דלג לתוכן
ביוטי קליניק: רשת מרפאות לאסתטיקה רפואית מתקדמת

ביוטי קליניק: רשת מרפאות לאסתטיקה רפואית מתקדמת

מילוי שפתיים, טיפול בקמטים במצח, טיפול בקמטי הבעה ברקות, החזרת הנפח לשקעים שמתחת לעיניים, ופיסול קו הלסת - אלו הם רק חלק מטיפולי אסתטיקה מתקדמים ברשת המרפאות Beauty Clinic מבית סופר-פארם

עד לפני לא הרבה מאוד שנים, טיפולי הצערת הפנים היו מורכבים ומסובכים וכדי להוריד כמה שנים מהמראה שלנו היינו צריכים לערב סכין מנתחים. ההליכים האלה היו מורכבים, יקרים, כואבים, עם זמן החלמה ממושך ושמורים לאלפיון מאוד מסוים. בשנים האחרונות המדע מאפשר כמעט לכל אחד ואחת לעבור טיפולי אנטי אייג׳ינג ללא ניתוח, בשילוב של הזרקה עם מכשור טכנולוגי מתקדם. ביוטי קליניק, רשת מרפאות אסתטיקה רפואית מבית סופר-פארם, מנגישה מגוון טיפולי הזרקות, מילויים, פיסולים ועוד שלל טיפולים לעור הפנים בשיטה משולבת, עם מכשור מתקדם ועם הגב החזק והמקצועי של סופר-פארם. 

מילוי שפתיים בהזרקות במרפאות Beauty Clinic

לא מעט נשים מחפשות מידע על בוטוקס בשפתיים, אבל כבר כעת נוריד את זה מהשולחן - אין דבר כזה בוטוקס בשפתיים. המילה ״בוטוקס״ הפכה לשם גנרי עבור כל סוג טיפול אנטי אייג׳ינג, אבל פיסול שפתיים או מילוי שפתיים בהזרקות הוא הליך אחר לגמרי. בעבר נעשה שימוש בחומרי מילוי קבועים כמו סיליקון, אך כיום נעשה שימוש נרחב בחומצה היאלורונית. השימוש בחומצה היאלורונית למילוי שפתיים מסייע גם לשפר את מראה הקמטים שמסביב לפה ולשפר את מרקם העור. את התוצאות של מילוי שפתיים ניתן לראות בדרך כלל בסמוך לביצוע הטיפול והן נשארות לחודשים ארוכים. בפגישת הייעוץ יוסבר לכמה זמן לצפות שיראו את התוצאות עד הטיפול הבא. בנוסף למילוי שפתיים, רופאי ביוטי קליניק יכולים לשלב גם הזרקות ומכשור רפואי מתקדם על מנת לטפל בקמטוטים שסביב הפה ולשיפור מראה הקמטים הללו באזור הזה. 

הפתרון של ביוטי קליניק לקמטים במצח

אזור המצח והרקות שלנו חשופים לקמטים רבים שמכונים קמטי הבעה. אנחנו מזיזים את הגבות שלנו כשאנחנו מדברים, מביעים איתן פליאה, שמחה, וגם כעס, כך שאין שום פליאה על הקמטים הללו. בקמטים שבמצח אפשר לטפל באמצעות הזרקות בוטוקס. בוטוקס, או בשמו המלא בוטולינום, הוא חלבון טבעי שיש לנו בגוף והוא מרפה את השרירים. ביומיים עד שבוע הבאים, השרירים שאליהם הבוטוקס יוזרק יהיו רפויים, כך שהם לא יוכלו עוד להתכווץ. באופן הזה נוצר המראה החלק, כלומר אין כאן החלקה של הקמט או מתיחה שלו, אלא פשוט הוא לא יכול עוד להיראות משום שהשריר לא זז שם יותר. בוטוקס במצח מסייע במניעת העמקה של הקמטים שכבר הופיעו. בנוסף, בזמן שאנחנו לא מפעילים את השרירים, אנחנו מונעים הופעת קמטים חדשים. 

ניתן להזריק בוטוקס גם בין הגבות, בדיוק באותו מקום שמתכווץ כשאנחנו עושים פרצוף זועף. בהנחה שאנחנו לא יכולים לא לכעוס בכלל, בוטוקס יכול לשפר את המראה באזור הזה. קמטי ההבעה שנוצרים באזור המצח שבין הגבות עלולים לגרום למראה מבוגר יותר ממה שמגיע לנו, וגם עייף יותר. המומחים של ביוטי קליניק יכולים לעזור להחזיר את המראה שלנו לגיל שבו אנחנו באמת מרגישים בנוח. 

