דלג לתוכן
בנק דיסקונט: פתיחת חשבון בנק דיסקונט

בנק דיסקונט: פתיחת חשבון בנק דיסקונט

מערך השירותים הפיננסיים של בנק דיסקונט מציע חשבונות פרטיים עם הטבות עד 4 שנים מיום פתיחת החשבון, הלוואות וכרטיסי אשראי עם הטבות מפתח דיסקונט, פיקדונות והשקעות, מסחר בניירות ערך, מט״ח, וכלים דיגיטליים מתקדמים לניהול החשבון שניתן לפתוח החל מגיל 14. בנק דיסקונט עסקים מתאים חשבונות לארגונים בכל הגדלים, והלקוחות מקבלים שירות בכ-100 סניפים, במוקד טלבנק דיסקונט, או בערוצי בנקאות אישית בדיגיטל

בנק דיסקונט הוא אחד מחמשת הבנקים הגדולים בישראל. דיסקונט, שהוקם בשנת 1935 והחל את דרכו במלון קטן בנחלת בנימין שבתל אביב, הפך לאחד המוסדות הכלכליים המובילים שמספק פתרונות לצרכים של אנשים פרטיים ועסקים כאחד. יותר ממיליון לקוחות מכל הסגמנטים מקבלים שירות בכ-100 סניפים בכל רחבי הארץ, בנוסף לשירותי בנקאות ישירה הניתנים באמצעות אפליקציה מתקדמת לטלפונים החכמים, אתר אינטרנט ידידותי, ומוקד הטלבנק המאפשר לבצע פעילות ללא בנקאי 24/7, או עם בנקאי בשעות הפעילות. 

בנק דיסקונט פרטיים

פתיחת חשבון בנק דיסקונט מעניקה שורה של הטבות עד ארבע שנים למצטרפים חדשים, ולפי סוגי חשבון:

בנק דיסקונט חשבון פרטי: חשבון בנק דיסקונט שמיועד לכל אחד, אולם המעבירים משכורת או מנהלים תיק השקעות בבנק, זכאים להטבות שונות לתקופות משתנות. לדוגמה, ההטבות למעבירי משכורת של 5,000 שקלים יינתנו לשנתיים, מ-7,000 עד 12,000 שקלים יקבלו את ההטבות לשלוש שנים, ומעל 12,000 שקלים יקבלו את ההטבות לארבע שנים. ההטבות כוללות 100% הנחה על עמלות בחשבון העו״ש, 100% הנחה על עמלת פנקסי שיקים רגילים ופטור מדמי כרטיס אשראי בכפוף לשימוש חודשי בגובה 2,000 שקלים. בנוסף ניתנים תנאים מיוחדים בהלוואות והנחות על עמלות בפעילות בניירות ערך.

חשבון צעירים דיסקונט: פתיחת חשבון בנק דיסקונט מתאפשרת מגיל 14 בליווי הורים, ומגיל 16 ניתן לעשות זאת לבד באפליקציה של דיסקונט. ההטבות ניתנות מהיום הראשון, והתנאים למשיכת מזומן או שימוש בכרטיס הבנק/כרטיס אשראי משתנים בהתאם לגיל. הטבות חשבון צעירים בדיסקונט נמשכות עד גיל 25 (כולל), והן כוללות פטור מעמלות עו״ש כמו משיכת מזומן מכספומט, הפקדות צ׳קים ומזומן, כרטיס אשראי ללא דמי כרטיס חודשיים, כרטיס נטען לצעירים מתחת לגיל 16, התכתבות עם בנקאי באפליקציה עד השעה 19:00, אתר משרות לצעירים. 

דיסקונט סטודנטים: פתיחת חשבון בנק דיסקונט לסטודנטים לתואר ראשון מתאפשרת עד גיל 32 ביום ההצטרפות, ותקופת הזכאות להטבות היא ארבע שנים. ההטבות כוללות פטור מעמלות פקיד וערוץ ישיר, פטור מדמי כרטיס אשראי על חלק מסוגי הכרטיסים, פנקסי צ׳קים בחינם ללא הגבלה, הטבות בניירות ערך, הלוואות בתנאים מיוחדים, הטבות נוספות באפליקציית iStudent ועוד. 

