דלג לתוכן
ישראכרט

ישראכרט

איך מזמינים כרטיס אשראי ישראכרט ואילו כרטיסי אשראי ישראכרט מציעה, אילו הטבות ישראכרט נותנים לחברי המועדונים השונים שלהם, כמה נשלם עבור הכרטיס מדי חודש, ומה מציעים ישראכרט עסקים? החל מהנחות ועד הלוואות- כל מה שצריך לדעת על ישראכרט

בהנחה שאתם לא חיים במערה, כנראה שכולכם שמעתם על כרטיס אשראי ישראכרט. החברה שהייתה בעבר חברת כרטיסי אשראי בבעלות בנק הפועלים, הפכה לחברת שירותים פיננסיים המורכבת מהחברה האם - ישראכרט, ותחתיה פועלות מספר חברות בנות העוסקות במימון, נכסים, שירותי ביטוח, ועוד. במסגרת הרפורמה להפרדת חברות האשראי מהבנקים, הפכה ישראכרט לחברה עצמאית ללא גרעין שליטה, והיא נסחרת בבורסה בתל אביב. 

אילו כרטיסי אשראי ישראכרט משווקת?

הזמנת כרטיס אשראי ישראכרט אפשרית בשיוך לאחד מ-38 מועדונים וכרטיסים, המעניקים הטבות ומבצעים משתנים על פי סוג הכרטיס. ניתן לחלק אותם לארבע קבוצות עיקריות:

כרטיסי אשראי ישראכרט:

קאשבק- ישראכרט מציעה את כרטיסי +CashBack ואת CashBack Premium, המאפשרים לצבור החזרים על הקניות שאתם עורכים גם כך. ניתן לצבור סכום משותף מכרטיסי האשראי של כל המשפחה. 

לייף סטייל-  כרטיס לייף סטייל ישראכרט נותן למחזיקים בו מגוון הטבות, קופונים אישיים, מבצעים בלעדיים, ימי מכירה מיוחדים, הטבה בתדלוק ובשטיפת הרכב ועוד.

Corporate- ישראכרט קורפורט, כרטיס עסקי לעובדים בחברות וארגונים. מקנה מגוון הטבות כמו החזר כספי ותנאי חיוב מועדפים לקניות אונליין בחו"ל, הטבות לטסים לחו"ל, הנחות קבועות באלפי בתי עסק ועוד

Fly card- כרטיס אמריקן אקספרס פליי קארד 'Fly card premium' מבית ישראכרט צובר נקודות של הנוסע המתמיד של אל-על ומציע בנוסף עוד הטבות ייחודיות ובונוסים.

World Elite Mastercard- הכרטיס היוקרתי ביותר המחבר את מחזיקי הכרטיס למועדון הלקוחות העולמי מאסטרקארד, עם הטבות ייחודיות.

לחברה יש גם כרטיס ייחודי לקהילה הגאה, המעניק הנחות והטבות מותאמות אישית, וכן תרומה לארגוני הקהילה הלהט"בית באמצעות "עיגול לטובה". 

כרטיסי ישראכרט של רשתות המזון:

שיתופי הפעולה של ישראכרט עם רשתות השיווק מספקים ללקוחות כרטיס אשראי עם הנחה קבועה:

כרטיס +daily של רשתות מגה- מגה, יינות ביתן, וקרפור. 

כרטיס אשראי רמי לוי- מעניק הטבות ייחודיות ברשת רמי לוי.

בנוסף, החברה מציעה ישראכרט טופ- שלושה כרטיסי אשראי למגזר הכללי, כרטיס מהדרין, וישראכרט טופ לאזרחים ותיקים, כולם מעניקים החזרים ברכישות אונליין והטבות ישראכרט במאות בתי עסק. 

מבצעי ישראכרט לארגונים ובעלי מקצועות:

לא פחות מ-17 כרטיסים מותאמים לארגונים גדולים מספקים הטבות והנחות. בין הכרטיסים, כרטיסי אשראי ישראכרט לסוכני ביטוח, לרואי חשבון, לאקדמאים, לעובדי ולגמלאי שירות המדינה, לחברי ההסתדרות הרפואית, לעובדי ובני משפחות העובדים של כללית, לעורכי דין ומתמחים, לעובדי מדינה, עובדי רשות המיסים, לשוטרים, לנכים, לעובדי בזק, חברי הקיבוצים והמושבים, משרתי קבע, ומתנדבים. בין ההטבות ניתן למנות פטור מדמי כרטיס או הנחה, כניסות לטרקלין דן בנתב"ג ללא תשלום או בהנחה משמעותית, והנחות במגוון בתי עסק. 

