דלג לתוכן

חומצה היאלורונית מחיר - כמה זה עולה?

כמה עולה חומצה היאלורונית בשפתיים וכמה חומצה היאלורונית לפיסול הפנים? האם אפשר לעשות חומצה היאלורונית למילוי אזורים אחרים והאם חומצה היאלורונית יכולה להחליף בוטוקס - כל התשובות כאן

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

רוצה לקבל ייעוץ והצעה לתוכנית טיפול?

חומצה היאלורונית היא חומר שמופק בגוף האנושי באופן טבעי, והיא נמצאת בעיקר בסחוסים ובנוזל המפרקים. עם השנים הייצור המתחדש של החומר הזה פוחת והכמות הכוללת בגוף יורדת, וזה השלב שבו אנחנו מתחילים לחפש פתרונות בדמות מילויים והעלאת נפח. התשובה לשאלה ״מהו מחיר חומצה היאלורונית״ תלויה במחיר מזרק חומצה היאלורונית ובכמות המזרקים שהאזור המטופל דורש, אבל לכך עוד נגיע בהמשך. 

התפקידים של חומצה היאלורונית בגוף שלנו כוללים שמירה על נפח העור, שמירה על לחות העור, סיוע בתיקון פצעים בעור, יחד עם חומרים נוספים היא עוזרת בעמידות המפרקים מפני לחץ באמצעות תכונת ספיחת המים שלה, היא מסייעת לתקשורת הבין-תאית, ואף נבדק אם לחומצה היאלורונית יש תפקיד במניעת התפתחות תאים סרטניים בגוף. כאמור, החומר מיוצר בתוך הגוף באופן טבעי, אך כמו כל מכונה משוכללת אחרת, גם הגוף שלנו מאבד מהיכולות שלו ככל שאנחנו מתבגרים בחן. 

ברפואה, משתמשים בחומצה היאלורונית בניתוחי עיניים לטיפול בקטרקט, כתרופה לטיפול דלקות פרקים בשל יכולות ספיחת המים שלה שמסייעות בעמידה בלחץ על המפרקים, טיפול בנפיחות ודלקות ובכאבים בתוך הפה. חברות הקוסמטיקה מוסיפות חומצה היאלורונית לקרמים ולמשחות לחות לפנים בגלל היכולת שלה לספוח נוזלים, זאת למרות שעדיין לא הוכח שהחומר אפקטיבי להגמשת העור ומתיחתו על ידי מריחה של החומצה על העור. חומצה היאלורונית בהחלט יעילה כשמזריקים את החומצה לתוך העור, ספציפית לתוך הקמט להחלקתו, זה גם השימוש הנפוץ ביותר כיום לחומצה היאלורונית, יחד עם עיבוי שפתיים ועיצוב ופיסול של הפנים. 

משום שמדובר בחומר טבעי שהגוף מייצר, הוא מתפרק בגוף לאחר תקופה מסוימת, נספג בעור והאפקט של המתיחה וחיוניות העור מתפוגג בהדרגה. כלומר, הזרקות חומצה היאלורונית הן זמניות ויש לחדש אותן אחת לכמה חודשים אם רוצים לשמור על מראה זוהר וחלק לאורך זמן. 

חומצה היאלורונית מחיר

הזרקת חומצה היאלורונית מחיר

אז כמה עולה מזרק חומצה היאלורונית? מחיר מזרק של חומצה היאלורונית המכיל 1 סמ״ק מהחומר מתחיל מ-1,000 שקלים ומגיע גם עד ל-2500 ₪ למזרק. המחירים עבור מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית נקבעים לפי מספר המזרקים הדרושים לטיפול וסוג החומצה שנבחרה. המחירים נעים בממוצע בין 1,000 שקלים לבין 3,500 שקלים.

חומצה היאלורונית בשפתיים מחירים

וכמה עולה חומצה היאלורונית בשפתיים? עבור מילוי שפתיים המחירים מתחילים מ-1,800 שקלים להזרקה בודדת ויכולים להגיע גם ל-3,800 שקלים. 