חיילים ומשוחררים בדיסקונט: פתיחת חשבון בנק דיסקונט חיילים ומשוחררים מעניק הטבות החל מרגע הגיוס ועד היום האחרון של גיל 25. בין היתר, תקבלו 100% הנחה על עמלות העו״ש העיקריות כמו משיכה מכספומט והפקדות, כרטיס ויזה חיילים ללא דמי כרטיס, הטבה בניירות ערך ומט״ח, ומגוון פיקדונות שיאפשרו לכם לחסוך לטיול הגדול או ללימודים. 

חשבונות לקבוצות מיוחדות: בנק דיסקונט מציע תנאים מיוחדים לקבוצות שונות, כמו למשל חבילת בונוס לעובדי הוראה, חשבונות עובדי מדינה, והטבות בחשבון לעובדי הייטק. ההטבות כוללות פטורים נרחבים מעמלות עו״ש, כרטיסי אשראי, הלוואות בתנאים אטרקטיביים, דמי ניהול מופחתים בתיק ההשקעות ועוד.

אילו מוצרים פיננסיים דיסקונט מציע ללקוחות?

דיסקונט משכנתאות: בנק דיסקונט משלב בין שירות אישי לכלים דיגיטליים בנטילת משכנתאות, עם מדריכים דיגיטליים שעושים סדר. בבנק מתאימים משכנתאות לצרכים שונים כמו דירה ראשונה, משפרי דיור, או דירה להשקעה, במגוון רחב של מסלולים. יועצות ויועצי משכנתא דיסקונט זמינים בסניפים בשעות נוחות, באתר ואפליקציה של הבנק. 

הלוואות דיסקונט: בנק דיסקונט מציע מגוון סוגים של הלוואות לצרכים שונים, כמו למשל הלוואה לחתונה, הלוואות לסטודנטים, הלוואה לרכב, הלוואה לחיילים ועוד. קיימת אפשרות גם של הלוואה דיסקונט לכל מטרה, או הלוואה דיסקונט מיידית שנכנסת לחשבון באופן מיידי בבקשה דרך האפליקציה של הבנק. לקוחות חדשים זכאים להלוואות בתנאים מיוחדים בפריסת תשלומים נוחה ובריבית אטרקטיבית. 

פיקדונות דיסקונט: דיסקונט מציע פיקדונות וחסכונות מסוגים שונים ולטווחי זמן משתנים. בין היתר, בנק דיסקונט מאפשר סגירת סכום כסף בפיקדונות בריבית קבועה או משתנה, פיקדונות צמודי מט״ח, פיקדונות בהוראת קבע עם תקופות נזילות משתנות - חודשי, רבעוני, חצי-שנתי, שנתי, או עד ליעד ללא תחנות יציאה. בנוסף, מעת לעת קיימים פיקדונות במבצע עם ריבית אטרקטיבית במיוחד לזמן מוגבל. 

כרטיס אשראי דיסקונט: בנק דיסקונט מציע מתאים כרטיסי אשראי באופן אישי לכל לקוח על פי הצרכים שלכם. ניתן לקבל כרטיס אשראי דיסקונט ויזה, דיינרס, דיינרס אקסטרה, פליי קארד, או מפתח 2go. החל מכרטיס נטען לבני נוער מגיל 14, דרך חיילים עם מועדון יותר, ועד למבוגרים שרוצים לקבל הטבות והנחות באמצעות כרטיס אשראי מפתח דיסקונט.

מוצרי ושירותי דיגיטל: בנק דיסקונט מאפשר הפקדת צ׳קים באמצעות הסלולר ללא הצורך להגיע לסניף 24/7, ווידג׳ט שוק ההון למעקב אחר ניירות ערך ללא פתיחת האפליקציה, מידע במסרונים על מצב החשבון, אפליקציה חינמית לשעוני Apple, ועוד. 

