אחוזת רובינשטיין - מה מציעה רשת הדיור המוגן היוקרתית לקשישים תשושי נפש או לזקוקים לטיפול סיעודי?

* המידע האינפורמטיבי והפרסומי בעמוד זה נכתב ע"י אתר כמהזה, אינו מסופק מטעם חברת אחוזת רובינשטיין ואין קשר או חסות של אחוזת רובינשטיין לאתר.

אחוזת רובינשטיין מספקת פתרונות דיור גם למי שזקוק לטיפולים שמציעים בית אבות סיעודי או בית אבות לתשושי נפש, באגפי הדיור התומך של האחוזות.

בית אבות סיעודי - תוכנית דיור תומך

דיירי אחוזות רובינשטיין שהופכים לסיעודיים, או דיירים שמתקשים בפעולות היומיות הבסיסיות, יכולים לעבור אל אגפי הדיור התומך של האחוזות. אגפים אלו מספקים שירותים של בית אבות סיעודי, עם טיפול מקצועי ברמה גבוהה. התוכנית הסיעודית של אחוזות רובינשטיין נקראת PrivateCare והיא מציעה לחברים בה טיפול תומך. מחלקות הסיעוד פתוחות גם למטופלים שאינם דיירי האחוזה, וניתן להגיע לתקופת התנסות. 

אגף הסיעוד של אחוזת ראשונים בראשון לציון הוא תחליף מתקדם לבית אבות סיעודי מסורתי. דיירי המחלקה הסיעודית זוכים לטיפול צמוד בתוכנית טיפול מותאמת אישית לפי הצרכים הייחודיים. הדיירים נמצאים תחת פיקוח רפואי וסיעודי, וניתן בנוסף להעסיק מטפל אישי בנוסף להשגחת צוות האחוזה. לצד הטיפול הרפואי והסיעודי הדיירים נהנים מפעילויות תרבות, חברה, וספורט תוך שמירה על כבודם, פרטיותם, בריאותם, רווחתם, וביטחונם. 

מי שמחפש בית אבות סיעודי בשרון יכול למצוא פתרון בבית הירוק בפולג, שנחשב לדור הבא של המחלקות הסיעודיות. הבית הירוק פועל לפי מודלים אמריקאיים, תוך התאמה לקהל הישראלי ולדרישות הרגולטוריות של משרד הבריאות. 

בית אבות לתשושי נפש - פעילויות ופינוקים

אחוזת ראשונים בראשון לציון מציעה גם תחליף לבית אבות לתשושי נפש, במחלקה ייעודית שפועלת ברישיון משרד הבריאות ובפיקוחו. המחלקה לתשושי נפש מיועדת לדיירים שסובלים מפגיעה בזיכרון, חוסר התמצאות בזמן ובמרחב, שכושר השיפוט והיכולות התפקודיות שלהם נפגעו, וחלקם סובלים גם משינויים בהתנהגות ומהפרעות שינה. דיירים אלה סובלים ממחלות דמנטיות ובהן אלצהיימר, פרקינסון, ועוד. 

לצד פעילויות לשיפור המוח, בית אבות לתשושי נפש של אחוזות רובינשטיין מציע פינוקים וטיפולי קוסמטיקה, טיפוח, ופעילויות מוזיקה, קבלת שבת, פיזיותרפיה, דיאטנית, והשגחה רפואית 24 שעות ביממה. בני המשפחה יכולים לבקר ללא הגבלת זמן בדירות הסטודיו הפרטיות של הדיירים.