דלג לתוכן
ההורים שלי: ייעוץ והכוונה ללא עלות עבור בני הגיל השלישי ומשפחותיהם

ההורים שלי: ייעוץ והכוונה ללא עלות עבור בני הגיל השלישי ומשפחותיהם

חברת ההורים שלי מתמחה בייעוץ והכוונה עבור בני הגיל השלישי ומשפחותיהם להתאמת פתרון המגורים הנכון עבורם, החל מדיור מוגן בכל רחבי הארץ ועד בתי אבות מכל הסוגים, כולל בית אבות סיעודי, בית אבות לתשושי נפש, ומצבים מורכבים.

אי שם בשנות ה-80׳ ואפילו אל תוך שנות ה-90׳ לא היו פתרונות מגורים איכותיים רבים עבור בני הגיל השלישי ואלו המשיכו לגור בבתים שלהם, לא תמיד עם הטיפול הנכון עבורם, ואילו אחרים עברו לבתי אבות עם פיקוח רופף, אם בכלל. עידוד העלייה לישראל לצד עלייה בתוחלת החיים הובילו מסוף שנות ה-90׳ ועד היום למצב של נסיקה במספר הקשישים בישראל ולצורך לספק עבורם אפשרויות מגורים מכבדות, עשירות בפעילות, עם השגחה רפואית ברמות שונות על פי מצבם. אל הנישה הזו נכנסה חברת ״ההורים שלי״ שמתמחה בייעוץ והכוונה לבני הגיל השלישי ומשפחותיהם בכל הקשור בבתי דיור מוגן ובתי אבות.

חברת ההורים שלי פועלת משנת 2013 וצמחה מאז עם שורה ארוכה של שירותי ייעוץ, מידע, הכוונה, וסיוע לבני ובנות הגיל השלישי, אך לא רק להם. החברה מלווה גם את בני המשפחה, הילדים או הנכדים, שמסייעים ליקיריהם המבוגרים במציאת מענה הולם לצרכיהם. יועצי חברת ההורים שלי מסייעים גם במצבים מורכבים שבהם המטופלים כבר לא יכולים להחליט בעצמם, כמו במצבים של אלצהיימר ודמנציה, או מצבים סיעודיים מורכבים. 

חברת ההורים שלי מפעילה מרכז מידע ארצי עם צוות יועצות ויועצים אשר מעניקים שירות ללא עלות. אנשי הצוות של מרכז הייעוץ מגיעים בעצמם אל בתי האבות ובתי הדיור המוגן כדי להכיר אותם מקרוב, כך שכשאתם יוצרים איתם קשר לייעוץ, הם יודעים מהו המקום הנכון עבורכם. בנוסף, לא בכל מצב הפונים יודעים לתאר את הפתרון שלו הם זקוקים, וצוות היועצות והיועצים מתמחה בלשאול את השאלות הנכונות כדי לדייק את הפתרון הנכון ביותר תוך הסבר מלא ומפורט בנושאים הקשורים בפתרונות מימון, מצבים תפקודיים וקוגניטיביים ועוד.

ההורים שלי - ייעוץ והשמה בדיור מוגן

ההורים שלי - ייעוץ והשמה בבתי אבות