דלג לתוכן
תא לחץ פז קאר

תא לחץ פז קאר

טיפול בתא לחץ בפז קאר. טיפול פרא רפואי לשיפור איכות החיים, לחולים במחלות כאב וסוכרת, לאנטיאייג'ינג ועוד. תא הלחץ נמצא בעפולה ומציע פתרון לתושבי האזור.

פז קאר – טיפול בתא לחץ

מהו טיפול בתא לחץ?

בפז קאר מציעים טיפול להעלאת רמת החמצן בדם. הטיפול נעשה בתוך תא לחץ סגור בו קיים לחץ אטמוספירי גבוה משמעותית מהרגיל (לחץ של 1.3 אטמוספירות). בתוך התא נושמים חמצן בריכוז של 100%. השילוב של הלחץ הגבוה ונשימת החמצן מאפשרים לגוף לספוג טוב יותר את החמצן מאשר באופן רגיל. העלאת רמת החמצן בדם, מסייעת לרקמות פגועות להחלים, מעודדת יצירת תאים חדשים, מזרזת ריפוי פצעים ומסייעת לגוף להילחם בחיידקים אנאירוביים.

במה מטפלים בפז קאר?

פיברומיאלגיה – שיפור באורח חיים של החולים בפיברומיאלגיה, הקלה בתסמינים של עייפות, כאב וחולשה.

פציעות ספורט – טיפול בתא לחץ מזרז את ההחלמה והשיקום, מחזק את הגוף ומחדש את האנרגיה. מדובר בטיפול פרא-רפואי משלים לטיפול הרפואי שנועד להקל ולשפר את מצב הפציעה. 

אנטי איג'ינג – שיפור זרימת הדם למוח, שיפור היכולות הקוגניטיביות וחידוש תאי העור באמצעות נשימת 100% חמצן בתא לחץ.

טיפול בספקטרום האוטיסטי – שיפור ביצירת קשר עין, יכולת שפתית, חברתית ועוד. על פי מחקרים שנעשו נראה כי טיפול בתא לחץ משפר משמעותית את אורח חייהם של הנמצאים על הספקטרום האוטיסטי.

הטיפול בפז קאר

הטיפול נעשה בתוך תא לחץ בו נושמים חמצן בריכוז גבוה באמצעות מסיכה. ייתכן ויורגש לחץ קל באוזניים במהלך הטיפול, אך כל מטופל מגיב אחרת. הטיפול מתאים למבוגרים ולילדים כאחד (ילדים רשאים להיכנס לתא עם מלווה). בנוסף מציע המקום גם מגוון עיסויים כטיפול משלים: עיסוי רקמות עמוק, מסאז' תאילנדי, מסאז' שוודי ואבנים חמות.

מידע על פז קאר

המרכז הוקם ע"י רז פז מתוך רצון להקל על בני משפחה שהתמודדו עם מחלות כגון פיברומיאלגיה וסוכרת. לאחר שלא נמצא פתרון באזור המגורים, פתח מרכז לטיפול בתא לחץ בעפולה במטרה לתת מענה לבני משפחתו ולתושבי הצפון. במרכז ניתנים טיפולים בתא לחץ במחירים הוגנים במקביל למבחר עיסויים המוצעים במקום.

עוד מידע על תא לחץ

מרכזי טיפול בתא לחץ בבתי החולים

כל מה שחשוב לדעת על טיפול בתא לחץ המוצע בבתי החולים בארץ: מרכז סגול באסף הרופא (שמיר), רמב"ם, איכלוב, הדסה עין כרם, אלישע ויוספטל באילת. סוגי הבעיות...

טיפול בתא לחץ | טיפול בחמצן היפרברי

כל מה שצריך לדעת על טיפול בתא לחץ: מהו תא לחץ ולמה הוא נועד, איזה סוגי תאים קיימים, איפה אפשר לעבור טיפול בתא לחץ, כמה זה עולה ולמי זה כדאי.

התוויות משרד הבריאות לטיפול בתא לחץ

מהם המצבים הבריאותיים המאושרים ע"י משרד הבריאות וכלולים בסל הבריאות לטיפול בתא לחץ?

הוריות (אינדיקציות) שאינן בסל ומשולמות באופן פרטי

להלן רשימה של מגוון בעיות רפואיות אשר טיפול בתא לחץ יכול להועיל להן אך הן אינן בסל הבריאות ויש לשלם עבורם באופן פרטי.