דלג לתוכן

מכבי אונליין: אפליקציות מכבי UPAPP, מכבי קידס מכבידנט ועוד

לקופת חולים מכבי שירותי בריאות אונליין במגוון יישומונים שניתן להוריד לטלפון הנייד ודרכם להתנהל מול הקופה בנוסף למענה באמצעות השירותים השונים שהקופה מציעה אונליין כמו מכבי upapp לשמירה על שגרה בריאה, מכבי קידס, אפליקציית הריון מכבי, אפליקציית מכבידנט ואפליקציית מכבי טבעי

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

הצטרפות למכבי

שירותי קופ"ח מכבי זמינים לחבריה גם באתר הקופה וגם באפליקציות לנייד. להלן אפליקציות מכבי:

  • מכבי אונליין אפליקציה- אפליקציית מכבי שמאגדת בתוכה פעולות שונות שהלקוח יכול לבצע כגון: צפייה בתיק הרפואי, בקשות מהמשרד או מהרופא/ה, מבט על תרופות ומרשמים שקיימים בתיק, סיכומי ביקור, חיסונים ועוד. באמצעות אפליקציית מכבי שירותי בריאות ניתן לאתר שירותים רפואיים, לנהל את התורים- לקבוע, לשנות או לבטל, להזמין תרופות, לקבל מענה  מרופאי רפואה דחופה, לקבל ייעוץ רפואי עם Tyto ועוד.
  • מכבי UPAPP-  מכבי אפ, אפליקציית wellness לחברי מכבי זהב ומכבי שלי. upapp נועדה לעודד את חברי הקופה לשמור על אורח חיים בריא בשגרת היום-יום ובאמצעותה ניתן להירשם למגוון אימונים ופעילויות כושר במעל ל- 1,000 מתחמי פעילות הפרוסים ברחבי הארץ בתשלום השתתפות עצמית מוזלת. פעילויות הכושר כוללות: אימוני סטודיו, יוגה, פילאטיס, אימוני חוץ, חדר כושר, קיר טיפוס, טניס, אימונים פונקציונליים, אומנויות לחימה, VOD של אימוני און ליין ועוד. ההרשמה לשירות באפליקציית upapp היא מגיל 14 ומעלה (הרשמה לגילאי 14-18 תלויה באישור הורה). כל פעילות כושר שבוצעה מזכה את המבוטח בנקודות (uppers) שניתן לצבור ולממש בחנות האפליקציה.
  • מכבידנט אפליקציה- לרשת מרפאות השיניים מכבידנט אפליקציה שמאפשרת ללקוחות הקופה לתאם ולבטל תורים, לפנות ישירות למרפאה במגוון נושאים, לגשת לתיק הרפואי האישי שלך ושל ילדיך, לצפות בסטטוס תשלומים והחזרים בחשבון ולאתר רופאים ושירותים דנטליים באזורך.
  • אפליקציית מעקב הריון מכבי- אפליקציית מכבי מעקב הריון, זמינה לחברות כל קופות החולים ומלווה אותך לאורך כל תקופת ההיריון. באפליקציה ניתן לקרוא מידע אודות כל שבועות ההיריון, ההתפתחות בכל שבוע של העובר ושל האם, הבדיקות המומלצות לביצוע בהתאם לשלב בו את נמצאת, הזכויות שמגיעות לך בהריון ועוד. ניתן גם ליצור רשימות לקראת הלידה, לעקוב אחר תנועות עובר ולתזמן צירים. חברות מכבי יכולות להתחבר לכרטיס ההיריון האישי באמצעות הסיסמה במכבי וכך לעקוב אחר התיק האישי, תוצאות בדיקות מעבדה, אולטרסאונד ותוצאות מעקבים.
  • מכבי קידס- אפליקציה המאגדת את המידע הרפואי על ילדך במקום אחד, חיסונים, מעקב התפתחות, מעקב גדילה, שאלות ותשובות בנושאים שונים ומידע המותאם לגיל הילד. 
  • אפליקציית מכבי טבעי- האפליקציה של רשת הרפואה המשלימה של קופת חולים מכבי, מאפשרת ללקוחות הקופה לקבוע תורים ליעוץ רפואי וטיפול ולשנות אותם במידת הצורך, להזמין תורים גם לילדים, לשלוח פניות או בקשות לצוות, לקרוא על מגוון שיטות טיפול המוצעות במכבי טבעי ועל תחומי רפואה משלימה בכללי, להתעדכן במחירון הטיפולים ובהטבות לחברי מכבי ועוד.

רוצה לעבור למכבי?

שירותים נוספים של קופת חולים מכבי

טיפולי שיניים במכבי - מכבידנט

מה מציעה מכבי למבוטחי הקופה במסגרת טיפולי שיניים במרפאות "מכבידנט"? כל הפרטים על הזכאויות וההנחות למבוטחי מכבי שלי ומכבי זהב

הרשמה לקופת חולים מכבי

איך מבצעים הרשמה לקופת חולים מכבי ומה עושים עם רישום תינוק לקופת חולים? חיילים משוחררים, מעבר בין קופות, הצטרפות לביטוח המשלים - מכבי שירותי בריאות...

גמילה מעישון בקופת חולים מכבי

מה מציעה קופת חולים מכבי בתחום של גמילה מעישון? כל המידע על גמילה מעישון במכבי בסקירה הבאה.

רפואה משלימה בקופת חולים מכבי: מכבי טבעי

מה מציעה קופת חולים מכבי למבוטחיה בתחום הרפואה המשלימה? דיקור סיני, שיאצו, רפלקסולוגיה, המואופתיה ועוד, כל המידע בסקירה הבאה