בנקאות פרטית דיסקונט: בנק דיסקונט מספק ללקוחות בנקאות פרטית יועצי השקעות בבורסות בארץ ובעולם, פיקדונות שקליים ומט״ח, קרנות, ועוד. בנוסף הבנק מעמיד ללקוחותיו צוות מומחים לשוק ההון. 

בנק דיסקונט עסקים

בנק דיסקונט עסקים הוא הזרוע המותאמת לצרכים הפיננסיים המגוונים של עסקים מכל הסוגים, החל מעסקים קטנים ובינוניים ועד לתאגידים גדולים. לעסקים קטנים, בנק דיסקונט עסקים לעסקים קטנים יכולים לקבל סיוע בצעדים ראשונים לפתיחת העסק, הלוואות בערבות מדינה, הלוואות לעסקים קטנים, וייעוץ פנסיוני. בנוסף, הבנק מאפשר פתיחת חשבון פרטי לבעלי עסקים, שינוהל על ידי אותו צוות של החשבון העסקי - הכל תחת קורת גג אחת. בנק דיסקונט עסקי מציע חשבונות ייעודיים לעסקים בינוניים, עם שירות אתר בנק דיסקונט עסקים פלוס, המספק מידע ברור ונגיש על פעילות העסק. לקוחות מסחריים מקבלים גישה לחדר העסקאות של דיסקונט עסקים, סחר חוץ, שוק ההון, מט״ח, ומגוון כלים מתקדמים לניהול חשבון בנק דיסקונט עסקים מכל מקום, 24/7.

פתיחת חשבון בנק דיסקונט

פתיחת חשבון בנק דיסקונט היא הליך קצר ונוח. ניתן לפתוח חשבון חדש בדיסקונט בכמה דרכים, הראשונה היא ישירות מול נציג הבנק שיעזור בתהליך וגם יכול לייעץ ולהסביר על מגוון השירותים המוצעים וההטבות בעת פתיחת חשבון בדיסקונט. על מנת לשוחח עם נציג הבנק יש למלא את הפרטים שלכם כאן בעמוד ונציג יחזור אליכם להמשך התהליך. 

אופציה נוספת היא באמצעות האפליקציה - ראשית עליכם להוריד את האפליקציה של הבנק. הזינו פרטים, סקרו את תעודת הזהות שלכם וצלמו סלפי, הקריאו את ההצהרה, וזהו. הבקשה לפתיחת חשבון בנק דיסקונט עוברת לבנקאי שיחזור אליכם לסיום התהליך בשעות הפעילות. שימו לב, פתיחת חשבון דיסקונט באפליקציה אפשרית רק מעל גיל 16 ולפתיחת חשבון יחיד. ניתן לפתוח חשבון בדיסקונט גם בסניפים, ואפשר לקבוע תור מראש דרך מוקד טלבנק לחיסכון בזמן. 

צעירים מגיל 14 עד 16 צריכים להגיע עם מבוגר לסניף, מעל גיל 16 יש להגיע לסניף עם אחד ההורים אם מעוניינים בכרטיס אשראי. אזרחי ארצות הברית שגרים בישראל (כולל גרין קארד) צריכים להגיע לסניף. 

כמה עולה פתיחת חשבון דיסקונט וניהולו

פתיחת חשבון בנק דיסקונט אינה כרוכה בתשלום. עמלת פקיד לפעולות הנפוצות כמו הפקדת מזומן ומשיכה, הפקת תדפיסים, העברה לחשבון אחר בבנק או בבנק אחר, משיכה והפקדת צ׳קים, תשלומי שוברים עומדת על 5.90 שקלים. פעולה דומה בערוץ ישיר בעלות 1.85 שקלים. קיימת עמלת מינימום של 5.90 בחודש גם אם לא בוצעה אף פעולה. ניתן להצטרף למסלול בסיסי הכולל עד פעולת פקיד אחת ו-10 פעולות בערוץ ישיר בעלות של 9 שקלים בחודש, או מסלול מורחב עד 10 פעולות פקיד ו-50 פעולות בערוץ ישיר ב-25 שקלים לחודש. 

