דלג לתוכן
מיינדטק גמילה מסוכר: איך עובדת השיטה?

מיינדטק גמילה מסוכר: איך עובדת השיטה?

בחברת מיינדטק פיתחו שיטת גמילה מפחמימות וסוכרים שמבטיחה לסייע להצליח לייצר חיים בריאים יותר. איך עובדת השיטה, כמה זמן נמשך התהליך, מה אוכלים, וכמה זה עולה?

*חברת מיינדטק אינה פעילה יותר*

לגמילה מסוכר ניתן לפנות לחברות האחרות המופיעות באתר.

מתעניינים גמילה מסוכר?

אם הגעתם לכתבה הזו, אתם רוצים לרדת במשקל ולהתחיל חיים בריאים יותר. זו גם כנראה לא הפעם הראשונה שאתם מנסים לעשות צעד בכיוון. בוודאי כבר ניסיתם דיאטה או שתיים, החלפתן תזונה למזון בריא, עשיתם צומות של שעות או ימים, שתיתן מיצים, ניקיתם רעלים, ראיתן תוצאות - ואז המשקל עלה בחזרה כי קשה לעמוד בפיתויים שמחכים לנו שם בחוץ. מיינדטק היא חברה שפיתחה שיטת גמילה מסוכר ומפחמימות בטכנולוגיה ייחודית שמאפשרת לרדת במשקל ולעבור לאורח חיים בריא.

מהי גמילה מסוכרים ופחמימות?

פחמימה היא אחד מאבות המזון והיא חשובה לגוף שלנו. אי אפשר לחיות ללא פחמימות בכלל. השם הרע שיצא לה נובע מאותן פחמימות שמגיעות אלינו דרך עוגות, לחמים, פיצות, פסטות, בורקסים, מאפים מלוחים ומתוקים, חטיפים וממתקים, ואפילו דרך מוצרים שנחשבים ״בריאים״ כמו דגני בוקר. הפחמימות האלה מתפרקות מהר לסוכר והגוף שלנו מגיב בהתמכרות. ההתמכרות הזו גורמת להשמנה. הסיבה שאנחנו מתחילים דיאטות וחוזרים להרגלים הישנים היא ההתמכרות. מיינדטק גמילה מסוכר מבטיחים לשבור את המעגל הזה אחת ולתמיד. 

מה הבעיה בצריכה מוגזמת של סוכר?

רוב האנשים שמכורים לסוכרים ולפחמימות בכלל לא יודעים שהם כאלה. ההתמכרות הזו יכולה לשבש את איכות החיים ולגרום לשלל מחלות ובעיות גופניות. צריכה מוגברת של מזון מעובד ועתיר סוכר גורמת לתחושת עייפות וכבדות לאורך היום. כן, גם הצורך הבלתי נשלט לחטיף ממכונת הממתקים בעבודה בשעה 16:00 יגרום להגברת תחושת הרעב. ומיד אחרי שאוכלים אותו, אנחנו מרגישים אשמים ומלקים את עצמנו. 

הנה מה שקורה לגוף שצורך פחמימות וסוכרים בצורה מוגזמת:

 עלייה ניכרת במשקל
 עלייה בסיכון להתפתחות מחלת הסוכרת
 תהליך הזדקנות מואץ של העור
 עלייה בסיכון לדלקות כרוניות
 תחושת עייפות אפילו כשקמים בבוקר לאחר שנת הלילה
 רעב בלתי נגמר

גמילה מסוכר בשיטת מיינדטק תסייע לכם להצליח להגיד ״לא!״ לבורקסים בישיבות או להימנע מקנייה אימפולסיבית במאפייה של הסופר. 

איך עובדת שיטת מיינדטק גמילה מסוכר?