הטיפולים בחומצה היאלורונית נמשכים זמן קצר יחסית, בין 15 ל-30 דקות, והם לא מצריכים הכנה מיוחדת. ההחלמה מהירה וההשפעה מיידית, כלומר תצאו מהטיפול עם העור חלק יותר, או שפתיים מעובות יותר, לפי מה שבחרתם לעשות. החומר ממשיך לפעול ולאחר כשבועיים תתקבל התוצאה הסופית של ההזרקה, לאחר ספיחת המלחים והנוזלים ואחרי שהעור מתייצב. תופעות הלוואי מינימליות מסתכמות באודם קל באזור ההזרקה, ולרוב מאפשרות לחזור לשגרה מיד לאחר ההזרקה. טיפולים בחומצה היאלורונית מחזיקים בין חצי שנה לשנה, אז עמידותם גבוהה יותר משל טיפולי בוטוקס, אם כי לא תמיד אפשר לבחור באזור מסוים בין שני הטיפולים. יש אזורים שבהם הזרקות בוטוקס הוא הפתרון, ובאזורים אחרים חומצה היאלורונית היא הדרך היחידה. 

מחיר מזרק חומצה היאלורונית

ישנם סוגים שונים של חומצה היאלורונית שנועדו לשימושים שונים. למשל, VOLUX נועד לחידוד קו הלסת ולפיסול אזור הסנטר. המחירים להזרקת חומצה היאלורונית בקו הלסת נעים סביב 2,000 שקלים, בעוד שניתוח לעיצוב הלסת מתחיל מ-8,000 שקלים ויכול לטפס גם ל-20 אלף שקלים. בנוסף, מדובר בחומר טבעי והליך בטוח ולא פולשני עם מינימום תופעות לוואי.

מאילו מרפאות לרפואה אסתטית תרצה/י לקבל הצעות?

יש לבחור לפחות חברה אחת
יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד
יש לבחור יישוב

חומצה היאלורונית מחיר שאלות ותשובות

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית באזורים השונים?

הזרקת חומצה היאלורונית מחיר עבור מילוי קמטים נע בין 1,000 שקלים לבין 3,200 שקלים. מחיר חומצה היאלורונית למילוי שפתיים מתחיל בכ-1,800 שקלים ויכול להגיע לכ-3,800 שקלים. הזרקת חומצה היאלורונית בקו הלסת נע סביב 2,000 שקלים.

ממה נובעים ההבדלים במחירי חומצה היאלורונית?

משפט המפתח בנוגע לעלויות טיפולים בחומר הזה הוא מחיר מזרק חומצה היאלורונית. כל מזרק מכיל 1 סמ״ק והמחיר הממוצע עומד על כ-1,800 שלקים למזרק. יש אזורים שבהם משתמשים בפחות ממזרק ובאזורים אחרים יש צורך בשני מזרקים. טיפול פנים כולל יכול לעשות שימוש במספר מזרקים, והעלות נקבעת על פי מחירם הכולל.  

מידע נוסף על חומצה היאלורונית

סקין בוסטר- להחזיר את הזוהר לעור הפנים

טיפול חדשני לשיפור מראה עור הפנים, טשטוש קמטוטים וצלקות והחזרת הלחות והזוהר לעור. מהו טיפול סקין בוסטר, למי זה מתאים, איך מתבצע הטיפול, מחירים ועוד

עיבוי שפתיים- הכל על חומצה היאלרונית בשפתיים

באמצעות חומצה היאלורונית בשפתיים ניתן להגדיל את הנפח למי שנולדו עם שפתיים דקות או לאלו שאיבדו נפח עם הגיל. למי מתאים עיבוי שפתיים, אילו הכנות יש...

חומצה היאלורונית לפנים - מהלך טיפול

כל מה שכדאי לדעת על טיפול בחומצה היאלורונית: אילו טיפולים ניתן לעשות עם חומצה היאלורונית, מהלך הטיפול, כמה זמן לוקח לראות תוצאות ועוד

חומצה היאלורונית - אנטיאייג'ינג עם חומר הקסמים

מהן חומצות היאלורוניות, באילו טיפולים עושים הזרקת חומצה היאלורונית, איך והיכן מבצעים את הטיפולים, אילו הנחיות מיוחדות יש לפני ולאחר ההזרקה, וכמה זה...