דלג לתוכן

בוטוקס מחיר: כמה עולה בוטוקס?

כמה עולה בוטוקס באזורי הפנים ומה מחירן של הזרקות בוטוקס במצח? איפה עוד עושים בוטוקס ואילו מבצעים משתלמים אפשר למצוא? ואחת ולתמיד - יש דבר כזה בוטוקס בשפתיים?

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

רוצה לקבל ייעוץ והצעה לתוכנית טיפול?

טיפולי בוטוקס כבר הפכו לשם גנרי לכל הטיפולים האסתטיים הקיימים. לא משנה אם גבר או אישה עשו עבודה אסתטית שכוללת ניתוחים פלסטיים, מילויים ועיצובים, או בסך הכל כמה זריקות במצח, כולם מדברים על ״בוטוקס״. אבל יש הבדלים משמעותיים, גם כמובן מבחינה רפואית וגם מבחינת מחיר בוטוקס - התשובה לשאלה ״כמה עולה בוטוקס״ הרבה יותר ידידותית בהשוואה למילויים וניתוחים. 

בשנים האחרונות, עלה משמעותית השימוש בבוטוקס ברפואה אסתטית לטיפול בקמטי הבעה. הטיפול בקמטי הבעה בעזרת בוטוקס אושר לשימוש למטרה זו על ידי רשות הבריאות והמזון האמריקאית (FDA) ועל ידי משרד הבריאות הישראלי. קמטי הבעה הם אותם קמטים וקמטוטים שמבגרים את המראה שלנו כשהנפש עדיין צעירה והם באזור שני השלישים העליונים של הפנים. הקמטים הללו נוצרים מחזרה על הבעות שונות. 

השימוש בבוטוקס בעולם הרפואה הולך ונעשה נפוץ יותר ויותר גם בקרב גברים וגם בקרב נשים. בערים מרכזיות כמו תל אביב מדברים אפילו על שוויון, וכמעט בכל קליניקה בארץ מטפלים בלקוחות מכל המגדרים. בוטוקס הוא רעלן טבעי שמשתמשים בו להרפיית שרירים מכווצים, כמו למשל לטיפול בשרירים בפנים ובצוואר, פזילה, א-סימטריה בפנים, התכווצויות עפעפיים, מיגרנות, עצירות כרונית, ואפילו בטיפול וגיניזמוס - כאבים ביחסים מין כתוצאה מהיצרות. 

מחיר הזרקת בוטוקס

הבוטוקס, בוטולינום טוקסין מופק מרעלן בשם בוטולינום A. בתנאי מעבדה הפכו אותו לחלבון שבכמויות קטנות גורם לשיתוק של השרירים באופן שגורם להרפיה של השריר המכווץ שיוצר קמט, ובכך ״מחליק״ את אותו הקמט. השריר הופך לרפוי, העור נמתח, והקמט נהיה פחות בולט או ממש נעלם. בגלל שמדובר בחומר טבעי שהגוף מפרק, ההשפעה של הבוטוקס מתפוגגת עם הזמן ולכן טיפולי בוטוקס להחלקת קמטים הם זמניים. כדי לשמר את האפקט החלק, יש לחדש אותם אחת למספר חודשים. 

טיפולי הזרקת בוטוקס הם קצרים יחסית ונמשכים לרוב לא יותר מ-20 דקות. הטיפולים לא מצריכים הכנה מיוחדת. ניתן לראות התחלה של ההשפעה החיובית של הזרקות בוטוקס יומיים שלושה לאחר הטיפול וההשפעה מתחזקת בשבועיים שלאחר מכן. בימים הללו תבחינו בשרירים נרפים והעור יימתח. יש מקומות שמציעים בוטוקס 3 אזורים במבצע וכך תוכלו להחליק יותר אזורים במחירים משתלמים במיוחד. במקומות אחרים בוטוקס מחיר יוזל אם תגיעו לביקורים נוספים. 

הזרקת בוטוקס נחשבת להליך בטוח עם תופעות לוואי קלות כמו נפיחות קלה, כאבים לא משמעותיים שדומים לעקיצה, וסימנים כחולים. כל התופעות הללו חולפות מעצמן ללא טיפול. תופעות נדירות שמצריכות טיפול הן במקרה של דליפת החומר לאזור אחרים שיכולים להביא לצניחת עפעף. חשוב להקפיד לבצע את ההזרקות אצל רופא מומחה להזרקות במרפאה ייעודית, ולא לבצע את הטיפול ימים בודדים לפני אירוע חשוב כדי שיהיה אפשר לטפל בזמן בתופעות מסוג זה, אם בכלל הן יתרחשו. 

