דלג לתוכן
בנק הפועלים: פתיחת חשבון בנק הפועלים

בנק הפועלים: פתיחת חשבון בנק הפועלים

במשך יותר מ-100 שנות פעילות, בנק הפועלים התבסס במגזר הבנקאי בישראל. מערך השירותים הנרחב כולל חשבונות פרטיים ועסקיים, הלוואות וכרטיסי אשראי, אפיקי חיסכון והשקעה חדשניים, מסחר בניירות ערך, פתרונות מט״ח משתלמים, וכלים מתקדמים נוספים לניהול חשבון, כבר מגיל 14. בטלפון, באחד מהסניפים, או בדיגיטל- בנק הפועלים נמצא בכל מקום

מה זה בנק הפועלים?

קשה להאמין שיש מישהו שלא מכיר את השם ״בנק הפועלים״, אחד מהבנקים הגדולים והמובילים במדינת ישראל. הבנק הוקם בשנת 1921, וביותר מ-100 השנים שחלפו מאז, הוא הפך למותג מוביל בשוק ההון הישראלי. כמוסד כלכלי ותיק ויציב, בנק הפועלים מציע מגוון רחב במיוחד של שירותים ומוצרים פיננסיים ללקוחות, הכוללים חשבונות ללקוחות פרטיים, בנק הפועלים עסקי, הלוואות, כרטיסי אשראי ומוצרי אשראי נוספים, פתרונות חיסכון והשקעה, ועוד. בנק הפועלים מתהדר ברשת סניפים רחבה המכסה את כל חלקי הארץ, ושירות לקוחות שפעיל בשעות פעילות נרחבות ומענה קולי זמין 24 שעות ביממה. 

במהלך השנים, התמקד בנק הפועלים גם בפיתוח טכנולוגיות חדשות ושיפור שירות פועלים בדיגיטל, עם מגוון רחב של שירותים דיגיטליים המאפשרים ללקוחות לבצע פעולות בנקאיות בקלות ובנוחות מהבית או מהמשרד, ללא המתנה בטלפון או תורים בסניפים. 

לקוחות פרטיים בבנק הפועלים

בנק הפועלים מציע מגוון סוגי חשבונות ללקוחות פרטיים, ביניהם:

בנק הפועלים חשבון פרטי: ניהול חשבון באמצעות אתר האינטרנט של הבנק, השירות הטלפוני, פועלים בדיגיטל, ומגוון אפשרויות ללא צורך בהגעה לסניף. ניתן להזמין ולהפקיד צ׳קים, לשלם חשבונות, ולנהל את תיק ההשקעות שלכם. תנאי החשבון מותאמים באופן אישי על פי הצרכים והשימוש שלכם. לפותחים חשבון פועלים פלוס ניתנות הטבות משמעותיות, כמו למשל פטור מעמלות עו״ש בסיסיות לשלוש שנים, פטור מדמי כרטיס אשראי, והטבות בעמלות ניירות ערך ודמי ניהול פיקדון. ההטבות מותנות בהעברת משכורת מינימלית של 10,000 שקלים ליחיד, או 15 אלף שקלים בחשבון משותף. בהעברת משכורת מינימלית של 8,000 שקלים ליחיד או 12 אלף שקלים לזוג, ניתן להצטרף לשירות פועלים PRO המעניק גם הוא שורת הטבות בהשוואה לחשבון פרטי רגיל.

פועלים יאנג: חשבון צעיר ללקוחות מגיל 14 באישור הורים, מגיל 16 ניתן לפתוח את חשבון פועלים YOUNG באופן עצמאי באפליקציית open. החשבון כולל 100% הנחה על עמלות פקיד ועמלות פעולה בערוצים ישירים, כרטיס לחיוב מידי בחינם, ועוד הטבות בהתאמה לבני נוער.

חשבון חיילים בנק הפועלים: מועדון פועלים חייל מעניק 100% על עמלות העו״ש הבסיסיות, כרטיס אשראי ללא דמי כרטיס, פנקסי צ׳קים ללא תשלום, הטבות נרחבות במטבע חוץ ובניירות ערך. השתחררתם מהצבא? תוכלו להמשיך עם חבילת שחרור שכוללת 50% הנחה על עמלות העו״ש, פטור מעמלה ברכישת מט״ח, והלוואות בתנאים מועדפים. 

חשבון סטודנט בנק הפועלים: בנק הפועלים מעניק הנחות לאורך כל הלימודים לתואר, החל מפטור מלא על עמלות העו״ש הבסיסיות, הלוואות למימון תואר ראשון ותארים מתקדמים, וכרטיס אשראי קמפוסכרט ללא תשלום לשלוש שנים. 

אילו מוצרים פיננסיים קיימים בבנק הפועלים?