לתהליך עצמו שלושה שלבים:
1. לאחר שתשאירו כאן פרטים, נציג של חברת מיינדטק גמילה מסוכר יערוך איתכם שיחת היכרות ואבחון על בסיס סקירה רפואית של מצבכם.
2. טיפול דמיון מודרך בקפסולה של מיינדטק, מיד נסביר עליה, טיפול שמבוסס על NLP ומיינדפולנס. מטרת הטיפול היא למצוא את שורש ההתמכרות ולעקור אותו מבלי לאפשר צמיחה מחדש.
3. לאחר הטיפול תקבלו שני מפגשי אונליין עם תזונאית קלינית. התזונאית בונה עבור כל אחד ואחת תוכנית מותאמת אישית למצב הבריאותי, לכושר הגופני, ולאורח החיים. 

אז מה זו הקפסולה הזו אתם שואלים? זהו חדר טכנולוגי מיוחד שחברת מיינדטק ייצרה כדי לפנות אל התת-מודע. החדר הייחודי ניגש ישירות אל תת המודע וגורם לגמילה מסוכרים ופחמימות בטיפול חד-פעמי. קפסולת מיינדטק גמילה מסוכר מפעילה את כל החושים בתהליך בטכנולוגיה שפותחה במשך שבע שנים. אפילו חוש המישוש מופעל כאן - אל הקפסולה נכנסים יחפים ודורכים על רצפה ייחודית, יושבים על ספה מיוחדת ומתוך הקירות יוצאים גלי קול שמעודדים גלי אלפא שמסייעים לעוצמת החוויה. 


מיינדטק גמילה מסוכר ופחמימות

יש תוכנית תזונה לאחר סדנת מיינדטק גמילה מסוכר?

בוודאי שיש, כאמור מיינדטק נותנת שני מפגשי אונליין עם דיאטנית קלינית. התהליך מלמד איך למצוא את האיזון באכילה. המושג ״גמילה מפחמימות״ מדבר רק על הפחמימות הריקות והממכרות, לא על כולן. תקבלו הכוונה לאכילת פחמימות בריאות, כמו קטניות, מוצרי סויה, קינואה, כוסמת, בטטה, ירקות ופירות, אך גם אלה במידה ובכמות מותאמת אישית לכל מטופלת ומטופל בהתאם למצב התזונתי והבריאותי. 
התפריט שייבנה לכם שופע בשמנים בריאים שמקורים באגוזים, בשקדים, בטחינה, באבוקדו, וכולל גם לחמי פשתן ואגוזים וכמובן חלבונים מבשר ודגים. בנוסף תקבלו מתכונים מגוונים, פשוטים שניתן להכין בכל מטבח. אין לכם מה לחשוש מחיים שכרוכים ברעב לאחר הטיפול, אלא יהיו לכם את הכלים לאכילה בריאה ומאוזנת באופן שיפחית משמעותית את רמות הסוכר בגוף עד לגמילה מלאה. וכדי שתהיה גם סביבה תומכת, תקבלו גישה לקבוצת ווטסאפ סגורה עם טיפים ומתכונים לחיים בריאים. 

האם אפשר לעשות גמילה מסוכרים ופחמימות באופן עצמאי?

כמובן שאפשר לקבל החלטה כזו, אבל החיים מלאים בפיתויים ולא כל נפילה היא לגמרי באשמתנו. יש בבית ילדים, בני ובנות זוג, חברים, שותפים לדירה, יום הולדת של החברה הכי טובה, אירוע בעבודה - תמיד יש תירוץ טוב לחזור לפחמימות הממכרות. גם אם אין שום הסחת דעת ואתם לבד - קשה להפסיק את ההתמכרות הזאת אפילו יותר מגמילה מעישון. הסיבה לכך היא שאנחנו צורכים סוכר מילדות, בניגוד לסיגריות או אלכוהול שמגיע אלינו בגיל מאוחר יותר. הגוף שלנו רגיל לקבל סוכר מוסף במזון מעובד מגיל צעיר מאוד והוא רוצה מזה עוד ועוד. במיינדטק טיפול גמילה מסוכר מנתק את הקשר הזה שנוצר במוח כדי שההצלחה תחזיק מעמד יותר מסתם שבועיים-שלושה. 

תוך כמה זמן רואים תוצאות אחרי סדנת מיינדטק גמילה מסוכרים?

