דלג לתוכן
יוסי אמבולנס: שירותי אמבולנס פרטי בכל הארץ

יוסי אמבולנס: שירותי אמבולנס פרטי בכל הארץ

חברת יוסי אמבולנס היא חברת אמבולנס פרטי מהגדולות בישראל. החברה מציעה שירותי אמבולנס וניידת טיפול נמרץ, תיירות מרפא, הטסת חולים ונפטרים, הסעות מיוחדות, ואפילו קורס נהגי אמבולנס. שירותי החברה ניתנים 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע בפריסה ארצית

שירות אמבולנס פרטי של יוסי אמבולנס נועד לתת מענה במגוון נושאים בשעת חירום ובשגרה. שירות הזמנת אמבולנס מיוסי אמבולנס יכול להתבצע במקרים דחופים וכן במקרים שאינם דחופים שלא מצדיקים הזנקת אמבולנס של מד"א. חברת יוסי אמבולנס פועלת באישור ובפיקוח משרד הבריאות בהתאם לחוק.

ניידות טיפול נמרץ של יוסי אמבולנס

ניידת טיפול נמרץ (נט"ן) היא אמבולנס חירום לטיפול בחולים ובפצועים קשים ברמת טיפול מתקדמת. על פי כללי משרד הבריאות, את הנט"ן מפעילים לפחות שלושה אנשי צוות: רופא, פרמדיק ונהג אמבולנס שהוא גם חובש רפואת חירום. ניידות טיפול נמרץ של יוסי אמבולנס מצוידות בכל הציוד המשוכלל ביותר להגשת סיוע רפואי מתקדם לחולים ולפצועים והן מורשות לנסוע בנסיעת חירום.

אם נפצעתם בתאונת דרכים, לקיתם בהתקף לב, אתן כורעות ללדת, או כל דבר שקופת חולים אינה יכולה לסייע לכם באופן דחוף ומיידי מהווה סיבה עבור הזמנת אמבולנס. בזמן הזמנת אמבולנס של חברת יוסי אמבולנס, תתבקשו להשיב על מספר שאלות ולמסור את מיקומכם המדויק. חשוב להיות עם טלפון זמין כדי שנציגי החברה יוכלו לחזור אליכם אם יש בכך צורך.

מתי יש צורך בהזמנת אמבולנס

קיים מגוון רחב של מקרי חירום שבהם מומלץ להזמין אמבולנס פרטי. הנה רשימת המקרים העיקריים:

תאונות דרכים: במקרים של תאונות דרכים קשות יש להזמין אמבולנס כדי לתת טיפול לפצועים בשטח. אם בתאונה מעורב נהג אופנוע, אין להוריד את הקסדה מהראש שלו עד להגעת כוחות ההצלה לשטח.

טביעות: במקרים של טביעה בים או בבריכה יש צורך להזמין אמבולנס במהירות האפשרית כדי לבצע החייאה. צוות האמבולנס יכול להציל חיים באמצעות טיפול רפואי בטרם הפינוי לבית החולים.

התקף לב או שבץ: במקרה של התקף לב או שבץ יש להזמין במהירות האפשרית אמבולנס למקום האירוע. צוות האמבולנס יכול להעניק טיפול רפואי בהול מציל חיים.

חוסר נשימה: במקרים של בעיות בנשימה כמו חנק, חוסר הכרה וחוסר נשימה יש להזמין אמבולנס. הצוות הרפואי יכול להציל חיים במקרים אלה.

