דלג לתוכן
פרוטיאה סניפים

פרוטיאה סניפים

רשת פרוטיאה מפעילה שני כפרי דיור מוגן עבור דיירים עצמאיים, ובקרוב הרשת תוכפל לארבעה סניפים עם פתיחתם של בתי דיור מוגן פרוטיאה החדשים. רשת פרוטיאה מעסיקה מאות אנשי ונשות צוות ניהולי, רפואי, סיעודי, ותחזוקה, לרווחת הדיירות והדיירים הרבים ברשת.

מתעניינים בדיור מוגן בפרוטיאה?

פרוטיאה בהר: כפר גמלאים בשורש מבית פרוטיאה הוא מתחם ענק שמשתרע על פני 34 דונם. הכפר הוא ביתן של 305 דירות בגדלים שונים שמתחילים ב-50 מ״ר לשני חדרים ועד ארבעה חדרים של 140 מ״ר. במתחם יש דירות גן ודירות גג. 

פרוטיאה בכפר: מתחם דיור מוגן יוקרתי פרוטיאה בכפר שוכן ליד מושב בני דרור שבשרון.  הדיירים הם אלה שקובעים איך ייראו חיי היום-יום, אילו פעילויות ומהם התכנים. פרוטיאה בכפר אינו בניין דירות אלא שכונת מגורים, עם בתים ודירות מ-42 מ״ר עד 100 מ״ר, חלקם בבניינים עם מרפסות וחלקם בתים צמודי קרקע, ויש גם וילות עם גינה פרטית. 

פרוטיאה באלקנה: בקרוב ייפתח הבית החדש באלקנה שהוא דיור מוגן לציבור הדתי-לאומי. הדירות של פרוטיאה באלקנה מותאמות לאורח החיים של שומרי מצוות, כמו למשל כיור כפול במטבח וכיור לנטילת ידיים. גודל הדירות נע בין שני חדרים וחצי לשלושה חדרים, וגם הפעילויות במקום יותאמו לצורכי הציבור הדתי. 

פרוטיאה בים: דיור מוגן מבית פרוטיאה עם נוף לים התיכון, קו ראשון על הטיילת בראשון לציון. אכלוס המתחם יחל ב-2024, אך כבר כעת ידוע שמתחם פרוטיאה בים שוכן בסמיכות למרכזי קניות ובילוי. הדירות מתחילות בשני חדרים ומגיעות לארבעה חדרים, יש דירות גג, מרפסות מדורגות, ומרפסות שצופות לים. 

פרוטיאה דיור מוגן סיעודי: במתחם פרוטיאה בכפר פועל באזור נפרד בית אבות עם מחלקה עבור תשושי נפש (אלצהיימר, דמנציה, ומחלות דמנטיות אחרות), ודיור תומך עבור דיירים שזקוקים לעזרה קלה בחלק מפעולות היום-יום, לאו דווקא עזרה צמודה בכל שעות היממה. בפרוטיאה בכפר פועלת גם מחלקה סיעודית. מתחם פרוטיאה בהר מעניק שירותי השגחה רפואית, אשפוז לטווח ארוך וקצר במחלקות הסיעודיות ולתשושי נפש. 

דיור מוגן - סקירות בתחום

דיור מוגן בתל אביב

בדקנו איזה מתחמי דיור מוגן בתל אביב מומלצים, מה היתרונות של דיור מוגן בעיר, וכמה זה עולה

דיור מוגן בירושלים

בדקנו מה היתרונות של דיור מוגן בירושלים, למי זה מתאים, למה כדאי לעבור לדיור מוגן במקום להישאר בדירה הישנה, ומה טווח המחירים

דיור מוגן: כל מה שצריך לדעת

דיור מוגן מיועד לבני הגיל השלישי שרוצים לשמור על אורח חיים עצמאי בתוך סביבה בטוחה ומוגנת. מה היתרונות של דיור מוגן בישראל, אילו חברות מפעילות בתי...

דיור מוגן מחירים: כמה זה עולה?

אחת השאלות הגדולות לפני מעבר לבית דיור מוגן היא שאלת המחיר. מחירי דיור מוגן אינם עסק זול, אך יש להם יתרונות רבים שהופכים את הצעד הזה למשתלם במיוחד