דלג לתוכן
ONE ZERO בנק וואן זירו: פתיחת חשבון One Zero

ONE ZERO בנק וואן זירו: פתיחת חשבון One Zero

בנק וואן זירו נמצא בחזית החדשנות והקדמה של המוסדות הפיננסיים, מאתגר את התפיסות הבנקאיות המסורתיות ומציע פתרונות פיננסיים ייחודיים המותאמים לצרכים של כל אחד ואחת מלקוחותיו. אילו תכונות ייחודיות לבנק דיגיטלי החדש, מהם המוצרים הפיננסיים שקיימים עבור הלקוחות, מהם המסלולים וכמה עולה להצטרף לכל מסלול, וכמובן – איך פותחים חשבון ONE ZERO?

רוצה לקבל ייעוץ והצעה לפתיחת חשבון בנק?

אחרי כ-40 שנה שלא קם בנק חדש בישראל, הגיע אלינו בנק ONE ZERO שהתכוון לשנות את מערכת היחסים שלנו עם המוסד הכלכלי שהחיים שלנו ממש תלויים בו. הרוב המוחלט של לקוחות הבנקים "נולדים" לבנק שלהם, ומיעוט קטן מבצע סקרי שוק ועובר בין הבנקים. במילים אחרות, סביר להניח שהבנק שבו פתחתם "חשבון צעיר" כשהייתם בני נוער, יהיה הבנק שלכם גם בשנות ה-30, ה-40, וה-50 לחייכם. את הנתון הזה בדיוק האנשים שמאחורי ONE ZERO מנסים לאתגר, באופן שמבדל את וואן זירו מהבנקים האחרים. 

מה זה בנק ONE ZERO?

1 במרץ 2021 הוא תאריך משמעותי בהיסטוריה הכלכלית של ישראל, עם הפתיחה הרשמית של פעילות בנק וואן זירו. ONE ZERO הוא בנק דיגיטלי עצמאי לחלוטין, כלומר לא מדובר בזרוע דיגיטלית של אחד הבנקים המסורתיים בניסיון לפנות ללקוחות צעירים. הבנק פועל אך ורק באפליקציה ייעודית, ללא סניפים, ללא נדל"ן ומשאבים יקרים, מה שמאפשר לו להתמקד בשירות וביצירת כלים פיננסיים ללקוחות, שמצדם יכולים ליהנות משורת שירותים ללא עמלות או בעלות נמוכה. 

בנק ONE ZERO מפעיל מערכות אבטחת מידע המתקדמות ביותר שקיימות, ופועל ברישיון ותחת פיקוח מלא של בנק ישראל, כך שאין סיבה לחשוש לביטחון הכסף שלכם. 

אילו מסלולים בנק וואן זירו מציע?

ONE ZERO מציעים שלושה מסלולים, אחד ללא תשלום חודשי קבוע אלא על פי שימוש שנקרא מסלול ZERO, ושניים נוספים עבור דמי שימוש חודשיים קבועים – ONE, ומסלול +ONE. בכל אחד מהמסלולים ניתן לפתוח חשבון יחיד או חשבון משותף. 

מסלול ZERO: במסלול זה, לקוחות וואן זירו נהנים מפטור מורחב מעמלות חשבון העו"ש, כולל פטור מעמלת הקצאת אשראי הנהוגה במרבית הבנקים. כרטיס אשראי בין-לאומי יישלח אליכם עד פתח הבית ללא תשלום וללא דמי שימוש חודשיים. שירות הלקוחות זמין עבור לקוחות הבנק במסלול זירו בצ׳אט או בטלפון 24 שעות ביממה, שישה ימים בשבוע, ואם אתם מחזיקים בתיק השקעות או מנהלים מסחר בשוק ההון – תיהנו מפטור מדמי ניהול. המסלול ללא דמי שימוש חודשיים קבועים. 

