דלג לתוכן
איי קיו בר (AQ-BAR): פתרונות מים מתקדמים

איי קיו בר (AQ-BAR): פתרונות מים מתקדמים

חברת איי קיו בר מציעה מבחר של מטהרי מים תת-כיוריים עם ברז במראה יוקרתי ותכונות מתקדמות, לצד ברי מים מעוצבים לכיור. בדקנו אילו דגמים מציעה החברה ומה הן התכונות של כל אחד מהדגמים

אי שם בשנות ה-80 שודרו בטלוויזיה תשדירי שירות שקוראים לחיסכון במים עם הסלוגן ״כי אין לנו כינרת אחרת״. אמנם עדיין יש רק כינרת אחת, אבל היום כ-80% מהמים שמגיעים לברזים שלנו הם בכלל מים מותפלים. איכות המים נבדקת על ידי תאגידי המים, אבל אף אחד לא בודק את איכותם אחרי שהם יוצאים מהברז. המים יכולים להגיע אלינו כשהם ראויים לשתייה, אבל המעבר בצנרת הביתית עלול להפוך אותם לראויים פחות בשל הצטברות של חלודה ולכלוך, במיוחד בדירות ישנות. חברת איי קיו בר מציעה מגוון פתרונות מים מתקדמים מעל ומתחת לכיור, שמבטיחים מים טהורים בכל כוס. 

דגמי D-BAR - בר מים תת-כיורי

חברת איי קיו בר מציעה שלושה דגמי בר מים תת כיורי שמגיעים עם ברז מתקדם להפרדת השימוש בין מי השתייה המטוהרים לבין המים לשטיפת הכלים. כל אחד מהדגמים מגיע בשתי גרסאות, אחת רגילה ואחת נוספת שכוללת מים מוגזים, כלומר סודה. היתרון הגדול של ברי מים מתחת לכיור הוא פינוי מקום על השיש במטבח, מתאים למטבחים בכל גודל אך במיוחד למטבחים קטנים. 

דגם D-BAR Kitchen: הברז הייחודי מספק מים מטוהרים בלחיצת כפתור בטמפרטורה שתבחרו - מים חמים או קרים. למערכת סנן 2 מיקרון וסנן 25 מיקרון, נורת UV, ובין תכונותיה כפתור הגנת ילדים, כפתור הרתחה אקסטרה הוט, תכנות כמויות למזיגה אוטומטית, והיא חסכונית באנרגיה. ניתן לשדרג לדגם Kitchen Sparkling water שכולל אפשרות למי סודה בלחיצת כפתור מתמשכת, ויש לדגם הזה מיכל שמאפשר עד שלושה ליטרים של מים מוגזים. 

דגם D-Bar Home: ברז שמספק מים מטוהרים בלחיצה קטנה על מסך טאצ׳ מתקדם. הברז מספק מים חמים וקרים, עם שני סננים - 25 מיקרון ושני מיקרון, ונורת UV. המערכת מציעה תכונות דומות לדגם הקודם, וגם הדגם הזה קיים בגרסת  Home Sparkling water שמוסיפה אפשרות גם למי סודה מוגזים במיכל שמספיק לעד שלושה ליטרים של משקה מוגז. 

דגם D-Bar Premium: הדגם המתקדם ביותר של איי קיו בר כולל ברז ייחודי עם כפתורי טאצ' שמספק מים מטוהרים במגע אצבע בלבד. הברז מאפשר מזיגת מים חמים, מים פושרים, ומים קרים, וכן אפשרות למילוי בקבוקים. התכונות דומות לדגמים הקודמים, כולל שני הסננים שמגיעים עם המערכת. הדגם משווק גם בגרסת Premium Sparkling water עם מיכל סודה שלושה ליטרים, שמאפשר מזיגת מים מוגזים בלחיצת כפתור מתמשכת. 

דגמי Roy-Bar - בר מים על-כיורי

בר מים Roy: בר מים שבלחיצת כפתור קלה יספק מים מטוהרים חמים, פושרים, או קרים, בכמות לפי בחירה - כוס מים, מילוי בקבוק אישי, ומילוי בקבוקים גדולים. המערכת כוללת שני סננים - שני מיקרון ו-25 מיקרון, וכן נורת UV. ניתן לבחור בין צבעי אדום, שחור, לבן, כסוף, וכחול, אפשר אפילו לשלב שני צבעים, וכן להחליף צבעים בהמשך אם תרצו לרענן את מראה בר המים. דגם בר מים Roy חסכוני באנרגיה, יש לו כפתור הרתחה אקסטרה הוט, והוא כולל כפתור הגנת ילדים. 

בר מים Roy Office: בר מים דומה בתכונותיו לדגם הקודם שציינו, והוא מיועד לשימוש משרדי.

בר מים Roy Shabbat: בנוסף לתכונות המתקדמות של דגם Roy, דגם השבת כולל אישור מהמכון הטכנולוגי להלכה שמאפשר מזיגת מים קרים בשבת. שימו לב, לא מדובר באפשרות למזיגת מים חמים, אלא קרים בלבד. 

בר מים אייקיו מחירים

איי קיו בר (AQ-BAR) - שאלות ותשובות

מה הם פתרונות המים של איי קיו בר?

איי קיו בר משווקת שלושה דגמים של בר מים קלאסי שמונח על הכיור או על השולחן, ושלושה דגמי מטהר מים תת-כיורי. מטהרי המים התת-כיוריים מגיעים עם ברז מתקדם למזיגת מים חמים או קרים, ניתן למזוג מים רותחים, ואת כל אחד מהדגמים ניתן לשדרג ולהוסיף תכונת מזיגת מים מוגזים. ברי המים הקלאסיים מונחים על הכיור וגם הם כוללים מים חמים, קרים, או פושרים, וניתן למלא איתם בקבוקים. 

מה ההבדלים בין בר מים על כיורי לתת כיורי?

בר מים תת-כיורי מותקן בארון שמתחת לכיור. מסנני המים ונורת ה-UV נמצאים במערכת התת-כיורית וכל מה שגלוי מעל הכיור הוא ברז המזיגה. ברז המזיגה הנפרד נועד כדי להפריד בין מזיגת מים לשתייה לבין שימוש במים להדחת כלים. בר מים על הכיור הוא בר המים הקלאסי שכולנו מכירים. מבחינת סינון המים אין הבדל באיכות, ההבדל נעוץ באפשרויות העיצוביות למטבח. בר תת כיורי חוסך מקום על הכיור וזה משמעותי במיוחד במטבחים קטנים. כל פתרונות המים של AQ-BAR עומדים בתקנים המחמירים ביותר ועם פטנטים רשומים.

ברי מים - סקירות בתחום

בר מים מומלץ לשנת 2022: מדריך לצרכנים

מיני בר מים או כד עם פילטר? מים קרים וחמים או אולי גם מים מוגזים? ואילו פתרונות יש לצרכנים שומרי שבת? בשוק מתקני המים יש אפשרויות רבות בעלויות...