שירות אמבולנס פרטי למוגבלי תנועה וחולי דיאליזה

חברת יוסי אמבולנס מסייעת בשירותי אמבולנס פרטי לסיוע למוגבלי תנועה שגרים בבניינים בקומה גבוהה ללא מעלית. בהיעדר מעלית ההגעה למטה מסובכת ולא פשוטה. שירות אמבולנס פרטי של יוסי אמבולנס מציע הגעה לרכבי החברה או לרכב הפרטי של המטופל באמצעות כיסאות מיוחדים שמיועדים למקרים אלה. 
שירותי אמבולנס פרטי של יוסי אמבולנס מוצעים גם להסעת נכים ומוגבלי תנועה. בכלי הרכב של החברה מותקנים מעלונים מיוחדים שמסייעים להעלות מטופלים בכיסא גלגלים לרכב. כלי הרכב מצוידים בעיגונים ובהתקנים מיוחדים שתופסים את כיסא הגלגלים במהלך הנסיעה.

שירות לתיירות מרפא באמצעות יוסי אמבולנס

תיירים רבים מגיעים לישראל לטובת טיפולים רפואיים, ובכלל זה גם אזרחי ישראל שאינם תושבים ומעוניינים לעבור את הטיפול הרפואי בארץ ולא במקום תושבות הקבע שלהם. כבר בזמן הנחיתה פוגשים המטופלים את הצוות הרפואי ואת צוות האמבולנס שמקבל את פניהם. כך עובד שירות הזמנת אמבולנס של יוסי אמבולנס:

  • קליטת המטופל או המטופלת בנמל התעופה. במקרה שיש צורך בליווי רפואי צמוד או במקרים של מוגבלות בתנועה, צוות יוסי אמבולנס יפגוש את המטופלים כבר במטוס ויוריד אותם במעלון מיוחד מהמטוס לקרקע ולאמבולנס של החברה.
  • ביקורת דרכונים מזורזת באמבולנס של יוסי אמבולנס בתיאום עם נמל התעופה ודייל מטעם חברת התעופה.
  • העברת המטופל או המטופלת לבית המלון אן ישירות למוסד הרפואי בו יטופלו לקליטה ולתחילת בדיקות וטיפולים.
  • העברת המטופלים באמבולנס או ניידת טיפול נמרץ בין מוסדות רפואיים בזמן השהייה בארץ.
  • ביקור רופא או פרמדיק בבית המלון בו מתגוררים המטופלים ככל שיש בכך צורך.

ניתן להזמין טיול בליווי רפואי עם אמבולנס פרטי או רכב שבו מותקן מעלון לכיסא גלגלים, או על גבי מיטת האמבולנס עם צוות רפואי לפי הצורך. יוסי אמבולנס מציעה טיול באתרים המרכזיים בישראל בליווי רופא, פרמדיק, חובש, אח, או אחות וניתן אף לצרף מדריך טיולים.

בסיום הטיפולים והשהייה בארץ, אמבולנס פרטי יעביר את המטופל או המטופלת לנמל התעופה וצוות החברה ידאג לעלייה למטוס. 

טיפול בנפטרים ושירותי קבורה

בני משפחת המנוח צריכים להתרכז באבל שלהם ולא בהליכים בירוקרטיים. חברת יוסי אמבולנס מסייעת במקרים של טיפול בנפטרים ושירותי קבורה. החברה מציעה שירותי רופא לקביעת מוות, פינוי הנפטר לחדר קירור, הלנת הנפטר בחדר קירור, סידור ניירת והוצאת רישיון קבורה במשרד הבריאות, העברת הנפטר לבית עלמין בכל מקום בארץ או לנמל התעופה לקבורה בחו"ל, הפקת והדפסת מודעות אבל ופיזורן לפי כתובות מבוקשות, תיאום לוויה עם חברה קדישא, גלגל פרחים ללוויה, ביצוע טהרה, ושירותים נוספים. 

