דלג לתוכן
פתרונות בר מים מתקדמים של מי יולי

פתרונות בר מים מתקדמים של מי יולי

אם אתם מחפשים בר מים בעיצוב ייחודי שאין בכל מטבח, כנראה תמצאו אותו אצל מי יולי. החברה משווקת מגוון רחב של ברי מים מעוצבים וכל דגם מגיע במבחר צבעים. בנוסף החברה מספקת מערכות טיהור מים תת כיוריות עם ברז במראה יוקרתי. בדקנו מה מציעה מי יולי ללקוחותיה

מי יולי היא חברה שמתמחה במתן פתרונות מים צלולים ומטוהרים לבתים פרטיים ולעסקים. מוצרי החברה כוללים בר מים במבחר דגמים ועיצובים, מערכות טיהור מים, אוסמוזה הפוכה, ועוד. ברי המים והמוצרים האחרים של החברה נושאים תווי תקן ישראלים ובין-לאומיים מחמירים, כך שבכל מזיגה מובטחים לכם מים איכותיים וטעימים. בר מים מי יולי מגיע עם אחריות מלאה לשנה ותנאים מושכים ברכישת מינוי. 

בר מים של מי יולי

מי יולי מציעה לא פחות מ-11 דגמים של בר מים בכל מיני רמות מחיר ועם תכונות מתקדמות. המחירים נעים מכ-30 שקלים לחודש ומגיעים ליותר מ-100 שקלים, בהתאם לפיצ׳רים של מכשיר המים. 

קליר טאצ׳ בר: בר מים עוצמתי עם מסך מגע עליון. המכשיר מגיע בחמישה צבעים לבחירה.

קומפקט בר: מיני בר מתקדם, חכם, וקטן, רק 33 ס״מ גובה, לא תופס מקום רב על השיש ומגיע בארבעה צבעים. 

פנמרה בר: מיני בר מעוצב עם מסך מגע עליון לשימוש פשוט וקל במכשיר.

פיור בר: מיני בר עם אפשרות מזיגת מים אוטומטית לכוס ולבקבוק בלחיצת כפתור, מגיע בארבעה צבעים לבחירה.

סודה בר ספרינג: בר מים כסוף בעיצוב יוקרתי שמאפשר מזיגת מים חמים, קרים, ומי סודה.

פרימיום בר: בר מים בחמישה צבעים לבחירה עם מערכת סינון איכותית במיוחד.

מיני בר אושן: בר מפואר בשלל צבעים עם מסך טאצ׳ מלא ותצוגה בעברית.

מיני בר ספירט טאצ׳: בר קומפקטי ומתקדם עם שישה מצבי מזיגה ולחצנים אוטומטיים, תוכלו לבחור בין חמישה צבעים.

ברי מים לציבור הדתי ושומר המסורת

מי יולי משווקת שלושה מכשירים באישור הלכתי לציבור הדתי ושומר המסורת, שמאפשרים שימוש במכשיר גם בשבת ובחג.

אולימפיק בר: בר מים דור 5 בעיצוב יפהפה ובחמישה צבעים לבחירה שמאפשר מזיגת מים קרים גם בשבת לציבור הדתי.

מיני בר ספיריט טאצ׳ שומר שבת: המכשיר מגיע עם תכונות דומות למכשיר הרגיל מדגם זה, בשילוב טכנולוגיה שמאפשרת מזיגת מים חמים וקרים בכל  ימות השנה.

נוגה שבת: מיני בר שומר שבת מאושר לשימוש על ידי בד״ץ מהדרין, מגיע בשני צבעים לבחירתכם. 

פתרונות סינון מים נוספים של מי יולי

מי יולי משווקת מסנני מים תת-כיוריים למי שלא מעוניין בהצבת בר מים על השיש. מכשיר מים מתחת לכיור מגיע עם ברז נפרד כדי להפריד בין המים שאתם מוזגים לשתייה לבין מים לשימושים אחרים כמו הדחת כלים. מערכת סינון מים שמוצבת מתחת לכיור טובה במיוחד בדירות עם מטבח קטן באופן שמאפשר לנצל את שטח השיש במלואו.

