דלג לתוכן
אסתטיקה ד"ר לוינגר: אסתטיקה רפואית

אסתטיקה ד"ר לוינגר: אסתטיקה רפואית

רשת המרפאות החדשה- אסתטיקה ד"ר לוינגר מקבוצת "עיניים- ד"ר לוינגר". מטרתה של הרשת לתת פתרונות אסתטיים מבוססי הזרקות ומכשור למגוון בעיות עור והאטת תהליכי הזדקנותו.

בין אם נודה בכך ובין אם לא, למראה החיצוני שלנו השפעה על הביטחון העצמי שאנו מפגינים, לרעה ולטובה. עם חלוף השנים, אנחנו מתחילים לשים לב ובדיוק רב לפגמים שמתחילים להופיע,"אוי הקמט הזה לא היה שם אתמול", "ממתי השפתיים איבדו מצורתן?". יהיו א.נשים שכל תהייה שכזאת יכולה לטלטל את עולמם, יהיו א.נשים שיקבלו את תהליך התבגרות העור בהשלמה ובאהבה ויהיו א.נשים שיעשו הכל בכדי למנוע את תהליכי ההזדקנות ולעכב אותם, גם אם זה אומר להתחיל בשגרת טיפוח עם מוצרי אנטי אייג'ינג. אבל מה קורה כאשר שגרת הטיפוח כבר לא מספיקה?

התשובה היא טיפולים אסתטיים. הרפואה המתקדמת מאפשרת לנו כיום מגוון שיטות וחומרים לטיפול בנזקי הזמן. קיימים פתרונות כגון הזרקות וטיפולי אנטי אייג'ינג שלא דורשים הליכים מורכבים ותוך זמן קצר התוצאות נראות לעין. הרפואה האסתטית נותנת מענה לקהל רחב שמתמודד עם חוסר ביטחון לגבי הנראות או רצון לשפר את המראה.

הזרקת בוטוקס במרפאות אסתטיקה ד"ר לוינגר - מדיקל

איך הבוטוקס מטשטש קמטים? תחילה נסביר שבוטוקס הוא שם מסחרי לבוטולינום טוקסין A. חומר זה מרפה את השריר אליו הוא מוזרק וכך, הקמטים, שמקורם בפעולת שריר (קמטי המצח, צדי העיניים ובין הגבות) מטשטשים ונמנעת ההעמקה שלהם. לכן, מלבד טיפול בקמטים קיימים (לדוגמה: קמטי הבעה), הבוטוקס יכול לעכב היווצרותם של קמטים עוד בצעירותינו אם מתחילים בזמן (סביבות גיל 30 ומעלה)  ומקפידים על תחזוקה תקופתית.

לבוטוקס יתרונות נוספים ויכול לפתור בעיות אסתטיות אחרות כגון הזעת יתר, שחרור סנטר קפוץ, כווץ אף בעת חיוך וכו'. בבוטוקס נעשה גם שימוש לצרכים רפואיים ובסה"כ הוא נמצא בשימוש ברפואה כבר כ- 40 שנים. בוטוקס מאושר לשימוש ע"י משרדי הבריאות ביותר משבעים מדינות (ביניהן גם ישראל). בוטוליניום טוקסין היא תרופת מרשם ואך ורק רופאים מורשים להזריקה.  

במרפאות ד"ר לוינגר צוות רפואי מנוסה ואחראי המאבחן כל מקרה לגופו וממליץ על הטיפול המיטבי המותאם אישית לכל לקוח ולקוחה.

ד

חומצה היאלורונית 

עוד חומר פופולרי שמשתמשים בו בהזרקות האסתטיות הוא חומצה היאלורונית. חומצה היאלורונית מיוצרת ומפורקת בגוף האדם באופן טבעי. החומצה ההילוארונית המוכרת ברפואה האסתטית עברה תהליך (צילוב) ההופך אותה עמידה יותר וקשה יותר לפירוק וכך נשמר תהליך ההזרקה למשך זמן רב יותר. החומצה ההיאלורונית ברפואה האסתטית משמשת למילוי קמטים, תיקון א- סימטריה או שקעים בפנים, עיצוב האף ללא ניתוח, עיצוב קו הלסת, הסנטר ועצמות הלחיים, עיבוי שפתיים, החזרת לחות לעור והחייאת העור. 

הטיפול באמצעות חומצה היאלורונית בסניפי ד"ר לוינגר אסתטיקה ניתן  לאחר פגישת ייעוץ שבה מותאם ההליך הנכון לכל אחד ואחת בהתאם לגיל, היסטוריה רפואית, מצב העור, היסטוריה של טיפולים קודמים וכדומה. טרם תחילת הטיפול ובכדי למנוע כל אי נעימות בעת ההזרקה, אזור ההזרקה יאולחש באמצעות משחה. לרוב הטיפול לא יארך יותר מכמה דקות כשבסופו יינתנו הנחיות למעקב בבית ועד לפגישת הביקורת. כל החומצות בהן משתמשים במרפאות ד"ר לוינגר מאושרות ע"י ה- FDA האמריקאי או ה- CE האירופאי ובאישור משרד הבריאות.

מחיר טיפולי הזרקות באסתטיקה ד"ר לוינגר מדיקל

היות שטיפולי האסתטיקה בד"ר לוינגר מדיקל כל מקרה נבחן לגופו ותוכנית הטיפול היא בהתאמה אישית למטופל/ת, המחיר אינו קבוע. במרפאות ד"ר לוינגר אסתטיקה, עלות טיפולי ההזרקות נקבעת לאחר בדיקה וייעוץ. לכן, במידה ואת/ה מעוניין/ת בטיפול אסתטי השלב הראשון יהיה קביעת פגישת ייעוץ באחד מהסניפים. בפגישה זו יאבחן הרופא את מצב העור על פי גיל, היסטוריה רפואית ואסתטית (האם בוצעו טיפולים קודמים ומתי) וימליץ על הטיפול המתאים. הייעוץ הראשוני הוא ללא עלות וללא התחייבות וניתן לבצע את הטיפול מיד אחריו.

