דלג לתוכן
איחוד הצלה - דפיברילטור

איחוד הצלה - דפיברילטור

איחוד הצלה דפיברילטור- כל המידע על הדפיברילטור המוצע למכירה ע"י איחוד ההצלה: יתרונות, מחיר, פרטים ליצירת קשר ועוד.

מתעניינים בהזמנת דפיברילטור?

מה זה דפיברילטור

דפיברילטור, "מפעם" בעברית, הוא מכשיר החייאה אוטומטי. זהו המכשיר היחיד שמסוגל להציל חיים במקרה של דום לב או התקף לב, והימצאותו בקרבת מקום יכולה לעשות את ההבדל בין חיים למוות. דפיברילטור מחזיר את קצב הפעילות התקין של הלב ואין צורך בניסיון רפואי קודם על מנת להשתמש בו, למעט הכשרה קצרה בהפעלת המכשיר שניתנת ללא תשלום נוסף על ידי ארגון איחוד הצלה. המכשיר מזהה את הפרעת קצב הלב ונותן הוראות הפעלה קוליות בעברית.

חוק הדפיברילטור בישראל

כבר בסוף שנת 2007 החליטה הכנסת לחייב הצבת דפיברילטור בכל מקום ציבורי שבו יותר מ-500 איש. בין העסקים שמחויבים בהצבת המכשיר כלולים משרדי ממשלה ורשויות מקומיות, נמלי תעופה וים, תחנות מרכזיות של תחבורה ציבורית - אוטובוסים, רכבות, ואוניות נוסעים, קניונים, אצטדיוני והיכלי ספורט, בתי אבות, בתי כלא, בתי מלון עם יותר ממאה חדרים, בריכות שחייה וחופי רחצה, מכוני כושר, ומקומות עבודה שמעסיקים יותר מ-500 עובדים. החל מ-2018 גם בתי ספר מחויבים להציב מכשיר דפיברילטור. 

על פי החוק, יש להציב שלושה שלטים: שלט על העמדה שבה נמצא המכשיר, שלט שמפנה אל העמדה, ושלט שמפרט את אופן השימוש בדפיברילטור. אמנם אין חובה חוקית להחזיק במכשיר דפיברילטור במוסדות ובארגונים עם פחות מ-500 איש, אך מומלץ בכל זאת לרכוש ולהצטייד במכשיר גם עבור מקומות עבודה קטנים יותר. הזמן שחולף בין דום לב להגעת צוותי ההצלה הוא קריטי, ושימוש בדפיברילטור בזמן הזה יכול להציל חיים. 

המצבים שבהם יש להשתמש בדפיברילטור

יש להשתמש במכשיר ללא שיהוי ברגע שמבחינים באדם הלוקה בליבו. ברוב מקרי דום לב אין זמן להמתין לכוחות ההצלה וכל שנייה חשובה. ישנם מצבים של פרפור חדרים, מצב שבו סיבי שריר הלב פועמים במהירות גבוהה מאוד ללא הזרמת דם, וייתכן מצב שבו הלב מפסיק לפעום לחלוטין. אם זיהיתם אדם שאיבד הכרה, נשימתו הופסקה, או הדופק נעצר - כל הנראה הוא סובל מדום לב. במקרה כזה יש לתת טיפול מיידי בעזרת דפיברילטור וכך למנוע נזק מוחי בלתי-הפיך ואפילו מוות תוך דקות בודדות. 

אילו דפיברילטורים ומוצרים נלווים מציע ארגון איחוד הצלה?

ארגון איחוד הצלה מציע למכירה מכשיר דפיברילטור לייף ליין (LifeLine) תוצרת דפיבטק בארצות הברית. דפיברילטור לייף ליין מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל ונושא אישור של מינהל התרופות והמזון האמריקני - FDA. המכשיר פועל על בסיס הפרוטוקולים המעודכנים ביותר של האיגוד האמריקני להחייאה AHA. דפיברילטור לייף ליין נמצא בשימוש יומי של אלפי מתנדבי איחוד הצלה, ביחידות צה”ל ובמטוסי אל-על. 