קורס נהגי אמבולנס של יוסי אמבולנס

חברת יוסי אמבולנס מוכרת כמוסד להכשרה מקצועית לחובשי רפואת חירום על ידי משרד הבריאות ומשרד הרישוי. הקורס מיועד לעובדים בצוותי חירום, מלווי טיולים, מאבטחים וחובשים במסגרת הצבא, וכל מי שמעוניין או מעוניינת להשתלב בתפקידי נהגי אמבולנס. הקורס פתוח לבני ובנות 21 ומעלה, עם 12 שנות לימוד לפחות. שכרם של נהגי אמבולנס משתנה בהתאם להכשרתם ולהיקף המשרה שלהם. השכר ההתחלתי נע בין 7,500 ל-14,000 שקלים לנהגי אמבולנס חובשים, ונהגי אמבולנס חובשים בכירים נעים בין 9,000 ל-16,000 שקלים לאחר מספר שנים של ניסיון.

כמה עולה אמבולנס פרטי

טווח מחירי אמבולנס פרטי רחב, והוא יכול לנוע בין מאות בודדות של שקלים ליותר מ-2,000 שקלים. המחיר הסופי תלוי במרחק הנסיעה, כמה זמן היא נמשכה, האם מדובר בנסיעת בוקר או ערב, סוג ההסעה, ושימוש בציוד. במקרים שיש צורך בשירות קבוע, כמו הסעות קבועות של חולים אונקולוגיים לטיפולים, או קשישים ומוגבלים בניידות שנוסעים לביקורים קבועים במרפאות ובמכונים, ניתן לבדוק הנחה בעלויות או דמי מינוי. 
כדאי לבדוק עם קופת החולים באילו מצבים מגיע לכם החזר. אם יש לכם ביטוח פרטי, בדקו האם הפוליסה כוללת השתתפות בעלויות אמבולנס פרטי. חולים שיאושפזו בבית החולים בעקבות הנסיעה, יזכו להחזר כספי מקופת החולים גם אם מדובר בפינוי שנעשה באמבולנס פרטי. 

היכן ניתנים שירותי יוסי אמבולנס

חברת יוסי אמבולנס מעניקה שירותי אמבולנס פרטי בכל רחבי הארץ. לחברה מוקד שירות ארצי שפועל לצד סניפים בתל אביב, בחיפה, ברמלה, ובחדרה. 

יוסי אמבולנס: שירותי אמבולנס פרטי - שאלות ותשובות

באילו מקרים ניתן להזמין אמבולנס פרטי של יוסי אמבולנס?

בכל מקרה של פציעה בתאונת דרכים, התקף לב, כריעה ללדת, או כל דבר שקופת חולים אינה יכולה לסייע לכם באופן דחוף ומיידי מהווה סיבה עבור הזמנת אמבולנס. בכלל זה גם שבץ, טביעות, חוסר נשימה, ועוד. 

אילו שירותים מציעה חברת יוסי אמבולנס?

שירותי אמבולנס פרטי של יוסי אמבולנס כוללים ניידות טיפול נמרץ (נט"ן), הסעות למוגבלי תנועה וחולי דיאליזה, שירות לתיירות מרפא, וכן טיפול בנפטרים וסיוע בשירותי קבורה.

כמה עולה אמבולנס פרטי?

טווח מחירי אמבולנס פרטי רחב, והוא יכול לנוע בין מאות בודדות של שקלים ליותר מ-2,000 שקלים. המחיר הסופי תלוי במרחק הנסיעה, כמה זמן היא נמשכה, האם מדובר בנסיעת בוקר או ערב, סוג ההסעה, ושימוש בציוד.

היכן ניתנים שירותי יוסי אמבולנס?

חברת יוסי אמבולנס מעניקה שירותי אמבולנס פרטי בכל רחבי הארץ. לחברה מוקד שירות ארצי שפועל לצד סניפים בתל אביב, בחיפה, ברמלה, ובחדרה. 

אמבולנס פרטי - סקירות בתחום

אמבולנס פרטי: כל מה שצריך לדעת

בישראל פועלים ארבעה סוגי אמבולנסים פרטיים. מתי צריך להזמין אמבולנס פרטי, אילו חברות פועלות בתחום, באילו אזורים בארץ ניתן להשתמש בשירותי אמבולנס, וכמה...