דלג לתוכן

סקירה מטעם כמהזה על שירותי רפואה אסתטית ברשת פרופורציה 5599*

הרשת מציעה מגוון טיפולים אסתטיים לפנים שמעניקים מראה צעיר ורענן ללא כל התערבות כירורגית. ריכזנו עבורכם את סוגי הטיפולים הנפוצים לגברים ולנשים

*המידע האינפורמטיבי והפרסומי בעמוד זה נכתב ע"י אתר כמהזה, אינו מסופק מטעם החברה ואין קשר או חסות של החברה לאתר.

ליצירת קשר עם החברה – 5599*

טיפולים אסתטיים לפנים ברשת 

הפנים שלנו הם הדבר הראשון שאנחנו פוגשים בבוקר מול המראה ולא תמיד אנחנו מרוצים ממה שאנחנו רואים. 

קרה לכם שקמתם בבוקר, עמדתם מול המראה רגע לפני צחצוח השיניים, ושאלתם מי זה האדם הזה שמביט בכם ואיך יכול להיות שהוא או היא הרבה יותר מבוגרים ממה שאתם מרגישים עמוק בלב? פעם לא הרבה אפשרויות להתמודד עם השאלה הזו, והפתרונות כללו בעיקר אפשרויות כירורגיות יקרות של ניתוח פרטי עם זמן התאוששות ממושך ותוצאות שניכרות רק לאחר חודשים ארוכים של החלמה. 

המרכזים לאסתטיקה רפואית של הרשת מציעים מגוון גדול של טיפולים לרענון מראה העור, הענקת מראה צעיר ולא עייף, עם זמני החלמה מהירים ותוצאות כמעט מידיות. ריכזנו כאן את הטיפולים הפופולריים שלא כרוכים במעורבות של סכין מנתחים, כמו למשל העלמת קמטים, טיפול בעיניים שקועות, פיסול אף, טיפולי חומצה היאלורונית, הרמת פנים עם חוטים, הרמת גבות, מילוי שקעים, ועוד. לכם נותר רק לבחור את הטיפול שמתאים בשבילכם.

טיפולי אסתטיקה רפואית עם חומצה היאלורונית

מילוי קמטים: חומצה היאלורונית היא חומר שקיים באופן טבעי בגוף אך הוא הולך ופוחת כחלק מתהליך ההזדקנות. הזרקת חומצה היאלורונית מחליפה את הייצור הטבעי כך שהקמט מתמלא, הנפח חוזר, והגמישות מתחדשת. התוצאה היא מראה רענן וצעיר באזור המוזרק. זהו תהליך מהיר ופשוט שאורך דקות בודדות. רבים חושבים שיש להתחיל בתהליך רק לאחר הופעת הקמטים, אך ההמלצה היא לשקול זאת כבר באזור גיל 30 עד 35, עוד לפני הופעת והעמקת הקמטים, אך כבר אז הייצור הטבעי של החומצה ההיאלורונית פוחת. למרות זאת בהחלט ניתן להתחיל גם בגיל מבוגר יותר וההזרקות ימלאו קמטים שכבר נוצרו והם בולטים לעין. הזרקת חומצה היאלורונית יעילה במיוחד למניעת או מילוי קמטי הבעה בחלק העליון של הפנים. 

מילוי שקעים: מילוי שקעים יתבצע בדרך כלל עם חומצה היאלורונית או עם חומרי מילוי טבעיים אחרים. בגלל ההרכב הטבעי של החומצה ההיאלורונית, הגוף לא נוטה לדחות את המילוי או להגיב לטיפול. לאחר מספר חודשים החומצה ההיאלורונית נספגת בגוף באופן טבעי וללא תופעות לוואי, ואז יש לחזור על הטיפול. בהתאם לאזור השקע, ייתכן שהרופא ישתמש במשחת אלחוש מקומית. אורך הטיפול כ-20 דקות, אך ייתכנו זמנים שונים או קריאה לטיפול נוסף. לאחר הטיפול הרקמות השקועות עולות אל פני שטח הפנים ומעניקות מראה מתוח, מוצק, וזוהר. החזרה לשגרה כמעט מיידית ותופעות הלוואי, אם בכלל יהיו כאלה, הן אדמומיות מקומית או נפיחות מקומית קלה שחולפת כעבור כמה שעות עד יומיים. 

עיבוי שפתיים: עיצוב ועיבוי שפתיים הוא הליך שמתאים לנשים ולגברים שלא מרוצים משפתיים דקות מדי, פגמים בצורת השפתיים, וחוסר סימטריה. בנוסף לאלו שנולדו עם שפתיים דקות, רובנו מאבדים מנפח השפתיים לאורך השנים בגלל הפחתת ייצור קולגן ואלסטין. השפתיים שלנו חשופות תמיד לפגעי מזג האוויר והן תמיד עושות פעולה כלשהי - הן משתתפות באכילה, מחייכות, מנשקות, ומדברות, כך שהן מושפעות בקלות מנזקי הגיל. אמנם רבים אומרים ״אני רוצה לעשות בוטוקס בשפתיים״, אבל חשוב להדגיש שלא ממלאים שפתיים עם בוטוקס אלא עם חומצה היאלורונית. 

