דלג לתוכן
הזכויות - מימוש זכויות רפואיות

הזכויות - מימוש זכויות רפואיות

הזכויות הינה חברה מקצועית למימוש זכויות רפואיות הקשורות לביטוח לאומי, תאונות עבודה, קצבאות נכות שונות, תג נכה, סיעוד, פטור ממס הכנסה ועוד.

הזכויות – מימוש זכויות רפואיות

חברת הזכויות קמה על מנת לדאוג למיצוי (ולא רק מימוש) זכויות רפואיות של לקוחותיה. 
החברה מעניקה סיוע בצמצום הבירוקרטיה והקשיים בקבלת הזכאות לזכויות ולכסף, בניית תיק רפואי למיקסום קבלת הזכויות האפשרויות, הכנת המועמד לועדת הביטוח הלאומי, התאמת הטיפול לגובה ההשתכרות של הלקוח טרם אירוע הפציעה/המחלה מאחר שיש להתנהל אחרת כאשר מדובר בבעלי משכורות גבוהות על מנת למצות את הזכויות.
כמו כן, החברה מציעה עזרה לנפגעים עצמאיים בקבלת זכויות מלאות בנושא פטור ממס ותאונות עבודה.
ליווי הלקוח מתבצע לכל החיים, גם במקרה של החמרה בפגיעה לאחר מספר שנים.

הצוות המקצועי של חברת הזכויות מורכב מאנשי ביטוח לאומי לשעבר לצד רופאים וצוות מנוסה המבצע הכנה לועדות הביטוח הלאומי. הצוות מלווה את הלקוח החל משלב האסטרטגיה, דרך בניית התיק הרפואי ועד סיום התהליך.

אלה הנושאים בהם חברת הזכויות מעניקה סיוע:

1. מול הביטוח לאומי: תאונות עבודה, נכות כללית, הכנה לועדה רפואית, קצבת ילד נכה, קצבת ניידות, תו חנייה לנכה, נפגעי פעולות האיבה, נפגעי גזזת.  

2. מחלות מקצוע: התיישנות על מחלת מקצוע, הכרה במחלת מקצוע, מחלת מקצוע מיתרי הקול, מחלת מקצוע ריאות, מחלת מקצוע כתף קפואה, מחלת מקצוע אוזניים, סרטן העור, אסטמה תעסוקתית, מחלת מקצוע טריגר פינגר, מרפק גולף, מחלת מקצוע גב וצוואר.

3. אובדן כושר עבודה ופנסיית נכות.

4. סיעוד בחברת ביטוח, זכאות לגמלת סיעוד, סיוע בתהליך הגשת התביעה לסיעוד.

5. פטור ממס הכנסה – בדיקת זכאות לקבלת פטור, תהליך הבקשה לפטור ממס. 

כך מתבצע הטיפול בלקוח:

ראשית נעשית הכרות עם הלקוח ועם אופי הפגיעה או המחלה, לכל לקוח מוצמדת מנהלת תיק אישית, נבנית אסטרטגיה לתיק למיצוי אחוזי הפיצוי, מגיעה ניידת לאיסוף מסמכים מבית הלקוח.
בהמשך מומחה מכין את הלקוח לועדות הרפואיות, כל זאת בסיוע וחוות דעת של רופאים מומחים מתחומי הפסיכיאטריה, אורתופדיה, רופאים תעסוקתיים ועוד לפי הנדרש בתיק.

לפרטים נוספים אודות חברת הזכויות וליעוץ מנציגיה, מלאו פרטיכם בטופס מטה, ויחזרו אליכם בהקדם לבחון אם ניתן לסייע לכם במיצוי זכויות רפואיות.

מלאו פרטיכם ויועץ מחברת הזכויות יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

עוד מידע על מימוש זכויות רפואיות

תתחילו לדרוש את הזכויות הרפואיות שמגיעות לכם!

זה יכול לקרות בעקבות תאונת עבודה, או אולי חלילה מחלה קשה או בעיה רפואית מתמשכת. אתם תוציאו סכומים גדולים ומשמעותיים של כסף על מגוון רופאים וטיפולים...

תג נכה | תו נכה

תג נכה - מידע על תהליך הגשת הבקשה, חברות המסייעות בכך, הטבות נוספות אשר התו מקנה, מחלות ומצבים רפואיים אשר מקנים זכאות לתו ועוד.