המכשיר מגיע עם אחריות מורחבת לשמונה שנים. אורך חיי הסוללה עומד על שבע שנים במצב המתנה, 16 שעות שימוש או 300 שוקים חשמליים. מחוון הסטטוס מבריק ובולט, והמכשיר דוחה רטיבות ואבק. ההוראות הקוליות ניתנות בעברית (ניתן גם באנגלית), והוא מצויד בכרטיס חכם להקלטה אוטומטית של רשמים מזירת האירוע לשימוש כוחות ההצלה עם הגעתם למקום. דפיברילטור לייף ליין הוא מכשיר פשוט לשימוש, עמיד, ובעל עיצוב נוח. 

בנוסף למכשיר המתקדם, ניתן לרכוש גם ציוד היקפי נלווה, כמו ארון לדפיברילטור, ביטי - מכשיר לחיווי החייאה, ומדבקות או סוללה לדפיברילטור לייף ליין. 

מדוע חשוב להציב דפיברילטור גם במקומות שהחוק אינו מחייב זאת

מדי שנה מתים בישראל כ-8,000 בני אדם מדום לב. רוב הלוקים בליבם כלל לא ישרדו את ההתקף. דרך ההחייאה הכמעט יחידה להציל חיים של אדם שלקה בליבו היא שוק חשמלי מיידי. את השוק החשמלי יש לתת במהלך שבע הדקות הראשונות מתחילת האירוע. זהו חלון זמן קצרצר שלא מאפשר להמתין לצוות רפואי ברוב המוחלט של המקרים. 

אם מפעילים את הדפיברילטור ב-60 השניות הראשונות ניתן להציל חיים בכ-90% מהמקרים. בכל דקה שחולפת הסיכוי להחייאה פוחת בכ-10%. אחד המקרים המפורסמים של הצלת חיים בעזרת דפיברילטור אירע ב-2017, כשתלמיד בית ספר, מורה, ומזכירה, הצילו את חייו של מורה שהתמוטט. אם לא היה דפיברילטור במקום, האירוע היה יכול להסתיים אחרת לגמרי. אם אתם רצים, הולכים, או סתם מטיילים בפארק הירקון, תוכלו לראות שגם שם מוצבים דפיברילטורים שיכולים להציל חיים. 

איך משתמשים בדפיברילטור איחוד הצלה

הפעלת מכשיר דפיברילטור לייף ליין מאיחוד הצלה פשוטה. ניתן להפעילו ללא ידע רפואי, אך בכל מקרה תינתן הדרכה על ידי מתנדבי הארגון:

1. מדליקים את הדפיברילטור.
2. מדביקים למטופל או המטופלת את האלקטרודות.
3. דפיברילטור לייף ליין מזהה באופן אוטומטי אם קיימת הפרעת קצב לב שדורשת שוק חשמלי. 
4. אם יש בכך צורך, הדפיברילטור יורה למפעיל לא לגעת בחולה ומתי לתת שוק חשמלי במקרה של מכשיר חצי אוטומטי. 
5. יש לבצע את ההוראות כפי שמורה המכשיר.

כמה עולה דפיברילטור

טווח המחירים לדפיברילטורים שמאושרים לשימוש בישראל נע בין 4,500 שקלים לכ-10,000 שקלים, כשרוב המכשירים יעלו עד 6,000 שקלים. דפיברילטור איחוד הצלה נמכר על ידי הארגון ב-3,900 שקלים, והוא כולל סט מדבקות להחייאה ותיק נשיאה. במקרה של שימוש במדבקות בהחייאת VF יינתן סט מדבקות חדש ללא תשלום. 

מדוע לרכוש דפיברילטור דווקא מאיחוד הצלה?

איחוד הצלה הוא ארגון עם כ-6,000 מתנדבים שמוזעקים ליותר מ-580 אלף מקרי חירום בשנה. המכשיר שמוצע למכירה הוא אותו מכשיר שמתנדבי הארגון משתמשים בו. המשמעות: דפיברילטור מאיחוד הצלה הוא מכשיר אמין ומצוין שנמצא בשירות כוחות ההצלה, כך שיש לכם על מי ועל מה לסמוך. בנוסף, כארגון גדול איחוד הצלה יכול להציע את המכשיר במחיר הוגן. הקנייה מאובטחת, ישנה אחריות מלאה מאיחוד הצלה, השירות והאספקה מידיים, והציוד איכותי. 

