דלג לתוכן
מלב אל לב: שירותי סיעוד פרטי ישראלי

מלב אל לב: שירותי סיעוד פרטי ישראלי

חברת מלב אל לב מתמחה בשירותי סיעוד בהתאמה אישית באופן פרטי ומצוות מטפלות ומטפלים דוברי עברית. אילו שירותים מציעה החברה, למי זה מתאים, איך מצטרפים לשירות, והאם יש אפשרות לקבל החזרים על התשלום?

אף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע ליום שבו אנחנו או היקרים לנו זקוקים לשירותי סיעוד, קבועים או זמניים. אבל לחיים יש תוכניות משלהם ורבים מאיתנו יזדקקו לשירותים אלה. שירותי סיעוד אמנם ניתנים בעיקר לאוכלוסיית הקשישים שזקוקים לסיוע בפעולות יומיות פשוטות, אך לצד זאת מציעה חברת מלב אל לב שירותי סיוע גם לנפגעי תאונות דרכים ועבודה, בעלי מוגבלויות שונות, אנשים שסובלים מנכות זמנית או קבועה, ואנשים שזקוקים לשירותי סיעוד פרטי בעקבות מחלה או ניתוח.

שירותי אחות פרטית מלב אל לב

כשאדם סיעודי מאושפז בבית חולים לצורך הליך רפואי מסוים, העומס נופל על בני המשפחה שנאלצים לעצור את שגרת חייהם על מנת לטפל בבן או בת המשפחה. הצוותים הרפואיים בבתי החולים לא יכולים לתת יחס אישי, וכל אח או אחות נדרשים לטפל במספר רב של חולים. במצב כזה לא ניתן לתת יחס אישי ולא ניתן לוודא שהמטופל מקבל את הטיפול הטוב ביותר שהוא יכול לקבל. שירותי אחות פרטית של חברת מלב אל לב עונים על הצורך הזה ופותרים את הבעיה. 

אחות סיעודית פרטית מטפלת אך ורק באדם שהוא או משפחתו שכרו לצורך הטיפול בו. אחות פרטית היא אשת מקצוע מוסמכת ומיומנת שתדאג לכל מה שהמטופל צריך, נטילת תרופות בזמן, אוזן קשבת ויחס חם, וכמובן עדכון המטופל ובני המשפחה במצב הרפואי. לצד שירותי אחות פרטית בבית חולים, חברת מלב אל לב מספקת את השירות גם בבית המטופל וגם בדיור מוגן. 

מדוע חשוב שתהיה אחות פרטית לאחר ניתוח?

בזמן הניתוח הגוף עובר טלטלה ותהליך ההתאוששות לוקח זמן. אם מדובר במצבים מורכבים או במטופל סיעודי, חשוב שלאחר הניתוח תהיה השגחה צמודה. בני המשפחה תמיד רוצים לעשות כל מה שאפשר למען יקיריהם, אך לא תמיד ניתן לקחת חופשה ממושכת מהעבודה, לעצור את החיים עם הילדים, ולישון בבית החולים. אחות פרטית לאחר ניתוח נותנת לבני המשפחה ראש שקט להמשיך בחייהם מעבר לשעות הביקור, כשהם יודעים שבן או בת המשפחה אינם לבד, ואם יהיה צורך בכך הם יוזעקו מיד. 

מאגר האחים והאחיות הפרטיות של מלב אל לב כולל תושבי ישראל דוברי עברית רהוטה בלבד ולא מדובר בשירותי עובד זר. כל הצוות הרפואי המקצועי מורכב מאנשי ונשות מקצוע מנוסים בתחום הסיעוד שעברו את ההכשרה הנדרשת לביצוע התפקיד, ויעשו כל שנדרש כדי לשמור על הבריאות הנפשית והגופנית של המטופל.

מטפלות סיעודיות בכל מקום ובכל זמן

חברת מלב אל לב מספקת גם שירותי מטפלת סיעודית פרטית בכל זמן ובכל שעות היממה. את שירותי הסיעוד ניתן להזמין לבית החולים, לבית אבות או דיור מוגן, וגם לביתכם או בית בני המשפחה שרוצים להישאר בסביבה הטבעית והמוכרת להם. כל סוג טיפול שונה מאדם לאדם, ובחברת מלב אל לב יוכלו להתאים לכל אחד ואחת מטפלת סיעודית לפי הצרכים הייחודיים. מטפלת סיעודית היא בעלת ידע וניסיון בתחומה, ובחברה מקפידים לשכור רק את שירותיהן של מטפלות בעלות גישה שרואה את צרכי המטופלים  ויכולת לתת עליהם מענה, להבין את הקשיים והמצוקות, ובכל זאת לאתגר אותם לעשות עוד צעד קטן בדרך להחלמה. 

