דלג לתוכן
תא לחץ שי-לי סנטר | טיפול בתא לחץ בראשל"צ

תא לחץ שי-לי סנטר | טיפול בתא לחץ בראשל"צ

טיפול בתא לחץ בראשון לציון: תא לחץ במרכז הארץ עם תורים מידיים. טיפול בחמצן בריכוז גבוה התורם ומסייע לבעיות רפואיות רבות ולשיפור איכות החיים. שי-לי סנטר נפתח במטרה להנגיש את הטיפול בתא לחץ לכל מי שזקוק לו.

טיפול בתא לחץ בשי-לי סנטר

טיפול בתא לחץ ידוע ומוכר כטיפול המסייע למגוון רחב של בעיות רפואיות כגון: מחלות כאב, פגיעות ראש, לאחר שבץ מוחי, לאחר טיפולי הקרנות ממושכים, לחולי סכרת ואפילו כפעילות מונעת הזדקנות. במקרה הפרטי של שי לי סנטר הוא נרכש כדי לסייע לטיפול בבן שי, הלוקה באוטיזם.

הטיפול בתא לחץ תרם רבות ליכולת של שי להביע ולהגות את רצונותיו והוריו מעידים כי כיום הוא הרבה יותר רגוע, אוהב ומרוכז, וגם התפקודים החברתיים בקרב בני גילו השתפרו משמעותית. התא הובא על מנת לסייע לשי, אך ההתעניינות בו וביתרונותיו הרבים גרמו להוריו ולפתוח אותו לכלל ולאפשר שימוש לכל מי שטיפול מסוג זה יכול לעזור לו, והם רואים זאת כשליחות.

למה עוזר הטיפול בתא לחץ?

הטיפול בחמצן נעשה בתא לחץ דמוי "חללית", כאשר המטופל ששוהה בו נושם חמצן בריכוז גבוה. ריבוי החמצן בגוף יכול לסייע להחייאת תאים רדומים, ולייצור תאי גזע חדשים. המטופלים בתא לחץ מדווחים על שיפור משמעותי באיכות החיים.

השהייה בתא לחץ מעודדת יצירת כלי דם חדשים, מזרזת היווצרות רקמת עצם חדשה, מאיצה החלמה מפציעות ספורט, מפחיתה נפיחות ובצקות, מטפלת בנזקי קרינה מאוחרים לרקמה רכה ולעצם, מסייעת להחלמת פצעים קשיי ריפוי (שלא הגיבו לטיפול מקובל), מקלה על חולי פיברומיאלגיה, יעילה בשיפור רמת התפקוד בקרב ילדים הנמצאים בספקטרום האוטיסטי, עוזרת לסובלים מבעיות קשב וריכוז, תורמת לאנטי אייג'ינג, ולחידוש ושיפור מראה העור ועוד...

יתרונות הטיפול בשי-לי סנטר:

  • תא לחץ 1.3 אטמוספירות
  • עומד בכל התקנים האמריקאיים- FDA
  • תא פרטי
  • יחס אישי
  • תורים מיידים
  • קליניקה פרטית במרכז הארץ

מה מחיר הטיפול?

סדרה של 30 טיפולים בשי-לי תעלה 8900 ₪ לכל הסדרה (כ-296 ₪ לטיפול)
טיפול בודד לניסיון 450 ₪ 
הקליניקה נמצאת בראשון לציון

עוד מידע על תא לחץ

התוויות משרד הבריאות לטיפול בתא לחץ

מהם המצבים הבריאותיים המאושרים ע"י משרד הבריאות וכלולים בסל הבריאות לטיפול בתא לחץ?

הוריות (אינדיקציות) שאינן בסל ומשולמות באופן פרטי

להלן רשימה של מגוון בעיות רפואיות אשר טיפול בתא לחץ יכול להועיל להן אך הן אינן בסל הבריאות ויש לשלם עבורם באופן פרטי.

מרכזי טיפול בתא לחץ בבתי החולים

כל מה שחשוב לדעת על טיפול בתא לחץ המוצע בבתי החולים בארץ: מרכז סגול באסף הרופא (שמיר), רמב"ם, איכלוב, הדסה עין כרם, אלישע ויוספטל באילת. סוגי הבעיות...

טיפול בתא לחץ | טיפול בחמצן היפרברי

כל מה שצריך לדעת על טיפול בתא לחץ: מהו תא לחץ ולמה הוא נועד, איזה סוגי תאים קיימים, איפה אפשר לעבור טיפול בתא לחץ, כמה זה עולה ולמי זה כדאי.