בוטוקס מחיר

כמה עולה בוטוקס באזורים השונים בפנים

המחיר של הזרקת בוטוקס לטיפול באזור אחד מתחיל בכמה מאות שקלים ויכול להגיע עד ל-1,500 שקלים. כדי שהגוף לא יפתח חסינות לחומר וכך הוא יפסיק להשפיע עליו, מומלץ לחכות שהשפעת הטיפול הקודם תתחיל ממש להתפוגג. כל גוף מגיב אחרת לטיפולי בוטוקס והזמן שבו ההשפעה מתפוגגת משתנה מאזור לאזור ומאדם לאדם. יש אזורים שתוך חודשיים כבר תצטרכו לחדש את הטיפול, ובאחרים אפילו ייתכן שיעברו חמישה חודשים עד שההשפעה תתפוגג. 

האזורים שמזריקים אליהם בוטוקס הם מעל ומסביב לשפתיים להחלקת קמטוטים ליד השפתיים שנותן להן מראה יותר מתוח. שימו לב, אין דבר כזה בוטוקס בשפתיים - מראה שפתיים מלאות ובשרניות מגיע ממילוי של חומרים אחרים, אך בשום אופן לא בוטוקס. 

בהזרקת בוטוקס בחלק העליון של הפנים, נהוג לחלק אותו לאזורי הזרקה: מצח עליון להחלקת הקמטים האופקיים במצח, בין הגבות להחלקת קמטי הזעף ובצידי העיניים להחלקת קמטי הצחוק. בהזרקת בוטוקס במצח מחיר מתחיל ב-500 שקלים ויכול להגיע לאזור ה-1,000 שקלים. מחיר בוטוקס בצידי וסביב העיניים שנועד להחליק את קמטי הצחוק, גם נע בין 400 ל-1,000 שקלים. טיפול מקיף בבוטוקס באזורים שונים בפנים יכול להגיע ל-2,500 שקלים ואף יותר, אך כאמור, קליניקות רבות מציעות בוטוקס 3 אזורים במבצע (שליש פנים עליון) ואז עלות הטיפול נעה בין 1200-1800 שקלים. 

מאילו מרפאות לרפואה אסתטית תרצה/י לקבל הצעות?

יש לבחור לפחות חברה אחת
יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד
יש לבחור יישוב

בוטוקס מחיר שאלות ותשובות

כמה עולה בוטוקס לפי האזורים השונים?

מחיר בוטוקס במצח נע בין 500 ל-1,500 שקלים. יש מרפאות שמחלקות את המצח לכמה אזורים ואחרות מתייחסות אליו כאזור אחד. בוטוקס סביב העיניים נע בטווח מחירים דומה. טיפול הזרקות בוטוקס לכל האזורים לטיפול מקיף עשוי להגיע ל-2,500 שקלים, אך מרפאות ומכונים רבים משווקים הצעות משתלמות כמו בוטוקס 3 אזורים במבצע באופן שמפחית את המחיר משמעותית. 

אפשר לעשות בוטוקס בשפתיים?

אין דבר כזה בוטוקס בשפתיים. בוטוקס הפך לשם גנרי לכל פעולות ההזרקה, אך לשפתיים מזריקים חומרי מילוי ובשום אופן לא חומרי הרפיית השריר. אפשר להזריק בוטוקס מעל השפתיים כדי להחליק קמטוטים, אך לשפתיים עצמן לא מזריקים בוטוקס.

מידע נוסף על הזרקות בוטוקס

הזרקת בוטוקס אזורים: היכן ניתן להזריק?

לא משנה אם בחרתן בהזרקת בוטוקס במצח, בוטוקס בין הגבות, או בצידי העיניים, עיקרון הפעולה זהה: החומר מוזרק לתוך השריר שיוצר את הקמט, מרפה את השריר,...

בוטוקס - המדריך השלם של טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס: מה זה בוטולינום טוקסין, מתי אפשר להתחיל להזריק ומתי כבר מאוחר מדי, באילו אזורים אפשר להזריק בוטוקס, מה היתרונות בטיפולים אלה ומה מחיר...

בוטוקס בשפתיים ו-5 מיתוסים נוספים על הזרקת בוטוקס

רבים.ת מגיעים לשלב בחיים שמסתכלים במראה וחושבים 'וואו, מה קרה פה? מה זה הקמטים האלה? השפתיים כבר לא נראות כמו פעם, אולי כדאי להתחיל לטפל בכל זה...' ...

הכל על טיפול הזרקת בוטוקס

במאמר זה נסביר כיצד בוטוקס עובד, למה הוא משמש בעולם הקוסמטיקה, מהלך הטיפול, מה הן תופעות הלוואי והסיבוכים האפשריים בהזרקת בוטוקס ועוד