הלוואות בנק הפועלים: בנק הפועלים מציע מגוון הלוואות ללקוחות פרטיים, למטרות ספציפיות כמו לימודים, רכישת רכב, קידום העסק, וכמובן הלוואה לכל מטרה. הבנק מציע אף אשראי מיוחד להתקנת מערכת סולארית ביתית. ניתן לבקש הלוואות בסניפים, בטלפון, באפליקציה או באתר, ובחלק מהמקרים לקבל קו אשראי מידית באמצעות ״אשראי ברגע״. הבנק מציע גמישות רבה בהחזר ההלוואה, ואפילו לדחות את תחילת התשלומים בהתאם לתנאי ההלוואה שנטלתם. 

חסכונות פיקדונות בנק הפועלים: במקום לשמור כסף פנוי ש״ינוח״ סתם כך בחשבון העו״ש, ניתן לסגור אותו בתוכנית חיסכון שיצבור ריבית ידועה מראש. מדי חודש הבנק מציע מוצרי חיסכון מתחלפים, אפשר לפתוח פיקדון בדיגיטל בלי לצאת מהבית ולקבל ריבית אטרקטיבית על הפיקדון. בנק הפועלים מציע תכניות חיסכון לכל ילד, שניתן להשתמש בכספים הצבורים לכל מטרה מגיל 18. 

כרטיס אשראי בנק הפועלים: כרטיס בחיוב חודשי שכולל מבצעים במסגרת מועדון ההטבות פועלים WONDER. את כרטיס האשראי ניתן לצרף לארנקים דיגיטליים דוגמת אפל פיי, גוגל פיי, ותשלום ב-bit. בנק הפועלים מעניק הטבות נרחבות בכרטיס האשראי בעלויות מט״ח, הזמנת מט״ח לטרמינל בנתב״ג ומשיכת מט״ח במזומן. 

מטח בנק הפועלים: בנק פועלים מאפשר העברות מט״ח וסחר חוץ היישר מהחשבון. ניתן להעביר מטבע חוץ לחשבונות בחו״ל בקלות, ולנהל חשבון מט״ח בארץ שחוסך עמלות ברכישות אונליין, בעת משיכת מט"ח בכספומט בנק הפועלים או במהלך חופשה בחו״ל. 

פועלים משכנתאות: הבנק מאפשר נטילת משכנתאות ללקוחות כל הבנקים למטרות שונות כמו רכישת דירה, דירה להשקעה, בניית בית, שיפוץ דירה או הרחבת בית וכן מייעץ בנוגע למחזור משכנתאות. 

בנק הפועלים שוק ההון: כלי ההשקעה המתקדמים שבנק הפועלים מציע ללקוחותיו להשקעות בשוק ההון כוללים סימולטור מס בניירות ערך, קשר ישיר עם יועץ השקעות בטלפון או באינטרנט, המלצות השקעה מותאמות אישית שנשלחות ישירות לטלפון החכם שלכם, ומערכת מתקדמת שמדרגת את מידת ההצלחה של אנליסטים אמריקאים. ניתן לסחור בשוק ההון מכל מקום, באתר וביישומן הבנק. 

בנק הפועלים מספק גם ייעוץ פנסיוני ותכנון כלכלי לשנות הפרישה.

בנק הפועלים עסקי

לקוחות עסקיים יכולים לפתוח חשבון עסקי בבנק הפועלים בהצגת המסמכים הרלוונטיים לעסק. בנק הפועלים תומך בחשבונות עבור כל סוגי החברות והעסקים, גדולים וזעירים כאחד. ניתן לפתוח חשבונות תאגיד, שותפות רשומה כללית, חשבון נאמנות, עסקים, חנויות, עצמאיים ועוד.

שירותי בנק הפועלים עסקי כוללים הלוואה דיגיטלית עד מיליון שקלים, מגוון הלוואות לצרכי העסק בתנאים משופרים, ומוצרי אשראי נוספים שמבטיחים יציבות כלכלית לעסק. ניתן לבצע העברת משכורות מחשבון העסק בהליך קצר, העברות מקבציות שחוסכות זמן, תשלומי חשבונות והעברות לרשויות המיסים והביטוח הלאומי, העברות מט״ח וסחר חוץ בתנאים משתלמים, סליקת צ׳קים 24/7 באמצעות קורא צ׳קים בבית העסק, ומרכז סליקה בנקאי מס״ב תמורת דמי התחברות ראשונית. 

בנק הפועלים עסקי מציע תנאים מיוחדים עבור חברות הייטק, וכל עסק יכול לנהל את חשבון פועלים עסקי מכל מקום ובכל זמן באמצעות שירותי פועלים דיגיטל לעסקים. 