ההמלצה לטיפול בוטוקס היא לרוב להזריק ל-3 איזורים: מצח, צידי העיניים ובין הגבות. ככלל מומלץ להתחיל עם טיפולים לקמטים במצח בסביבות גיל 30, אפשר גם לפני ובכל מקרה ההמלצה היא לא לחכות עד שהקמטים עמוקים מדי, משום שאז בוטוקס כבר יכול לא להועיל. התוצאות נראות בימים שלאחר ההזרקות ומלוא השפעתן ניכרת כשבועיים לאחר הטיפול. יש לחזור על ההזרקות מדי 3-6 חודשים בהתאם לייעוץ מרופאי ורופאות ביוטי קליניק. 

BEAUTY-CLINIC-APPOINTMENT

חומרי מילוי לקמטים ושקעים 

קודם דיברנו בעיקר על הזרקות לריכוך הקמטים בחלק העליון של הפנים וכאן אפשר להתחיל לדבר על הזרקת חומרי מילוי. אם בוטוקס נועד כדי לרפות את האזור שבו מזריקים אותו, חומצה היאלורונית וחומרים נוספים ממשפחת חומרי המילוי כגון סידן, ממלאים שקעים וקמטים וכך יוצרים מראה חלק יותר. באמצעות חומרי מילוי ממלאים איזורים שאיבדו נפח במרוצת השנים וממלאים קמטים עמוקים. בשיחת ייעוץ ואבחון עם רופאי רשת ביוטי קליניק תוכלו לבחון ביחד את האפשרויות ולהחליט איזה טיפול ובאילו חומרים יתאים. 

אל תעצמו עיניים - תטפלו בשקעים המעיקים

הזכרנו כבר את הביטוי ״מראה עייף״ ומה יוצר מראה עייף יותר משקעים מתחת לעיניים... הבעיה הזו קיימת גם אצל גברים וגם אצל נשים וכל אחד יכול לחפש את הפתרון האידיאלי עבורו באחת ממרפאות ביוטי קליניק סופר-פארם. המראה הנפול והעייף נוצר מאיבוד נפח ברקמות שבמרכז הפנים ומתחת לעיניים. את הנפח שאבד ניתן לרוב להשיב באמצעות הזרקת חומרי מילוי. העור שמתחת לעיניים הוא דק ודל ברקמת שומן תת-עורי. השילוב של נתוני הפתיחה הלא מזהירים שלו יחד עם תהליכי הזדקנות טבעיים גורמים לו להיראות דק, יבש, חסר חיוניות ועייף. שימו לב, לא מדובר בהעלמת שקיות מתחת לעיניים, זו בעיה אחרת שניתנת לטיפול רק בניתוח. כן ניתן לטשטש את המראה באמצעות טכניקות מיוחדות של הזרקת חומצה היאלורונית, וניתן להתייעץ על כך עם צוות ביוטי קליניק. 

פיסול פנים במרפאות ביוטי קליניק

הצוות של מרפאות Beauty Clinic מתמחה גם במגוון טיפולי פיסול פנים, ובהם פיסול אף, פיסול קו לסת ופיסול עצמות לחייהם. 

פיסול אף: הליך לא ניתוחי שמתבצע באמצעות הזרקת חומר מילוי. בניגוד לניתוח, אין צורך בהרדמה כללית ואין תהליך החלמה ארוך. את התוצאות רואים בדרך כלל בסמוך לביצוע הטיפול ולא צריך לחכות חודשים ארוכים עד לירידת הנפיחויות. בניגוד לניתוח אף, פיסול אף מתאים בעיקר לתיקון שקעים ובליטות ולעיצוב ופחות להליכים כמו הקטנת אף. 

פיסול קו לסת: עם הגיל, קו הלסת מאבד את צורתו, מיטשטש והופך לרפוי בגלל ירידה בכמות האלסטין והקולגן. באמצעות התערבות לא ניתוחית, ניתן להדגיש את קו הלסת ולפסל אותו בפעולה יחסית פשוטה וללא צלקות. 

פיסול עצמות לחיים: הליך לא ניתוחי זה נותן לפנים מראה מורם יותר, מדגיש את קווי המתאר, מעצב את שרירי הלסת ומבליט את עצמות הלחיים. המראה ההרמוני מושג באמצעות חומרי מילוי. 

מילוי שקעי הרכות: עם הגיל איזור הרקות הולך ומאבד נפח, מה שגורם לעיתים למראה מבוגר יותר ממה שאנחנו מרגישים. באמצעות חומרי מילוי ממלאים את האזור שאיבד נפח ומחזירים מראה חיוני יותר לצידי הפנים.