הצוות של מלב אל לב יבנה תוכנית אישית לכל מטופל, תוכנית שמבוססת על האיזון שבין מה הטופל יכול לעשות כרגע בהינתן מצבו, לעומת מה היעד שאליו יש לשאוף ולהגיע. לפעמים מטופלים מתנגדים לקחת טיפול או רוצים להישאר חסרי מעש במיטה, אבל מטפלת סיעודית של מלב אל לב יודעת איך לגרום למטופלים להבין שכדאי להם לעמוד בהוראות הטיפול מבלי שהם מרגישים שכופים עליהם משהו. 

למה דווקא מטפלת ישראלית של חברת מלב אל לב?

לשירותי מטפלת סיעודית או אחות פרטית ישראלית יש מגוון יתרונות. ראשית, היא מכירה היטב את השפה העברית ואת המנטליות הישראלית. שנית, קל לה לבצע סידורים במקומות שונים כי היא מכירה את הסביבה. לכן היא לא תתקשה לתקשר עם בני המשפחה, עם נותני שירות במהלך הסידורים, או עם צוות בית החולים במקרה של אחות פרטית לאחר ניתוח. 

בנוסף לכך, בחברת מלב אל לב עומדים על כך שכל מטפלת סיעודית פרטית שמועסקת בחברה, תהיה כזו שתוכל לתת למטופל את כל הידע, הניסיון, המקצועיות, והחמלה שהיא יכולה לתת. מטפלת סיעודית צריכה להיות רגישה לצרכי המטופל ולדעת איך להתמודד עם מצבי לחץ מצדו, ואלו דברים מובנים כשאדם נזקק פתאום לתלות מוחלטת באדם זר. 

למי שירותי סיעוד פרטי מלב אל לב לא מתאימים?

כאן חשוב להדגיש כי חברת מלב אל לב היא חברה שמספקת שירותי סיעוד פרטיים שאינם כלולים בסל הבריאות הבסיסי או בחוק הסיעוד, ואינם ניתנים בסיוע הביטוח הלאומי. במילים אחרות, אם מגיעה לכם או לבני המשפחה קצבת סיעוד, לא ניתן להשתמש בשעות הטיפול במסגרת הקצבה עבור רכישת שירותים מחברת מלב אל לב. גם מי שמחפש שירותי עובד זר בסיעוד 24/7 לתקופה ממושכת - לחברה אין שירות כזה והיא מעסיקה צוות ישראלי בלבד. 

אם בכוונתכם להגיש בקשה לקצבת סיעוד או שכבר הגשתם כזו, ניתן להזמין בינתיים שירותי אחות פרטית או מטפלת סיעודית של מלב אל לב. זמן ההמתנה הממוצע לאישור הבקשה עומד על כחודשיים, כך שמטפלת סיעודית פרטית מיידית יכולה להיות פתרון ביניים מצוין עד לקבלת האישור. 

מה צריך לעשות כדי להצטרף לשירות?

ממש לא הרבה! כל מה שצריך זה להשאיר כאן פרטים ונציג של חברת מלב אל לב יחזור אליכם. אתם לא צריכים להתקשר, להמתין על הקו, או לנווט בתפריט שיחות. בשיחה תוכלו לספר בדיוק על הצרכים שלכם, ונציג מלב אל לב יוכל להתאים עבורכם בדיוק את השירותים שלהם אתם זקוקים.

מטפלת סיעודית ישראלית מלב אל לב

האם יש סבסוד או החזרים לשירותי מלב אל לב?

כאמור, שירותי סיעוד של מלב אל לב הם שירותים פרטיים מחוץ לסל הבריאות וחוק הסיעוד. אם יש לכם ביטוח פרטי, צרו קשר עם סוכן הביטוח שלכם ובדקו מהן הזכאויות שלכם בהתאם לפוליסה שבה אתם מבוטחים. בנוסף, אם יש לכם ביטוח משלים באחת מקופות החולים, ייתכן שאתם זכאים להחזר על שירותי אחות פרטית באופן הבא: 

קופת חולים מאוחדת: שירות אחות פרטית לאחר ניתוח לניתן למשך עד שמונה ימים לאחר הניתוח, כל עוד מדובר באשפוז בבית החולים. על השירות יינתן החזר בגובה 75% מההוצאה על השירות עד תקרה של $100 ליום. 

