דלג לתוכן
בר מים מינרליים של נביעות

בר מים מינרליים של נביעות

חברת נביעות שואבת ומשווקת מים מינרליים שמקורם בקידוח מאקוות ההר בגליל העליון. המים מופקים ממאגר המים כשהם עוד בבטן האדמה, באזור טבעי ומוגן, ובזכות המאגר התת-קרקעי שבו הם שוכנים הם מקבלים מינון ייחודים של מינרלים כמו סידן, מגנזיום ופלואוריד.

בר מים מינרליים של נביעות

חברת נביעות החלה את פעילותה בסוף שנות ה-80, כשצוות מומחים גילה את מעין עין זהב הסמוך לקריית שמונה בצפון. המעין הוגדר כמאגר המים המינרליים הגדול בישראל, וב-1989 נכנסה החברה לתחום שיווק מים מינרליים בבקבוקים. כשנתיים לאחר מכן פיתחה החברה בר מים נביעות והחלה לשווק מים בכדים ללקוחות פרטיים, למשרדים, ולבתי עסק. בחלוף 30 שנות פעילות, בתחילת 2021, סגרה החברה את פעילות ברי המים ומאז היא מתמקדת בשיפור המוצרים הקיימים ובפיתוח חדשים, ובהם מים בטעמים ומים מינרליים מוגזים, עם בקבוקי ספורט, בקבוקים לילדים ותינוקות, ועוד.

אם אתם מעוניינים בבר מים מינרליים עם כד או בבר מים מסוננים - תוכלו לבחור באחת ממגוון האפשרויות הרבות שתמצאו מתחת לסקירה זו. 

מים מינרליים של נביעות ממקור מים חדש

בשנת 2011 עברה נביעות למים ממקור חדש - אקוות ההר בגליל העליון. אלו המים שסופקו מאותה שנה עבור לקוחות בר מים נביעות וגם היום אלו המים שתמצאו בבקבוקים בסופר. המעבר למקור המים החדש לווה גם בהתקדמות בשיטת הפקת המים. מומחי החברה מגיעים למאגר המים עוד כשהם במעמקי האדמה, מוגנים ובטוחים. בזמן שהם נקווים בעומק הקרקע הם סופגים מינון ייחודי של סידן, פלואוריד ומגנזיום, ובנוסף לכל אלה הם גם דלים בנתרן. 

בר מים נביעות ובקבוקים אישיים מולאו במים ללא מגע יד אדם ועברו סדרת בדיקות איכות קפדניות לפני הוצאתם לצרכנים. בנביעות לא מוסיפים למים דבר, כך שמובטחים מים טהורים, צלולים, ובטוחים לשתייה. אולי אתם זוכרים שבעבר הבקבוקים היו בצבע כחול וכיום הם שקופים, הסיבה לכך היא שקל יותר למחזר כך, כלומר יש בכך תרומה לשמירה על איכות הסביבה. כיום הבקבוקים מיוצרים מ-50% פלסטיק ממוחזר ובנביעות מתחייבים שעד שנת 2027 כל בקבוקי החברה יהיו מ-100% פלסטיק ממוחזר. 

אני רוצה בר מים נביעות, מה עושים?

כפי שהזכרנו, החברה סגרה את פעילות כדי המים וברי המים בפברואר 2021 וגם לא ניתן שירות ללקוחות שכבר היה ברשותם בר מים של החברה. אבל אל דאגה, יש מספיק הצעות משתלמות מחברות אחרות. אם אתם מעוניינים בבר מים מינרליים, מי עדן היא החברה היחידה שפועלת כיום בשוק הכדים. מים מסוננים ומטוהרים עם בר מים על השיש או עם מערכת תת-כיורית ניתן להזמין גם מחברות כמו תמי 4, נעם 1, מי יולי, אפיקים, איי קיו בר, ואי בר, על כולן תוכלו לקבל מידע כאן אצלנו ונציג של החברות הללו יוכל ליצור איתכם קשר להצעה מותאמת אישית ולהשלמת ההזמנה.

בר מים של נביעות - שאלות ותשובות

איך אפשר להזמין בר מים מינרליים נביעות?

חברת נביעות סגרה את פעילות ברי המים שמסופקים בכדים בתחילת שנת 2021. לכן לא ניתן להזמין עוד בר מים נביעות וגם לקוחות החברה בעבר לא מממשיכים לקבל שירות. 

אילו אפשרויות יש ללקוחות לשעבר של נביעות?

לקוחות נביעות לשעבר או כל מי שמעוניין בפתרון מים טהורים יכול לבחור בין מים מינרליים למים מסוננים. בשוק ברי המים המינרליים פועלת כיום רק מי עדן, ובשוק המים המסוננים פועלות תמי 4, מי יולי, איי קיו בר, אפיקים, נעם 1, ואי בר. 

ברי מים - סקירות בתחום

בר מים מומלץ לשנת 2022: מדריך לצרכנים

מיני בר מים או כד עם פילטר? מים קרים וחמים או אולי גם מים מוגזים? ואילו פתרונות יש לצרכנים שומרי שבת? בשוק מתקני המים יש אפשרויות רבות בעלויות...