דלג לתוכן

בוטוקס בשפתיים ו-5 מיתוסים נוספים על הזרקת בוטוקס

רבים.ת מגיעים לשלב בחיים שמסתכלים במראה וחושבים 'וואו, מה קרה פה? מה זה הקמטים האלה? השפתיים כבר לא נראות כמו פעם, אולי כדאי להתחיל לטפל בכל זה...' ואז, מגיעה הבהלה בגלל מה שחושבים שיודעים על הזרקות בוטוקס. אז אנחנו כאן לנפץ מיתוסים (כולל כמה שבאמת צר לנו להפריך) ובכדי להרגיע את הנלחצים – השד בכלל לא נורא ואפילו ישאיר אתכם חלקים יותר ורעננים למראה

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

רוצה לקבל ייעוץ והצעה לתוכנית טיפולים?

 

1. בוטוקס בשפתיים -

הטעות הנפוצה ביותר בתחום ההזרקות האסתטיות לפנים. נשים רבות (ולפעמים גם גברים) חושקות בשפתיים עבות ובשרניות ולכן מחפשות 'בוטוקס בשפתיים', אז חברות יקרות, אנחנו כאן לספר לכן שבוטוקס לעולם לא מוזרק לשפתיים! אל דאגה –תוכלו לעשות עיבוי שפתיים עם חומצה היאלורונית, לקבל את התוצאה שאתן חושקות בה ולהתפאר בשפתיים מלאות ויפות!

2. טיפולי בוטוקס מתחילים רק בגיל 50 – 

מיתוס ששמור לאופטימיים שבינינו :) אם נרצה או לא, קמטים לרוב מתחילים להופיע בסביבות גילאי ה-20+. ההמלצה היא להתחיל טיפולי בוטוקס על מנת לטפל בקמטים הקיימים ולמנוע העמקה שלהם והופעת קמטים חדשים בגילאי ה-30+ (כאשר יש כאלה שמתחילים להזריק בוטוקס כטיפול מונע גם בגיל 25). בסביבות גילאי השישים, כאשר הקמטים על הפנים כבר עמוקים והעור נהיה דק, בוטוקס הוא כבר לא הטיפול המתאים במטרה לטשטש את הקמטים, בעיקר אם לא נעשו הזרקו בוטוקס בעבר ואז יש לפנות לאפשרויות טיפול אחרות.

בוטוקס בשפתיים

3. בוטוקס זה לכל החיים –

כן, זה היה ממש נחמד אם התוצאות של טיפול בוטוקס היו מחזיקות מעמד לכל החיים... אבל, לצערנו נהיה חייבים לנפץ גם את המיתוס הזה ולספר לכם.ן שתוצאה של הזרקת בוטוקס נשמרת לתקופה של בין שלושה חודשים לחצי שנה. בנוסף כדאי לדעת שהמומחים ממליצים לחזור על הטיפול עוד לפני שהמצב חוזר לגמרי לקדמותו... קחו בחשבון.

4. בוטוקס זה רק לנשים – מה פתאום!!!

בימינו גברים רבים עושים טיפולי בוטוקס לטשטוש קמטים והטיפול נפוץ העיקר בקרב גברים בגילאי ה-40-60. הזרקת בוטוקס לטשטוש והעלמת קמטים אצל גברים זהה בבסיסו לטיפולי בוטוקס לנשים. ההבדלים היחידים  בין טיפולי נשים וטיפולי גברים נובעים מכך שלרוב העור של גברים יותר עבה מזה של נשים והשרירים בפנים יותר מפותחים וחזקים ולכן יכולים להיות הבדלים בנקודות ההזרקה, בכמות החומר המוזרק ובמשך הזמן בו התוצאה נשמרת.

בוטוקס בשפתיים

5. בוטוקס זה רק לעשירים –

גם כאן, לא נכון! מחיר בוטוקס מחושב לפי אזורי הזרקה בפנים, ולכל מרפאה תמחור של אזורי הטיפול. המחירים נעים בין 600 ₪ ומגיעים לסביבות ה-1200 ₪ לכל אזור. שימו לב, לעיתים מציעים במרפאות טיפול בוטוקס 3 אזורים מבצע – תמיד שווה לבדוק!  

6. בוטוקס זה כואב –

אז הלוואי שיכלנו לכתוב גם כאן – מה פתאום! אבל... אנחנו כאן על מנת לספק מידע אמיתי ומדויק ולכן נודה שהזרקות בוטוקס הן לא נעימות, אבל גם לא נגדיר אותן ככואבות. בד"כ לפני הזרקת בוטוקס הרופא מורח משחת אלחוש על איזור ההזרקה ואז לרוב התחושה בעת ההזרקה לא נעימה אך בהחלט ניתן להגדיר אותה כנסבלת ובכל אופן, הטיפול קצר ואורך רק מספר דקות.

מאילו מרפאות לרפואה אסתטית תרצה/י לקבל הצעות?

יש לבחור לפחות חברה אחת
יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד
יש לבחור יישוב

בוטוקס שאלות ותשובות

האם ניתן להזריק בוטוקס בשפתיים?

לא! בוטוקס לעולם לא מוזרק לשפתיים וקיימת טעות נפוצה של נשים וגברים שמתעניינים בעיבוי השפתיים ומגדירים זאת כ"בוטוקס בשפתיים". עיבוי שפתיים נעשה באמצעות חומצה היאלורונות. 

מתי ניתן להתחיל טיפולי בוטוקס?

למרות המיתוס הנפוץ שטיפולי בוטוקס מתחילים רק בגיל מאוחר, ההמלצה היא להתייחס לטיפולי בוטוקס גם כטיפולי מנע. משמע, ניתן להתחיל אותם החל מגיל 25+ כדי למנוע העמקה של הקמטים בגילאים מאוחרים יותר. 

טיפולי בוטוקס זה כואב?

כל אדם לגופו. הזרקות הבוטוקס הן לא נעימות, אך לא ניתן להגדיר אותן ככואבות. בדר"כ לפני הליך הזרקת הבוטוקס הרופא מורח משחה מיוחדת המאלחשת את אזור ההזרקה כדי להפחית את תחושת הכאב והאי נעימות. 

מידע נוסף על בוטוקס

בוטוקס - המדריך השלם של טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס: מה זה בוטולינום טוקסין, מתי אפשר להתחיל להזריק ומתי כבר מאוחר מדי, באילו אזורים אפשר להזריק בוטוקס, מה היתרונות בטיפולים אלה ומה מחיר...

טיפולי בוטוקס נוספים

לא רק הצערת עור הפנים והעלמת קמטים: הזרקות בוטוקס נמצאו יעילות גם עבור טיפול בהזעת יתר, טיפול בטיקים בפנים, טיפול בשיתוק בפנים, ואפילו טיפול...

אסתטיקה רפואית - טיפולים לשיפור מראה עור הפנים

אילו טיפולים קיימים כדי לשפר את מראה עור הפנים, מה זה טיפול מזותרפיה, איך עובד בוטוקס, וכיצד פותרים את בעיית השקעים מתחת לעיניים?

הזרקת בוטוקס אזורים: היכן ניתן להזריק?

לא משנה אם בחרתן בהזרקת בוטוקס במצח, בוטוקס בין הגבות, או בצידי העיניים, עיקרון הפעולה זהה: החומר מוזרק לתוך השריר שיוצר את הקמט, מרפה את השריר,...