הטבות ישראכרט לצעירים, חיילים וסטודנטים:

כרטיסי מועדון יותר- בשיתוף האגודה למען החייל, נותן הנחות קבועות באלפי בתי עסק לחיילים ועתודאים.

כרטיס מועדון צעיר- מגוון הנחות והטבות על אטרקציות ובילויים לבני נוער מגיל 16.

כרטיס מועדון קמפוסכרט- נותן הטבות על מופעים, אטרקציות ובילויים והטבות באלפי בתי עסק לסטודנטים.

כרטיסי מועדון הגיימרים- ייעודיים לגיימרים עם הטבות שוות על מוצרי גיימינג. 

כרטיס אשראי נטען ישראכרט:

בנוסף לכל המועדונים וההטבות, ישראכרט מציעה כרטיס נטענצ'יק, שמאפשר שליטה בהוצאות, משום שניתן להשתמש רק בסכום שנטען בכרטיס, ללא אפשרות כניסה למינוס או להוצאות גבוהות ממה שאפשר לשלם.  

ישראכרט הלוואות ופתרונות מימון

ישראכרט מאפשרת ללקוחות כל הבנקים מגיל 21 ומעלה שברשותם כרטיס אשראי, ליטול הלוואות עד 200 אלף שקלים, מהיום למחר. מי שיבקש את ההלוואה דרך אתר ישראכרט, יקבל הטבה בריבית. באתר ישראכרט, או באפליקציה, תוכלו לבחור את סכום ההלוואה המבוקש ואת מספר התשלומים (בין 18 ל-100), אז יוצג בפניכם גובה ההחזר המשוער. 

הלוואה בישראכרט היא הלוואה חוץ בנקאית שאינה משפיעה על מסגרת האשראי שניתנת לכם בבנק. ניתן להשתמש בה לסגירת המינוס, לרכישת רכב או שיפוץ דירה, טיול בחו"ל או כל מטרה אחרת. אין צורך בחתימה על טפסים או החתמת ערבים, את התשובה אם ההלוואה אושרה או לא תקבלו מיידית. מצבכם השתפר ואתם יכולים לפרוע את ההלוואה באופן מיידי? אין קנס גבוה או חישוב ריביות מחודש, אלא רק עמלת פירעון מוקדם שנכון לינואר 2024 עומדת על 39.04 שקלים. 

ישראכרט הטבות והנחות

יש לכם כרטיס אשראי ישראכרט? יש לכם ישראכרט הטבות. באתר כרטיס אשראי ישראכרט ובאפליקציה תוכלו למצוא שלל הטבות, חלקן לכלל הלקוחות, אחרות בהתאמה למועדון שאליו משויך כרטיס האשראי שלכם. ישראכרט הטבות נחלק להטבות כלליות שמגיעות לכל מחזיקי כרטיסי האשראי, והטבות פרימיום שמותנות בשימוש החל מסכום מסוים בחודש ומעלה, שנכון לינואר 2024 עומדת על לפחות 3,000 שקלים במועד החיוב האחרון. 

ישראכרט הטבות כולל שלל הנחות לשימוש אונליין, קאשבק, קופונים וכניסות חינם לאטרקציות, מבצעי 1+1, הטבות לקולנוע וסרטים, פעילויות פנאי למבוגרים ולילדים, חופשות בארץ ובחו"ל, הטבות בנתב"ג כמו ספר בחינם בדיוטי פרי, מזון בהנחה משמעותית, וכניסות מוזלות לטרקלין דן. ניתן גם להצטרף למועדון ישראכרט הטבות "ישראכרטוס", המאפשר להמיר נקודות לטיסות אל על. 