מסלול ONE: בנוסף לכל מה שקיים במסלול ZERO, לקוחות ONE ZERO במסלול זה נהנים גם מחשבון מט"ח וקניות בחו"ל ללא תשלום עמלה, כולל שימוש בכרטיס בחו"ל ומשיכת מזומן. מדי יום מתבצעת סריקה יומית של החשבון בשירות "צ׳ק אפ פיננסי" לשיפור מצב הכסף שלכם. צוות מומחים של הבנק מספק ייעוץ לניהול כספים אישי כדי למקסם את הנכסים הכלכליים שלכם, ובהתאם לאירועים משמעותיים בכלכלה – תקבלו תובנות והשפעה על הכסף שלכם. עוד במסלול ONE, פיקדון יומי בריבית משתנה אטרקטיבית בתוכנית חיסכון שניתנת למשיכה מדי יום, הטבה בעמלות קנייה ומכירה של ניירות ערך, ייעוץ פנסיוני אישי, ופטור מעמלת ערבות בנקאית עד 30 אלף שקלים. המסלול בעלות 49 שקלים לחודש בחשבון יחיד, 59 שקלים לחודש בחשבון משותף. 

מסלול +ONE: בנוסף לכל ההטבות שקיימות בשני המסלולים האחרים, בנק וואן זירו מציע ללקוחות במסלול המתקדם ביותר גם חבילת מסחר חודשית בניירות ערך, שכוללת 10 פעולות קנייה ומכירה ללא הגבלת סכום. המסלול הזה בעלות חודשית של 119 שקלים לחודש בחשבון יחיד, 139 שקלים לחודש בחשבון משותף. 

*כל המחירים והמסלולים נכונים ליום פרסום הכתבה, נובמבר 2023. 

אילו מוצרים פיננסיים קיימים ב-ONE ZERO?

וואן זירו מסגרת אשראי מידית: בהתאם לשיקול דעת הבנק, לקוחות וואן זירו שיהיו מעוניינים בכך, יוכלו לקבל מסגרת עו"ש מידית. אם תהיו מעוניינים בהמשך לשנות את גובה המסגרת, תוכלו לעשות זאת באפליקציה באופן עצמאי. 

כרטיס אשראי ONE ZERO בין-לאומי: בנק וואן זירו מספק כרטיס אשראי או דביט תחת מותג מאסטרקארד. במסלולי +ONE ו-ONE קיימת הטבת 0% עמלת המרת מט"ח בכרטיס. המשמעות: חיסכון משמעותי בחופשות וברכישות בחו"ל. ניתן לחבר את הכרטיס בקלות לארנקים הדיגיטליים Apple pay ו-Google pay, ואין דמי כרטיס חודשיים עבור השימוש בכרטיס. 

הלוואות ONE ZERO: המערכות המתקדמות של בנק וואן זירו פועלות על פי מודלים חכמים שיודעים להתאים הלוואות באופן אישי לכל לקוח. המודלים בוחנים את יכולת ההחזר שלכם וכך לחסוך לכם בעלויות הריבית. מנהלי הכספים מספקים המלצות וייעוץ על הלוואות ONE ZERO, דרכי מימון מיטביות, לאחר בירור הצרכים שלכם ומטרת ההלוואה. 

פקדונות ONE ZERO: בנק וואן זירו מציע ללקוחותיו תוכניות חיסכון ופיקדונות בריביות אטרקטיביות ללא קשר לסכום ההפקדה. פיקדונות ONE ZERO מגיעים בשלל אפשרויות משיכה – יומית, חודשית ושנתית. 

פתיחת חשבון ONE ZERO - השתכנעתי, איך פותחים חשבון בנק וואן זירו?

פתיחת חשבון וואן זירו יכולה להעשות בשתי דרכים, הראשונה באופן אישי בעזרת נציג הבנק שיכול גם לייעץ ולתת הסברים על השירותים המוצעים ולשם כך כל שתצטרכו לעשות הוא למלא את הפרטים שלכם כאן בעמוד ונציג יחזור אליכם להמשך התהליך.

מלאו פרטים ונציג בנק ONE ZERO יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

האפשרות השניה היא באופן עצמאי על ידי הורדת האפליקציה מחנות האפליקציות של Apple או אנדרואיד. ניתן גם לסרוק קוד להורדת היישום. לאחר מכן תתבקשו להזין את מספר הטלפון שלכם, שיקושר לחשבון הבנק. באפליקציה תישאלו מספר שאלות שכוללות כמובן את מספר תעודת הזהות שלכם, ותוך 7-10 דקות עבר יהיה לכם חשבון בבנק וואן זירו. עד שבוע לאחר אישור פתיחת החשבון יגיע אליכם כרטיס אשראי ONE ZERO החדש שלכם, ותוכלו להתחיל לחוות את שלל השירותים הייחודיים שהבנק מציע ללקוחותיו. 