*התעריפים שצוינו נכונים ליום פרסום המאמר, ינואר 2024

בנק דיסקונט- שאלות ותשובות

אילו שירותים קיימים עבור לקוחות בנק דיסקונט פרטיים?

בנק דיסקונט מציע מגוון אפשרויות חשבון לאנשים פרטיים, כל אחת מותאמת לצרכים ספציפיים. הטבות, כמו 100% הנחה בעמלות עו"ש ובעמלות פנקסי צ'קים רגילים, זמינות למי שמעביר משכורת או מנהל תיק השקעות בבנק. ניתן לפתוח חשבון צעירים בדיסקונט מגיל 14, עם הטבות הכוללות פטורים מעמלות שונות, כרטיס אשראי ללא עמלות חודשיות ועוד. חשבונות נוספים שמעניקים הטבות: דיסקונט סטודנטים, חיילים וחיילים משוחררים, עובדי הוראה, עובדי מדינה, ועובדי הייטק.

אילו מוצרים פיננסיים מציע בנק דיסקונט ללקוחותיו?

דיסקונט משכנתאות מכל הסוגים (דירה ראשונה, משפרי דיור, או דירה להשקעה), הלוואות לצרכים כמו חתונה, הלוואה דיסקונט סטודנטים, אפשרויות הפקדה וחיסכון שונות ובהן פיקדונות בריבית קבועה או משתנה, פיקדונות צמודים מט"ח ופיקדונות בהוראת קבע עם תקופות נזילות משתנות. בנוסף, בנק דיסקונט מציע כרטיסי אשראי מותאמים אישית וכן מגוון מוצרים ושירותים דיגיטליים כמו הפקדת צ'קים בטלפון הנייד.

איך עובד תהליך פתיחת חשבון בנק דיסקונט?

פתיחת חשבון בנק דיסקונט היא תהליך פשוט ונוח, ניתן להשאיר פרטים באתר ונציגי הבנק יחזרו אליכם וייעצו ויסיעו בהצטרפות זריזה. ניתן גם לפתוח חשבון דרך האפליקציה של הבנק. לאחר שליחת הבקשה היא נבדקת על ידי בנקאי שיחזור אליכם לסיום הטיפול בשעות הפעילות. פתיחת חשבון דרך האפליקציה זמינה מעל גיל 16 ולחשבון יחיד (לא חשבון משותף).

מהן העלויות הנלוות לפתיחה וניהול של חשבון בנק דיסקונט?

עמלות פקיד נפוצות כמו הפקדה ומשיכת מזומנים, הפקת תדפיסים, העברת כספים עומדות על 5.90 שקלים, או 1.85 שקלים בערוץ ישיר. קיימת עמלה חודשית מינימלית של 5.90 ₪, גם אם לא מבוצעות פעולות. ניתן להצטרף למסלולי עמלות, המסלול הבסיסי עד פעולת פקיד אחת ו-10 פעולות ערוץ ישיר ב-9 שקלים לחודש או מסלול מורחב עד 10 פעולות פקיד ו-50 פעולות ערוץ ישיר ב-25 שקלים לחודש.

אולי יעניין אותך גם:

פתיחת חשבון בנק: מדריך עם כל מה שחשוב לדעת

מאיזה גיל אפשר לפתוח חשבון בנק, מי זכאי לפתוח חשבון בנק, האם לבנק מותר לסרב לפתיחת חשבון, מתי אפשר לפתוח חשבון אונליין, באילו מקרים חייבים להגיע...

חשבונות בנק בישראל

בין הוראות הקבע, תשלומי החשבונות, הפלוס, המינוס, קווי האשראי, והיום הנכסף שבו המשכורת נכנסת - כמעט כל אחד ואחת מאיתנו חייבים חשבון בנק. איך יודעים...