פתיחת חשבון בבנק הפועלים

אם עברתם את גיל 16, תוכלו לפתוח חשבון בנק הפועלים בלי לצאת מהבית. כל שעליכם לעשות הוא להוריד את אפליקציית open, ולהתחיל בתהליך שאורך כ-7 דקות בלבד. ניתן לפתוח חשבון גם באחד מסניפי הבנק הפרוסים בכל רחבי הארץ, באמצעות תיאום תור לפגישה עם בנקאי. כדי לפתוח חשבון בנק הפועלים, יש להצטייד בתעודת הזהות ובמצלמה ומיקרופון תקינים בטלפון החכם. 

פתיחת חשבון בנק הפועלים עסקי מצריכה הצטיידות במסמכים שונים, בהתאם לסוג העסק, ולשם כך יש לקבוע תור לסניף שבו אתם מעוניינים לנהל את החשבון. 

כמה עולה חשבון בבנק הפועלים

עמלת פקיד בבנק הפועלים עולה 5.30 שקלים ופעולה בערוץ ישיר עולה 1.75 שקלים. עלות המינימום לניהול החשבון עומדת על 5.30 שקלים, גם אם השימוש בפועל היה נמוך מכך.

מסלול פועלים בסיסי: מסלול הכולל עד פעולת פקיד אחת ועד 10 פעולות בערוץ ישיר בעלות של 10 שקלים בחודש, בהשוואה ל-22.80 שקלים ללא הצטרפות למסלול.

מסלול פועלים מורחב: מסלול הכולל עד 10 פעולות פקיד ועד 50 פעולות בערוץ ישיר בעלות של 22 שקלים בחודש, בהשוואה ל-140.50 שקלים ללא הצטרפות למסלול.

קיימים מסלולים נוספים המשקפים צרכים שונים, ובהם גם מסלול פועלים UP עסקי הכוללים כרטיסי אשראי, Amex ביזנס זהב, ועוד. 

*התעריפים שצוינו נכונים לאפריל 2024

בנק הפועלים- שאלות ותשובות

אלו שירותים ומוצרים פיננסיים מציע בנק הפועלים?

בנק הפועלים הוא אחד הבנקים הגדולים והמובילים במדינת ישראל. כיום הבנק מציע מגוון רחב של שירותים ומוצרים פיננסיים, ובהם חשבונות לקוחות פרטיים, חשבונות עסקיים, הלוואות, כרטיסי אשראי, אפיקי חיסכון והשקעה, ועוד. לבנק רשת סניפים רחבה והוא מציע שירותים דיגיטליים נרחבים לפעולות בנקאיות בלי לצאת מהבית וללא המתנה על קו הטלפון.

אילו סוגי חשבונות זמינים ללקוחות פרטיים בבנק הפועלים?

לקוחות פרטיים בבנק הפועלים יכולים לבחור בין מגוון סוגי חשבונות, כמו למשל חשבון פרטי למעבירי משכורת, חשבון פועלים YOUNG לבני נוער, פועלים לחיילים וחשבון סטודנט. כל סוג חשבון מציע הטבות והנחות שונות, כמו פטורים מעמלות, כרטיסי אשראי חינם ותנאי הלוואה מועדפים.

איך ניתן לפתוח חשבון בבנק הפועלים ומהן העלויות הכרוכות בניהול חשבון?

ניתן לפתוח חשבון בבנק הפועלים באינטרנט באמצעות האפליקציה של הבנק, או באחד מסניפיו. העלויות הכרוכות בניהול חשבון משתנות בהתאם לסוג החשבון ולשירותים המשמשים, עם אפשרויות כגון מסלול תשלום לפי שימוש, מסלול עמלות בסיסי ומסלול עמלות מורחב.

האם ניתן לנייד חשבון לבנק הפועלים מבנק אחר?

ראשית, יש לפתוח חשבון בבנק הפועלים. לאחר פתיחת החשבון, ניתן לנייד אליו בקליק וללא תשלום את כל הפעילות הפיננסית שלכם. עליכם להגיש בקשה באתר הבנק, ומשם בנק הפועלים לוקח את כל הפעילות על עצמו, תוך שבעה ימי עסקים כל הפעילות שלכם תועתק לחשבון החדש שלכם בבנק הפועלים.

אולי יעניין אותך גם:

חשבונות בנק בישראל

בין הוראות הקבע, תשלומי החשבונות, הפלוס, המינוס, קווי האשראי, והיום הנכסף שבו המשכורת נכנסת - כמעט כל אחד ואחת מאיתנו חייבים חשבון בנק. איך יודעים...

פתיחת חשבון בנק: מדריך עם כל מה שחשוב לדעת

מאיזה גיל אפשר לפתוח חשבון בנק, מי זכאי לפתוח חשבון בנק, האם לבנק מותר לסרב לפתיחת חשבון, מתי אפשר לפתוח חשבון אונליין, באילו מקרים חייבים להגיע...