דלג לתוכן
י.ה.ל - שירותי אחות פרטית

י.ה.ל - שירותי אחות פרטית

שירותי אחות פרטית מעניקים טיפול לחולים ולקשישים במצבים של אשפוז בית או השגחה בבית החולים לאחר ניתוח. למי השירות של חברת י.ה.ל מתאים, והאם ניתן לסבסד את העלות באמצעות קופות החולים?

אחות פרטית בבית של חברת י.ה.ל

אחות פרטית בבית המטופל או המטופלת הוא שירות שחברת י.ה.ל מציעה עבור מטופלים שזקוקים להשגחה צמודה בביתם. השירות כולל מתן זריקות, עזרה בנטילת תרופות, והחלפת תחבושות. בנוסף אחות פרטית בבית תשגיח על מדדים תקינים כמו דופק ולחץ דם, ותיצור קשר עם צוות רפואי אם יהיה בכך צורך. מעבר לסיוע בטיפול, האחות מורידה דאגה מבני המשפחה, שיכולים להיות רגועים מכך שהמטופל או המטופלת נמצאים בידיים טובות ומקצועיות. 

אחות פרטית לאחר ניתוח בבית החולים

מי שאושפז בעבר בבית חולים מסיבה כלשהי, וגם מי שרק ביקר חברים או בני משפחה, חווה את הכשלים של מערכת הבריאות הציבורית. אנשי מקצוע מצוינים עובדים בתנאים קשים, עם מחסור כרוני במיטות ובכוח אדם, מחלקות מלאות, ותקנים חסרים. הכשלים הללו מובילים לכך שהמטופלים סובלים מהמערכת בזמן שהם הכי זקוקים לה. שירות אחות פרטית לאחר ניתוח של חברת י.ה.ל נותן לכך פתרון עם אחות שתהיה לצד המאושפז ותדאג אך ורק לו.

לחברת י.ה.ל מאגר גדול של אחיות ואחים מקצועיים, עם ניסיון, מיומנות, וידע רב, שזמינים באופן מיידי להעניק סיוע בבית החולים לאחר ניתוח. האחות תדווח לצוות בית החולים על ההתקדמות או הצרכים הייחודיים של המטופל, אין לה תלות בכמות המטופלים במשמרת, בני המשפחה יוכלו להסתפק בביקורים ולהמשיך לנהל שגרת חיים ועבודה, ותשומת הלב שהיא מעניקה למטופל יכולה לסייע להחלמה מהירה. 

סבסוד שירותי אחות פרטית בקופות החולים ובביטוחים הפרטיים

שירותי אחות פרטית של י.ה.ל מוכרים על ידי קופות החולים וניתן לקבל על חלק מהשירותים החזר כספי כנגד חשבונית מס שתקבלו מהחברה. אם יש לכם ביטוח בריאות פרטי, בררו עם חברת הביטוח את תנאי הזכאות שלכם בהתאם לתנאי הפוליסה. הנה הזכאויות בקופות החולים להחזרים:

קופת חולים מאוחדת: שירות אחות פרטית בבית החולים לאחר ניתוח עד שמונה ימים. גובה ההחזר עומד על 75% מההוצאה ועד לתקרה של $100 ליום. 

קופת חולים לאומית: שירות אחות פרטית לאחר ניתוח בבית החולים עד עשרה ימים. גובה ההחזר עומד על 80% מההוצאה בפועל עד תקרה של 556 שקלים ליום למבוטחי לאומית זהב, ו-494 שקלים ליום למבוטחי לאומית כסף. 

קופת חולים מכבי: שירות אחות פרטית או מטפלת עד שמונה ימים לכל ניתוח למבוטחי מכבי זהב ומכבי שלי. ההחזר ניתן לפי ההוצאה עד תקרה של 538 שקלים ללילה. אם מדובר ביותר מניתוח אחד בשנת ביטוח, ההחזר המקסימלי לא יעבור סכום של 7,927 שקלים. 

קופת חולים כללית: שירות אחות פרטית לאחר ניתוח בבית החולים בלבד עד עשרה ימים. גובה ההחזר עומד על 85% מההוצאה עד 441 שקלים ליום. השירות ניתן למבוטחי כללית מושלם זהב וכללית מושלם פלטינום. 

שירות אחות פרטית הלך וצבר פופולריות בעולם הרפואה בשנים האחרונות. השירות נדרש במצבים של אשפוז בית, סיוע לקשישים בבתי אבות או בדיור מוגן, וכן ניתן במסגרת שירות אחות פרטית לאחר ניתוח בימי האשפוז וההחלמה בבית החולים. בחלק מהמקרים קופות החולים משתתפות בהוצאה וניתנים החזרים גם מהביטוחים הפרטיים, ממש עוד מעט נרחיב על כך. חברת י.ה.ל מציעה שירותי אחות פרטית (וגם אחים פרטיים כמובן) על מנת להקל גם על המטופלים וגם על בני המשפחה, שיודעים שיקירם זוכה ליחס אישי ולתשומת לב מלאה. 

אחות פרטית - שאלות ותשובות

אילו שירותי אחות פרטית ניתן לקבל מחברת י.ה.ל?

חברת י.ה.ל מציעה שירותי אחות פרטית (וגם אחים) בבית המטופל או בבית החולים לאחר ניתוח. השירות כולל מתן זריקות, עזרה בנטילת תרופות, והחלפת תחבושות. בנוסף אחות פרטית תשגיח על מדדים תקינים כמו דופק ולחץ דם, ותיצור קשר עם צוות רפואי אם יהיה בכך צורך.

האם קופות החולים מסבסדות שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח?

כן, קופות החולים מסבסדות את השירות בסכומים משתנים בין קופה לקופה ובין הביטוחים המשלימים. השירות אינו ניתן במסגרת הסל הבסיסי בקופות. ההחזר יינתן בהצגת חשבונית מס שתינתן על ידי חברת י.ה.ל. פירוט ההחזרים מופיע בסקירה המלאה. 

אולי יעניין אותך גם:

אחות פרטית: טיפול אישי והשגחה צמודה

בישראל פועלות עשרות חברות שמציעות שירותי אחות פרטית לטיפול בחולים ובקשישים במצבים של אשפוז בית, וכן שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח עם השגחה בבית...

מטפלים סיעודיים ישראלים: שירותי סיעוד פרטיים

בישראל פועלות מספר חברות שמציעות שירותי מטפל סיעודי פרטי. למה כדאי דווקא מטפלת סיעודית ישראלית, למי השירות מתאים, אילו חברות פועלות בתחום, והאם ניתן...

אחות פרטית בבית חולים

חברות רבות מציעות שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח בבית החולים ובכך נותנות מענה למחסור בכוח האדם במחלקות. במה מסייעת אחות פרטית, למי השירות מתאים, אילו...