טיפול סקין בוסטר:  טיפול שמחדיר חומרים טבעיים בריכוז נמוך לשכבה התת-עורית. החומרים מסייעים למיצוק, שיקום, ושיפור מרקם העור,  מעודדים ייצור קולגן ואלסטין באופן שמעניק את המראה הצעיר והרענן שאבד עם השנים. מדובר בסדרה של הזרקות, שניים או שלושה טיפולים, כשכל אחד מהם נמשך עד חצי שעה. בסיום הטיפולים תחול הטבה משמעותית במראה העור, אך תרגישו בשינוי כבר בין הטיפולים. הטיפול מסייע לטפל בעור פגום מנזקי שמש, עור יבש, קמטוטים שונים, צלקות אקנה, קמטי עישון, ויכול להוות טיפול משלים לקמטוטים הקטנים שלא ניתן למלא אחד אחד בחומר מילוי בהזרקות רגילות. 

טיפולי הרמה ופיסולים 

עיצוב סנטר: הרופא מזריק חומר מילוי טבעי לאזור קו המתאר של הלסת, ועל ידי כמות מדודה הוא מעצב את הסנטר באופן מדויק לתוצאה הרצויה תוך שמירה על מראה טבעי של הפנים. ניתן לעצב את הסנטר לצורה הרצויה וגם להעניק נפח לסנטר נסוג או קטן. ההליך קצר מאוד, עד חצי שעה בלבד, ואם יש תופעות לוואי הן חולפות במהירות. 

עיצוב עצמות לחיים: באופן דומה ניתן לבצע גם הרמת לחיים, למלא שקעים בצידי האף, לתמוך בעור הרפוי, וכתוצאה מכך המראה המבוגר והעייף מוחלף במראה צעיר ורענן. 

פיסול אף: הליך מהיר באלחוש מקומי וללא ניתוח למילוי נפחים חסרים ותיקוני חוסר סימטריה. האף משתלב באופן טבעי בשאר תווי הפנים. הטיפול לא מתאים לבעלי אף גדול שמעוניינים להקטינו. 

הרמת פנים: טיפול הרמה בחוטים מאפשר לעצב את הפנים, לחזק ולהרים רקמות נפולות, לשפר את מרקם העור, ולתת מענה לקמטים וקמטוטים. הטיפול יעיל בפני עצמו וגם כטיפול משולב עם הזרקת חומצה היאלורונית או מזותרפיה וניתן לעשות אותו באזורי הלחיים והגבות, מסביב לעיניים, סנטר וקו הלסת, צוואר, וקמטוטים סביב השפתיים. 

מי מבצע את הטיפולים במרפאות

טיפולים אסתטיים לפנים נחשבים לאסתטיקה רפואית ולא לטיפולים קוסמטיים, וככאלה כל טיפולי הזרקות חומצה היאלורונית לכל מקום בגוף מתבצעות על ידי רופאים ורופאות בלבד. החוק בישראל מתיר רק לרופאים לבצע הזרקות למילוי שקעים וקמטים, וברשת עומדים בדרישות החוק. 

היכן מתבצעים טיפולי אסתטיקה רפואית ברשת 

הרשת מפעילה 14 סניפים ברחבי הארץ, כך שלא תתקשו למצוא סניף שקרוב אליכם. הסניפים נמצאים בערים אשדוד, אשקלון, באר שבע, ירושלים, כפר סבא, מודיעין, נתניה, עפולה, פתח תקווה, קריות, ראשון לציון, רחובות ותל אביב. 

רפואה אסתטית שאלות ותשובות

אסתטיקה רפואית - אילו טיפולים יש ברשת?

הרשת מציעה מגוון טיפולי פנים שאינם כירורגיים, ובהם מילוי קמטים, מילוי שקעים, עיבוי ומילוי שפתיים, טיפול סקין בוסטר ועוד. רוב הטיפולים נעשים עם חומצה היאלורונית וחומרי מילוי טבעיים אחרים.

האם הטיפולים מבוצעים על ידי אנשי צוות מקצועיים?

לא סתם אנשי צוות מקצועיים, אלא על ידי רופאות ורופאים בלבד. החוק בישראל מתיר רק לרופאים לבצע הליכים של הזרקת חומצה היאלורונית, ובמרפאות הרשת עובדים בהתאם לחוק, וממליצים לכל לקוחה ולקוח להתייחס להזרקת חומצה היאלורונית כהליך של אסתטיקה רפואית ולא פעולה קוסמטית. 

מידע נוסף על רפואה אסתטית

הזרקת בוטוקס אזורים: היכן ניתן להזריק?

לא משנה אם בחרתן בהזרקת בוטוקס במצח, בוטוקס בין הגבות, או בצידי העיניים, עיקרון הפעולה זהה: החומר מוזרק לתוך השריר שיוצר את הקמט, מרפה את השריר,...

חומצה היאלורונית - אנטיאייג'ינג עם חומר הקסמים

מהן חומצות היאלורוניות, באילו טיפולים עושים הזרקת חומצה היאלורונית, איך והיכן מבצעים את הטיפולים, אילו הנחיות מיוחדות יש לפני ולאחר ההזרקה, וכמה זה...

סקין בוסטר- להחזיר את הזוהר לעור הפנים

טיפול חדשני לשיפור מראה עור הפנים, טשטוש קמטוטים וצלקות והחזרת הלחות והזוהר לעור. מהו טיפול סקין בוסטר, למי זה מתאים, איך מתבצע הטיפול, מחירים ועוד

אסתטיקה רפואית - טיפולים לשיפור מראה עור הפנים

אילו טיפולים קיימים כדי לשפר את מראה עור הפנים, מה זה טיפול מזותרפיה, איך עובד בוטוקס, וכיצד פותרים את בעיית השקעים מתחת לעיניים?