בשלב הזה, ניהול חשבון הבנק מתבצע באפליקציה, ולשם כך יש צורך במכשיר טלפון חכם (סמארטפון). לא ניתן לפתוח חשבון צעיר, כלומר רק בנות ובני 18 ומעלה יכולים להצטרף ללקוחות הבנק. בנוסף, מאפשר ONE ZERO פתיחת חשבון רק לתושבי ישראל ללא תושבות מס זרה וללא אזרחות אמריקאית. 

עצמאיים שהם עוסק פטור או עוסק מורשה יכולים לפתוח גם הם חשבון, אך בשלב זה עדיין אין חשבונות עסקיים לחברות. כדאי לציין שלא ניתן עדיין להפקיד מזומן לחשבון, אלא רק בהעברות מקוונות, אך בבנק וואן זירו מבטיחים כי הם עובדים על פתרון לנושא. 

בנק ONE ZERO- שאלות ותשובות

מה היתרון של פתיחת חשבון בנק ONE ZERO בהשוואה לבנקים מסורתיים?

בנק וואן זירו הוא בנק דיגיטלי עצמאי הפועל אך ורק באמצעות אפליקציה ייעודית, ללא סניפים פיזיים או נדל"ן יקר. אופן הפעולה הזה מאפשר לבנק להתמקד במתן שירות איכותי ויצירת כלים פיננסיים חדשניים ללקוחותיהם, לרוב בעלות נמוכה יותר או ללא תשלום כלל, בהתאם למסלול הנבחר.

מהן התכונות הייחודיות של שלושת המסלולים שמציע בנק וואן זירו?

בנק ONE ZERO מציע שלושה מסלולים: מסלול ZERO: ללא תשלום חודשי קבוע עם מגוון שירותים חינמיים פטור ממרבית עמלות עו"ש, כרטיס אשראי בין-לאומי, פטור מדמי ניהול מסחר בשוק ההון, והטבות נוספות. מסלול ONE: מוסיף הטבות כמו חשבון מט"ח וייעוץ פיננסי יומי תמורת תשלום חודשי קבוע. מסלול +ONE: כל ההטבות של שני המסלולים האחרים בתוספת חבילת מסחר בניירות ערך חודשית, בתשלום חודשי קבוע גבוה יותר. 

מי יכול לפתוח חשבון בבנק ONE ZERO?

תושבי ישראל בני 18 ומעלה, ללא תושבות מס זרה וללא אזרחות אמריקאית יכולים לפתוח חשבון תוך דקות בודדות באפליקציה. הבנק מציע חודשיים התנסות בחינם בכל אחד מהמסלולים שבתשלום חודשי ללא התחייבות. כל אחד מסוגי החשבונות קיימים במסלול יחיד או במסלול משותף. עצמאים שהם עוסק פטור או מורשה יכולים לפתוח חשבון בנק, אך אין בשלב זה מסלולים עסקיים לחברות.  

כמה עולה פתיחת חשבון וואן זירו?

פתיחת חשבון ONE ZERO אינה כרוכה בתשלום. מסלול ZERO ניתן ללא תשלום דמי שימוש חודשיים, אלא על פי השימושים האישיים שלכם תוך מתן פטור מורחב מעמלות שנהוגות בבנקים אחרים. מסלול ONE כרוך בעלות חודשית של 49 שקלים לחשבון יחיד או 59 שקלים לחשבון משותף, ומסלול +ONE כרוך בדמי ניהול חודשיים של 119 שקלים בחשבון יחיד, או 139 שקלים בחשבון משותף. *כל המחירים והמסלולים נכונים ליום פרסום הכתבה, נובמבר 2023. 

אולי יעניין אותך גם:

חשבונות בנק בישראל

בין הוראות הקבע, תשלומי החשבונות, הפלוס, המינוס, קווי האשראי, והיום הנכסף שבו המשכורת נכנסת - כמעט כל אחד ואחת מאיתנו חייבים חשבון בנק. איך יודעים...

פתיחת חשבון בנק: מדריך עם כל מה שחשוב לדעת

מאיזה גיל אפשר לפתוח חשבון בנק, מי זכאי לפתוח חשבון בנק, האם לבנק מותר לסרב לפתיחת חשבון, מתי אפשר לפתוח חשבון אונליין, באילו מקרים חייבים להגיע...