דלג לתוכן

כסף או זהב: הביטוחים המשלימים של קופת חולים לאומית

הנחות ניכרות עבור טיפולי שיניים, הנחות על ביקורי בית, הטבות מעולות על טיפולי רפואה משלימה, טיפולי שיקום וחוות דעת נוספת ממומחים: אילו הטבות והנחות מעניקים הביטוחים המשלימים של לאומית

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

סל הבריאות הבסיסי הוא חובה עבור כל אחד ואחת מתושבי ישראל. כולנו חייבים לבחור אחת מארבע קופות החולים, שממנה נקבל את כל שירותי הבריאות שלנו. לאומית היא קופת החולים הרביעית בגודלה שהוקמה כבר בשנות ה-30' בארץ ישראל על ידי קבוצת רופאים. הקופה מעניקה שירותי בריאות ליותר מ-700 אלף מבוטחים בפריסה ארצית. 

בנוסף לשירותים שלאומית חייבת לספק במסגרת סל הבריאות הממלכתי, הקופה מאפשרת להרחיב את הזכאויות לשירותי בריאות באמצעות השב״ן - שירותי בריאות נוספים, או כפי שרובנו קוראים להם, הביטוחים המשלימים. את דמי החבר עבור הביטוחים המשלימים הקופה גובה ישירות מהמבוטחים באמצעות כרטיס אשראי או חשבון הבנק בהוראת קבע, בניגוד לתשלום עבור הסל הבסיסי שנלקח כאחוז מסוים מהמשכורת או בתשלום ישיר לביטוח הלאומי למחוסרי עבודה. 

הרובד הביטוחי התחתון: לאומית כסף

ביטוח משלים לאומית כסף הוא הביטוח המשלים ברובד התחתון והוא כולל בדיקות ראייה דרך לאומית אופטיקה, הנחות בתחום רפואת העיניים, הנחות בטיפולי שיניים, הנחות על ביקורי בית, והנחות משמעותיות בטיפולי רפואה משלימה.

הרובד הביטוחי העליון: לאומית זהב

מבוטחי לאומית זהב, שהוא שירות הביטוח המשלים המקיף ביותר בקופת חולים לאומית מזכה בהנחות משמעותיות על בדיקות גנטיות, טיפולי שיניים, רכישת אביזרים אורטופדיים ומכשירים רפואיים, חיסונים לנוסעים לחו“ל, טיפולים בהיקף רחב בתחום התפתחות הילד ורפואת נשים, הנחות משמעותיות על טיפולי שיניים, הנחות על ביקורי בית, טיפולים אסתטיים. 

עוד בביטוחים המשלימים של לאומית

שירותים רבים של קופת חולים לאומית ניתנים גם ללקוחות כסף וגם זהב, כשההבדל נעוץ בכמות הטיפולים או בגובה ההחזר/ההשתתפות העצמית. דוגמאות לזכאויות: ניתוח פרטי בבית חולים, כיסוי לאחות פרטית, הבראה לאחר ניתוח, חוות דעת שנייה, חוות דעת שנייה בחו״ל, טיפולי שיקום, החלמה לאחר אירוע לב, התעמלות שיקומית, הפריה חוץ גופית, בדיקות גנטיות, בדיקות לנשים בהריון, שירותים שונים בהתפתחות הילד, טיסות לתושבי אילת לקבלת שירותים רפואיים במרכז, ועוד. 

מי יכול להצטרף ללאומית כסף ולאומית זהב?

ניתן למלא טופס ולשלוח ללאומית, לבקש חזרה של נציג או בשיחת טלפון למוקד הפניות של לאומית, וכמובן בהגעה לכל אחד מסניפי הקופה. כל חברי לאומית רשאים להצטרף לאחד ממסלולי הביטוח המשלים, לאומית כסף או לאומית זהב. חשוב להדגיש שההצטרפות לביטוחים המשלימים לא מותנית במצב רפואי או גיל ואפשר להצטרף בכל מקרה כל עוד אתם מבוטחים בקופה. בלתי אפשרי להיות חברים בקופת חולים אחרת ולבקש את תוכנית השב״ן של לאומית. אם הביטוחים המשלימים של לאומית מעניקים כיסוי רפואי כלשהו לשירות שאתם זקוקים לו ולא יכולים להשיגו בשב״ן של קופת החולים שלכם, אפשר לבצע מעבר קופה ללאומית. 

מעוניינים לעבור ללאומית?

שירותים נוספים בקופת חולים לאומית

טיפולי שיניים בקופת חולים לאומית

אילו טיפולי שיניים מקבלים מבוטחים קופת חולים לאומית מהקופה? מהי הזכאות להנחה בכל רובד ביטוחי?

סל הריון לאומית

סל הריון בקופת חולים לאומית- כל מה שצריך לדעת על סוגי הבדיקות במהלך ההיריון, כל המידע על ההחזרים והשתתפות עצמית במסגרת הביטוחים המשלימים לאומית כסף...

גמילה מעישון בקופת חולים לאומית

מעוניינים להפסיק לעשן? הנה מה שמציעה קופת החולים לאומית בתחום הזה

משלימה בקופת חולים לאומית: רפואה משולבת

דיקור, שיאצו, רפלקסולוגיה, עיסוי, נטורופתיה, יוגה ועוד. מה מציעה קופת חולים לאומית למבוטחיה בתחום הרפואה המשלימה? בסקירה הבאה אספנו את כל המידע

תגובות