סקין בוסטר- להחזיר את הזוהר לעור הפנים

טיפול חדשני לשיפור מראה עור הפנים, טשטוש קמטוטים וצלקות והחזרת הלחות והזוהר לעור. מהו טיפול סקין בוסטר, למי זה מתאים, איך מתבצע הטיפול, מחירים ועוד
רוצה לקבל ייעוץ והצעה לתוכנית טיפולים?

סקין בוסטר – טיפול חדשני בטכנולוגיה מתקדמת לשיפור העור והעלמת קמטים עדינים.

מה זה סקין בוסטר?

סקין בוסטר הוא חומר עם מרקם ייחודי על בסיס חומצה היאלורונית. את ה-Skin Booster מזריקים לתת עור בדקירות זעירות ושטחיות וכך מחדירים את החומר לשכבת הדרמיס השטחית של העור על מנת להזין אותו (שלא כמו חומרי המילוי האחרים אותם מזריקים לשכבות העור העמוקות יותר). הסקין בוסטר הוא לא חומר שיוצר נפח כמו חומרי מילוי, אלא חומר המעודד ייצור של סיבי קולגן ושל אלסטין עקב ספיחת מים ושמירה על לחות העור ובכך מחזיר את הרעננות, החיוניות והזוהר לעור שנראה עייף, לעור יבש ולעור עם קמטוטים ו/או צלקות אקנה עדינות ועוזר ליצור מראה יותר מתוח ואלסטי לעור.

למי מתאים טיפול סקין בוסטר?

הטיפול בסקין בוסטר מתאים לכל סוגי העור גם של גברים וגם של נשים בכל הגילאים ויעיל במיוחד בטיפול בעור יבש ודהוי, עור הסובל מנזקי שמש ועישון ובטיפול בסימנים, קמטוטים וצלקות עדינות. הטיפול נעשה לרוב באזור הפנים והצוואר, אך בהחלט מתאים גם לאזור המחשוף ולכפות הידיים.

כל כמה זמן צריך לעשות טיפול?

כיוון שככל שאנו מתבגרים, ייצור החומצה ההיאלורונית הטבעית בגוף פוחת, הזרקה חוזרת של סקין בוסטר המבוסס על חומצה מחדשת את הרקמות, מטשטשת קמטוטים וצלקות ונותנת לעור מראה זוהר. לרוב מומלץ לחזור על הטיפול לאחר כחודש מהטיפול הראשון ואז כעבור שלושה חודשים. לאחר מכן יש לחזור על הטיפול אחת לחצי שנה על מנת לשמור על התוצאות בקביעות.

ניתן גם לעשות טיפול בסקין בוסטר בין שבוע ל-10 ימים לפני מאורע בו מעוניינים שהפנים יראו זוהרות.


סקין בוסטר

מהלך טיפול סקינבוסטר

הטיפול נמשך בין 15-20 דקות, תחת אלחוש מקומי. לרוב הטיפול אינו כרוך בכאבים אך יכולה להיות מידה קלה של אי נוחות. לעיתים לאחר הטיפול תורגש רגישות באזור המטופל ואף נפיחות קלה או שטפי דם זעירים שצפויים לעבור לאחר מספר ימים אז ניתן יהיה לראות את התוצאות הסופיות.

סקין בוסטר מחיר

המחיר של טיפול סקין בוסטר תלוי במרפאה הנבחרת, במצב העור ומספר המזרקים הנדרש. עלותו של מזרק של סקין בוסטר היא בסביבות 1400-1500 ₪. מרפאות רבות מתמחרות את שלושת הטיפולים הראשונים כסדרה כאשר לרוב נדרשים בין 3-4 מזרקים והתמחור נע בין 3500-5000 ₪. 


מאילו מרפאות לרפואה אסתטית תרצה/י לקבל הצעות?
loading

סקין בוסטר שאלות ותשובות

מה זה סקין בוסטר?
סקין בוסטר הוא טיפול מתקדם בחומר חדשני המבוסס על חומצה היאלורונית לשיפור מראה העור והעלמת קמטים עדינים וצלקות. לעוד מידע על סקין בוסטר בכמהזה אסתטיקה
מתי מומלץ לעשות טיפול סקין בוסטר?
סקין בוסטר מומלץ כאשר העור נראה עייף ודהוי, כאשר העור יבש ורוצים להחזיר לו לחות, אלסטיות ומראה זוהר וגם כאשר רוצים לטשטש קמטוטים וצלקות עדינות.
איך מתבצע טיפול סקינבוסטר?
את החומר Skin Booster מזריקים בדקירות זעירות ושטחיות המחדירות אותו לשכבת הדרמיס השטחית של העור שם הוא מזין אותו ומעודד ייצור של סיבי קולגן ואלסטין.
סקין בוסטר מחיר?
טיפולי סקין בוסטר מתומחרים לרוב כסדרה של 3 טיפולים ראשוניים ואח"כ כל טיפול לפי מספר המזרקים שהשתמשו בהם בכל טיפול. עלות כל מזרק נעה בין 1400-1500 ש"ח.

אולי יעניין אותך גם:

מרפאות לרפואה אסתטית

קר לייזר רפואה אסתטית

מאוחדת רפואה אסתטית

מכבידנט רפואה אסתטית

סקירה מטעם כמהזה על שירותי רפואה אסתטית ברשת פרופורציה 5599*

נאטורפיל רפואה אסתטית

כללית אסתטיקה רפואה אסתטית