יש לזכור כי על טיפולי בוטוקס או חומצה היאלורונית נדרש לחזור לאחר תקופה מסוימת בשל התפרקות החומר המוזרק (תהליך טבעי של הגוף). התוצאה גם תלויה בסוג הטיפול ובנתונים האישיים של המטופל.  

יתרונות הטיפול במרפאות אסתטיקה ד"ר לוינגר מדיקל

את טיפולי האסתטיקה במרפאות ד"ר לוינגר מדיקל מבצעים רופאים בעלי ניסיון רב בתחום האסתטיקה. המטופל יקבל יחס אישי וליווי של צוות המרפאה. בכל התהליך מתחילתו ועד סופו חשובה האמינות והשקיפות מול המטופל והתאמת אופי הטיפול לכל אדם באופן אישי תוך שמירה על מקצועיות והתחשבות ברצונותיו ויכולתו.

ד"ר לוינגר מדיקל אסתטיקה רפואית: שאלות תשובות

איזה טיפולים אסתטיים מבצעים במרפאות ד"ר לוינגר?

הטיפולים במרפאות ד"ר לוינגר אסתטיקה הם הזרקת בוטוקס והזרקת חומצה היאלורונית. את הבוטוקס מזריקים כדי לתקן מראה חניכיים בחיוך, לטפל בהזעת יתר, לטשטש קמטים ועוד. את החומצה ההיאלורונית מזריקים במקרה ומעוניינים בעיבוי שפתיים, במילוי קמטים ושקעים, בפיסול האף והפנים ללא ניתוח, בסקין בוסטר (החזרת הלחות לעור הפנים) ועוד.

האם יש טיפול שמונע קמטים?

צריך להבין שהקמטים הם חלק מטבע האדם. ניתן לעכב את הופעתם אם מתחילים בטיפולים אסתטיים כמו: בוטוקס בגילאי ה- 30 ואז הטיפולים משמשים כטיפולי מנע. במידה והקמטים כבר נוכחים בפנים ניתן למלא אותם באמצעות חומצה היאלורונית או להזריק בוטוקס כדי להחליק את העור באזור ולמנוע את ההעמקה שלהם.   

מה עלות טיפול הזרקת בוטוקס או הזרקת חומצה היאלורונית בד"ר לוינגר מדיקל?

מחיר הזרקת בוטוקס או הזרקת חומצה היאלורונית משתנה מאדם לאדם ונקבע לאחר פגישת ייעוץ באחד מסניפי ד"ר לוינגר מדיקל אסתטיקה, כאשר בפגישה זו הרופא מתאים את שיטת הטיפול והחומרים לאחר בדיקת המטופל/ת. פגישת הייעוץ היא ללא עלות וללא התחייבות. 

מידע נוסף על רפואה אסתטית

הזרקת בוטוקס אזורים: היכן ניתן להזריק?

לא משנה אם בחרתן בהזרקת בוטוקס במצח, בוטוקס בין הגבות, או בצידי העיניים, עיקרון הפעולה זהה: החומר מוזרק לתוך השריר שיוצר את הקמט, מרפה את השריר,...

חומצה היאלורונית לפנים - מהלך טיפול

כל מה שכדאי לדעת על טיפול בחומצה היאלורונית: אילו טיפולים ניתן לעשות עם חומצה היאלורונית, מהלך הטיפול, כמה זמן לוקח לראות תוצאות ועוד

עיבוי שפתיים- הכל על חומצה היאלרונית בשפתיים

באמצעות חומצה היאלורונית בשפתיים ניתן להגדיל את הנפח למי שנולדו עם שפתיים דקות או לאלו שאיבדו נפח עם הגיל. למי מתאים עיבוי שפתיים, אילו הכנות יש...

בוטוקס בשפתיים ו-5 מיתוסים נוספים על הזרקת בוטוקס

רבים.ת מגיעים לשלב בחיים שמסתכלים במראה וחושבים 'וואו, מה קרה פה? מה זה הקמטים האלה? השפתיים כבר לא נראות כמו פעם, אולי כדאי להתחיל לטפל בכל זה...' ...

חומצה היאלורונית מחיר - כמה זה עולה?

כמה עולה חומצה היאלורונית בשפתיים וכמה חומצה היאלורונית לפיסול הפנים? האם משתמשים בחומצה היאלורונית למילוי עוד אזורים והאם חומצה היאלורונית יכולה...

חומצה היאלורונית - אנטיאייג'ינג עם חומר הקסמים

מהן חומצות היאלורוניות, באילו טיפולים עושים הזרקת חומצה היאלורונית, איך והיכן מבצעים את הטיפולים, אילו הנחיות מיוחדות יש לפני ולאחר ההזרקה, וכמה זה...

בוטוקס מחיר: כמה עולה בוטוקס?

כמה עולה בוטוקס באזורי הפנים ומה מחירן של הזרקות בוטוקס במצח? איפה עוד עושים בוטוקס ואילו מבצעים משתלמים אפשר למצוא? ואחת ולתמיד - יש דבר כזה בוטוקס...

בוטוקס - המדריך השלם של טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס: מה זה בוטולינום טוקסין, מתי אפשר להתחיל להזריק ומתי כבר מאוחר מדי, באילו אזורים אפשר להזריק בוטוקס, מה היתרונות בטיפולים אלה ומה מחיר...

עוד מקבוצת ד"ר לוינגר