דלג לתוכן
בר המים של אי בר (Ebar) - כל ההצעות והיתרונות

בר המים של אי בר (Ebar) - כל ההצעות והיתרונות

חברת אי בר (נמכרה לחברת מג'יק בר) מציעה שני ברי מים מעוצבים לשימוש ביתי או משרדי, שבכל מזיגה מבטיחים מים צלולים ואיכותיים. בדקנו אילו תכונות קיימות בכל אחד מהמכשירים, מה הם היתרונות של בר מים Ebar ואילו מסלולי תשלום מציעה החברה

אם צפיתם בעבר בפרסומות של בר מים מסוננים של מי עדן או אלקטרה בר מים ותהיתם למה לא שומעים עליהן יותר, כדאי לדעת שהן לא ממש נעלמו אלא נרכשו על ידי חברת Ebar שנוסדה בשנת 2017. בשנת 2021 הפעילות שלה נמכרה לחברת מג'יק בר. מומחי החברה שקדו על פיתוח בר מים מתקדם, ולאחר ייצורו הוא נבדק על ידי מכון התקנים הישראלי שהעניק לו את התקן הישראלי המחמיר לברי מים, מה שמעמיד אותו גם בסטנדרטים בין-לאומיים. לחברה שני ברי מים וכל אחד מהם נמכר בשני מסלולים עיקריים.

ברי המים של אי בר

מכשירי המים של אי בר כוללים שני סננים ונורה, שביחד מפחיתים את האבנית ואת טעמי הלוואי שעלולים להיגרם מצנרת הבית, במיוחד אם מדובר בצנרת ישנה. ברי המים של החברה מסוגלים לסנן מתכות כבדות כמו עופרת Hg וכספית Pb, והם מסננים גם חול וחלודה. נורת ה-UV מיועדת לקטילת חיידקים, וביחד עם הסננים המתקדמים לקוחות החברה נהנים ממים איכותיים וצלולים. 

אי בר 1000: דגם בר מים בסיסי של החברה למזיגת מים מסוננים חמים, קרים, או אקסטרה חמים. המכשיר מגיע עם מסך מגע מלא, מערכת סינון מתקדמת, הוא פשוט וקל לתפעול מצד אחד, ומצד שני יש לו מנגנון הגנת ילדים לכפתור המים החמים והרותחים. 

1000 פרמיום: דגם בר מים מתקדם יותר שכולל מכלי מים מנירוסטה עם יכולת מזיגה של מים רותחים, מים קרים, מים חמים, ומים פושרים. בנוסף ישנו מכל הגזה בשלוש רמות - מוגז עדין, מוגז בינוני, ומוגז חזק. תחזוקת המכשיר פשוטה ואין צורך בטכנאי כדי להחליף סננים ונורת UV, ניתן לעשות זאת באופן עצמאי. אם אתם רוצים למלא בקבוקים גדולים או סירים, אין שום בעיה - שולפים את המגש וניתן למלא כלי קיבול גדולים. מסך המגע מואר עם התראה על החלפת נורה וסנן, המכשיר חסכוני באנרגיה, ויש מנגנון הגנה כפול לבטיחות הילדים במזיגת מים רותחים. 

כמה עולה מכשיר של אי בר

חברת אי בר מציעה את מכשיריה בשני מסלולים עיקריים, לשנה ולשלוש שנים. בכל מקרה, את התשלומים מחלקים ל-36 חודשים. המסלול לשנה אחת כולל מכשיר, שירות ואחריות לשנה, הובלה והתקנת בר המים, וערכת סננים ונורה לשנה. העלות היא 69 שקלים לחודש במשך שלוש שנים. 

המסלול לשלוש שנים כולל את בר המים, שירות ואחריות לשלוש שנים, הובלה והתקנת המכשיר, שני סננים ונורת UV בשנה השנייה והשלישית. העלות עומדת על 119 שקלים לחודש במשך שלוש שנים. 

היתרונות של בר מים Ebar

ברי המים של אי בר מתאימים לבית ולמשרד והם עומדים בתקן ישראלי 1505 של מכון התקנים. סנן הפחם שמגיע עם הבר מאפשר הרחקת טעמי לוואי וכלור, הוא מסנן עופרת וכספית, והוא תוצרת ארצות הברית מה שמבטיח איכות גבוהה. 

עיצוב הבר הקומפקטי מאפשר לשים אותו על השיש או במשרד מבלי שהוא תופס מקום רב מדי, הוא מגיע עם מסך מגע חדשני, מתקדם, נוח לתפעול, וניתן לבחור בין מגוון צבעים כדי שיתאים לעיצוב המטבח. מסך המגע מגיע בשלוש שפות - עברית, אנגלית, ורוסית. למכשיר המים מנגנון מתקדם לחיסכון באנרגיה, מנגנון כיבוי ויקיצה שניתן לכוון לשלושה מועדים כדי שיתאים לסדר היום של כל בני המשפחה. 

לבטיחות מקסימלית שולב במכשיר מנגנון אבטחה למים החמים ומנגנון נוסף לבטיחות ילדים, כדי שלא יהיה כל חשש מתאונות. שימוש בבר מים נוח יותר מסחיבת שישיות מים ואחסונן בבית, ידידותי לסביבה, וקל לתפעול. 

בר מים אי בר חבילות

בר מים השוואה >

בר המים של אי בר (Ebar) - שאלות ותשובות

אילו מכשירים ומסלולי הצטרפות מציעה חברת אי בר?

ניתן לבחור בין שני מכשירים, דגם אי בר 1000 הבסיסי ודגם 1000 פרמיום המשודרג. שני המכשירים כוללים שני סננים ונורת UV להפחתת אבנית וטעמי לוואי. אי בר מציעה שני מסלולי הצטרפות, אחד לשנה ואחד לשלוש שנים, בשני המקרים התשלום מחולק ל-36 תשלומים. 

מה הם היתרונות של סנן הפחם בבר מים Ebar?

סנן הפחם של בר המים של אי בר מרחיק כלור וטעמי לוואי והוא מסנן מתכות כבדות כמו עופרת וכספית. הסנן תוצרת ארצות הברית ובאיכות גבוהה. ברי המים של החברה עומדים בתקן הישראלי 1505 של מכון התקנים ועומדים בשורה אחת עם תקנים בין-לאומיים מחמירים. 

בר מים - סקירות בתחום

בר מים מומלץ לשנת 2022: מדריך לצרכנים

מיני בר מים או כד עם פילטר? מים קרים וחמים או אולי גם מים מוגזים? ואילו פתרונות יש לצרכנים שומרי שבת? בשוק מתקני המים יש אפשרויות רבות בעלויות...