התוצאות הקשורות בדחף למתוקים ולפחמימות כמעט מיידיות. מטופלים רבים ירגישו שאין להם יותר דחף לשלוח יד למאכלים עתירי פחמימות וסוכרים, ואחרים מרגישים שיש להם את הכוח הנפשי לבחור להימנע ממאכלים אלה. זמן קצר לאחר הטיפול בקפסולת מיינדטק גמילה מסוכרים תרגישו בעלייה ברמת הערנות וירידה בתחושת הרעב. בשילוב עם תוכנית התזונה שתותאם לכם אישית תגיע גם ירידה הדרגתית במשקל. 
לפני הטיפול בקפסולה אתם לא צריכים לעשות שום הכנה מיוחדת ובוודאי שלא צום. לטיפול עצמו אין תופעות לוואי. הכול מבוסס על שיטות דמיון מודרך ועובד על התת-מודע. 

מיינדטק גמילה מסוכרים מחיר

עלות גמילה מסוכר ומפחמימות בטכנולוגיה הייחודית של מיינדטק משתנה בהתאם למבצעים שקיימים מעת לעת. לרוב ניתן לחלק לתשלומים ללא ריבית. העלות כוללת את הטיפול עצמו, תוכנית תזונה מותאמת אישית, שני מפגשים עם דיאטנית, וקבוצה סגורה למשתתפים בטיפול. מומלץ ליצור קשר עם נציג על מנת להתעכדן במבצעים הרלוונטיים.

מיינדטק גמילה מסוכר - שאלות ותשובות

איך עובדת שיטת מיינדטק גמילה מסוכר?

התהליך כולל שלושה שלבים עיקריים: שיחת היכרות ואבחון על בסיס סקירה רפואית של מצבכם, טיפול דמיון מודרך בקפסולה של מיינדטק שמבוסס על NLP ומיינדפולנס, ושני מפגשי אונליין עם תזונאית קלינית. 

מה זו הקפסולה של מיינדטק לגמילה מפחמימות וסוכרים?

הקפסולה היא חדר טכנולוגי מיוחד שחברת מיינדטק ייצרה כדי לפנות אל התת-מודע. החדר הייחודי ניגש ישירות אל התת-מודע וגורם לגמילה מסוכרים ופחמימות בטיפול חד-פעמי. הקפסולה מפעילה את כל החושים, כולל חוש המישוש. 

תוך כמה זמן רואים תוצאות לאחר טיפול בקפסולה?

התוצאות הקשורות בדחף למתוקים ולפחמימות כמעט מיידיות. זמן קצר לאחר הטיפול בקפסולת מיינדטק גמילה מסוכרים תרגישו בעלייה ברמת הערנות וירידה בתחושת הרעב. בשילוב עם תוכנית התזונה שתותאם לכם אישית תגיע גם ירידה הדרגתית במשקל. 

מיינדטק גמילה מסוכרים מחיר - כמה זה עולה?

עלות גמילה מסוכר ומפחמימות בטכנולוגיה הייחודית של מיינדטק היא בהתאם למבצעים שקיימים מעת לעת. ניתן לחלק לעשרה תשלומים ללא ריבית. העלות כוללת את הטיפול עצמו, תוכנית תזונה מותאמת אישית, שני מפגשים עם דיאטנית, וקבוצה סגורה למשתתפים 

מיינדטק - גמילה מעישון

גמילה מסוכר - חברות בתחום

גמילה מסוכר - השוואה >

גמילה מסוכר - סקירות בתחום

גמילה מסוכר ופחמימות- איך עושים את זה?

גמילה מסוכר ופחמימות- כל מה שצריך לדעת על איך להיגמל מסוכר, מה כולל התהליך, מחיר הסדנה, והמקומות בהם ניתן לעבור גמילה מסוכר וגלוטן.

איך להגמל מסוכר?

לאיזה מחלות גורם הסוכר? באיזה מאכלים הוא מתחבא? כיצד נוכל להפחית את התלות שלנו בו? הנטורופתית רעות קפויה מציעה טיפים מעשיים להפחתה מיידית של הצורך...