מערכת אוסמוזה טאצ׳: מערכת קטנה עם ברז טאצ׳ בעיצוב אלגנטי. המערכת מותקנת מתחת לכיור ומזיגת המים מתבצעת בלחיצת כפתור בהתאם לטמפרטורת המים הנבחרת.

מערכת סינון שלושה שלבים: מערכת סינון תת כיורית בשלושה שלבים, כוללת שלושה מסננים פעילים לטיהור מי השתייה וברז שמופעל באמצעות ידית רגילה. 

אוסמוזה הפוכה RO6: מערכת אוסמוזה הפוכה מדגם RO6, יש בה שישה שלבים לטיהור המים שהם בעלי תו תקן NSF. מזיגת המים מתבצעת מברז בעל ידית. 

אוסמוזה TX4: מערכת אוסמוזה הפוכה מדגם QUICK TX4 עם ארבעה מסננים שניתן להחליפם במהירות.

מערכת סינון TX3: דגם אמריקאי TX3 מגיע עם שלושה מסננים עם החלפה קלה למים טעימים וצלולים בכל כוס.

מגן אבנית ביתי: סנן חיצוני שמתקינים לפני הצנרת של הבית והוא מסנן חלודה, חול, לכלוך גס, ומפחית אבנית. 

יתרונות ברכישת בר מים של מי יולי

ברי המים של יולי מגיעים בשלל צבעים לבחירה ובמבחר דגמים, כך שתמיד יהיה משהו שמתאים למטבח שלכם. כל המכשירים מצוידים במנגנון בטיחות ילדים כדי למנוע תאונות עם המים החמים והרותחים. המכשירים חסכוניים בחשמל וסינון המים איכותי וברמה גבוהה. החברה מבטיחה הובלה והתקנה תוך שני ימי עסקים מההזמנה ופתרון בעיות ואחריות ככל שיהיה בהם צורך תוך 48 שעות בלבד. תמיד כדאי לבדוק את ההצעה העדכנית משום שמי יולי מציעה מבצעים רבים, ולצד ההנחות מעניקים מוצרים נלווים ללא תשלום, כמו בלנדר שייקר TO GO מתנה. 

בר מים מי יולי מחירים

מי יולי - שאלות ותשובות

אילו פתרונות מים מסוננים מציעה מי יולי?

מי יולי מציעה מבחר פתרונות מים צלולים. לחברה דגמים רבים שמגיעים בשלל צבעים ועם אפשרויות רבות של מזיגת מים חמים, פושרים, קרים, רותחים, ומי סודה. לחברה גם שלושה דגמים שומרי שבת, שניים שמאפשרים מים חמים בשבת וחג, ואחד מהם מאושר על ידי בד״ץ מהדרין. בנוסף מי יולי משווקת גם מסנני מים תת-כיוריים עם ברז מזיגת מי שתייה נפרד.

מדוע לרכוש בר מים דווקא של מי יולי?

הדגמים הרבים והצבעים השונים של כל דגם מאפשר לרכוש בר מים בעיצוב ייחודי שמתאים למטבח שלכם. המכשירים המתקדמים חוסכים באנרגיה ומגיעים עם מנגנון נעילה לבטיחות ילדים. זמן ההתקנה וההובלה וכן מתן פתרון בעיות אם יש כאלה עומד על יומיים. 

בר מים - סקירות בתחום

בר מים מומלץ לשנת 2022: מדריך לצרכנים

מיני בר מים או כד עם פילטר? מים קרים וחמים או אולי גם מים מוגזים? ואילו פתרונות יש לצרכנים שומרי שבת? בשוק מתקני המים יש אפשרויות רבות בעלויות...