דלג לתוכן
תא לחץ בקפריסין - My Oxy

תא לחץ בקפריסין - My Oxy

טיפול בתא לחץ בקפריסין. טיפול ברמה גבוהה, במרכז רפואי מיומן ומוסמך, ללא תורים ארוכים. תא לחץ זמין במרחק 40 דקות טיסה מתל אביב

MY OXY - טיפול בתא לחץ בקפריסין

חברת myoxy מציעה סדרת טיפולים עם תורים מיידים בתא לחץ בקפריסין. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם המרכז הרפואי פוסידוניה מדיקל סנטר הנמצא בלרנקה. למרכז ציוד חדיש ואיכותי וצוות רופאים מיומן ומוסמך. תא הלחץ דומה לזה המוצע בבתי החולים בארץ ואיכות הטיפול תואמת את החוקים של האיחוד האירופאי. עלות טיסה לקפריסין אינה יקרה ואורכה כ-40 דקות ובנוסף המרכז הרפואי ממוקם בקרבת הטיילת המרכזית וניתן לטייל וליהנות מהעיר בין הטיפולים.

מהו תא לחץ?

תא לחץ הוא חדר או תא בו מטופלים נושמים 100% חמצן באטמוספירה גבוהה. החמצן הנישא בדם עובר לרקמות הגוף בכמויות גדולות משמעותית (עד פי 20) מהכמויות העוברות במצב רגיל באמצעות ההמוגלובין שבכדוריות הדם האדומות. ריבוי החמצן ברקמות מסייע בהאצת מנגנוני ריפוי טבעיים.

טיפול בתא לחץ:

  • מעלה את רמת החמצן ברקמות הסובלות מרמת חמצן נמוכה
  • עוזר בריפוי פצעים לחולי סכרת ולחולים עם בעיות כלי דם
  • מסייע לחידוש רקמות הפגועות מנזקי קרינה
  • משפר את יעילות כדוריות הדם הלבנות הנלחמות בזיהומים
  • יעיל בטיפול בבצקות על רקע פתולוגיה בכלי דם
  • משמש כטיפול אנטי דלקתי בדלקות על רקע מחלות אוטואימוניות
  • יוצר עלייה משמעותית בייצור עצמי של אנזימים אנטיאוקסידנטים

טיפול תא לחץ בקפריסין - חופשת הבראה כיפית (ולא טיפול יומיומי מתיש)

חברת myoxy יוצרת הזדמנות שווה לכל ישראלי לעבור טיפולים בתא לחץ באופן מידי, במקצועיות רבה ועם שירות אישי ואדיב. על-ידי שיתוף הפעולה שיצרה החברה עם מרכז הרפואי פוסידוניה מדיקל סנטר הם מנגישים ומקלים על המטופלים הישראלים את הטיפולים בתא לחץ. הטיפולים האינטנסיביים והיומיומיים הופכים לחופשת הבראה רגועה ומיוחדת באי הקפריסאי: החברה מציעה מלונות מפנקים, טיפולים איכותיים וזמינים בתא לחץ, חופשה, מזג אוויר ים תיכוני עם טיילת יפיפייה על רצועת חוף שקטה.

זמינות, מקצועיות, אמינות, שירות אישי

1. זמינות מיידית לטיפולים איכותיים בתא לחץ: תא הלחץ בפוסידוניה מדייקל סנטר זהה לתא לחץ המוצע במרכזים הרפואיים ובתי-החולים בארץ, מגיע לאטמוספרות שנעות בין 1.5 ל-2.4 בר. הצוות הרפואי קובע את לחץ הטיפול עפ"י פרוטוקולים, בעיה/מחלה ומצב בריאותי. בזמן הטיפול נמצא איש צוות בתוך התא ואיש צוות מחוץ לתא הצופה על המתרחש בזמן אמת ע"י מצלמות במעגל סגור. ניתן להיכנס לטיפולים עם ספר וניתן לצפות בסרטים המוקרנים במסכי הפלזמה בתוך תא הלחץ (לפי בחירה). ניתן להיכנס עם ילדכם ולשהות איתם לאורך כל הטיפול. 

טיפול נמשך כ-60 דקות נטו וניתן לעשות בין 2 טיפולים ביום, ובשבוע ימים (משני עד שישי) להשלים סדרה של 10 טיפולים.

2. הצוות הרפואי בקפריסין בעל ניסיון של מעל ל-10 שנים בתחום תאי הלחץ והם אלה שיאשרו ויחוו את דעתם בנוגע לטיפול בכם. במרכז הרפואי יש רופאים, טכנאים ואחיות שמכירים את הטיפולים לעומק. המרכז הרפואי טיפל במעל ל-2000 מטופלים מכל העולם, בנוסף הוא משמש כמרכז רפואי למקרי חירום באי הקפריסאי והוא מפוקח ע"י האיחוד האירופי.

