דלג לתוכן
אס"י המרכז לאורח חיים בריא

אס"י המרכז לאורח חיים בריא

אס"י ארגון סוכרתיים ישראלי, הוקם בשנת 2008. מספק מגוון שירותי אבחון ליווי ויעוץ. מנוהל ע"י שני מאמני בריאות מוסמכים ובכירים, בעלי ותק וניסיון רב. לארגון שני מרכזים בהם ניתן לקבל שירותי חמצן היפרברי מתון (תא לחץ לא רפואי).

אס"י - המרכז לאורח חיים בריא וטיפולי חמצן

מקצועיות, ותק וניסיון של 12 שנים

מפגש ראשוני הכולל: שעת ייעוץ + טיפול מלא בתא לחץ: במחיר מבצע של 360 ש"ח בלבד

קהל הלקוחות מגיע מכל רחבי הארץ, דפנה שבצפון עד אילת שהדרום.

טיפול חמצן באס"י

למרכז חמישה תאי לחץ אישיים כשהטיפול בהם נעשה בשכיבה או בישיבה. על מנת לשמור על ביטחונכם, לפני תחילת הטיפול תיבדק התאמתכם לטיפול. ישנם מספר מצבים וקטגוריות בהן הטיפול אינו מתאים, במקרה כזה יוצעו לכם אפשרויות שונות לטיפול.

הטיפול בתא לחץ במרכז לטיפולי חמצן היפרברי מתון מביא עימו סיפורי הצלחה רבים: ריפוי פצע קשה ברגל והצלתה רגע לפני כריתה, טיפול בכאבי גב כרוניים שנעלמו לאחד סדרת טיפולים בתא לחץ, שיפור משמעותי בתפקוד לאחר אירוע מוחי, חיזוק המערכת החיסונית והפחתת הצורך של המטופל בלקיחת תרופות באופן יומיומי, ועוד הצלחות רבות נוספות ושיפור איכות החיים של אנשים רבים.

אבחונים מתקדמים 

בנוסף לטיפול בתא לחץ ניתן לבצע במרכז אבחון מתקדם מסוגו בעולם באמצעות המכשור של גלובל דיאגנוסטיקס, שוויץ. אבחון זה, שאורכו 8 דקות, סורק את כל מערכות הגוף ומסוגל לאבחן בעיות שקשה לגלותן בצורות אחרות. בזכות האבחון המקיף והמהיר ניתן להתאים טיפול מדויק ומשולב בטכנולוגיות מתקדמות נוספות לפתירת הבעיה. ציוד האבחון מוכר ע"י משרד הבריאות.

בין היתר, הטיפול בחמצן מסייע במקרים הבאים:

  • פיברומיאלגיה
  • שיקום אחרי טיפולים אונקולוגיים
  • פצעים שמתקשים להחלים
  • כאבי גב
  • לאחר אירוע מוחי
  • צלקות
  • הגדלת טווח תנועה
  • חיזוק המערכת החיסונית
  • שיפור במצבים של כאבים כרוניים

כמה עולה טיפול בתא לחץ באס"י ?

טיפול בודד (שעה ברוטו) – 600 ₪ 
מבצע סדרות: 40% הנחה לרוכשי סדרה של 30 טיפולים ומעלה - 360 ₪ לכל טיפול + קורס אורח חיים בריא במתנה!*
התשלום מראש, ניתן לשלם בתשלומים בכרטיס אשראי

* קורס חצי יומי חינם- הנרשמים לסדרה של 30 טיפולים ומעלה ייהנו מהשתתפות בקורס חצי יומי לרכישת כלים לאימוץ אורח חיים בריא (בשווי 900 ₪) ללא תשלום נוסף.

היכן נמצא מרכז הטיפול?

מרכזי הטיפול נמצאים בבנימינה (ממש מול הרכבת) ובמרכז תל אביב, מגיעים אליו מטופלים מכל הארץ.

כמה זמן צריך להמתין לתור?

בדרך כלל ניתן לקבל תורים מיידית.

טיפול בתא לחץ בימי קורונה

במקום מקפידים על בטיחות והיגיינה ברמה גבוהה, כל הציוד מחוטא בצורה יסודית בין משתמש אחד לאחר. משתמשים בחומר החיוי היעיל והמתקדם בעולם הנמצא בשימוש גם בחדרי ניתוח. ישנה הקפדה על מדידת חום, חיטוי ידיים, שימוש במסכות, בכפפות ובחלוקים חד פעמיים. 

אגב, בעולם כבר נעשים מחקרים הבודקים את יעילות הטיפול בתא לחץ במחלת הקורונה. 

אודות אס"י

אס"י- ארגון סוכרתיים ישראלי, הוקם ע"י בועז גל, מאמן בריאות מוסמך, בשנת 2009 במטרה לסייע לחולי סוכרת להילחם במחלה באמצעות אורח חיים בריא, אמצעיים טבעיים וטכנולוגיות מתקדמות.

מחלת הסוכרת היא מחלה קשה ועלולה לגרום לבעיות נלוות כגון כריתת איברים, התקפי לב, כשל כליות ועוד. המרכז מציע ליווי ויעוץ אישי לחולי סוכרת, אבחון מתקדם, מומחי נטורופתיה, תזונה, ספורט ואימון לבריאות ע"י מאמני בריאות מוסמכים, ומגוון טיפולים, ביניהם גם טיפול בתא לחץ.

עוד מידע על תא לחץ

טיפול בתא לחץ | טיפול בחמצן היפרברי

כל מה שצריך לדעת על טיפול בתא לחץ: מהו תא לחץ ולמה הוא נועד, איזה סוגי תאים קיימים, איפה אפשר לעבור טיפול בתא לחץ, כמה זה עולה ולמי זה כדאי.

מרכזי טיפול בתא לחץ בבתי החולים

כל מה שחשוב לדעת על טיפול בתא לחץ המוצע בבתי החולים בארץ: מרכז סגול באסף הרופא (שמיר), רמב"ם, איכלוב, הדסה עין כרם, אלישע ויוספטל באילת. סוגי הבעיות...

הוריות (אינדיקציות) שאינן בסל ומשולמות באופן פרטי

להלן רשימה של מגוון בעיות רפואיות אשר טיפול בתא לחץ יכול להועיל להן אך הן אינן בסל הבריאות ויש לשלם עבורם באופן פרטי.

התוויות משרד הבריאות לטיפול בתא לחץ

מהם המצבים הבריאותיים המאושרים ע"י משרד הבריאות וכלולים בסל הבריאות לטיפול בתא לחץ?