תרומה עבור דפיברילטור איחוד הצלה

ניתן גם לתרום עבור איחוד הצלה לרכישת דפיברילטור למתנדבי הארגון. בעשרות אלפי הזנקות מצליחים המתנדבים להגיע למקום האירוע בפחות משלוש דקות, זמן שיכול להציל חיים. כיום רק מחצית ממתנדבי הארגון מחזיקים במכשיר החייאה, ובעזרת תרומות ניתן יהיה לרכוש ולתחזק מכשירים עבור כל רופא, חובש, ופרמדיק. 

מתעניינים ברכישת דפיברילטור? לחצו כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

דפיברילטור - איחוד הצלה

מה זה דפיברילטור?

דפיברילטור הוא מכשיר החייאה אוטומטי שמסוגל להציל חיים במקרה של דום לב או התקף לב, והימצאותו בקרבת מקום יכולה לעשות את ההבדל בין חיים למוות. המכשיר מחזיר את קצב הפעילות התקין של הלב ואין צורך בניסיון רפואי קודם על מנת להשתמש בו.

איזה דפיברילטור איחוד הצלה מציעה למכירה?

איחוד הצלה מציע מכשיר דפיברילטור לייף ליין (LifeLine) תוצרת דפיבטק בארצות הברית. המכשיר מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל וה-FDA. אורך חיי הסוללה עומד על שבע שנים במצב המתנה, 16 שעות שימוש או 300 שוקים חשמליים. 

האם ניתן לרכוש גם מוצרים נלווים לדפיברילטור מאיחוד הצלה?

בהחלט. בנוסף למכשיר המתקדם, ניתן לרכוש גם ציוד היקפי נלווה, כמו ארון לדפיברילטור, ביטי - מכשיר לחיווי החייאה, ומדבקות או סוללה לדפיברילטור לייף ליין. 

כמה עולה דפיברילטור מאיחוד הצלה?

דפיברילטור איחוד הצלה נמכר על ידי הארגון ב-3,900 שקלים, והוא כולל סט מדבקות להחייאה ותיק נשיאה. במקרה של שימוש במדבקות בהחייאת VF יינתן סט מדבקות חדש ללא תשלום. 

דפיברילטור - סקירות בתחום

כמה עולה דפיברילטור? השוואת מחירים

דפיברילטור מחיר - כמה עעולה דפיברילטור? ריכזנו את המותגים המובילים בישראל עם טווח המחירים עבור כל מכשיר, מה היתרונות של כל מותג, כל כמה זמן יש להחליף...

דפיברילטור - המכשיר שמציל חיים

דפיברילטור הוא מכשיר החייאה אוטומטי מציל חיים שחובה להציבו במקומות ציבוריים. מה אומר החוק, למה נדרש ומדוע כדאי להשתמש במכשיר, איך הוא עובד, וכמה הוא...

אולי יעניין אותך גם:

תזונה מותאמת אישית על סמך בדיקות מעבדה

תזונה מותאמת אישית עשויה לעזור איפה שדיאטות כלליות נכשלו. איך עובדת בניית תפריט תזונה אישי לפי בדיקת דם, מהי בדיקת רוק גנטית, איך מתחילים דיאטה לפי...

מעבר בין קופות חולים - המדריך השלם

איך אפשר לבצע מעבר בין קופות חולים, מי זכאי לעשות מעבר לקופת חולים אחרת, האם יש הגבלות על החלפת קופת חולים, באילו תאריכים ניתן לעבור בין הקופות וכל...

תתחילו לדרוש את הזכויות הרפואיות שמגיעות לכם!

זה יכול לקרות בעקבות תאונת עבודה, או אולי חלילה מחלה קשה או בעיה רפואית מתמשכת. אתם תוציאו סכומים גדולים ומשמעותיים של כסף על מגוון רופאים וטיפולים...

גמילה מעישון - איך מפסיקים לעשן?

עדיין מעשנים? הסקירה הבאה נכתבה עבורכם, על מנת לסייע לכם בדרך לגמילה המיוחלת. אספנו את כל המידע על הפסקת עישון דוגמת למה כדאי להפסיק, איך להפסיק...