3. ל-myoxy שירות לקוחות שנותן מענה הולם. המתעניינים מקבלים מענה יומיומי ונציגי החברה זמינים למטופלים השוהים בקפריסין 24/7. החברה דואגת להסביר, לכוון ולתת את עזרתה בנוגע לטיפולים, לתהליך וכל המעטפת אם צריך: מלונות, דירות, טיסות, הסעות, אוכל כשר ועוד... הכל בכדי להקל עליכם את הנסיעה ולאפשר לכם לטוס בראש שקט.  

4. אין צפיפות- מדובר בטיפול של עד 11 מטופלים פר טיפול, המטופלים בדרך כלל הם במצב טוב ואין מצבים לא נעימים ומראות קשים בטיפול.

מחיר הטיפול בתא לחץ במרכז הרפואי פוסידוניה מדיקל סנטר בלרנקה שבקפריסין:

עלות טיפול היא 115 יורו (מעל 20 טיפולים מקבלים הנחה ל-105 יורו). 

בדיקת חובה ע"י הרופאה לפני הטיפול הראשון עולה כ- 50 יורו (חד-פעמי).

חבילות (טיסה + מלון 3 כוכבים, 4/5 לילות, לא כולל א.בוקר):
חופשת חמצן זוגית של 10 טיפולים כל אחד, מתחילה ב-3199 יורו. 

תהליך ההרשמה הרשמה לטיפול בקפריסין

שלב 1
על מנת להתחיל את תהליך יש צורך ב-4 מסמכים:
1. מילוי הצהרת בריאות
2. היסטורית תרופות ומחלות
3. בדיקת דם מלאה – עד שבועיים אחורה (עם שם המטופל באנגלית)
4. בדיקת א.ק.ג – עד שבועיים אחורה  (עם שם המטופל באנגלית)

שלב 2

המסמכים יישלחו לקפריסין ותוך ימים ספורים תתקבל תשובה האם אושר הטיפול. במידה ותקבלו אישור יכינו לכם תכניות טיפולים שתכלול את מספר הטיפולים הכללי, אורך כל טיפול, האם יש צורך ביותר מטיפול אחד ביום וכדומה. במידת הצורך, ייתכן ותדרשו לספק מידע רפואי נוסף. (ישנם מצבים בהם מתקבלת תשובה שלילית מהרופא, בגלל סיבה רפואית כזאת או אחרת).

שלב 3

קביעת תאריכי הטיפולים בקפריסין. כדאי לדעת שהטיפולים במרכז הרפואי מתבצעים בימים שני עד שישי, כאשר בימים שבת וראשון המרכז סגור. כדאי להגיע ביום ראשון ולהתחיל בטיפולים ביום שני בבוקר.
על מנת לשריין את התאריכים בהם בחרתם, תתבקשו לשלם מקדמה של 30% מסך התשלום על הטיפולים בתא לחץ. לאחר התשלום, תשלח אליכם קבלה ותקבלו את כל הפרטים החשובים: זמני הטיפולים, איש קשר בקפריסין, כתובת המרכז הרפואי, ואנשי קשר בארץ שיהיו זמינים 24/7.

*החברה מקשרת בין המטופלים למרכז הרפואי ונותנת שירות אדיב ומענה בשפה העברית.
**במידה והמטופל אינו דובר אנגלית ואין לו מי שיכול ללוות אותו, החברה תעשה מאמצים לצוות אותו למטופל ישראלי דובר השפה, או לשלוח איש קשר ישראלי לליווי ליום-יומיים הראשונים.
***החברה אינה הגוף הרפואי ואין לה את הזכות או היכולת לשנות או לקבוע את כמות הטיפולים או את הלחץ האטמוספרי המוצע ע"י הצוות הרפואי בפוסידוניה מדייקל סנטר.

עוד מידע על תא לחץ

טיפול בתא לחץ | טיפול בחמצן היפרברי

כל מה שצריך לדעת על טיפול בתא לחץ: מהו תא לחץ ולמה הוא נועד, איזה סוגי תאים קיימים, איפה אפשר לעבור טיפול בתא לחץ, כמה זה עולה ולמי זה כדאי.

התוויות משרד הבריאות לטיפול בתא לחץ

מהם המצבים הבריאותיים המאושרים ע"י משרד הבריאות וכלולים בסל הבריאות לטיפול בתא לחץ?

מרכזי טיפול בתא לחץ בבתי החולים

כל מה שחשוב לדעת על טיפול בתא לחץ המוצע בבתי החולים בארץ: מרכז סגול באסף הרופא (שמיר), רמב"ם, איכלוב, הדסה עין כרם, אלישע ויוספטל באילת. סוגי הבעיות...

הוריות (אינדיקציות) שאינן בסל ומשולמות באופן פרטי

להלן רשימה של מגוון בעיות רפואיות אשר טיפול בתא לחץ יכול להועיל להן אך הן אינן בסל הבריאות ויש לשלם עבורם באופן פרטי.