למה דווקא רשת ביוטי קליניק

פגישת ייעוץ מקצועית ומקיפה: רופאי ורופאות Beauty Clinic עורכים פגישת ייעוץ מקדימה שבה מתאמים ציפיות, מסבירים על כל הליך באופן מפורט ומלא וזו ההזדמנות לשאול כל שאלה שיש לקראת הטיפול. 

רופאים מוסמכים: הצוות הרפואי של ביוטי קליניק מורכב מאנשי מקצוע מובילים בעלי תואר MD ו-DMD  בעלי ניסיון בשיטות מתקדמות, שמשתמשים בחומרי מילוי מתקדמים ומומלצים. 

גב חזק: רשת מרפאות ביוטי קליניק סופר-פארם נהנות מהגב המקצועי החזק והאמין של רשת סופר-פארם, עם רופאים במקצועיות בלתי מתפשרת. 

רמת השירות: הצוות של ביוטי קליניק עומד לרשותך גם לאחר הטיפול. ניתן להגיע לפגישה נוספת לאחר הטיפול כדי לוודא שהכל עומד בציפיות ולערוך שיפורים קלים אם יש בכך צורך. 

ביוטי קליניק - שאלות ותשובות

אילו טיפולים אסתטיים אפשר לעשות ברשת ביוטי קליניק?

רשת ביוטי קליניק מציעה מגוון טיפולי אסתטיקה רפואית, ובהם פיסול אף, פיסול שפתיים, מילוי שקעים לעיניים, פיסול עצמות לחיים, עיצוב קו הלסת, פיסול סנטר, טיפול בקמטי הבעה באזור העיניים, טיפול בקמטי הבעה במצח וברקות, טיפול בקמטוטים מסביב לפה, שיפור מראה הצוואר, שיפור איכות העור, מילוי כפות ידיים ושורת טיפולי עור להבהרת כתמים ולשיפור מראה ושיקום העור. 

כמה טיפולים צריך לעשות כדי להגיע לתוצאה אידיאלית?

ברוב הטיפולים מדובר בפגישה להזרקות או מילוי שנמשכת מספר דקות. אם בעבר הנטייה הייתה לניתוח אחד וקבוע, היום מבינים שהניתוחים לא עוצרים את תהליך ההזדקנות ולכן מעדיפים טיפולים בהזרקות שניתן לחזור עליהם בנוחות ובמחיר נוח אחת למספר חודשים. 

איך אפשר לדעת איזה טיפול מתאים עבורי?

ברשת ביוטי קליניק לא מתחילים טיפול ללא פגישת ייעוץ מקדימה. במהלך הפגישה הרופא או הרופאה ישבו איתך, יקשיבו לציפיות ולרצונות שלך, וכך ביחד תחליטו מה ההליך או ההליכים הנכונים עבורך. יהיו מקרים שההמלצה תהיה לטיפול מסוג אחד, ובמקרים אחרים יומלץ על טיפול משולב. 

מי הצוות שעושה את הטיפולים ברשת ביוטי קליניק סופר-פארם?

רשת מרפאות ביוטי קליניק פועל בשיתוף עם צוות רפואי מוביל בתחום הרפואה האסתטית. כל הרופאים נושאים בתואר MD ו-DMD והם מוסמכים ובעלי ניסיון לטפל במכשור מתקדם, בשיטות מתקדמות ובחומרים איכותיים. 

עוד מידע על טיפולים ברפואה האסתטית

נלחמים בקמטים: מה גורם להם וכיצד לטשטש אותם

בוטוקס וחומצה היאלורונית כבר הפכו לביטויים נרדפים להעלמת קמטים. איך קמטים מופיעים, האם אפשר לעכב או למנוע את הופעתם, ומה עושים אם יש קמטים וקמטוטים...

בוטוקס - המדריך השלם של טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס: מה זה בוטולינום טוקסין, מתי אפשר להתחיל להזריק ומתי כבר מאוחר מדי, באילו אזורים אפשר להזריק בוטוקס, מה היתרונות בטיפולים אלה ומה מחיר...

אסתטיקה רפואית - טיפולים לשיפור מראה עור הפנים

אילו טיפולים קיימים כדי לשפר את מראה עור הפנים, מה זה טיפול מזותרפיה, איך עובד בוטוקס, וכיצד פותרים את בעיית השקעים מתחת לעיניים?

חומצה היאלורונית - אנטיאייג'ינג עם חומר הקסמים

מהן חומצות היאלורוניות, באילו טיפולים עושים הזרקת חומצה היאלורונית, איך והיכן מבצעים את הטיפולים, אילו הנחיות מיוחדות יש לפני ולאחר ההזרקה, וכמה זה...