ביטוח נסיעות לחו"ל ישראכרט

המבוגרים יותר שביננו זוכרים בוודאי את הימים שבהם כרטיס אשראי ישראכרט מהקטגוריה הבין-לאומית (מאסטרקארד וכרטיסי הזהב ומעלה) כללו גם ביטוח נסיעות לחו"ל בחינם. תחילה הביטוח הופעל אוטומטית, לאחר מכן היינו צריכים להתקשר למוקד להפעלתו. כיום המצב שונה, וביטוח נסיעות לחו"ל ישראכרט כולל 5 ימי ביטוח חינם בכיסוי הבסיסי וכן על הכבודה. אם הנסיעה שלכם ארוכה יותר או שאתם מעוניינים להרחיב את הביטוח למחשב נייד, טאבלט, ספורט אתגרי, קיצור או ביטול נסיעה, ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור ומצבים נוספים, תחול על כך תוספת תשלום. 

ביטוח נסיעות לחו"ל ישראכרט ללא תשלום ניתן רק למחזיקי World Elite MasterCard, עד 60 ימים לנסיעה בודדת, ללא הגבלת מספר הנסיעות. כל הביטוחים עבור כל מחזיקי כרטיס אשראי ישראכרט נעשים באמצעות חברת הביטוח AIG. 

ישראכרט עסקים

ישראכרט לעסקים היא החטיבה העסקית של ישראכרט, והיא מציעה שלל פתרונות ניהול עסק. שירותי ישראכרט עסקים כוללים:

  • שירותי סליקה בעסק
  • שירותי סליקה מרחוק
  • תשלומים ברשת, בנייד, ובאתרי Wix
  • קבלת תשלומים בארנקים דיגיטליים אפל פיי וגוגל פיי
  • העמדת אשראי והלוואות ישראכרט עסקים
  • כרטיסי אשראי ישראכרט עסקים ואמריקן אקספרס עסקי לתשלומי הוצאות העסק
  • קבלת מידע וביצוע התאמות לפי סוג העסק

איך מזמינים כרטיס אשראי ישראכרט?

הזמנת כרטיס אשראי ישראכרט היא הליך קצר ופשוט. נכנסים לאתר או לאפליקציה, מסננים את סוג הכרטיס לפי הזמנת כרטיס אשראי ישראכרט שבו אתם מעוניינים בהתאם לגיל, תעסוקה, או סוג הטבות ישראכרט שבהן אתם מעוניינים. ניתן לסמן מספר כרטיסים ולהשוות ביניהם, כדי לוודא שאתם מזמינים את הכרטיס המתאים ביותר עבורכם. 

החלטתם מהו הכרטיס המתאים ביותר עבורכם? לוחצים על הזמנת כרטיס אשראי ישראכרט וממלאים פרטים אישיים. בתום ההליך אונליין ושיוכו לחשבון הבנק שלכם, תקבלו אישור על הנפקת הכרטיס. רוצים להתחיל להשתמש בו מיד? בסוף תהליך הזמנת כרטיס אשראי ישראכרט, תקבלו מסרון עם קישור מאובטח לפרטי כרטיס אשראי דיגיטלי. מאותו הרגע, תוכלו להתחיל להשתמש בו באופן מיידי לקניות טלפוניות או אונליין.

כמה עולה כרטיס אשראי ישראכרט?

סוג כרטיס אשראידמי כרטיס חודשייםהטבות דמי כרטיס
כרטיס מקומי, בינלאומי, ישראכרט זהב, CashBack+15.90 שקליםבהתאם למועדון שאליו אתם משויכים, ניתנות הנחות או פטור מלא מדמי כרטיס, בכפוף לשימוש החל מסכום מסוים.
כרטיס אשראי ישראכרט פלטינום, טורקיש איירליינס וגרטיס ישראכרט עסקים19.90 שקליםהתאם למועדון שאליו אתם משויכים, ניתנות הנחות או פטור מלא מדמי כרטיס, בכפוף לשימוש החל מסכום מסוים.
כרטיס World Elite MasterCard63.31 דולר, לפי שער יציג למעט לקוחות עם חשבון דולרי-
כרטיס ישראכרט צעיר 4.15 שקלים-
כרטיס לחיוב מידי8.50 שקלים-

* התעריפים שצוינו נכונים ליום פרסום המאמר, ינואר 2024. 