קופת חולים כללית: שתי הרמות של הביטוח המשלים, זהב ופלטינום, מזכות את המבוטחים בהחזר של 85% מההוצאה בפועל על שירות אחות פרטית לאחר ניתוח. גובה ההחזר המרבי עומד על 441 שקלים ליום והוא ניתן עד 10 ימים לאחר הניתוח, ורק במהלך האשפוז בבית החולים. 

קופת חולים לאומית: המבוטחים בביטוחים המשלימים זכאים לשירותי שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח עד עשרה ימים כל עוד מדובר באשפוז בבית החולים. ההחזר עומד על עד 80% מההוצאה בפועל, אך יש הבדל בתקרת התשלום בין שני הביטוחים. ההחזר המרבי עומד על 556 שקלים ליום למבוטחי לאומית זהב, ו-494 שקלים ליום למבוטחי לאומית כסף. 

קופת חולים מכבי: חברי מכבי זהב ומכבי שלי יכולים להיעזר בשירותי אחות או מטפלת פרטית למשך שמונה ימים עבור כל ניתוח. גובה ההחזר המרבי עומד על 538 שקלים ללילה. אם בשנת ביטוח אחת יש צורך בשירות לאחר יותר מניתוח אחד, ההחזר המרבי שיינתן עומד על 7,927 שקלים. 

מלב אל לב שירותי סיעוד פרטיים - שאלות ותשובות

אילו שירותי סיעוד מציעה חברת מלב אל לב?

חברת מלב אל לב מציעה כל שירות שקשור למטפלות סיעודיות ואחות פרטית, ובהם: מטפלת סיעודית ישראלית, מטפלת בבית, מטפלת סיעודית זמנית, מטפלת סיעודית עם לינה, מטפלת פרטית לקשישים, אחות פרטית לאחר ניתוח, אחות פרטית בבית חולים, אחות פרטית בבית, אחות לילה, ועוד. 

מדוע דווקא מטפלת ישראלית?

מטפלות ואחיות ישראליות מכירות היטב את השפה העברית ואת המנטליות הישראלית וקל להן לבצע סידורים במקומות שונים כי הן מכירות את הסביבה. הן לא יתקשו לתקשר עם בני המשפחה, עם נותני שירות במהלך הסידורים, או עם צוות בית החולים במקרה של אחות פרטית לאחר ניתוח.

למה חשוב שתהיה אחות פרטית לאחר ניתוח?

בזמן הניתוח הגוף עובר טלטלה ותהליך ההתאוששות לוקח זמן. אם מדובר במצבים מורכבים או במטופל סיעודי, חשוב שלאחר הניתוח תהיה השגחה צמודה. בני המשפחה לא תמיד יכולים לעצור את החיים לחלוטין לצורך הטיפול, כך שאחות לאחר ניתוח נותנת ראש שקט בידיעה שיש מי שמטפל בבן המשפחה. 

האם ניתן לקבל החזרים מקופות החולים על השירות?

קופות החולים נותנות החזר על שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח למבוטחי הביטוחים המשלימים. בסקירה המלאה תוכלו לראות את הפירוט. חשוב להדגיש שמדובר בשירות פרטי והוא אינו כלול בקצבת סיעוד ולא ניתן במסגרת זכאויות בביטוח הלאומי. 

חברות סיעוד פרטיות - מטפלים ישראלים

להשוואת חברות סיעוד >

סיעוד וטיפול בקשישים - סקירות בתחום

השוואת מחירי לחצן מצוקה: כמה זה עולה?

לחצן מצוקה לקשישים- למה כדאי שיהיה לכם את השירות, כמה זה עולה, מה ההבדל בין לחצן מצוקה סטטי לשעון מצוקה, באילו מקרים השירות מסובסד, השוואת מחירי...

תביעת ביטוח סיעודי: קבלו את הקצבה שמגיעה לכם

יש לכם ביטוח סיעודי פרטי? הכתבה הזאת בשבילכם. איך תוכלו לממש את הביטוח הסיעודי בחברות הביטוח, מה עושים במקרה של החמרת מצב סיעודי, מה לעשות אם חברת...

אחות פרטית: טיפול אישי והשגחה צמודה

בישראל פועלות עשרות חברות שמציעות שירותי אחות פרטית לטיפול בחולים ובקשישים במצבים של אשפוז בית, וכן שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח עם השגחה בבית...

מטפלים סיעודיים ישראלים: שירותי סיעוד פרטיים

בישראל פועלות מספר חברות שמציעות שירותי מטפל סיעודי פרטי. למה כדאי דווקא מטפלת סיעודית ישראלית, למי השירות מתאים, אילו חברות פועלות בתחום, והאם ניתן...