יכולים להיות נוכחים במקום המגורים בלילה. ישנם מקרי טיפול מורכבים שבהם יש צורך במטפלת סיעודית או באחות פרטית 24 שעות ביממה. במקרים האלו מומלץ להיעזר בשירות מטפלת סיעודית 24 שעות של הודיה. השירות ניתן בבית המטופל או בבית החולים במשך כל שעות היממה. 

היתרונות בשירות מטפלת סיעודית 24 שעות הוא בכך שבני המשפחה לא צריכים להפסיד שעות ואף ימי עבודה עבור הטיפול, ויש דמות מקצועית שדואגת למטופל בלילה. טיפול מקצועי מסביב לשעון מצוות שהוכשר לכך יעזור לכולם לישון טוב יותר בלילה.  

למי שירותי הודיה סיעוד פרטי לא מתאימים?

השירות של הודיה הוא שירות פרטי והוא אינו כלול בסל הבריאות או בחוק הסיעוד והביטוח הלאומי. המשמעות היא שאם מגיעה לכם קצבת סיעוד לא ניתן להשתמש בשעות הטיפול במסגרת הקצבה עבור רכישת שירותים מהודיה. למרות זאת, אם הגשתם או בכוונתכם להגיש בקשה לקצבת סיעוד, ניתן להזמין בינתיים שירותי מטפלת סיעודית דרך הודיה. לביטוח הלאומי לוקח זמן לעבד את בקשתכם ולאשר אותה, זה יכול לקחת בין מספר שבועות לחודשים ספורים, לרוב הבקשה תאושר תוך חודשיים. בזמן הזה, כפתרון ביניים, תוכלו להזמין שמטפלת סיעודית פרטית ישראלית מהודיה שירותי סיעוד. 

מה צריך לעשות כדי להתחיל בתהליך?

התהליך פשוט, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר פרטים כאן. בלי לחייג, בלי לנווט בתפריט שיחות, בלי להמתין על הקו. נציג שירותי סיעוד יחזור אליכם במהירות האפשרית וייתן לכם את כל הפרטים הדרושים כדי להתאים את שירותי הסיעוד או אחות פרטית הנכונים והטובים ביותר עבורכם. 

האם יש אפשרות לקבל סבסוד עבור שירותי הודיה?

שירותי אחות פרטית של הודיה מוכרים על ידי קופות החולים וחברות הביטוח הפרטיות וניתן לקבל על חלק מהשירותים החזר כספי. אם יש לכם ביטוח בריאות פרטי, בררו את תנאי הזכאות עם חברת הביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה שלכם. הנה ההחזרים שנותנות קופות החולים:

קופת חולים כללית: לקוחות כללית מושלם זהב ופלטינום זכאים לשירותי אחות פרטית לאחר ניתוח לתקופה של עד עשרה ימים לאחר הניתוח ובמהלך האשפוז בבית החולים בלבד. גובה ההחזר עומד על 85% מההוצאה בפועל ועד לתקרה של 441 שקלים ליום. ההחזר מאושר רק אם השירות ניתן על ידי אחות פרטית מוסמכת (או אח כמובן), וכל האחיות מטעם הודיה שירותי סיעוד עומדות בקריטריונים. 

קופת חולים מכבי: לקוחות מכבי זהב ומכבי שלי זכאים לשירותי השגחת אחות או מטפלת עד שמונה ימים לניתוח אחד. ההחזר ניתן לפי ההוצאה בפועל עד לתקרה של 538 שקלים ללילה. אם יש יותר מניתוח אחד בשנת ביטוח, ההחזר המקסימלי עומד על 7,927 שקלים. 

קופת חולים לאומית: לקוחות הביטוחים המשלימים של לאומית זכאים לשירותי אחות פרטית לאחר ניתוח למשך עשרה ימים לאחר הניתוח, ובמהלך האשפוז בבית החולים בלבד. גובה ההחזר עומד על 80% מההוצאה בפועל ועד לתקרת תשלום. גובה התקרה עומד על 556 שקלים ליום למבוטחי לאומית זהב, ו-494 שקלים ליום למבוטחי לאומית כסף. 

קופת חולים מאוחדת: מבוטחי מאוחדת זכאים לשמונה ימים של שירות אחות פרטית לאחר ניתוח ובמהלך האשפוז בבית החולים בלבד. גובה ההחזר עומד על 75% מההוצאה בפועל ועד לתקרה של $100 ליום. 

המחירים בסקירה זו נבדקו לאחרונה ביוני 2021.

הודיה סיעוד - שאלות ותשובות

אילו שירותים מציעה הודיה שירותי סיעוד?

הודיה שירותי סיעוד מציעה שירותים פרטיים של אחות פרטית, אחות מעשית, אחות ללילה, מטפלת סיעודית, שירות אחות פרטית לאחר ניתוח, אחות פרטית מוסמכת בבית החולים, אחות פרטית להשגחה 24 שעות, אחות או מטפלת סיעודית בבית או בבית החולים, וסיוע לקשישים בבית. 

מה היתרונות במטפלת ישראלית?

מטפלת ישראלית מכירה את הסביבה הישראלית ואת המנטליות, את אורח החיים והיא דוברת עברית. כל המטפלים והמטפלות של הודיה שירותי סיעוד הם ישראלים ודוברי עברית. 

מדוע כדאי להיעזר במטפלת סיעודית 24 שעות?

היתרונות בשירות מטפלת סיעודית 24 שעות הוא בכך שבני המשפחה לא צריכים להפסיד שעות ואף ימי עבודה עבור הטיפול, ויש דמות מקצועית שדואגת למטופל בלילה. טיפול מקצועי מסביב לשעון מצוות שהוכשר לכך יעזור לכולם לישון טוב יותר בלילה.  

האם ניתן לקבל החזר מקופות החולים על שירותי סיעוד פרטיים?

כן, על חלק מהשירותים. כל קופות החולים נותנות החזר על שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח למבוטחי הביטוחים המשלימים. את פירוט ההחזרים תוכלו לקרוא בסקירה המלאה. שימו לב, השירות אינו חלק מקצבת סיעוד ואינו ניתן במסגרת זכאויות בביטוח הלאומי, אלא שירות פרטי בלבד. 

חברות סיעוד - אחיות ומטפלים פרטיים

להשוואת חברות סיעוד >

סיעוד וטיפול בקשישים - סקירות בתחום

שירותי סיעוד בישראל: כל מה שאתם צריכים לדעת

אילו חברות פועלות בתחום הסיעוד, מה ההבדל בין עובדים זרים למטפלים ישראלים, מתי מטפל סיעודי לא מספיק וחייבים השגחת אחות, מה הזכאויות ומה עושים אם...

לחצן מצוקה: מצילים חיים בלחיצת כפתור

בלי להקליד מספר טלפון, בלי לעבור במערכת ניתוב שיחות שמבזבזת זמן יקר, לחצן מצוקה בבית או צמיד מצוקה על היד מאפשר לקרוא לעזרה במקרה של נפילה או מצב...

אחות פרטית: טיפול אישי והשגחה צמודה

בישראל פועלות עשרות חברות שמציעות שירותי אחות פרטית לטיפול בחולים ובקשישים במצבים של אשפוז בית, וכן שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח עם השגחה בבית...

אחות פרטית בבית חולים

חברות רבות מציעות שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח בבית החולים ובכך נותנות מענה למחסור בכוח האדם במחלקות. במה מסייעת אחות פרטית, למי השירות מתאים, אילו...