כרטיסי אשראי- ישראכרט

כרטיסי ישראכרט: מועדוני צרכנות, ארגונים מקצועיים וחברות

לחברת ישראכרט 39 כרטיסי אשראי ומועדוני לקוחות שונים, בסקירה זו נפרט אודות כרטיסי אשראי ישראכרט של מועדוני צרכנות, ארגונים מקצועיים וחברות, כמו: לייף...

כרטיסי ישראכרט: רשתות מזון

כרטיסי אשראי ישראכרט של רשתות מזון שונות, מועדוני לקוחות של הרשת או כרטיסים המקנים מגוון הטבות במקומות שונים שביניהם נכללים בתי עסק ורשתות בתחום המזון

כרטיסי ישראכרט: כרטיסי אשראי ייחודיים

מתוך כ- 39 כרטיסי ישראכרט, בסקירה זו איגדנו עבורכם את כרטיסי האשראי הייחודיים שהחברה מציעה ופירוט ההטבות שמגיעות למחזיקי הכרטיסים השונים

כרטיסי ישראכרט: צעירים, חיילים וסטודנטים

כרטיסי ישראכרט לצעירים, חיילים וסטודנטים, מותאמים לקהל היעד שלו הם מיועדים, בסקירה נפרט אודות מגוון ההטבות שכל כרטיס מעניק

ישראכרט- שאלות ותשובות

איך אפשר להזמין כרטיס אשראי ישראכרט?

נכנסים לאתר ישראכרט או לאפליקציה, משווים בין ההטבות השונות של כרטיסי אשראי ישראכרט, בוחרים מועדון לקוחות על פי המאפיינים שלכם, ומקליקים על הזמנת כרטיס. לאחר מילוי פרטים אישיים, תתקבל החלטה אם לאשר לכם כרטיס אשראי ישראכרט שיקושר לחשבון הבנק שלכם. בסוף תהליך הזמנת כרטיס אשראי ישראכרט, יישלח אליכם מסרון מוצפן לפרטי כרטיס אשראי דיגיטלי, כדי שתוכלו להתחיל לבצע רכישות אונליין או בטלפון באופן מיידי. 

אילו פעולות ניתן לבצע באופן עצמאי באתר ישראכרט או באפליקציה?

ניתן לבצע שלל פעולות ללא צורך להתקשר למוקד השירות, ובהן הגדלת מסגרת אשראי בכרטיס ישראכרט, פירעון מוקדם של עסקאות בתשלומים, בחירת ושחזור קוד סודי, ביצוע הוראות קבע, שינוי מועד חיוב, הסרת חסימה זמנית של הכרטיס, בקשת הלוואות ישראכרט, הורדת הטבות ישראכרט, ועוד. 

האם המסגרת בכרטיס אשראי ישראכרט תלויה במסגרת האשראי בבנק?

לא. כרטיס אשראי ישראכרט שמונפק ישירות מישראכרט, הוא כרטיס אשראי חוץ בנקאי. כרטיס שתקבלו מהבנק תלוי במסגרת האשראי הבנקאי, ואילו המסגרת שתקבלו מישראכרט נוספת עליו. זה יכול לסייע בעסקאות תשלומים או הלוואות, אך חשוב להדגיש שאסור לכם להיקלע להוצאות גבוהות יותר ממסגרת האשראי של הבנק, כדי שהבנק לא יחזיר את התשלום במועד החיוב. 

מתי סכום החיוב בכרטיס אשראי ישראכרט יורד מחשבון הבנק?

ניתן לבחור באחד מבין ארבעה מועדי חיוב: ביום ה-2, ה-10, ה-15, או ה-20 מדי חודש. על רכישות בחו"ל החיוב מתבצע, בדרך כלל, בחודש העוקב. את מועד החיוב ניתן לבחור בזמן הזמנת הכרטיס או לאחר קבלתו, על ידי שינוי מועד החיוב. חשוב לציין, כי ישנם כרטיסים ספציפיים שבהם לא ניתן לבחור מועד חיוב כרטיס אשראי ישראכרט.

אולי יעניין אותך גם:

כרטיסי אשראי - המדריך המלא

כרטיס אשראי חוץ בנקאי, כרטיס אשראי מהבנק, ויזה כאל או ויזה מקס, ישראכרט, מאסטרקארד, דיינרס ואמריקן אקספרס, זהב, פלטינום וכרטיסי מועדון - עם כל כך...